liskam

Žaboprdelní ksicht

Twitter: liskam

<< předchozí 1 2 3 4 8 16 23 30
    • 18.4.2018  09:32

57% Ale no tak. Vždyť tohle byla perfektní Akční béčková jednohubka, která ve všech ohledech DOSTI převyšuje první díl. Navíc zafungovala chemie Eckhart/Butler. Opravdu nechápu, jak tomu mohl někdo dát jednu nebo dvě hvězdy, možná by si někteří uživatelé měli vyndat pravítko z prdele. A teď šup šup na "Pád Pchjongjangu". Za mě krásné 4 slunce a 75%

• 18.4.2018  09:23

A to já mám toho Butlera opravdu rád, ale co si občas vybere za filmy ve kterých bude hrát .... z toho mi jde hlava kolem. On snad vůbec nečte scénáře. Za mě 45%

• 18.4.2018  08:52

Přesně takovéhle záležitosti mám rád. I když jsem se nebál tolik jako u "V zajetí démonů" což možná filmu (nebo mě) prospělo. Navíc, chemie mezi Emily a Johnem funguje na jedničku. Hudba jen doplňuje finálových 5 sluncí které bez ostychu téhle věci napařím.

• 3.4.2018  07:48

Perfektně vyvážená pastva pro oči a mysl. Už se těším, až se ne to podívám znovu doma. Za mě 88%

• 27.3.2018  10:47
    Annihilation (2018)

Já na tomhle snímku opravdu nevidím nic extra, spíše je to podprůměr. A to jsem se opravdu těšil. Pro mě veliké zklamání.

• 27.3.2018  10:43

cože..? 62% nechápu jek může dát někdo takovéhle slátanině více jak 2 hvězdy. Doposud jsem myslel, že i průměrný film film musí mít scénář, herce, režiséra a podobně... Zjevně asi ne. Nechybělo málo a švihnul bych tomuhle průseru odpad. Za mě 25%

• 27.3.2018  10:39
    Já, Tonya (2017)

Skvělá herecká symfonie dvou žen okolo kterých se vše točí. Už jen kvůli jejich výkonu stojí za to tohle vidět. Za mě 78%

• 27.3.2018  10:37
    Tomb Raider (2018)

Pokud se natočí dvojka a většina lidí zůstane, věřím, že si to opravdu užiju. Tahle jednohubka mi "pouze" nastínila, co všechno by se mohlo ve světě Lary Croft dít. Za mě 65%

• 16.2.2018  10:09
    Borg/McEnroe (2017)

Když by film byl ještě o 25 minut delší a rozpracovali by i McEnroea bylo by to dokonalé. Takhle je to "jen" vynikající.

• 16.2.2018  10:06
    Velká hra (2017)

Prostě paráda!

• 16.2.2018  10:01

Slabota bez jakéhokoli napětí a emocí. Tvůrci by se měli povinně kouknout na film Margin Call. Aby věděli jak se tvoří napětí v konverzačním dramatu. Za mě 40%

• 16.2.2018  09:58
    Kung Fury (2015)

Tak tohle byl na mě až moc velikej úlet...

• 16.2.2018  09:57
    Runaways - Reunion (S01E01) (epizoda) (2017)

Po několika dílech slabé 3. uvidíme až dokoukám celou sérii.

• 16.2.2018  09:54

Samonosný kvalitní příběh na velice dobře propracované osobní rovině jednoho z Avengerů. Který je nezbytný už jen proto, že v ukázkách na Avengers-Infiniti war I. Se armáda Wakanďanů řítí na jednotky Thannose. Přestože je Black Panter celý tak nějak "bokem" od hlavních hrdinů Marvel vesmíru. Je to velice zdařilý snímek, který nahlíží a předkládá divákovy jinou sadu problémů Marvel Země. Za mě 80%

• 3.1.2018  07:53
    Bright (2017)

Doprdele, jak já se těším na další díl..!!! Velice povedená záležitost. Za mě krásných 80%

• 22.12.2017  12:07

Super oddychovka která pobaví a hlavně sama sebe nebere vážně. Za mě 75%

• 15.12.2017  12:32

Překvapivě nevyvážený snímek. první třetina byla odvyprávěna svižně a vtipně. Druhá třetina vázla a nudila jak suchej rohlík v krku. Třetí třetina byla opět svižná, ale nebyla v podstatě vůbec vtipná, spíše chytrá. Za mě 68%

