Eviator

(pře)snílek

Skype: patriceczech

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 5.10.2007  18:33

Nejúžasnější hudba od Johna Williamse provázená Ian McDiarmidem (kancléřem Palpatinem) přes celou ságu geniálně vytvořených STAR WARS

• 4.11.2007  13:39
    21 gramů (2003)

Sice jsem byl na začátku trochu zmaten, ale postupem času jsem si ty střípky dal dohromady během tohoto dvouhodinového psychicky náročného snímku.

• 4.6.2007  15:07
    Ajťáci (TV seriál) (2006)

konečně něco, čemu se může zasmát každý... Hello computer! nebo Pokud se nedokážete chovat jako team jste všichni propuštěni

• 12.10.2007  21:39

Ani po opakovaném shlédnutí neutíchá zážítek z těchto dramatických (pro někoho obyčejných) údálostí života. Zvlášť úžasný nápad je, když Lester vypráví dál svůj příběh i po své smrti.

• 2.7.2006  09:56

Krásné pohlazení na duši, kdy poslední scénu si s hudbou Yanna Tiersena užívám plnými doušky. Moje berlička při špatné náladě s užasným charismatem a neobvyklými zákoutími nádherné Paříže.

• 22.1.2008  23:21
    Angel-A (2005)

Nádherný styl, který mě vždy táhl, škoda jen pomalejšího rozjezdu. I přesto unikátní dílo Luca Bessona... :-) Jamel a Ria i přes přes výškový rozdíl k sobě neuvěřitelně sedí. Každý na tenhle film reaguje jinak, ale i přesto se najdou lidi, kterým se do paměti určitě zapíše.

• 20.11.2007  21:57
    Auta (2006)

Nádherná pohádka, kde i muchy jsou auta... :-)

• 4.3.2009  16:43

Skvělý akčňák, kterému kazí atmosféru až moc klišé řečiček...

• 12.10.2007  21:48

Na to, že kritika byla až moc ostrá, tak šlo o velmi přijemnou rodinnou komedii, která nevybočovala z amerického standartu radostného konce a objímání...

• 17.2.2006  20:55

Krásné atmosférické dílo Spielberga s Kaminského kamerou o tom jak stylově se dá podvádět. Pro mě kvalitní oddechový film.

• 3.6.2007  22:15

Nádherná animace o tom, jak jen kvůli důkazu, že někoho milujeme dokážeme promarnit i celý život. Ale hlavní je to, že dříve nebo později to bude k našemu prospěchu. Snímek tvořený podomácku s rozpočtem 18$.

• 30.11.2006  21:07
    Crash (2004)

I když film popisuje klasické situace v životě lidí v nesnázích, některé scény mě rozhodně nenechali chladným. A jsem rád, že tento film skončil více méně optimisticky, ale také nám ukazuje, že se tento kolotoč bude otáčet dále.

• 17.12.2008  21:38

Super SCi-Fi,,, které bylo nádherně komorně pojaté a plné bezmoci i těch lidí, kteří si myslí, že jsou navrcholu. Ty klidné scény, které si má člověk vychutnat a John Clesee, který je až netradičně vážný, ač má stále svůj optmismus. To vše dodává na atmosféře tohoto filmu. Někomu se líbí a někomu ne.

• 26.12.2008  21:39

Průměrné jedničce nesahá ani po prsty na nohách.

• 4.6.2007  14:54
    Dexter (TV seriál) (2006)

jeden z těch nepřemožitelných seriálů, které vás pohltí... Promyšlený a geniálně záhadný. Postavy jsou více než dost sympatické (dokonce i ICE TRUCK killer) Myslím si, že to není seriál pro lidi co nechcou být ničím vyprovokováni. Ode mě dostal téměř čistých ***** (ale těch sprostých slov mohlo být méňě. I druhá série si tále drží svou laťku napětí a překvapení, kdy doma při sledování ani nedýcháme...

• 22.11.2007  22:46
    Disturbia (2007)

Snad jen, že vrah se nemusel, tak mile usmívat a kam se vytratila dcérka, když probíhalo hlavní rozuzlení?? Inak parádní thrillerový mráz.

