Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Krimi
  • Dokumentární

Recenze (1 236)

plakát

My Best Friend's Birthday (1987)

Tarantino se tu teprve formuje, ale některé dialogy a situace už umí skvěle. Mimochodem nejlepší herec je tam on.

Misyeon paseobeul (2021)

Nízkej rozpočet je z toho teda cejtit a např. zvuková postprodukce je řádně odfláklá, ale vtipný to místy je pořádně, jen to chce trpělivost.

Stillwater (2021)

Parádní těžkotonážní vztahové drama s pomalu budovanou atmosférou a super hereckými výkony.

Jiná liga (2020)

Lehká feel-good romantická komedie. Chválím tvůrce, že si odpustili emoční ždímačku s umírací scénou, která obvykle v podobných filmech bývá.

Zelený rytíř (2021)

Hodně pomalá artová fantasy s dokonalým vizuálem, skvělým obsazením a neurčitým dějem.

Reminiscence (2021)

Začíná to jako Phil Marlowe v postapo budoucnosti a končí jako prachsprostá romanťárna. Formou mi to připomínalo posledních pár Nolanových filmů, které si hrajou na víc než jsou, především strojenými, rádoby chytrými dialogy.

Red Rock West (1993)

Film který i díky Cageově mizernému herectví zůstal spravedlivě zapomenut ve stínu staršího Blood Simple nebo novějšího U Turn.

V rytmu srdce (2021)

I z hudebního filmu pro teenagery se dá udělat skvělej biák, když je dobrej scénář a sejde se taková parta filmařů a herců. Otcův znakovej humor byl excelentní.

Beckett (2021)

Poctivej old school thriller jak ze sedumdesátek. Washington zoufale trpí nedostatkem charisma, což u role štvané oběti okolností zase tak moc nevadí. Vikanderka hraje opět výborně, bohužel krátce.

plakát

Feral State (2020) odpad!

V tomhle nepovedeným filmu hraje maximálně tak jeden herec.

Ovládací panel