KaBoom! (2004)

Koukal jsem na to několikrát, zkoušel jsem se nad tím i zamyslet. Ale nic kloudného mě nenapadlo, možná člověk musí být nalitej a nebo na nějakejch omamnejch látkách. A nebo jsem prostě jen moc pitomej, abych si dokázal spojit klauny, sirky, klíče, arašíd, a vánoční ozdoby. Sorry, ale tohle ne. Za mě 20%

Inbox (2012)

Příjemná miniatura, která rozhodně člověku den nezkazí, ba spíše naopak.:)) Za mě 70%

Hitlerův Norimberk (2011) (TV film)

Dokument který boří zaběhlé nepřesnosti. Je podpořen nejen dobovými dokumenty, ale také originálními amatérskými záběry. Dokument se táhne z 30 tých let až do dnešní doby a poukazuje na monstrozní Speeremova stavební díla která dnes chátrají. Za Mě 80%

Triumf vůle (1935) odpad!

V dokumentu "Hitlerův Norimberk" je jasně řečeno, že Triumf Vůle je pouhý propagandistycký snímek který oslavuje Hitlera a nacismus. S dokumentem tento film nemá nic společného. Proto, až byl úžasně natočen, je zde presentován jako dokumentární. Což není pravda.

In the Fall (2011)

Dneska mám náladu pěkně na hovno. Ale po zhlédnutí téhle miniaturky se mi náramně zlepšila. Co vám budu povídat, tváří tvář smrti si mnozí lidé mohou uvědomit, že ta smrt nemusí být zase až tak špatná..Kór, když člověk svůj život nežije, ale pouze přežívá, neustále s nervama na pochodu, vysokým cholesterolem a jednou promilí v krvi. Nejhorší na tom asi je, že si mnozí z nás ani neuvědomují svou proměnu na bezduché roboty té naší uspěchané společnosti. Za mě 95% Ke zhlédnutí zde: http://www.youtube.com/watch?v=A-rEb0KuopI