Odříznutí (2018)

Příběh přepálenej a překombinovanej víc než u těch nejslabších skandinávskejch thrillerů.

Daria (2020)

Nahá koza prdelatý ostravandy - chaotická klišoidní zápletka, jako když spojíte 10 scénářů béčkovejch thrillerů dohromady - wtf závěr, podpořenej nahou kozou prdelatý ostravandy. To je v kostce tak všechno co si z kina odnesete. Jo a pěkný komiksový titulky, který to povyšujou na jednu *

(Ne)přátelé (2018)

Úklid v drogovym gangu. Nic co by tady už nebylo, ale Schoenaerts to dal pěkně.

Temná tvář Brooklynu (2019)

Phil Marlowe s Tourettovým syndromem. Sice jsem se chvílema ztrácel v ději, ale atmosféra na mě fungovala.

Last Christmas (2019)

Emma napsala slaboučkej a dost prvoplánovej scénář, ale chorvatskou maminku dala skvěle. Zato ta odbarvená, oplácaná buchta v hlavní roli to vůbec neutáhla. Z kraje jsem měl dojem, že koukám na čínskou produkci.

Přepadení vlaku z Pelhamu (1974)

Poctivej dobovej heist film, postavenej víc na dialozích, než akci a skvělou muzikou. Scottův remake vidět nepotřebuju. Konečně jsem se dozvěděl, kde vzal Tarantino ty barevný krycí jména. 😀

Terminátor: Temný osud (2019)

Je to sice nastavovaná kaše, ale nenudil jsem se. CGI mohlo být méně a lépe udělané. Jinak od režiséra Deadpoola slušná práce a to toho za sebou moc nemá. Jsem zvědav na Neuromancera.

Stará garda (2018)

Taková ta milá i vážná francouzská komedie.