liskam

Žaboprdelní ksicht

Twitter: liskam

<< předchozí 1 2 3 4 9 17 25 33
    • 14.12.2018  15:48

Moc pěkně udělaný snímek který vše kolem Fredieho krásně zaobluje....A tak si divák může užívat film a nenechat se rozptylovat Fredieho reálným životem. Hlavně díky tomuto kvalitnímu, profesinálnímu zaoblení a výkonu Maleka je celosvětově tak dobře přijímán. Takže i já se přidám k masám a nechám se unášet kvalitní filmařinou a herectvím. Syrovou a mnohdy ošklivou pravdu budu hledat v nějakém dokumentu, který se třeba za pár let natočí a kterému promárně nepůjde o to aby celosvětově vydělal jako diamantový důl někde v Africe.

• 13.12.2018  06:11
    Aquaman (2018)

Naivní, šablonovité a předvídatelné až hrůza. Scénář a záporáci byli naprosto katastrofální. Když si to celé projdu, film je koncipovaný jako klasická pohádka pro malé děti. Né jako komiksový film který má zaujmout i diváka kterému je více než 10 let. Když by tohle bylo animované,s chutí na to vezmu své 5 leté děti! Nedávno viděli nového Grinče tak by se jim tohle také líbilo... Jediná pozitivní věc na celém filmu je vizuální stránka. Za mě 40%

• 9.12.2018  22:05

Super zábava.:-))

• 9.12.2018  22:00

Jeden z nejoblíbenějších filmů mých dětí. A já musím dát jasných 5* protože se výrobci nebáli ve filmu použít mou nejoblíbenější skladbu od AC/DC . Takže za mě 85%

• 9.12.2018  21:58
    Letadla (2013)

Bavilo mě to a mé děti to mají rádi a stalé na to chtějí koukat. Takže moc nechápu zdejší hodnocení... Za mě 75%

• 9.12.2018  21:57

Mě se to líbilo a děti na to chtějí znovu, takže proč ne. dobrých 75%

• 1.12.2018  07:31

Naprostá ztráta času.

• 14.11.2018  23:48

První díl byla klasická seznamovačka. G.zločiny ovšem rozjíždějí solidní zápletku s uvěřitelným a kvalitním záporákem která se potáhne dalších několik dílů. A právě proto dávám 4* . Film má sice spoustu nedostatků, ale Rowlingová jako scénáristka trochu vyspěla,a já mohu říci, že jsem dostatečně navnaděn na další díl této (pěti dílné..?) série.

• 2.11.2018  18:50

Neuvěřitelnej mazec!:-)

• 2.11.2018  07:52

Tady prostě 5 hvězd nestačí!!!!

• 2.11.2018  06:46
    Salvation - Série 2 (série) (2018)

Druhá série je ještě ztřeštěnější než ta první. Tak brutální přehrávání emocí jsem ještě nezažil. Herci nejen že dostali průměrný scénář, ale navíc je nepodržel ani režisér. Takže se z celého snímku stává nekoukatelná a bláznivá věc kterou si divák prostě nemůže užít. Za mě 25%

• 28.10.2018  23:42

Perfektně zahrané. A bohužel částečně pravdivé. Za mě 78%

• 28.10.2018  23:40

Bradley Cooper je prostě skvělej. Třeba jednou,(za 40 let), možná, opravdu možná bude tak dobrej jako Clint Eastwood. Za mě 80%

• 24.10.2018  21:39
    Salvation (TV seriál) (2017)

Nejsem si zcela jist co přesně tenhle seriál posílá do modré zóny... Jestli je to scénář a nebo režie. Jsem si ale jist, že je to jedna z těchto dvou věcí a nebo možná obě dvě.... Velice často jsem si totiž připadal jako bych koukal na parodii . Možná i díky tomu má tento seriál tak rozporuplné hdnocení.. Já jsem první sérii "Osolil" přísnými dvěma slunci. Drůhá série snad bude vyváženější a tvořená s rozumem.

• 4.10.2018  17:34
    Venom (2018)

Perfektní Tom Hardy, mizerná Michelle Williams. Povedenej Venom, trapnej Carlton Drake. Skvělá hudba, mizernej střih. Tak nějak to vypadá, že Fleischer tenhle film prostě nezvládl, nebo možná zvládl, ale studio se mu do toho moc sralo. Už jen ten nevyužitý potenciál přístupnosti R. Hodnotil bych 3* , čtvrtou přidávám už jen proto, protože doufám v rozšířenou Rkovou verzi a protože mi za ty necelé dvě hodiny Venom prostě přirostl k srdci.

