Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Krimi
  • Dokumentární

Recenze (1 256)

Tísňové volání (2018)

Nadmíru vydařený debut s minimálním rozpočtem a maximálním efektem. Cedergren utáhl v podstatě celý film. Zvukaři v postprodukci si mákli. Povedené.

plakát

Má večeře s Hervém (2018) (TV film)

Vcelku povedené, ale téma není zrovna pro každého. Herecké výkony to táhnou.

American Satan (2017)

Sex, drogy, rock'n'roll a neuvěřitelně přehrávající filmový hvězdičky. Film pro náctiletý, nepříliš náročný diváky s pop rockovou muzikou, který se dneska říká metal. P. S. Ta plastikama zflikovaná mamina byla vážně ta pilotka ze Starship Troopers?

plakát

The Perfect Kiss (2018) odpad!

Čtyřicetiletá přehrávající hysterka, se pokouší hrát mladý tele a přitom trousí jednu debilní hlášku za druhou. Ještě že v kinech nezamykaj dveře do sálu a dá se zavčasu zdrhmout. Kdybych si na to koupil lístek, chci vrátit prachy.

plakát

Sorry to Bother You (2018)

Vtipná vyhulenost. Působí to trochu jako by se sešli Quentin Dupieux, Terry Gilliam a Michel Gondry, dali si něco dobrýho a stvořili tohle.

První člověk (2018)

Civilně a bez zbytečného patosu. Řemeslně hodně zvládnuté. Skvělý sound design. Optimální pro velké plátno a vyladěný kino zvuk.

plakát

McMafie (2018) (TV seriál)

Bohužel značně nevyrovnaný seriál. Hodně nelogičností a scénáristických zkratek, které působí dojmem chybějících scén a naopak nadbytek zbytečných scén. Herec v hlavní roli působí dojmem bezemočního vařeného bramboru. Přeze všechno jsem to dokoukal, takže něco tam je. Jestli bude druhá série, rád si ji odpustím.

Spitfire (2018)

Zasloužená pocta krásnému stroji. Velmi povedené.

Ovládací panel