liskam

Žaboprdelní ksicht

Twitter: liskam

<< předchozí 1 2 3 4 9 16 24 31
    • 14.8.2018  12:35

Už to konečně začíná dostávat grády.

• 13.8.2018  09:22

Já už jsem asi unavenej z těch všech mnoha salt s pěti vruty bez lyží, rozjezdové rychlosti, skokanského můstku a dopadu do svahu. A to nemluvím o tom, že ti borci by měli býti spÍše v Avengers než v ruským lochu protože ty kopance,háky, direkty a zvedáky by vydržel mimo nich jen kapitán Amerika Prostě unavenej. Za mě 45%

• 13.8.2018  09:14
    How It Ends (2018)

Prostě perfektní záležitost u které chybělo opravdu málo abych hodnotil 5*. Skvělý přechod světa z normálu do post apo. s několika hrdiny kteří jedou skrz celé spojené státy. Za mě jasných 80%

• 13.8.2018  09:09
    Extinction (2018)

Nechápu tak nízké hodnocení. To už lidi opravdu potřebují spíše do fimu nasrat 100miio dolarů na efekty, než aby se někdo snažil udělat dobrý scénář a sehnat dobré herce...? Je to mizérie. Za mě, bez jakéhokoli nadhodnocování 76%

• 10.8.2018  12:33

Neodolal jsem i přes to, že jsem si přečetl několik kritických konemtářů... bohužel je většina z nich pravdivá. Naprosto nevyužitý potenciál většiny postav, scénárista byl asi na kokainu když tohle psal a skoro žádná akce. na tomhle símku je jedno pozitivum, po shlédnutí se o dost více těším J. Wicka III. :-) za mě 45%

• 10.8.2018  12:28
    Volný pád (1993)

Kultovní záležitost která prostě nemá chybu!! Perfektní režie, scénář a herecké výkony. za mě 95%

• 10.8.2018  12:25
    The Expanse (TV seriál) (2015)

Sci fi seriál, který prostě nemá chybu. A kde se povedl Casting na 100% Celkově za mě (po těch 3 sezónách) 94%

• 10.8.2018  12:23

Perfektní záležitost která s během těch tří sérií jen zdokonaluje a poslední díl to jen podtrhává! Už se těším na 4 řadu! za mě 95%

• 5.8.2018  15:46

Vše co se k tomuto filmu dalo říci, bylo již řečeno těmi, kteří hodnotili 3* a výše. za mě78%

• 3.8.2018  11:02

po delší době český film u kterého nejsem zklamán a který mohu všem doporučit. Dával bych možná i 5* kdyby vybrali jinou Emu. Casting dcery Vetchého se opravdu nepovedl a to dítě mě opravdu celý film sralo. oproti tomu Ondra a Anna byli perfektní a role ji sedli přímo na míru. Za mě 76%

• 28.7.2018  09:40
    Equalizer 2 (2018)

Abych pravdu řekl, čekal jsem asi o něco více. Teď když nad tím přemýšlm, nejsem zklamaný z McCalla, ale spíše z jeho protivníků, kteří byli prostě naprosto tuctový. A s tuctovostí přišli samozřejmně i tuctové zbraně (až na jednu kuši) a se zbraněmi samozřejně i tuctová akce. Po Baumaxu a mafii je to z mého pohledu krok zpět. Přesto je film opravdu povedený, Fuqua ukazuje, že se z něj stal opravdový profesionál. Ale chce to i nové nápady...Nápady. Za mě 75%

• 24.7.2018  01:40

Perfektní scénař a perfektní herečky! Jen tak dále.

• 17.7.2018  10:58
    Mrakodrap (2018)

A je to tu... Přesně jak jsem psal u filmu: https://www.csfd.cz/film/474365-rampage-nicitele/komentare/ o nějakých 6 týdnů dříve tenhle snímek překročil hranici tolerance dospělého diváka, kór když se snaží (napodobovat/kopírovat/vzdát hold) takovým peckám jako jsou Skleněné peklo, Smrtonosná past I.a další. Přitom je to pouze napomádovaná na efekt hrajicí si předvídatelná TUPOST. Pod poslední dvě věty komentáře k tomuto filmu uživatele Verbal se s chutí podepíšu. Za mě 30%

• 11.7.2018  22:35

Temnota a světlo, prašivý poldové, nenažraný korporáty a šaman, prostě Paráda.

• 11.7.2018  10:11
    Noční hra (2018)

Velice povedená taškařice, která mě opravdu bavila. Jediné co tuto komedii sráží dolů je hodnocení zdejších uživatelů. Za mě jasných 80%

• 7.7.2018  08:43

Film pro celou rodinu z dílny a světa Marvelu. Takhle nějak bych tento snímek charakterizoval jedné větě. Ant-man díky své minulosti a rodině je jasný tip pro takovýhle film, takže je naprosto logické, že toho filmaři využili a opět vytvořili něco co je jiné než strážci, avengeři, spidermani a další. Dobře se na film kouká a přestože to není žádná nabušená jízda drží si kvalitu a jako celek funguje. Teď když nad tím zpětně přemýšlím, bylo mi vlastně úplně fuk že hlavní záporné postavy vlastně nefungují, nebyl zde primární souboj dobrá a zla. Ale přežil, neublizovat hodným lidem a být se svými blízkými. A taková linka je vedena celým snímkem.. Za mě 75%

• 4.7.2018  13:10

Stále stejně upatlané a nevybočující z šedého průměru.

