Fargo (1996)

Skvělé prostředí se skvělými herci, kdy přirozenost postav je to nejlepší z tohoto filmu! A nezapomenutelná scéna s drtičem :-P

Frasier (1993) (seriál)

Rok a půl sledování stálo za to a s posledním dílem i přes počet dílů byl smutek, že další příhody Frasiera už neuvidím... Frasier has left the building.-.-.-

Gilmorova děvčata (2000) (seriál)

za poměrně dobře napsaný scénář a velkou kadenci všecho slov, které holčiny dokážou vypustit a to neplatí nejen pro ně, ale pro všechny postavy, které bydlí ve Stars Hollow a jejím blízkém okolí. Jen škoda, že seriál nebyl důstojně zakončen.

Gran Torino (2008)

Ten nepříjemný hlas Clinta Eastwooda plného nadávek, zas až tak nepříjemný nebyl... Kvalitní podívaná!

Grindhouse: Auto zabiják (2007)

Mám rád Tarantina, mám rád pořádné americké auta, ALE TOHLE mě opravdu zklamalo. Vlastně jediné, co se mi přímo líbilo byly scény okolo velkých srážek aut. (uprostřed a na konci) Za akci a Russela bych dal velmi rád ****, ale za kecy bych zase nejradši dal "odpad". Souhlasím s komentářem "maty39", že po Pulp Fiction už ty řečičky nemají tu správnou šťávu.

Grindhouse: Planeta Teror (2007)

Dopadlo to lépe než jsem čekal. Film udržuje správné nápětí a zároveň se sem tam příjemně odlehčuje atmosféra úplně pikantními hláškami. Líbí se mi, že má každý svoji suverénní postavu a také ten dost divný konec. Nicméně scéna s rozpadajícím se Tarantinem je opravdu NECHUTNÁ!

Grindhouse: Thanksgiving (2007)

Pěkný originální příběh na dobrou noc. Ale jsem rád, že jen jako trailer.

Hancock (2008)

Z úžasného začátku se stal nepřehledný a nedotáhnutý konec, kde díl číslo dva by mohl jen uškodit.

Hanebný pancharti (2009)

Mám svého nového neilepšího záporáka :-) Další z kvalitních a povedených Tarantinových filmových umění!

Hitch: Lék pro moderního muže (2005)

Tenhle film je svižný a vtipný ve všech směrech, aneb jak má vypadat pravá romantická komedie. Vůbec není na škodu, když se v jednom filmu odehrávají dvě dějové linie. Nemůžeme být přece jen obyčejní diváci. Jinak Evě to jako vždy moc sluší a Will je opět pan herec! > 90%