Eviator

okres Vyškov
(pře)snílek

Skype: patriceczech

• 17.12.2008  21:38

Super SCi-Fi,,, které bylo nádherně komorně pojaté a plné bezmoci i těch lidí, kteří si myslí, že jsou navrcholu. Ty klidné scény, které si má člověk vychutnat a John Clesee, který je až netradičně vážný, ač má stále svůj optmismus. To vše dodává na atmosféře tohoto filmu. Někomu se líbí a někomu ne.

• 16.12.2008  09:02
    Panelák (TV seriál) (2008)

Líbí se mi znělka, ale jinak je to československý seriálový průměr.

• 4.12.2008  19:59
    Videostop (TV pořad) (1985)

Neuvěřitelná klasika, kdy na prázdninách u babičky jsem si nikdy nenechal ujít ani jediný díl

• 4.12.2008  19:57
    Noc s Andělem (TV pořad) (1999)

Tak večerní hudební talk show na ČT2, to musí být jen pro fajnšmejkry :-D

• 30.11.2008  10:05
    Víkend (TV pořad) (2005)

Jeden z lepších pořadů v televizi. Když je tam zajímavé téma, tak se nějak nedokážu odtrhnout a většinou reportáž tudíž i rychle skončí. Celý pořad má jakousi zajímavou atmosféru, spíše zábavnou formou, ale u vážných reportáží si dokáže udržet důstojnost.

• 30.11.2008  09:55
    Česko hledá SuperStar (TV pořad) (2004)

Z počátku velký fenomén, kdy jsme všichni hltali každý díl a výsledky, ale při průchodu dalšími sériemi už se dalo dívat jen na Hvězdnou pěchotu.

• 15.11.2008  15:21

Pěkný film na odpoledne u kterého se zase člověk zamyslí, ale nic velkého ve filmu neosloví, což mě maličko mrzelo.

• 14.11.2008  21:10

Horor! Příznávám se, že jsem tento film nedokázal sledovat celý najednou. Vždy to bylo tak 10 minut tohohle a pak nějaký jiný veselejší film. Pro mě naprostá vymývačka mozku, která byla místy i nekoukatelná, ale mám ji za sebou. Miluju Mulholand drive, ale tady je pro mě koukatelných tak pět 5minut uprostřed filmu. Jo a Laura Dern místy vypadá fakt hrozně. xD Všechny rychlejší scény jsou v traileru.

• 12.11.2008  20:51
    Soukromé pasti (TV seriál) (2008)

Kvalita jednotlivých příběhů je kolísavá. Jednou je to na dvě a jednou na čtyři. Dá se při tom večeřet.

• 8.11.2008  10:52

Ze začátku jsem srovnával tuto bondovku s Casino Royale, ale zjistil jsem, že to není možné, protože se tento díl vymyká všemu, co je normální v bondovkách. Ale v dobrém smyslu, protože akční scény, švih a prostě celý film mě ani chvíli nenudil a konec přišel dříve než sem čekal. Je vidět, že se filmový štáb snažil a tak jsem se s akční honičkou hned ze začátku vcucnul do jádra příběhu.

• 29.10.2008  10:20
    V Bruggách (2008)

Ten příběh byl jako vystřižený z typického dne gangstera. Užíval jsem si rozhovory mezi Rayem a Chloe a celou tu krásnou atmosféru podtrhovala středověká linie města zakončená poněkud krvavým dojmem. Poprvé jsem byl opravdu naštván, že to tak skončilo, ale nedá se nic dělat. ;-)

• 16.10.2008  20:06

Střih, Ewan, Naomi, příběh mezi dvěma světy, který naštěstí rozmotá závěr.

• 14.10.2008  08:34
    Kriminálka Anděl (TV seriál) (2008)

Kupodivu žádné hrůzné překvapení. Až na tu přemrštěnost střihových efektů, které někdy se užívají více než v hojné míře.

• 11.9.2008  14:46
    Na dotek (2004)

Strašně zapeklité vztahy, které by byly oříškem pro jakkéhokoli manželského nebo partnerského poradce. Ne a teď vážně: tenhle film neukazuje jen lásku, nevěru, mstu, ale také to, že prostě některým věcem se prostě nedá poručit, ať se děje cokoliv. Kvalitní snímek od Mike Nicholse.

• 5.9.2008  20:46
    Hancock (2008)

Z úžasného začátku se stal nepřehledný a nedotáhnutý konec, kde díl číslo dva by mohl jen uškodit.

• 24.8.2008  09:24
    MTV Video Music Awards 2007 (TV pořad) (2007)

Bohužel,,, předávání hudebních cen MTV má čím dál více komerce na proti klesajícímu umění. Tahle show už nebaví lidi, tak jak dříve,,, možná tak akorát samotné američany.

