liskam

Yahoo: Hallo:)
Twitter: liskam

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 22 29
    • 16.11.2017  20:59

NENÍ POTŘEBA CHODIT NA TENHLE FILM.... STAČÍ SI PUSTIT VŠECHNY VIDEA ZA SEBOU!! A budete z toho mít větší zážitek než z filmu jako takového. Čím déle o tomhle počinu přemýšlím, tím více mi příjde příběhově prázdný a bez jakýchkoli opravdových emocí. Místo toho aby Liga Spravedlnosti ukázala opravdu něco DC převratného. Vše jde od desíti k pěti. Z Batmana se stak obstarožní chudák bez jakéhokoli progresu, Aquaman bez vody vypadá uboze jak se snaží létat a běhat. Flash je zase limitovaný jen svým během a Supemanova "fatalita" překonala vše co bych si mohl představit...Svým dechem zmrazil nepřítelovu sekeru jóóóó ááááchhhh. Cyborg se potácel od ničeho k ničemu a chudák má oblíbenkyně WW se rozpačitě snažila zachránit co se dalo, leč většinou bezvýsledně. A Lois Lane, to bylo asi to nejhorší vystoupení, co jsem od Amy Adams vyděl! Takže v celku totální propadák. Za mě 25%

• 1.11.2017  08:42

Prozatím nejslabší díl série. Navíc úplně zbytečný.

• 1.11.2017  08:26

Tak tohle bylo perfektní. Zejména díky "záporákům" , ale i ústřední dvojice a vedlejší postavy se vytáhly. Moc dobrý scénář.

• 1.11.2017  08:24

Prostě slabší díl...

• 1.11.2017  08:23

No dám tomu ještě šanci... Ale tenhle skvost teda zatím moc nedávám.

• 1.11.2017  08:21

Prozatím jen divné a možná i zvláštní.:)

• 31.10.2017  10:48

Napětí, akce a dobrá scénář. Asi zatím nejlepší díl. Poprvé jsem si u tohoto seriálu říkal "jupí, už se těším na další díl":)

• 31.10.2017  10:46

Mírné zlepšení... možná je to i díky tomu, že začínám poznávat hlavní hrdiny... Riggs pro mě stále mírně nesympatický ...

• 31.10.2017  10:44

Průměrný Pilot, ničím nezaujme, ale ani neotráví.

• 29.10.2017  09:30

Člověk by si už myslel, že takovýhle film prostě neuvidí. A nebo pokud ho uvidí, tak nízkorospočtový, bez triků a s pořádným scénářem, zápletkou a napětím. Místo toho jsme dostali za 120milionů dolarů totální slátaninu. Achjo. Z Gerarda Butlera se stává nový Béčkový/Céčkový akční hrdina... Ale na Akčnák s ním už nejdu...moc to bolí. Za mě 40%

• 28.10.2017  19:35

Nepovedená parodie na většinu filmů o super hrdinech.:-)

• 27.10.2017  22:21

Já už to tomu Cruiseovy prostě nevěřím... Byl jednoznačně nejslabší článek celého filmu. Za mě 60%

• 26.10.2017  18:18
    Wind River (2017)

Krásný film. Opravdu doporučuji. Takhle to porstě někdy napsat stačí. Za mě 90%

• 25.10.2017  22:56

První a poslední vtipnej a "barevnej" Thor. Naprosto jinej, ale přesto dobrej. Naprosto excelentní Mark Ruffalo v roli doktora Benra. Hodnotit ale zatím nebudu. Musím si to nechat projít hlavou.

• 25.10.2017  12:02

Obrovská výhoda Atomic Blonde je v hlavní herečce, které se nedá upřít to, že umí hrát a na tuhle roli se pořádně pripravila. Už jen proto nemůžu hodnotit níže než 4hvězdy. Navíc jsem se ani minutu nenudil.

• 25.10.2017  00:40

Perfektní!

• 24.10.2017  09:39

Stále stejně polomrtvý seriál s obrovským potenciálem který není využit. A s tak trochu jinými X-meny ... Každopádně, když bych měl srovnávat "tak trochu jiné X-meny" tak seriál https://www.csfd.cz/film/512127-the-gifted/videa/ je mnohem lepší přesto o dost přízemnější.

