liskam

Twitter: liskam

<< předchozí 1 2 3 4 9 17 24 32
    • 4.10.2018  17:34
    Venom (2018)

Perfektní Tom Hardy, mizerná Michelle Williams. Povedenej Venom, trapnej Carlton Drake. Skvělá hudba, mizernej střih. Tak nějak to vypadá, že Fleischer tenhle film prostě nezvládl, nebo možná zvládl, ale studio se mu do toho moc sralo. Už jen ten nevyužitý potenciál přístupnosti R. Hodnotil bych 3* , čtvrtou přidávám už jen proto, protože doufám v rozšířenou Rkovou verzi a protože mi za ty necelé dvě hodiny Venom prostě přirostl k srdci.

• 28.9.2018  22:42

Katastrofální sračka. Ani pořádně nevím, proč tomu dávám tu jednu hvědu. Asi za to, že jsem u toho neusnul...

• 23.9.2018  21:26

Víte co vy pošuci co nakládáte plný palby sračkám typu Pacific rim, Mrakodrap, MEG "Dory z hlubin", Rampage-ničitelé...Normálně se běžte bodnout a ještě předtím si nafackujte za to, že nepoznáte kvalitní, svižnou a pohodovou Béčkovou pecku. Perfektní podívanou která tu nebyla od Postradatelných 2. Opravdu nechápu co jste čekali a hlavě co by jste chtěli... Shane Black dokázal to co nedokázal ani Ridley Scott, nevykradl předešlé díly. Mě to každopádně opravdu bavilo. Ústřední partička byla perfektní, mladej mi taky vůbec nevadil. Predátoři byli dostatečně nebezpeční, ale hlavně vše bylo jiné než u Predátora s Arnolden ale přesto to dávalo smysl. Takže za mě 78% a mírně nadhodnocených 5* A vztyčený prostředníček všem, kteří hodnotili méně než 3*.

• 20.9.2018  22:29

Musím říci, že tenhle filmeček je opravdu povedená záležitost. Za mě jasné 4* a 78%

• 20.9.2018  12:36
    Aliens vs. Predator: Redemption (amatérský film) (2010)

Klobouk dolů co člověk dokáže jen díky své píly a schopnostem. Zde je krásně vydět, že peíze nejsou všechno a jak strašně se v továrně na sny vyhazují komínem.

• 20.9.2018  12:23

Super kraťas. A jelikož je to fanouškovský počin nemohu hodnotit níže než 5*

• 20.9.2018  08:43

Abych dával dílům tohoto seriálu 4 hvězdy.... To by to muselo vypadat o dost lépe.

• 19.9.2018  09:29

Jsem zvědavý jak se nakonec dcera Lightinga popere se svými schopnostmi...:-) Jinak ale stále průměr.

• 19.9.2018  09:25
    Cloak & Dagger (TV seriál) (2018)

Tenhle perfektně zvládnutý seriál né každému sedne, ani nemůže protože se rozhodně nejedná o počin který by vycházel z nějakých zaběhlých stanradů nebo šablon. Asi nejůžasnější na něm je dokonalá simbióza scénáře a herců dosti podobná první řadě seriálu Thrue Detective. Tam to ale vzali do rukou ostřílení herečtí matadoři. Tady mlaďasové a to je také jeden z důvodů proč hodnotím tak vysoko.

• 19.9.2018  08:57

Důstojný konec seriálu který né každému sedne, protože se dosti vymyká standardům a šablonám. Paráda!

• 19.9.2018  08:55

Prostě perfektní. Zejména herecké výkony, režie a scénář.

• 18.9.2018  07:41

Můj komentář k prvnímu dílo se nemění... zůstávám prozatím věrný nadhodnocené čtyřhvězdě.

• 18.9.2018  07:39

Kdybych neznal "předlohu" a ta předloha mě opravdu nedostala až na druhé shlédnutí, při třetím jsem si uvědomil jak dokonale profesionálně to Denzel a všichni okolo zvládli. Hodnotil bych jinak. Filmovou "předlohu" ale znám a tohle má ještě mnoho mnoho co zlepšovat! Přesto si myslím že 65% si tenhle seriál zatím opravdu nezaslouží, tak mírně nadhodnocuji a pálím za 4*.

