liskam

Twitter: liskam

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 22 29
    • 3.1.2018  07:53
    Bright (2017)

Doprdele, jak já se těším na další díl..!!! Velice povedená záležitost. Za mě krásných 80%

• 22.12.2017  12:07

Super oddychovka která pobaví a hlavně sama sebe nebere vážně. Za mě 75%

• 15.12.2017  12:32

Překvapivě nevyvážený snímek. první třetina byla odvyprávěna svižně a vtipně. Druhá třetina vázla a nudila jak suchej rohlík v krku. Třetí třetina byla opět svižná, ale nebyla v podstatě vůbec vtipná, spíše chytrá. Za mě 68%

• 14.12.2017  21:07

Transformace započala a jede na plné obrátky. A mě nejen že baví, ale také ji vítám. Minulost byla velkolepá, ale vše se musí posouvat a budoucnost se nezadržitelně blíží. Držme tedy palce lidem, kteří mají na starosti tuto oblíbenou předalekou galaxii aby s ní nakládali velmi opatrně a s citem. Za mě 90%

• 5.12.2017  20:03
    Mindhunter (TV seriál) (2017)

Mám za sebou prozatím 4 díly.... I tak bych mohl napsat velice dlouhý a hutný komentář. Ale psát ho nebudu, nepřímých spojleru by bylo mnoho. Napíšu jen : perfektní, vřele doporučuji všem!! Dokoukáno. paráda.

• 2.12.2017  19:53
    7 životů (2017)

Noomi to zmákla dobře. Škoda jen, že celý film nezůstal ve výrobě mimo USA. Vliv Amíků je opět znát a filmu nesvědčí. Každopádně skvělá hudba a střih. A rozhodně jsem se u téhle neotřelé Wirkolovy práce nenudil. Za mě 80%

• 1.12.2017  22:45

Neuvěřitelná avšak bravůrně zahraná záležitost. Tohle se opravdu jen tak nevidí!

• 1.12.2017  22:42

Skvělá,zábavná a ostrá záležitost o pár hercích která opravdu nenudí!! za mě 85%. opravdu nechápu tohle nízké hodnocení.

• 30.11.2017  14:28
    The Punisher (TV seriál) (2017)

Bez diskuze nejlepší seriál od Marvelu.! A to zejména díky práci se samotným hlavním hrdinou, hudbě a solidnímu a uvěřitelnému násilí. ZA mě 95%

• 30.11.2017  09:20

Když já jsem to těm opicím nevěřil. nevěřil jsem to ani těm lidem. A nevěřil jsem to ani M. Reevesovy a ani M. Bombackovy. Jako podívaná to nebyla špatná, ale to je tak všechno. Proto jen 3*

• 29.11.2017  09:00

Oblíbená jednodenní časová smyčka a poprvé v hlavní roli žena. A jelikož byla hlavní role zvládnuta velmi dobře, musím i já hodnotit velmi dobře. Za mě tedy 78% a jasné 4*

• 29.11.2017  08:57

Ač jsem se snažil co to šlo, tak jsem se u tohoto snímku prostě nudil. Nemohu tedy hodnotit vysoko.

• 25.11.2017  07:45

Pohodová komedie na odreagování od čehkoli. Rozhodně nic převratného, ale svůj účel splní. Za mě 65%

• 16.11.2017  20:59

NENÍ POTŘEBA CHODIT NA TENHLE FILM.... STAČÍ SI PUSTIT VŠECHNY VIDEA ZA SEBOU!! A budete z toho mít větší zážitek než z filmu jako takového. Čím déle o tomhle počinu přemýšlím, tím více mi příjde příběhově prázdný a bez jakýchkoli opravdových emocí. Místo toho aby Liga Spravedlnosti ukázala opravdu něco DC převratného. Vše jde od desíti k pěti. Z Batmana se stak obstarožní chudák bez jakéhokoli progresu, Aquaman bez vody vypadá uboze jak se snaží létat a běhat. Flash je zase limitovaný jen svým během a Supemanova "fatalita" překonala vše co bych si mohl představit...Svým dechem zmrazil nepřítelovu sekeru jóóóó ááááchhhh. Cyborg se potácel od ničeho k ničemu a chudák má oblíbenkyně WW se rozpačitě snažila zachránit co se dalo, leč většinou bezvýsledně. A Lois Lane, to bylo asi to nejhorší vystoupení, co jsem od Amy Adams vyděl! Takže v celku totální propadák. Za mě 25%

• 1.11.2017  08:42

Prozatím nejslabší díl série. Navíc úplně zbytečný.

• 1.11.2017  08:26

Tak tohle bylo perfektní. Zejména díky "záporákům" , ale i ústřední dvojice a vedlejší postavy se vytáhly. Moc dobrý scénář.

• 1.11.2017  08:24

Prostě slabší díl...

• 1.11.2017  08:23

No dám tomu ještě šanci... Ale tenhle skvost teda zatím moc nedávám.

• 1.11.2017  08:21

Prozatím jen divné a možná i zvláštní.:)

• 31.10.2017  10:48

Napětí, akce a dobrá scénář. Asi zatím nejlepší díl. Poprvé jsem si u tohoto seriálu říkal "jupí, už se těším na další díl":)

• 31.10.2017  10:46

Mírné zlepšení... možná je to i díky tomu, že začínám poznávat hlavní hrdiny... Riggs pro mě stále mírně nesympatický ...

• 31.10.2017  10:44

Průměrný Pilot, ničím nezaujme, ale ani neotráví.

• 29.10.2017  09:30

Člověk by si už myslel, že takovýhle film prostě neuvidí. A nebo pokud ho uvidí, tak nízkorospočtový, bez triků a s pořádným scénářem, zápletkou a napětím. Místo toho jsme dostali za 120milionů dolarů totální slátaninu. Achjo. Z Gerarda Butlera se stává nový Béčkový/Céčkový akční hrdina... Ale na Akčnák s ním už nejdu...moc to bolí. Za mě 40%

• 28.10.2017  19:35

Nepovedená parodie na většinu filmů o super hrdinech.:-)

• 27.10.2017  22:21

Já už to tomu Cruiseovy prostě nevěřím... Byl jednoznačně nejslabší článek celého filmu. Za mě 60%

• 26.10.2017  18:18
    Wind River (2017)

Krásný film. Opravdu doporučuji. Takhle to porstě někdy napsat stačí. Za mě 90%

• 25.10.2017  22:56

První a poslední vtipnej a "barevnej" Thor. Naprosto jinej, ale přesto dobrej. Naprosto excelentní Mark Ruffalo v roli doktora Benra. Hodnotit ale zatím nebudu. Musím si to nechat projít hlavou.

• 25.10.2017  12:02

Obrovská výhoda Atomic Blonde je v hlavní herečce, které se nedá upřít to, že umí hrát a na tuhle roli se pořádně pripravila. Už jen proto nemůžu hodnotit níže než 4hvězdy. Navíc jsem se ani minutu nenudil.

• 25.10.2017  00:40

Perfektní!

• 24.10.2017  09:39

Stále stejně polomrtvý seriál s obrovským potenciálem který není využit. A s tak trochu jinými X-meny ... Každopádně, když bych měl srovnávat "tak trochu jiné X-meny" tak seriál https://www.csfd.cz/film/512127-the-gifted/videa/ je mnohem lepší přesto o dost přízemnější.

<< předchozí 1 2 3 4 8 15 22 29