• 28.9.2018  22:42

Katastrofální sračka. Ani pořádně nevím, proč tomu dávám tu jednu hvědu. Asi za to, že jsem u toho neusnul...

• 23.9.2018  21:26

Víte co vy pošuci co nakládáte plný palby sračkám typu Pacific rim, Mrakodrap, MEG "Dory z hlubin", Rampage-ničitelé...Normálně se běžte bodnout a ještě předtím si nafackujte za to, že nepoznáte kvalitní, svižnou a pohodovou Béčkovou pecku. Perfektní podívanou která tu nebyla od Postradatelných 2. Opravdu nechápu co jste čekali a hlavě co by jste chtěli... Shane Black dokázal to co nedokázal ani Ridley Scott, nevykradl předešlé díly. Mě to každopádně opravdu bavilo. Ústřední partička byla perfektní, mladej mi taky vůbec nevadil. Predátoři byli dostatečně nebezpeční, ale hlavně vše bylo jiné než u Predátora s Arnolden ale přesto to dávalo smysl. Takže za mě 78% a mírně nadhodnocených 5* A vztyčený prostředníček všem, kteří hodnotili méně než 3*.

• 20.9.2018  22:29

Musím říci, že tenhle filmeček je opravdu povedená záležitost. Za mě jasné 4* a 78%

• 20.9.2018  12:36
    Aliens vs. Predator: Redemption (amatérský film) (2010)

Klobouk dolů co člověk dokáže jen díky své píly a schopnostem. Zde je krásně vydět, že peíze nejsou všechno a jak strašně se v továrně na sny vyhazují komínem.

• 20.9.2018  12:23

Super kraťas. A jelikož je to fanouškovský počin nemohu hodnotit níže než 5*

• 20.9.2018  08:43

Abych dával dílům tohoto seriálu 4 hvězdy.... To by to muselo vypadat o dost lépe.

• 19.9.2018  09:29

Jsem zvědavý jak se nakonec dcera Lightinga popere se svými schopnostmi...:-) Jinak ale stále průměr.

• 19.9.2018  09:25
    Cloak & Dagger (TV seriál) (2018)

Tenhle perfektně zvládnutý seriál né každému sedne, ani nemůže protože se rozhodně nejedná o počin který by vycházel z nějakých zaběhlých stanradů nebo šablon. Asi nejůžasnější na něm je dokonalá simbióza scénáře a herců dosti podobná první řadě seriálu Thrue Detective. Tam to ale vzali do rukou ostřílení herečtí matadoři. Tady mlaďasové a to je také jeden z důvodů proč hodnotím tak vysoko.

• 19.9.2018  08:57

Důstojný konec seriálu který né každému sedne, protože se dosti vymyká standardům a šablonám. Paráda!

• 19.9.2018  08:55

Prostě perfektní. Zejména herecké výkony, režie a scénář.

• 18.9.2018  07:41

Můj komentář k prvnímu dílo se nemění... zůstávám prozatím věrný nadhodnocené čtyřhvězdě.

• 18.9.2018  07:39

Kdybych neznal "předlohu" a ta předloha mě opravdu nedostala až na druhé shlédnutí, při třetím jsem si uvědomil jak dokonale profesionálně to Denzel a všichni okolo zvládli. Hodnotil bych jinak. Filmovou "předlohu" ale znám a tohle má ještě mnoho mnoho co zlepšovat! Přesto si myslím že 65% si tenhle seriál zatím opravdu nezaslouží, tak mírně nadhodnocuji a pálím za 4*.

• 18.9.2018  07:34

Stále mírný rozjezd a zatím žádné překvapení... třeba ale časem nějaké příjde. Chtělo by to maličkato reálnější prostředí.

• 18.9.2018  07:32

Není to žádná pecka, ale vyoženě špatné také ne... Jen kdyby se tam tolik neřešili ty černoši černochum a nebylo to tak ukecané... V tomhle byl Jony Cage o poznání lepší.

<< předchozí 1 2 3 4 9 17 25 33