shakeXL

◄-- fanda nejen filmů...

Skype: hanysfm1

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 9.11.2018  14:27

Kdo na tuto kravinu může dát peníze???!!!! Bakala anebo jemu podobní????Total shit

• 11.3.2016  11:30

Těžké časy pro českou inteligenci na počátku 2. sv. války shrnuje tento film jako příběh jedné z nejznámějších osob této doby - Karla Čapka. Na jednu stranu je mi těchto lidí v té době líto a vážím si (a važme si jí všichni) svobody a demokracie. Na druhou stranu si tito rádoby nejchytřejší z nejchytřejších myslí, že jsou něco více přitom je to většinou opak a jsou úplně mimo mísu.

• 11.3.2016  10:52
    Deadpool (2016)

87%? Za pár hlášek a rozstřílených hlav? Si děláte srandu?

• 3.3.2016  11:53
    Babel (2006)

Pár zajímavých příběhů, které se vždy tak nějak lehce propletly. Nicméně že bych z tohoto filmu odvařený se říci nedá. 70%

• 3.3.2016  11:49

To, co tam na v devadesátých letech ty horké balkánské kebule prováděli je v tomto filmu je pojato docela důvěrně a vůbec celý ten příběh, který je (poněvadž je to z války) smutný, se nám rozuzluje postupně a rozhodně má divákovi o problému této války co říct.

• 3.3.2016  11:38

Správce domu, který je sympaticky asi jako plíseň mezi prsty u nohou - konečně si však našel holku - ona ani ostatní o tom ale neví - a stejně ji zprzní - a graduje to v podstatě celý film - jo, a není tam happyend - a to se mi líbí, moc se mi to líbí.

• 1.12.2015  14:35

První díl této série je klasika - akce tak akorát a prostě to bylo něco nového..

• 26.11.2015  11:45

Všichni okolo jsou zloději, lháři a podvodníci jen téměř svatořečený Andrej je čistý jako lilie. Ještěže dokument toto tvrzení trochu vyvrací.

• 26.11.2015  11:16

Chápu, že filmy s tímto dějem můžou zaujmout pubescentní výrostky rádoby novými směšnými hláškami a trapasy ale můj šálek čaje je už díky bohu někde jinde. P.S. Ale dodíval jsem se na to, což je úspěch za 1 hvězdu a kdyby ukázala kozy, k čemuž se schylovalo, uvažoval bych o dvou. :D

• 28.10.2015  09:43
    To je vražda, napsala (TV seriál) (1984)

Název seriálu je rovněž i jeho recenzí.

• 5.10.2015  22:11
    Letiště (TV seriál) (2006)

Tyto seriály ani nemá cenu komentovat!

• 3.10.2015  09:48

Žít pouze přítomností a věci zbytečně neřešit jako v tomto snímku je fajn, sám vím o čem mluvím. :)

• 28.9.2015  15:25
    Znovu 89 (koncert) (2014)

Demokracie rozkvétá, byť s kosmetickou vadou Ti kteří kradli po léta, dnes dvojnásobně kradou

• 28.9.2015  15:04

Hlášky ve filmu (pojď zabijem se, - až někdy jindy, babyyy, co čumíte) a atmosféra dýzy z devadesátých let mě vždycky pobaví. Srandovní Vašut v roli amerického podnikatele - Jes,kontrakt is redy. :D

• 17.9.2015  09:19
    Argo (2012)

Fakt dobrý film. Čekal jsem trochu, na můj vkus nudu, co také čekat od 2hodinového snímku kde Affleck zachraňuje partu amerických lidí. Opak byl však pravdou - opravdu povedené.

• 12.9.2015  15:47
    Taxi (2004)

S odkazem a pokorou na francouzskou verzi nemohu dát více než 30%.

• 9.9.2015  08:11
    Na mol (2012)

Každý má alkoholový svůj kopec jinak vysoký. Třeba já se ještě nikdy nepochcal v obchodě nebo se neprobudil někde na předměstí pod kartonem jako hlavní představitelka v tomto filmu. S chlastem holt opartně děcka!

