Ferina Lišák (2023) (seriál)

Čím bol Black Sails pre Treasure Island je Artful Dodger pre Olivera Twista. S tým rozdielom že v jednom ide o prequel a v druhom o sequel. Dodger dobre mixuje heist scény s historickým zobrazením medicíny 19 storočia a je to zábava sledovať.

Flash (2023)

Film našlapaný spôsobom, že rozmýšlate čo tvorcovia brali za halucinogénne drogy počas natáčania. To platí o úvodnej akčnej scéne kde náš hrdina musí zachrániť (netypicky) istý počet ľudí a pokračuje ďalej celým snímkom.  Ak niekto čaká ďalší Tenet bude sklamaný keďže film pripomína viac Iron Man 3, Strážcov Galaxie alebo Deadpoola. A samozrejme Batman Michaela Keatona poteší a má dosť scén napriek tomu že má v deji logicky protagonista väčší dôraz než on.

Avatar (2009)

Film roku 2009

Henry Fool (1997)

Film ktorý zaujme a nie je možné sa od neho odtrhnúť. Henry Fool ako človek ktorý zdanlivo len využíva dobročinnosť Simona Grimma, no dokáže ho inšpirovať a dokopať k presadeniu sa v literárnom svete. Napriek tempu filmu, ktoré občas kolísa, ide o veľmi zaujímavý príbeh.

Batman (2022)

Zážitok.

Westworld - Zimní linie (2020) (epizoda)

Myslienka po poslednej scene druheho dielu - a znova je tento serial premakanost ktorou byval.

Před úsvitem (1995)

Tak toto ma dostalo. Dialogy medzi hlavnymi postavami sa skutocne podarili, neda sa to ani popisat.

Taboo (2017) (seriál)

Napínavé od prvého dielu. Jedná sa o celkom originálnu záležitosť, preto je náročné to k niečomu prirovnať. Možno len k filmu From Hell s Johnny Deppom, ak by hlavný hrdina bol Jack Rozparovač.

Génius (2017) (seriál)

Dokonalé.