• 14.12.2017  21:07

Transformace započala a jede na plné obrátky. A mě nejen že baví, ale také ji vítám. Minulost byla velkolepá, ale vše se musí posouvat a budoucnost se nezadržitelně blíží. Držme tedy palce lidem, kteří mají na starosti tuto oblíbenou předalekou galaxii aby s ní nakládali velmi opatrně a s citem. Za mě 90%

• 5.12.2017  20:03
    Mindhunter (TV seriál) (2017)

Mám za sebou prozatím 4 díly.... I tak bych mohl napsat velice dlouhý a hutný komentář. Ale psát ho nebudu, nepřímých spojleru by bylo mnoho. Napíšu jen : perfektní, vřele doporučuji všem!! Dokoukáno. paráda.

• 2.12.2017  19:53
    7 životů (2017)

Noomi to zmákla dobře. Škoda jen, že celý film nezůstal ve výrobě mimo USA. Vliv Amíků je opět znát a filmu nesvědčí. Každopádně skvělá hudba a střih. A rozhodně jsem se u téhle neotřelé Wirkolovy práce nenudil. Za mě 80%

• 1.12.2017  22:45

Neuvěřitelná avšak bravůrně zahraná záležitost. Tohle se opravdu jen tak nevidí!

• 1.12.2017  22:42

Skvělá,zábavná a ostrá záležitost o pár hercích která opravdu nenudí!! za mě 85%. opravdu nechápu tohle nízké hodnocení.

• 30.11.2017  14:28
    The Punisher (TV seriál) (2017)

Bez diskuze nejlepší seriál od Marvelu.! A to zejména díky práci se samotným hlavním hrdinou, hudbě a solidnímu a uvěřitelnému násilí. ZA mě 95%

• 30.11.2017  09:20

Když já jsem to těm opicím nevěřil. nevěřil jsem to ani těm lidem. A nevěřil jsem to ani M. Reevesovy a ani M. Bombackovy. Jako podívaná to nebyla špatná, ale to je tak všechno. Proto jen 3*

• 29.11.2017  09:00

Oblíbená jednodenní časová smyčka a poprvé v hlavní roli žena. A jelikož byla hlavní role zvládnuta velmi dobře, musím i já hodnotit velmi dobře. Za mě tedy 78% a jasné 4*

• 29.11.2017  08:57

Ač jsem se snažil co to šlo, tak jsem se u tohoto snímku prostě nudil. Nemohu tedy hodnotit vysoko.

• 25.11.2017  07:45

Pohodová komedie na odreagování od čehkoli. Rozhodně nic převratného, ale svůj účel splní. Za mě 65%

• 16.11.2017  20:59

NENÍ POTŘEBA CHODIT NA TENHLE FILM.... STAČÍ SI PUSTIT VŠECHNY VIDEA ZA SEBOU!! A budete z toho mít větší zážitek než z filmu jako takového. Čím déle o tomhle počinu přemýšlím, tím více mi příjde příběhově prázdný a bez jakýchkoli opravdových emocí. Místo toho aby Liga Spravedlnosti ukázala opravdu něco DC převratného. Vše jde od desíti k pěti. Z Batmana se stak obstarožní chudák bez jakéhokoli progresu, Aquaman bez vody vypadá uboze jak se snaží létat a běhat. Flash je zase limitovaný jen svým během a Supemanova "fatalita" překonala vše co bych si mohl představit...Svým dechem zmrazil nepřítelovu sekeru jóóóó ááááchhhh. Cyborg se potácel od ničeho k ničemu a chudák má oblíbenkyně WW se rozpačitě snažila zachránit co se dalo, leč většinou bezvýsledně. A Lois Lane, to bylo asi to nejhorší vystoupení, co jsem od Amy Adams vyděl! Takže v celku totální propadák. Za mě 25%

• 1.11.2017  08:42

Prozatím nejslabší díl série. Navíc úplně zbytečný.

• 1.11.2017  08:26

Tak tohle bylo perfektní. Zejména díky "záporákům" , ale i ústřední dvojice a vedlejší postavy se vytáhly. Moc dobrý scénář.

<< předchozí 1 2 3 4 8 16 23 30