liskam

Žaboprdelní ksicht

Twitter: liskam

<< předchozí 1 2 3 4 8 16 23 30
    • 21.6.2018  07:29

Překvapivě mě to opravdu zaujalo. Velice dobře napsané vedlejší postavy a super režie. Takový jakoby pohodový díl ale s perfektní temnou a tajemnou linkou pod povrchem. Konec má tah na branku jako prase, už se těším na další díl za mě 85%

• 21.6.2018  07:08

Nemohu jinak,prostě nemohu. Jurský park od Spielberga jsem hodnotil 4* tahle slátanina bez napětí zaměřená pouze na to aby divák otevřel údivem hubu a po dvou hodinách ji zavřel už dávno nefunguje...možná tak před 6-8 lety... nesahá původnímu filmu ani po kotníky a to doslova. Ale což, prašule se posypou,(už to má celosvětově skoro 400mio.) tak můžeme asi čekat i trojku ve stylu "Jurrasic World versus Kong Island" ... prý už se to začíná točit. Jako rozhodčího tohoto zápasnického filmu filmaři oslovily Gojiru a Optima Prima. Za mě 25%

• 20.6.2018  20:43
    12 Strong (2018)

Tentokráte naprosto nechápu tohle nízké hodnocení. Bál jsem se , že to bude podobná slátanina jak slavný "Na život a na smrt" kde supermani z SEALS skákali ze 100metrových skal jako by to byla banda Deadpoolů. A to má hodnocení 75% . Tohle má lehce přes 60% a jediná pochybná (těžko uvěřitelná) scéna je útok na koních proti přesile . Asi mnohým z vás chyběli ty nesmyslné hovadiny aby jste mohli hodnotit výše. Za mě ale jasných 78%

• 19.6.2018  19:40

Ach ti scénaristi... nebo možná režiséři. Mají plný plac lidí co umí hrát a nejsou schopni z toh udělat pořádný film. Svrab a neštovice na ně.

• 19.6.2018  19:37
    451 stupňů Fahrenheita (TV film) (2018)

Ray Bradbury by se otáčel v hrobě kdyby viděl co všechno jsou filmaři schopní provést... Dvě hvězdy za Shannona, zahrál to parádně.

• 19.6.2018  19:35
    Anon (2018)

Stačilo pořádně zapracovat na scénáři a byla by to opravdová pecka! Takhle za mějen 70%

• 14.6.2018  17:06
    The Titan (2018)

Škoda, nápad to byl v celku zajímavej a dokonce i některé úseky filmu mě zaujaly, ale většina byla bohužel naprosto tupá. Scénáristům bych nejraději nafackoval. Protože tenhle průser jde hlavně za nima! Takhle pouhých 45%

• 13.6.2018  17:44
    Runaways (TV seriál) (2017)

Tak tohle jsem pravdu nedal...

• 13.6.2018  17:43

Ale proč ne. Lidský přístup, nic netušící mladá dvojice které není nesympatická a pomaličku se rozvíjející příběh. Za mě prozatím dobrý... Uvidíme co přinese budoucnost.

• 1.6.2018  08:39

Opět jeden snímek který diváka v kině pouze vygumuje. D.J. si zahrává. V tuhle chvíli je to oblíbený herec, na kterého jde obrovská spousta lidí, ale stačí pár mizernejch filmů a ani pes po něm neštěkne. A Ničitelé se velice blíží k hranici u které si divák říká jestli má zapotřebí vyhazovat prachy za plochou nicneříkající megalomanskou slátaninu. Za mě 45%

• 1.6.2018  08:16

Ať tak či onak, tento film mezi fanoušky velice rychle upadne v zapomění a nebude to proto, že tady nebyl žádný světělný meč, jedy nebo sith (ty finální 3 vteřiny nepočítám). Nebude to ani proto, že je celý film koncipovaný tak nějak jinak (westernově a odlehčeně), než všechny Star wars před ním a také ani proto, že zde není opravdu žádná návaznost na 8 respektive 9 dílnou ságu. Myslím, že to bude proto, protože je tu NAPROSTÁ absence SÍLY a toho stálého (byť mnohdy podprahového) souboje dobra a zla. Star Wars jsou sice světelné meče v předaleké galaxii a všechno ostatní s nimi spojené, ale PRIMÁRNĚ jsou Star Wars o souboji dobra a zla díky pomoci (nebo chcete li) použití všudepřítomné SÍLY. A podle mého chce fanoušek Star Wars zejména tohle. Lucas vytvořil galaxii ve které je Síla. A Síla vždy odlišovala Star Wars od ostatních sci-fi. Pokud mám vezmou Sílu, Star Wars bude už jen obyčejné sci-fi a exotika předaleké galaxie už nebude ani zdaleka tak lákavá. Za mě 65%

• 16.5.2018  16:19
    Deadpool 2 (2018)

Jakožto největší hororový expert zde na csfd musím hodnotit objektivně odpadem,, přesto že jsem film neviděl a vůbec filmům nerozumím. Důležité je dělat chytrýho a hodnotit odpadem velice povedené filmy.... Ale dost toho Psycha. ..Za mě povedený kousek který perfektně rozšiřuje a uceluje jedničku a dává nám nahlédnout do blízké budoucnosti x-force. A i přesto že nejsem fanoušek deadpoolova humoru jasných 78%. Zazie Beetz je ve své roli perfektní a díky ní se její postava stává pomaličku mým nejoblíbenějším X-menem, no jo, aby taky né.... když má někdo štěstí, kde kdo si ho hned oblíbí.

