Rychle a zběsile 5 (2011)

Jedním slovem "NÁŘEZ!" Film je neuvěřitelná akční smršť. Je to skutečně skvěle nakroucené - má to slušný střih, ale hlavně kamera se neklepe. Dokonce i příběh je docela slušný, ale co ty dialogy - hrůza, ale jelikož jsem příznivcem série jednu hvězdičku si přidám. Určitě jeden z nejlepších filmů svého žánru a nejlepší ze série Rychle a Zběsile. 90%

Scratovo dobrodružství (2002)

Krátce...málem jsem umřel smíchy! Scratovy scénky z filmu jsou oproti tomuhle bonusu nic.

Černý jestřáb sestřelen (2001)

Ridley Scott je mistrem svého řemesla. Takto geniálně sestříhaný a ozvučený film jsem ještě neviděl. Po úvodní půl hodině nemáte šanci nudit se, protože jste zahrnuti nepřetržitou naprosto perfektní akcí. Jo...začátek je trochu pomalejší, ale jinak je to v podstatě téměř dokonalý film. 95%

Avatar (2009)

To zase jednou James Cameron natočil film. Děj je sice plný klišé, ale to vůbec nevadí. Technicky je film snad naprosto dokonalý. Byl jsem v kině na 3D verzi a mám z toho zážitek na celý život. 100%

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Úžasný návrat do světa Pána prstenů. Peter Jackson odvedl skvělý kus práce, ale že to asi neměl jednoduché. Nemohl se v příběhu opřít o žádného ultra záporáka ani o nějaký zásadní vztah mezi hrdiny jako v LOTRovi a děj mi také připadal celkem roztahaný. Ale i tak veškeré efekty vypadají opravdu dobře o prostředí ani nemluvě. Přímo z toho srší ta správná atmosféra Středozemě, musím také pochválit některé vskutku dech beroucí scény(hromový obři, orli,...) a k tomu úžasna hudba od Howarda Shora. Ve 3D film nevypadá špatně, ale přeci jen bych upřednostnil 2D s 48fps. 85%

Vyrovnat si účty (2003)

Slušná australská krimikomedie. Sice působí vizuálně trochu sterilně a na začátku jsem se v tom trochu zamotal, ale příběh (jakkoliv je klišovitý) je výborný, docela jsem se i zasmál. Filmu, ale vévodí herci - David Wenham je prostě skvělý, Timothy Spall též a Worthington je rozhodně sympatickým (i když průměrně hrajícím) hrdinou. 75%

Scrat's Continental Crack Up (2010)

Už jsem se sice tak nenasmál jako u minulého Scratova kraťasu, ale stále to bylo velice dobré.

Kdo najde přítele, najde poklad (1981)

Další skvělá komedie od Hilla a Spencera. Prostě klasika - absurdní bitky, domorodci, piráti nebo korejec co ani neví, že válka už skončila před třiceti lety. Jedna z nejlepších komedií Hilla a Spencera. 75%

Zelený sršeň (2011)

Skvělá oddychovka. Akce má tempo, herecké obsazení je docela slušné a místy jsem se i zasmál. Rozhodně skvělé béčko, které stojí za shlédnutí. 70%

Piráti z Karibiku: Na vlnách podivna (2011)

Nešel jsem na 3D verzi a myslím, že jsem udělal dobře. Skvěle jsem se bavil, Johnny Depp je jako vždy skvělý plus ta epická hudba od Hanse Zimmera dává dohromady naprosto skvěle sladěný film, ale je to prostě béčko, ze kterého si za pár měsíců mnoho pamatovat nebudu. Trošku mi taky vadil ten český dabing, který naprosto zabíjí některé fórky (fórky myslím ty z traileru, na anglické verzi jsem nebyl). 75%