• 23.11.2006  10:03
    Dr. House (TV seriál) (2004)

100% --- (po shlédnutí 4.série, kde poslední dva díly byly opravdu k nedýchání) Osobně bych se s Housem hádat nechtěl, dobře se ale poslouchá a umí skvěle léčit. V tom mu pomáhá jeho skvěle vybraný tým. I když je většina dílů má stejný spád, tak v každém díle se naide něco co člověka pobaví jistým druhem humoru a tak má správný seriál vypadat

• 20.5.2008  11:34
    Earth (TV film) (2007)

Dokáže někdo natočit a setříhat ještě něco krásnějšího? Pro mě je to totiž ten nejúžasnější dokument o přírodě, co jsem kdy viděl. Záběry na stáda, změna období a mohl bych pokračovat velmi dlouho. Rozhodně by jej měl vidět každý, kdo si myslí, že bydlí na téhle planetě a je lidská duše se srdcem obdivující krásy Země!

• 18.4.2009  16:53

Silně zidealizované, ale já si prostě takové filmy užívám, protože člověk si vždy musí najít v životě nějakou tu radost!

• 5.6.2008  15:24

Takových příběhů o dospívající dívce je mnoho. Zpestřuje to fakt, že se děj odehrává v jižní autrálii a to že divenka je židovka na kterou tlačí její spolužačky. Jinak film se drží klasické línie, kdy se snaží dospívajícího diváka polidštit a vychovat k dobrému, samozřejmě. Viděno na zlínském festivalu 2008.

• 20.1.2009  09:51
    Fantom opery (2004)

Fenomenální začátek, který mě zařezal do křesla. ALE, to jen po první návštěvu Christiny do temna! Takže škoda toho roztahaného uzpívaného konce. Myslím, že kdyby byl film kratší o nějaké půl hodiny, zážitek by byl určitě lepší.

• 21.4.2012  17:03
    Fargo (1996)

Skvělé prostředí se skvělými herci, kdy přirozenost postav je to nejlepší z tohoto filmu! A nezapomenutelná scéna s drtičem :-P

• 21.4.2012  17:05
    Frasier (TV seriál) (1993)

Rok a půl sledování stálo za to a s posledním dílem i přes počet dílů byl smutek, že další příhody Frasiera už neuvidím... Frasier has left the building.-.-.-

• 4.6.2007  14:51
    Gilmorova děvčata (TV seriál) (2000)

za poměrně dobře napsaný scénář a velkou kadenci všecho slov, které holčiny dokážou vypustit a to neplatí nejen pro ně, ale pro všechny postavy, které bydlí ve Stars Hollow a jejím blízkém okolí. Jen škoda, že seriál nebyl důstojně zakončen.

• 13.3.2009  21:26
    Gran Torino (2008)

Ten nepříjemný hlas Clinta Eastwooda plného nadávek, zas až tak nepříjemný nebyl... Kvalitní podívaná!

• 4.6.2007  12:14

Mám rád Tarantina, mám rád pořádné americké auta, ALE TOHLE mě opravdu zklamalo. Vlastně jediné, co se mi přímo líbilo byly scény okolo velkých srážek aut. (uprostřed a na konci) Za akci a Russela bych dal velmi rád ****, ale za kecy bych zase nejradši dal "odpad". Souhlasím s komentářem "maty39", že po Pulp Fiction už ty řečičky nemají tu správnou šťávu.

• 4.6.2007  08:09

Dopadlo to lépe než jsem čekal. Film udržuje správné nápětí a zároveň se sem tam příjemně odlehčuje atmosféra úplně pikantními hláškami. Líbí se mi, že má každý svoji suverénní postavu a také ten dost divný konec. Nicméně scéna s rozpadajícím se Tarantinem je opravdu NECHUTNÁ!

• 4.6.2007  12:34

Pěkný originální příběh na dobrou noc. Ale jsem rád, že jen jako trailer.

• 5.9.2008  20:46
    Hancock (2008)

Z úžasného začátku se stal nepřehledný a nedotáhnutý konec, kde díl číslo dva by mohl jen uškodit.

• 23.3.2010  20:17

Mám svého nového neilepšího záporáka :-) Další z kvalitních a povedených Tarantinových filmových umění!

<< předchozí 1 2 3 4 5