• 18.8.2015  15:16
    Stud (2011)

Pokud jste průměrní diváci hollywoodského tuctového mainstreamu, tak pro vás bude tento film trochu hůře dívatelný. Pravdou je však výborný výkon Fassbendera ve zpovědi pětatřicátníka bez lásky, rodiny a se semtam nějakou úchylkou. Aneb kdo říká že si ho nehoní, honí si ho dodnes ještě více..

• 15.8.2015  17:08

Příjemné nekomerční drama s Omarem Sharifem o životě, protknutí osudů a jednom dobrodružství 13ti letého chlapce. Dobré zpestření v zàplavě hollywoodských megadebilit. Navíc skvělá hudba. 4 z 5..

• 16.6.2015  11:30

První díl je luxusní mysteriózní film s nádhernou scenérií. Druhý díl již však tuto jiskru nemá,tudíž zapadává do průměru...Škoda...

• 27.3.2015  13:54
    Mizera (TV seriál) (2014)

Ačkoliv nejsem moc seriálový typ, třináct dílů je pro mě tak akorát. Sledoval jsem každý díl s chutí a ani u jednoho jsem se nenudil což je dobrá vizitka. Více netřeba dodávat - postavu bezpáteřního ale přesto do jisté míry sympatického právníka Keegena Deena musíte vidět. 80%

• 16.3.2015  12:47

Protknutí osudů ve velmi nelehké době kdesi na zapadlém venkově dává námět na skvěle zpracovaný film vymykající se ostatním českým filmům týkající se 2.sv. války. 90%

• 8.12.2014  11:46

Tak po shlédnutí tohoto filmu jsem si skoro sbalil krosnu a odešel jsem na pár týdnů někam do pryč. Ne, teď vážně - opravdu jsem mu ty toulky přes celou západní část USA záviděl. Nic jiného jako konec bez happyendu jsem nečekal. Skvělá hudba, krásná příroda a příběhy obyčejných lidí nehonící se za konzumem a materialismem. Dávám plný počet.

• 23.10.2014  15:38
    Sedm (1995)

Takoví ti vrahouni s IQ170 a jejich fantazie, to nikdy neomrzí.

• 23.10.2014  15:36

Bony a klid 1 byla něco naprosto jiného - film z doby, kterou si většina zdejších uživatelů ani nepamatuje. Film ze zlaté éry veksláků s reálným příběhem.Bony a klid 2, ač chcete nebo nechcete je z nynější doby, kterou, bohužel prožíváme dnes. Většina uživatelů by měla sundat růžové brýle, odprostit se od rodičů a trochu sledovat dění kolem sebe ba dokonce možná i politiku! To by totiž leckdo zjistil, že bordel co tady je si Olmer nevycucal z prstu ale tak to opravdu je. Kult to není, ale za sehnání takřka všech herců z prvního dílu dávám tři z pěti..

• 4.9.2014  11:30

Tož totok, to som nečekal. Takú traparnu natočit to se nepovede každy deń.

• 4.8.2014  11:04

90-ti minutové vyprávění o skautech a první lásce dvou 13ti-letých děcek. Uff.. Takové filmy nerad hodnotím. Na jednu stranu poctivě odvedený děj i příběh a stopáž tak akorát, nadruhou stranu to je ze 70% času filmu naprostá nuda s hluchými místy, které odvádí vaše oční bulvy od obrazovky - a to je chyba!!

• 25.7.2014  11:37

Jedna z velmi dobrých gangstrovek. Atmosféra tak jak má být - ponurá, zápletka však nepřekvapující. 75%

• 25.7.2014  11:34

Zdá se mi to, nebo je film inspirovaný románem Jacka Londona, Tulák po hvězdách? (mimochodem vynikající čtení) Filmové zpracování mě však nějak nenadchlo. Možná ještě jedno zhlédnutí...Do té doby 55%

• 25.7.2014  11:30
    V ložnici (2001)

Solidně zpracované drama ale trochu se to táhne - je to spíše pro filmové fandy než pro mainstream diváky..60%

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8