• 3.7.2018  20:24
    Za rozbřesku (TV seriál) (2006)

Přestože člověk zná hlavní dějovou linku. Seriál je ravdu kvalitně udělaný a napětí se v něm dá v poodstatě krájet.:) prozatím 78%

• 3.7.2018  20:22

Tak tahle minisérie vypadá velice nadějně (zejéna díky Castingu) a myslím, že tohle je první a poslední díl, který hdnotím "jen" 4 hvězdami.

• 2.7.2018  20:28

Prozatím nic extra zajímavého. Slabý a předvídatelný scénář který bych čekal v déčkovém Rumunském Trilleru s obtloustlým Segalem. Ale hůl nad tímto seriálem prozatím nelámu...

• 30.6.2018  00:21

Stále jsem nepřišel na to, proč mě tenhle seroš tak strašně baví.. možná ten lidský přístup, detektivní zápletka a x-menovské schopnosti, které, jak mi diváci tak hlavní hrdinové stále pomaličku polehoučku poodkrýváme . Opět skvělý díl.

• 30.6.2018  00:17

Perfektní díl.

• 29.6.2018  22:10

No a co by kdo chtěl, že... Vždi´t jde vlastně o Pilot/ test, jestli se vyplatí dělat levný filmy pro Čínu. Vznikají tu čínský béčkový vosumdesátky...:-)) Stallone to produkuje, Bautista se stále ještě hledá, navíc z toho bude mít určitě nějaký ty procenta a moc rád by chtěl, aby na něj chodili hordy vypatlanců stejně jako na "The Rocka". Wes Chatham se předvedl v The Expanse, takže proč by nezačal s filmmama jako je tenhle. A zbtek je v podstatě jen stafáž, která třeba časem začne hrát normálně a v něčem normálním. Furt mi ale ty "mlaďasové" seděli ke Stallonemu více, než ťi co se s ním pokoušeli hrát v Postradatelných 3. Věděl jsem do čeho jdu, takže sázím pohodovou slabou 3*

• 21.6.2018  07:29

Překvapivě mě to opravdu zaujalo. Velice dobře napsané vedlejší postavy a super režie. Takový jakoby pohodový díl ale s perfektní temnou a tajemnou linkou pod povrchem. Konec má tah na branku jako prase, už se těším na další díl za mě 85%

• 21.6.2018  07:08

Nemohu jinak,prostě nemohu. Jurský park od Spielberga jsem hodnotil 4* tahle slátanina bez napětí zaměřená pouze na to aby divák otevřel údivem hubu a po dvou hodinách ji zavřel už dávno nefunguje...možná tak před 6-8 lety... nesahá původnímu filmu ani po kotníky a to doslova. Ale což, prašule se posypou,(už to má celosvětově skoro 400mio.) tak můžeme asi čekat i trojku ve stylu "Jurrasic World versus Kong Island" ... prý už se to začíná točit. Jako rozhodčího tohoto zápasnického filmu filmaři oslovily Gojiru a Optima Prima. Za mě 25%

• 20.6.2018  20:43
    12 Strong (2018)

Tentokráte naprosto nechápu tohle nízké hodnocení. Bál jsem se , že to bude podobná slátanina jak slavný "Na život a na smrt" kde supermani z SEALS skákali ze 100metrových skal jako by to byla banda Deadpoolů. A to má hodnocení 75% . Tohle má lehce přes 60% a jediná pochybná (těžko uvěřitelná) scéna je útok na koních proti přesile . Asi mnohým z vás chyběli ty nesmyslné hovadiny aby jste mohli hodnotit výše. Za mě ale jasných 78%

• 19.6.2018  19:40

Ach ti scénaristi... nebo možná režiséři. Mají plný plac lidí co umí hrát a nejsou schopni z toh udělat pořádný film. Svrab a neštovice na ně.

• 19.6.2018  19:37
    451 stupňů Fahrenheita (TV film) (2018)

Ray Bradbury by se otáčel v hrobě kdyby viděl co všechno jsou filmaři schopní provést... Dvě hvězdy za Shannona, zahrál to parádně.

• 19.6.2018  19:35
    Anon (2018)

Stačilo pořádně zapracovat na scénáři a byla by to opravdová pecka! Takhle za mějen 70%

• 14.6.2018  17:06
    The Titan (2018)

Škoda, nápad to byl v celku zajímavej a dokonce i některé úseky filmu mě zaujaly, ale většina byla bohužel naprosto tupá. Scénáristům bych nejraději nafackoval. Protože tenhle průser jde hlavně za nima! Takhle pouhých 45%

<< předchozí 1 2 3 4 9 16 24 31