• 18.9.2018  07:34

Stále mírný rozjezd a zatím žádné překvapení... třeba ale časem nějaké příjde. Chtělo by to maličkato reálnější prostředí.

• 18.9.2018  07:32

Není to žádná pecka, ale vyoženě špatné také ne... Jen kdyby se tam tolik neřešili ty černoši černochum a nebylo to tak ukecané... V tomhle byl Jony Cage o poznání lepší.

• 16.9.2018  11:33

Tak jako dobrý... ale vlastně i hrozně pitomý. Tahle věc se dá opravdu hodnotit od jedné hvězd až po čtyři. Možná bych hodnotil lépe, když by Dory nebyla tak veliká a nebo scénář lepší, ale i tak si myslím, že 3 hvězy je slušné hodncení. Za mě něco mezi 40-73%

• 15.9.2018  23:33
    Constantine (2005)

S odstupem času a po několikátém shlédnutí mi nezbývá než pálit plný počet. protože tohle prostě JE nadstandartní vypalovačka. Za mě 85%

• 15.9.2018  08:32

Druhá série opět velice kvalitní, přestože mi příjde, že pašování, zejmnéna obchod s bílím masem mi příjde mnohem drsnější a syrovější (z pohledu na pašeráky a lidský byznys) než prodej drog. Takže finálové dva díly jsem čekal maličkato ostřejší. Jinak ale i nadále 5*

• 13.9.2018  13:38
    Mile 22 (2018)

Akce dobrá a střih který to celé jen podporuje. Iko Uwais samozřejmně nezklamal. Ale to je tak všechno. Vše ostatní méně než průměrné.Scénář na hovno, režie prachbídná. K žádné z postav si člověk za těch 95 minut nevytvoří vztah a je mu v podstatě ůplně fuk, jestli to někdo z nich přežie. Takže dohromady slabé 3 hvězdy a maximálně nějakých těch 50%

• 13.9.2018  13:29

Super záležitost. kor na to, že je to čistě fanouškovský projekt. Klobouk dolů.

• 4.9.2018  09:58

Pozitivní na tomto filmu je jedině to, že tam hhaje J.Aniston a nebojí se to rozbalit. Jinak je to velice dobře obsazená naprostá blbost. Za mě43%

• 4.9.2018  09:56

Zajímavý námět . Winoně zjevně Stranger Things velice prospěl a Keanu je už od nebezpečné rychlosti můj oblíbenec. Takže i přes né dvakrát schopného režiséra a nevyvážený scénář hodnotím relativně "vysoko" ale co už, spoustu komedií je mnohem horších.

• 4.9.2018  09:48
    Alfa (2018)

Nevím... takovéhle filmy nemám nakoukané.. ale myslím, že většina lidí která se podílela na tomhle snímku jela jen tak na půl plynu. Chápu i ty, křeří film hodnotí vysoko, protože je tenhle druh baví, ale já jakožto neovlivněný divák tipem filmu mohu pouze říci, že mi to přišlo odfláknuté. Za mě 45%

• 1.9.2018  10:52

Konečně se nám tu ukázaly také jedni z hlavních hybatelů většiny věcí a dění je prohnilá katolická církev. A již zde zvedám hodnocení na plný počet.

• 1.9.2018  10:47

Ještě není poznat jestli příběh první série bude ovládat i druhou sérii... Já osobně doufám že né, přesto ale nechci aby vyšumněl Avon toho má ještě mnoho co říci.

• 1.9.2018  10:44

Opět pomalejší rozjezd, ale to vzhledem k rozsáhlosti, kvalitě příběhu a množství postav je asi v normálu.

• 1.9.2018  10:42

Perfektní a vyvážené zakončení první série.

• 30.8.2018  20:57

Oproti jedničce je tohle naprostý propadák. Za mě 45%

• 30.8.2018  20:55
    Nebezpečný vlak (TV film) (1999)

Ne fakt nekecám, normálně jsem to dokoukal. Jen asi 3x jsem u toho usnul. A musím říci že tohle je opravdově nadupaná sračka.

• 29.8.2018  13:31

ještě jsem nestihl shlédnout poslední díl této série, ale ani tak si nemyslím, že bych šel s ratingem dolů.:-) jasných 5* za mě 95%

<< předchozí 1 2 3 4 9 17 24 32