• 12.8.2008  22:50
    Mamma Mia! (2008)

Parádně vyšperkované taneční čísla, kde po konci fimu se vám ani nechce vstávat z křesla v kině, jako všem ostatním. Skvělá scéna v noci je při písničce "Lay all your love on me", kde se člověku jen tají dech, jak je dobře nově nazpívaná. Muzikál, který ve filmovém umění chyběl! (Toť názor příznivce skupiny ABBA)

• 6.8.2008  12:35
    Kurýr 2 (2005)

Tohle se přece musí brát s nadhledem. Nejlepší herecký výkon byl steině od AUDI A8L W12.

• 15.7.2008  23:19
    VALL-I (2008)

Pixar se zase předvedl v dobrém světle s touhle nezvyklou romantickou robotickou podívanou. Sice vypnutí autopilota mi přišlo trošku jednodušší, ale jinak sem se ani memohl odtrhnout od tohoto filmečku, kde neustále zní Wall-E (Vall-I)

• 14.7.2008  00:54

Jeden z kvalitních nezávislých nočních filmů, kde vyhrává na konci láska a nutí vás přemýšlet i velmi dlouhou dobu po shlédnutí tohoto filmu plného vzpomínek.

• 24.6.2008  22:53
    Příběhy Tipa a Tapa (TV seriál) (1971)

"Dobrou noc strýčku Fido, dobrou noc děti!" - jedna z nezapomenutelných vět tohoto krásného večerníčku z Belgie.

• 19.6.2008  14:07

Miluju originální pohádky. Walt Disney mě snad vždycky až na vyjímky osloví. Jako každá pohádka, tak i tato dobře skončí, i když tahle poněkud jinak dobře. Jen jak se dívám, tak někteří diváci toho optimismu nedokázali vstřebat. Díky, že jsi se postaral o mou nevěstu, chasníku. :-D

• 6.6.2008  19:32

Nějakým způsobem se mě to dotkla ta sladěnost hudby a nádherného rodinného setkání. Viděno na zlínském festivalu 2008.

• 5.6.2008  15:24

Takových příběhů o dospívající dívce je mnoho. Zpestřuje to fakt, že se děj odehrává v jižní autrálii a to že divenka je židovka na kterou tlačí její spolužačky. Jinak film se drží klasické línie, kdy se snaží dospívajícího diváka polidštit a vychovat k dobrému, samozřejmě. Viděno na zlínském festivalu 2008.

• 4.6.2008  20:10
    Karamazovi (2008)

Ta hranice mezi realitou a hrou je tak křehká až to tenhle film pozvedlo naprosto na jinou úroveň. Čeští herci v polské hutní hale, kde je sledují ostatní Poláci>>tohle vše vytváří úžasnou atmosféru, ale musel ten konec mít tak rychlý spád?! Viděno na zlínském festivalu 2008.

• 3.6.2008  23:18
    Občan Havel (2007)

Existuje lepší dokument ukazující, že Václav Havel je jen lidská bytost? Pekelně dobrá kamera a parádní výběr situací ze všedních nevšedních dnů bývalého prezidenta. Možná bych jen chtěl vidět u některých scén více, ale to by pak film měl víc jak tři hodiny. Viděno na zlínském festivalu 2008

• 3.6.2008  23:10

Na komedii se má dívat s nadhledem a pokud se tak člověk dívá i na tenhle film, tak v kombinaci s kvalitním soundtrackem zjistí, že se jedna o originální komedii s lehce parodickými prvky. Viděno na zlínském festivalu 2008

• 3.6.2008  12:45
    Horton (2008)

Klasická vyprávěcí pohádka, kde i jeden hlas znamená mnoho. Jen škoda, že už sem vyrostl z dětství a nedokázal se smát všemu, co by jako mělo být vtipné. Za to jsem ocenil nádhernou hudbu Johna Powella. Viděno na zlinfestu 2008.

• 3.6.2008  00:47
    Juno (2007)

Krásný hodnotný příběh o tom jak rizikové a jak krásné může být těhotenství, které jako chlap nezažiju, ale přesto mě tenhle film docela dojmul. Viděno na filmovém zlínském festivalu 2008.

• 2.6.2008  12:42

Od Trošky trošku lepší pohádka, kterou si v tisíci-místném kině plném dětí na zlínském festivalu netroufnete kritizovat. Škoda jen těch plno pohádkových klišé a zoufalý konec ;-) Nicméně koukatelné to rozhodně je a nesouhlasím s některými zdejšími až moc kritickými komentáři.