• 21.10.2017  00:37
    The Gifted - eXodus (E03) (epizoda) (2017)

I nadále si seriál drží stále extrémně vysokou laťku, která nepolevujev napětí a akci. Z mého pohledu naprostá spokojenost.

• 21.10.2017  00:21

Stále neuvěřitelný spád a akce. Před puštěním tohohle dílu jsem si opravdu říkal, že nebudu hodnotit vysoko.... Opět jsem se spletl a 5* je jasná volba. Už teď se těším, až si celý seriál pustím znovu a to jsem teprve u pátého dílu!

• 14.10.2017  14:58

Chabý pokus o návrat k Béčkové klasice. Film který měl potenciál, ale někdy je prostě méně více. Tuny hlášek se ztrácejí v tunách hlášek. Během 118 minut snad 50 akcí. Ale já si díky tomu množství ani na jednu nepamatuji. A tak je to v tomhle filmu se vším. Stejně jako mi né úplně neseděl Deadpool, tak mi nesedí ternhle film. Za mě 65%

• 14.10.2017  10:12

Přestože mě film opravdu bavil.Tom je asi nejlepší Spider-man . Zejména v lidských situacích. Spider-man jako takový mi prostě né úplně sedí. Asi by mi mnohem lépe seděl spider-man ve stylu: "po třiceti letech" a tak trochu v kůži Hancooka, nebo Watchmenů. To by bylo super:)

• 14.10.2017  10:08

Nadprůměrné herecké výkony v průměrném příběhu. To je asi tak vše, aniž bych se musel nějak rozepisovat.

• 14.10.2017  10:02

Z trailerů jsem čekal opravdovou nefalšovanou zábavu, kde bude každou minutu filmu znát spousta let (dohromady bezmála 200let) herectvý všech zmíněmých hlavních herců. Bohužel se tak nestalo. Scénárista ani režisér prostě nedokázal tuto devizu využít, takže se z filmu stal pouhý průměrný úsměvný snímek. Za mě 63%

• 14.10.2017  09:58
    Baby Driver (2017)

Pro mě až moc předvídatelné a ploché. Exteriér hlavního filmového hrdiny se oproti standardům razantně proměnil. ALE je to vlastně celé "jen na oko" a nebudu hodnotit vysoko jen pro to, že hlavnímu hrdinovy je 15 let, umí řídit, neustále poslouchá hudbu, neustále má negelovaný vlasy a slyší i trávu růst. Opravdu kvalitní hrdina pro naše adolescenty ke kterému mohou vzlížet. Tfuj! ZA mě 50%

• 14.10.2017  09:39

Bohužel třetí díl nijak nepřevyšuje předešlé dva. Z mého pohledu stáler nejslabší počin Marvelu.

• 14.10.2017  09:21

Perfektní díl který je po všech stránkách mnohem rozsáhlejší než jen na 40minut... z tohohle mohl být i velice kvalitní fanouškovský film. Tento díl seriálu musím díky tomu hodnotit jasnými 5*

• 14.10.2017  09:17
    The Gifted - rX (E02) (epizoda) (2017)

Krásně se rozšiřující "svět" nejen po osobních linkách hlavních postav ale také příběhově. Opět další díl nabitý akcí a napětím. Přestože Snyder přesedlal z režisérského "jen" do producentského křesla, jeho dozor je opět znát a seriál si (z mého pohledu) drží laťku opravdu velice vysoko. Za mě "standartních" 95%

• 11.10.2017  21:01

V podstatě nuda.

• 11.10.2017  19:48
    The Orville - Pria (E05) (epizoda) (2017)

Ftip s nohou mě totálně rozsekal!!!

• 10.10.2017  18:21
    The Gifted - eXposed (E01) (epizoda) (2017)

Když opominu to nej z filmových X-menů, je na řadě první díl tohoto seriálu. Perfektní záležitost. Je znát práce Bryana Singera. Za mě jasných 95% Bude velice těžké udržet laťku takhle vysoko po dobu celého seriálu.

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 22 29