• 11.5.2018  07:44

Perfektní klasika s naprosto nestandartní myšlenkou a provedením. Na film jsem poprvé koukal 51 let po jeho vzniku a bavil mě od začátku do konce. Tohle rozhodně není snímek, který by jen tak odvál čas. Parádních 85%

• 3.5.2018  11:48

WAU. Prožíval jsem stejné pocity jako když jsem poprvé viděl některé díly Bratrstva neohrožených. Perfektní film!!

• 3.5.2018  11:42
    Asijská spojka (2016)

Pokud Seagal ještě trochu vyroste do všech stran, což je pravděpodobné a do prdele si strčí Anacondu bude si moci zahrát v dalším VIP snímku s názvem "Gojira 45 - son of Gojira". Opět to dosti bolelo, budu muset s tím sebepoškozováním co jendříve přestat.

• 3.5.2018  11:36
    Kartel smrti (2016)

Já jsem vůbec netušil, že výrobci neprůstřelných vest pracují i na velikostech přesahujících 7XL Možná nějaká VIP zakázka po 5000kusech jen pro Segala aby mohl točit takovéhle žumpy ještě dvacet let a my jsme si mysleli, že tlustý není on, ale ta vesta,kabát,kožich nebo cokoli jiného co si vezme na sebe. O jeho obarvených vlasech na temnou čerň se ani nebudu zmiňovat...:-) Sledování dalšího snímku z jeho dílny mě opět fyzicky bolelo.

• 29.4.2018  11:53
    Lost in Space (TV seriál) (2018)

Nebudeme si tu nic namlouvat, nebýt Parker Posey hodnotím mnohem níže. Takhle z mého pohledu lehce na 70%

• 29.4.2018  11:51
    Tajemství Pravdy (TV seriál) (2008)

Prostě trapné.

• 29.4.2018  11:45

Prozatím nejslabší díl této opravdu nestandartní seriálové parády.

• 29.4.2018  11:41

Super obsazení. A celkově dosti zajímavý díl. Osobně si myslím, že realita by vypadala trochu jinak, ale co už.

• 29.4.2018  11:39

Perfektní díl této série. Sice jen 49 minut, ale dopad na diváka je značný. prostě sci-fi jak má být. jasných 5 hvězd

• 28.4.2018  14:28
    Tah pěšcem (2014)

Překvapivě napínavý snímek, když si uvědomíte, že jde o film o šachách. Perfektně zvládnutá režie a hlavní postavy. Za mě 75%

• 25.4.2018  23:41

První opravdu uvěřitelný záporák který se s ničím nesere. Po tomhle snímku bude opravdu těžké diváka něčím překvapit nebo ohromit. Jediné, co mě opravdu mrzí je, že by se měl film jmenovat spíše "Několik prvních bitev" nebo "Honba za kameny nekonečna" než "Nekonečná válka". Protože té čistokrevné války jsme si opravdu moc neužili. Na druhou stranu, Thanos tady nemá potřebu aspirovat na dobyvatele všech světů ve vesmíru, jemu jde hlavně o to, aby měl čas jednoduše lusknout prsty. Takže, z mého pohledu je název mírně zavádějící... Přesto s klidným svědomím pálím za 5* ...A samozřejmě je druhá projekce nezbytností. Poprvé jsem zkusil 3D což mi přišlo takové nijaké. Takže to na podruhé titulky jistí.

• 18.4.2018  09:32

57% Ale no tak. Vždyť tohle byla perfektní Akční béčková jednohubka, která ve všech ohledech DOSTI převyšuje první díl. Navíc zafungovala chemie Eckhart/Butler. Opravdu nechápu, jak tomu mohl někdo dát jednu nebo dvě hvězdy, možná by si někteří uživatelé měli vyndat pravítko z prdele. A teď šup šup na "Pád Pchjongjangu". Za mě krásné 4 slunce a 75%

• 18.4.2018  09:23

A to já mám toho Butlera opravdu rád, ale co si občas vybere za filmy ve kterých bude hrát .... z toho mi jde hlava kolem. On snad vůbec nečte scénáře. Za mě 45%

• 18.4.2018  08:52

Přesně takovéhle záležitosti mám rád. I když jsem se nebál tolik jako u "V zajetí démonů" což možná filmu (nebo mě) prospělo. Navíc, chemie mezi Emily a Johnem funguje na jedničku. Hudba jen doplňuje finálových 5 sluncí které bez ostychu téhle věci napařím.

• 3.4.2018  07:48

Perfektně vyvážená pastva pro oči a mysl. Už se těším, až se ne to podívám znovu doma. Za mě 88%

• 27.3.2018  10:47
    Annihilation (2018)

Já na tomhle snímku opravdu nevidím nic extra, spíše je to podprůměr. A to jsem se opravdu těšil. Pro mě veliké zklamání.

• 27.3.2018  10:43

cože..? 62% nechápu jek může dát někdo takovéhle slátanině více jak 2 hvězdy. Doposud jsem myslel, že i průměrný film film musí mít scénář, herce, režiséra a podobně... Zjevně asi ne. Nechybělo málo a švihnul bych tomuhle průseru odpad. Za mě 25%

• 27.3.2018  10:39
    Já, Tonya (2017)

Skvělá herecká symfonie dvou žen okolo kterých se vše točí. Už jen kvůli jejich výkonu stojí za to tohle vidět. Za mě 78%

<< předchozí 1 2 3 4 8 16 23 30