Jason69

Student

4 body

• 10.7.2015  19:14
    Mimoni (2015)

Film zobrazuje historický vývoj Mimoňů a jejich posluhování padouchům, až k současnému Gruovi. Samotní Mimoni jsou skvělí, to ano, ale film jako celek nějak prostě nešlape. 70%

• 3.7.2015  18:51

Jurský park a vlastně celá série patří mezi mé nejoblíbenější filmy, a tak jsem se na toto hodně těšil a musím říct, že to splnilo všechny má očekávání. Odkazy na jedničku, nové nápady a prvky, vtip, svěží akční gradující děj a vynikající "Final Battle", ke kterému se hodí slovo "Wow". 90%

• 28.6.2015  20:02

Stylová audiovizuální akční jízda, která je spíš efektní nežli nějak příběhově silná. Nápadité prvky, nadupaná auta, monstetrucky a kdoví co ještě ve formě stylizované postapokalyptické atmosféry, to vše lze najít v této šílenosti, která je blockbusterem se vším všudy. Ale nakonec po všech těch skvělých recenzích a hodnoceních jsem očekával ještě něco víc. 75%

• 26.6.2015  10:05
    Popelka (2015)

"Remake" animované verze z roku 1950 v hrané podobě je pěkný, roztomilý, místy i dojemný a zároveň moderně pojatý, doplněný skvělou hudbou. Po nedávných Sněhurkách a Růžence (Zloba), se mi toto zpracování klasické pohádky líbilo nejvíc. 75%

• 2.6.2015  10:17

Tohle je přesně ten typ filmu, který ve vás něco vyvolá, emoce, vzpomínky, alespoň tedy ve mě. Nejde primárně o žádné fantasy, ale o dětskou fantazii a představivost. Přesně toto hraní si v přírodě, stavění doměčků a představování si různých věcí jsem zažil i já, a možná proto to na mě takto zapůsobilo a připomnělo mi ty bezstarostná dětská léta. Všechno však vždycky nekončí šťastně a dějový zvrat ve filmu dává příběhu další dávku emocí, ze které už ukápne i nějaká ta slza. 90%

• 1.5.2015  15:38

Černošská komedie s dvojicí Ice Cube, který má po celý film stejný nas*aný ksicht a užvaněný Kevin Hart mě opravdu neoslovila. Trailer daleko předčil celý film a pokud právě v traileru bylo něco vtipného, tak ve filmu už to má absolutně nulový efekt. 50%

• 3.4.2015  12:47

Jak už trailer napověděl, tak sedmička oproti šestce točí ještě vyšší otáčky akce a přestřelenosti. Příchodem Stathama se do filmu vkradl jeho typický "stathamovský" žánr, což pro mě osobně moc filmu nepřispělo, nemluvě o tom, že z trojice postav Toretto, Shaw a Hobbs se stali tři muži z oceli. Škoda jen, že poslední zmiňovaný nedostal daleko více prostoru, nejlepší postava ve filmu. Jinak se však film nese na vlně parádní zábavy a neustále dávky vtipu, kterou především obstarává kdo jiný než Roman. Bavil jsem se dobře a rozlučka na konci pěkná, ale očekával jsem trochu něco jiného i tak ale 80%.

• 20.12.2014  15:44

Pro mě osobně daleko více akčnější a napínavější než Hunger Games, bouhužel celková pointa filmu a jeho závěr sráží toto dílo jen do lehce nadprůměrné kategorie. 70 %

• 26.8.2014  11:38
    Godzilla (2014)

Tohle monstrózní dílo, které má sice pár světlých momentů a zajímavých nápadů i dobrých efektů mě teda absolutně neoslovilo. Začátek dobrý, ale potom ...co to sakra, monstra živící se radiací, Godzilla coby spasitel světa alá matka příroda nastolující rovnováhu na Zemi. 45%

• 30.7.2014  22:30

Výborná oddychovka a skvělé připomenutí si dob co jsem pařil NfS ...co si to nalhávám pořád pařím NfS :D. Film jede ve svižném tempu a 130 minut uběhne jak nic. 70%.

