liskam

Twitter: liskam

<< předchozí 1 2 3 4 8 14 21 27
    • 11.9.2017  23:20
    To (2017)

Perfektní práce! Tak se zase jednou nestydím dát plnohodnotných 5*. Dětské postavy dotažené k dokonalosti. Super!

• 11.8.2017  19:53

ne Ne NE přátelé, tohle vážně ne. Z mého pohledu naprostá katastrova. 1* Za Hopkinse.

• 3.8.2017  20:39

Krásná věc na pohled, ale že bych to musel vidět dvakrat... To bude lepší ten výlet na Kokořín. Za mě 65%

• 13.7.2017  23:18
    Domácí mazlíček (2008)

Totální peklo.

• 17.6.2017  00:05

Vopravdová naivní a jednoduchá blbovina. Jenže jsem jí viděl ve chvíli, kdy jsem jí vidět potřeboval, takže mi prostě sedla. Proto mé zjevné nadhodnoceni tohoto filmu.

• 15.6.2017  00:00
    Mumie (2017)

Katastrofální zahájení Universal monsters vesmíru. Od prvního Spidermana jsem neviděl prázdnější, nudnější, dějově roztříštěnější a umorousanější film. Po 20 minutách se nemhu vzpomenout na většinu děje a to jsem nebyl ani vožralej ani zhulenej...(kéž bych byl obojí). Co na tomhle filmu stálo 130mio dolarů, to by mě tedy vážně zajímalo. Zajímavá akce veskrze žádná, napětí prachmizerné, herci ploší jak žehlící prkno, 3D (ano, byl jsem na 3D) naprosto katastrofální!! A efekty jakbysmet. Možná příspěvek na důchodové připojištění pro obstarožního Toma Cruise. Mumii jsem měl vždycky rád, ale tohle jí tedy parádně zprznilo. Za mě 20%

• 13.6.2017  19:49
    Go (1999)

Překvapivě pohodová záležitost. Všichni věděli co mají hrát a opravdu jim to šlo. Opravdu jsem se bavil!:-) za mě 75%

• 10.6.2017  08:46

Oficialní text distributora se čte opravdu moc pěkně, ale s filmem jako takovým nemá nic společného. Jen snad první věta jakž takž sedí. Film je opravdový průměr, pohnutky batmana slabé, zápletka mizerná a záporák vyloženě k smíchu. Jelikož nejsem fanda Anime, netuším jak moc kvalitní provedení bylo v tomto filmu... Mě ale nijak neuchvátilo. Takže hodnotím za 3* vyděl jsem totiž filmově slabší průměr a jen proto, že je to batman a nebo, že je to komiks nebudu nadhodnocovat.

• 7.6.2017  22:22

První polovina filmu je docela povedená, čím ale kouká divák déle,tak zjišťuje, že se začíná nudit. A konec je vyloženě slabej. Škoda.:-( Takhle jen 55%

• 7.6.2017  19:03
    Hell on Wheels (TV seriál) (2011)

První série je perfektní. Z druhé jsem zatím v rozpacích. prozatím 75%

• 5.6.2017  13:03
    Pátá vlna (2016)

Jé hele, já to vyděl...chtěl jsem to hodnotit druhý den ráno, a ejhle, ona se mi tahle blbovina úplně vypařila z kebule a už jsem si na ní nevzpomněl. No už jen z toho důvodu si to zaslouží smést ze stolu. Ani nemá cenu psát o tomhle "filmu" , akorát bych si ničil klávesnici pro nic. Za mě 34%

• 5.6.2017  01:38
    Wonder Woman (2017)

A také jsem stvořil dceru, dceru která vzešla z mého sémně a těla lidské ženy, královny válečnice. Bude žít v nevědommosti a naivita která z ní pramení se ubíhajícími léty změní v nezměrnou sílu, nezdolnost a šlechetnost . Dozví se pravdu o svém původu. S tou příjde rozhodnutí, zda si lidé zaslouží, aby s nimy po boku vybojovala stovky a tisíce bitev. A bude žít věčně, vždiť je to má dcera a já jsem Zeus. Já osobně přistupuji ke komikovým adaptacím jako k pohádkám, novodobým pohádkám, jinak to asi ani nejde. A z mého pohledu je tahle pohádka jedna z nejlepších! Naše WW se během 140minut transformuje z naivní amazónky do světem protřelé bohyně, která je ale doma (na planetě Zemi) inkognito a nám lidem pomáhá jen když to uzná za vhodné. Ano, možná bych z filmu vyhodil rádoby vtipné scény, tím by byl o cca 10-15 minut kratší, ale o to hutnější. Tady se totiž celou dobu hrálo na vážnou notu. Aby také ne, když nešlo o nic jiného, než o naše přežití na zemi. A rozhodnutím WW, že lidská láska stojí za záchranu, přestože sek sobě většinou chováme jako zvířata, dala možnost vzniku Ligy spravedlnsti. Tak uvidíme, jak se to celé bude vyvíjet. WW je náš vlastní lidský super(man) a já jí jako takovou prostě žeru! Perfektní střih, kamera a hudba! Za mě 90%

• 30.5.2017  19:57
    Broučci (TV seriál) (1967)

Moje děti je jedou opravdu hodně..