• 10.7.2014  17:27
    NON-STOP (2014)

Film si od začátku buduje velmi dobrou atmosféru se vzrůstajícím napětím, až si říkáte, že to bude další super thriller s Neesonem v hlavní roli, pokud to dostane velkolepý zakončení. To se bohužel nestalo a závěrečná část srazila film jen do lehce nadprůměrného díla. 70%

• 6.1.2014  23:08

Možná že vojáci z Navy SEALs jsou nejlepší na světě a dokážou jít za hranice lidských možností, ale přece jen ta hranice je zde až moc daleko. To že shcytáte nějakou tu kulku do ramene do ruky nebo nohy ještě jde, ale skákat po hlavě ze skály už je trochu moc, no ale co dělat když po vás jde horda Talibánců. To je pro mě jediná chyba tohoto filmu, přehnanost. Jinak ale hodnotím jako nejlepší film Petera Berga. 80%

• 29.11.2013  22:06

Mládeži nepřístupno?? Tohle by nemělo být nepřístupno jen mládeži, ale zakázáno všem. U tohoto filmu vypnout mozek opravdu nestačí. Byli tam asi dvě možná tři scénky, které mě i celkem pobavili, jako iBabe (Don't fuck it), ale jinak je to dost úchylná komedie. Respekt zaslouží herecké hvězdy, kteří se nebáli toto natočit. 35%

• 4.9.2013  16:42

Světová válka Z je film ze zombie žánru, ve kterém se však zombíci dostali na novou úroveň. Nejsou to ty pomalý napůl ohryzaný hnusný bestie, ale jsou o dost rychlejší a proto boj s nimi je o dost těžší. Film je ukázkou nejen americké nákazy, ale jde o celosvětovou epidemii, díky tomu je ve filmu více lokací ve kterých se děj kolem hlavní postavy Gerryho odehrává. Světová válka Z nemá žádný pomale se rozbíhající děj, ale hned od začátku má pěkně svižné tempo se spoustou akce a to si drží po celou dobu. 80%

• 9.8.2013  09:50
    Sígři ve výslužbě (TV pořad) (2013)

No že by to byla taková "prča" jak oni říkají, tak to teda zrovna ne, někdy ani nechápu v čem to má být vtipný. Pár vtípků je zas celkem povedených a pousmát se nad tím dá, ale je to prostě další blbost od TV Nova.

• 4.7.2013  22:48
    Orphan (2009)

Ze začátku to vypadá, že je Esther milá a hodná holčička a tak si ji adoptuje rodinka Colemanových, to však ještě netuší co je zač. Z této nevinné holky se vyklube zabijácká mrcha. Celou dobu jsem si přál jediné, aby už konečně zhebla ...a to se nakonec splnilo. 80%

• 14.6.2013  22:31

Film nabízí silný příběh rodiny, která přežila vlny tsunami. Je nabitý emocemi, které doplňuje skvělá hudba. 85%

• 24.5.2013  11:25

Nabušená testosteronová akce, která má pěkně svižné tempo, kde se střídá akce za akcí, bitka za bitkou drsných chlapů i holek. Pro mě jako fanouška této série to byl zase parádní díl, i když škoda, že některé scény byly už dost přehnané, ale pokud to překousnete a nepřemýšlíte u toho moc tak dostanete naservírovanou pořádnou nálož od Justina Lina. 85%

• 13.4.2013  10:59

Je to efektní, akční přímočará gangsterka, na kterou se podíváte a řeknete si, že to není špatný, ale druhý den si z toho filmu nepamatujete téměř nic. Celé to vypadá moc dobře a efektně, ale bez nějaké zápletky a Ryan Gosling je dost suchý a jak kdyby předabovaný děckem co se učí anglicky. Přes to všechno 75%

• 14.1.2013  23:02

Na české filmy, zvlášť na ty novější mám trochu jiné měřítko hodnocení a tato komedie je jedna z těch nejlepších co sem v posledních letech od českých tvůrců viděl. Pokud se nezabýváte sci-fi částí filmu jde o pohodový a zábavný film. V porovnání s americkými filmy s tímto námětem jako Znovu 17 a Přes noc třicítkou, je pro mě toto jasný vítěz. 75%

• 23.11.2012  22:13

Nejnabušenější film všech dob, s parádní akcí a skvělými hláškami, které fakt pobaví. Arny jako Terminátor, který si s otvíráním dveří u auta nedělá těžkou hlavu :D (nejlepší scéna). Trochu se mi tam nehodil ten Chuck Norris, ale to je prostě Chuck. 85%

• 1.11.2012  19:19
    Madagaskar 3 (2012)

Parta se vrací zpět a pokouší se znovu dostat domů do rodného New Yorku. Cestou zpět narazí na cirkus, ke kterému se přidá získá zde nové přátele. Když konečně dorazí do New Yorku zjistí, že v ZOO se už necítí doma a vrátí se do cirkusu. Některé scény jsou už moc i na animovaný film a pro mě osobně byly zábavnější předchozí díly i tak ale 75%.

• 1.11.2012  19:13
    Skyfall (2012)

Skyfall je narozdíl od Quantum of Solace takový návrat k tomu tradičnímu Bondovi. Je to drama vygradované k překvapivému závěru. Méně akce, ale o to větší zápletka, kde padouch má dokonalý plán pomsty. Má to i své mouchy, ale jinak perfektní díl. 85%