• 29.5.2017  13:19

Žádné překvapení. Bohužel opravdu žádné. Prostě "dobré" pokračování "chvalitebného" prvního dílu. Za mě 62%

• 29.5.2017  12:48

Nedotknutelní z ženského pohledu. Jemnější a plné emocí u kterých se budete usmívat ale rozhodně né smát.

• 29.5.2017  11:13
    Monstrum (TV film) (2017)

Přestože zajímavé a možná i poučné, také velice nudné a špatně vyrobené. Bohužel jsem nevydržel do konce.

• 29.5.2017  10:57

Prostě slabota... Netřeba dodávat více.

• 29.5.2017  10:46

Parádní film a úžasný scénář. Sice se píše "jen" Komedie na mě film ale působil pod komediální slupkou jako drama a temná všudypřítomná linie smutku ho provázela všemi scénami od jeho počátku až do závěru. Až ho uvidím znovu, možná přehodnotím 4 hvězdy na 5. V tuhle chvíli "pouhých" 79%

• 28.5.2017  12:09
    Kalifornie (1993)

Ať se na tenhle film podívám z jakékoli strany, vždy mě praští do očí hlavně parádní herecké výkony ústrední čtveřice. 78%

• 28.5.2017  12:05

Opravdová lahůdka. Sice stará věc, ale stále perfektní. Stallone a Banderas se opravdu předvedli a myslím, že je to jeden z jejich nejlepších filmů.za mě 80%

• 27.5.2017  17:47
    Trumbo (2015)

Craston a jeho rodina naprosto perfektní! Byl jsem vtažen do příběhu, jak kdybych s nimy žil... Parádní scénář. To vypadá jako by McNamara byl taky ňejakej zapřísáhlej komouš. Za mě jasných 95%

• 27.5.2017  17:42

Takový nijaký film... Nevýrazný střed všeho, co jde hodnotit. Ani špatné ani nijak dobré. Za mě 60%

• 27.5.2017  17:30
    Orel Eddie (2016)

Příjemné, úsmněvné, lidské. Upřímně řečeno, smekám klobouk před trpělivostí rodičů. Za mě 75%

• 27.5.2017  17:23
    Truth (2015)

Ve svém žánru opravdová lahůdka. 80%

• 27.5.2017  17:16
    Colony - Série 2 (série) (2017)

Druhá série má tah na branku jako prase. Skvěle narůstající napětí zkrz všechny díly, perfektně tvořené vztahy a dramatické scény. Od první série jednoznačný progres. A už se těším na treti serii. Za mě 90%

• 27.5.2017  17:14
    Colony (TV seriál) (2016)

Všem radím přečkat první sérii, zdaleka nedosahuje takové kvality jako druhá. Jako celek 80%

• 27.5.2017  17:10
    Colony - Série 1 (série) (2016)

Velmi povedený seriál. Všechny díly vyvážené. V celém seriálu perfektně fungují vztahy. 75%

• 27.5.2017  16:55
    Ochránci (2017)

Ani mi tak nevadilo to, že to nedosahovalo technické úrovně marvelovek, spíše mi vadila celková plochost jak příběhu, tak postav. A to byla veliká škoda. Za mě slabých 40%

• 22.5.2017  17:56

Ani opravdu slušný vizuál nemohl v žádném případě zachránit tuhle sračku. Scottovy se podařilo to,o čem jiní režiséři pouze sní. Sám sebe vykrást a rovnou to i zparodovat. Tak pruhlednou, hloupou, předvídatelnou a naivní schnilotinu jsem dlouho neviděl. Za mě 15% a jdu se omluvit "KONGOVY" a vylepšit mu mé hodnocení, protože ve světle Covenanta, je KONG super Movie.

• 13.5.2017  19:30

Nemůžu si pomoci, ale já ho prostě žeru!! A je jedno jestli je to Hunnam, Pemberton a nebo Ritchie. Jasných 85%

<< předchozí 1 2 3 4 8 14 21 27