zombkiler

okres Praha
student

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 22.6.2019  09:14

Nemám rád Ryana Goslinga!

• 29.4.2019  13:37

Málo kdy se stane, že mám chuť si po skončení filmu to pustit znova!

• 18.6.2016  11:15

Woody Allen opět nezklamal!

• 24.4.2016  20:38
    Kolonie (2015)

Závěrečná scéna vystřižená jak z Arga, ale celkově velmi kvalitní film.

• 28.1.2016  11:00

Nebýt Holiday Grainger, která mě svým nesympatickým vzhledem štvala už od první minuty co vstoupila na plátno a pak zbytečného 3D to zas nebylo tak hrozné jak sem se bál zpočátku.

• 9.10.2015  10:45

Jedním slovem - kouzelné!

• 25.9.2015  15:17
    Živí mrtví: Počátek konce (TV seriál) (2015)

Shlédnuté první čtyři díly. Čekal jsem oproti Walking Deadu docela průser, to se naštěstí nestalo. Hlavní hrdina, kterého hraje Cliff Curtis působí velmi sympatickým dojmem více než Andrew Lincoln alias Rick. Ač se například v prvním a čtvrtém díle skoro nic neděje a nesetkáme se skoro s žádnými chodícími mrtvolami pořád zde převládá napětí, které nutí se člověka dívat a dát tomuhle seriálu šanci. Zatím je to tak na hraně 70%.

• 12.8.2015  10:38
    Kung Fury (2015)

Až na pár vtipných momentů otřesné! Jedním slovem: Nesnáším parodie.

• 5.8.2015  12:38
    Angel Heart (1987)

Skvělá výprava a stylizace, ostřílený Mickey Roura, který není jenom uchlastaný Hank Chinaski z filmu Štamgast.Ten hraje detektiva, jenž dochází k vlastnímu životnímu poznání, které je tak děsivé, že dokáže diváka nechat napnutého až do konce filmu a kdo zatím vším stojí? Kdo jiný než dábelsky upravený Robert De Niro. Tuhle horovou perlu s nádechem jazzu padesátých let můžu vřele doporučit.

• 29.6.2015  18:34
    No Doubt - Don't Speak (hudební videoklip) (1996)

Miluji Gwen Stefani!

• 26.5.2015  07:12

Film zdobí designově rozkošná auta, především V-8 Pursuit Special, trhané ale v celku vydařené akční scény, ale proboha ten scénář, to snad psalo desetileté dítě. Skoro v každé scéně se kromě Maxe a jeho ženy Jessie chovají všechny postavy nenormálně, nelogicky.

• 8.2.2015  10:12
    Pád do tmy (2005)

Dokud se neobjevily zmutované příšery (někdy až kolem 52 minuty filmu) děj se poměrně dost vlekl a vztahy mezi hlavními hrdinkami opravdu nic moc. Jenže jakmile se objevily slizké obludy, připomínající skřety z Pána prstenů, které svojí drastičnosti a útočností opravdu děsí, pak teprve začíná krvavá řežba plná krve, strachu a jediným cílem - dostat se ven z jeskyně živá a zdravá.

• 24.1.2015  18:25
    Limp Bizkit - Behind Blue Eyes (hudební videoklip) (2003)

Písen krásná, ale klip nic moc.

• 15.11.2014  17:26
    Moulin Rouge (2001)

Krásný film, který mě na konci dohnal k slzám.

• 15.11.2014  11:45
    České století (TV seriál) (2013)

DÍL 1 - 40% Nuda by se tu dala krájet i když Martin Huba do role TGM pasuje dobře díl přeskočil několik důležitých historických milníků, aby skončil vlasteneckým až kýčovitým příjezdem Masaryka v říjnu 1918 do Prahy. DÍL 2 - 80% Nikdo jiný nedokázala tak dobře zahrát zrádce a kolaboranta s nacisty jako Daniel Landa.

• 12.11.2014  03:09
    Zombieland (2009)

Za Emmu Stone!

• 29.10.2014  10:08

Animace je sice úchylná, ale mě se docela líbí. Když ale většina povídek postrádá smysl a pointu nejde dát lepší hodnocení.

• 27.5.2014  14:58

Ze začátku velmi napínavé a zábavné, ke konci už se ale děj tak vlekl, že to bylo občas k nevydržení.

• 29.4.2014  09:35

Možná jsem neměl sáhnout po nejhorším Švankmajerově díle, každopádně první část této surrealistické šílenosti byla opravdu výborná, ke konci se ale už děj hodně vlekl a opravdu jsem se někdy dost ztrácel v ději. 60%

• 8.3.2014  10:19

Mě to přišlo neskonale dementní!

• 12.12.2013  10:10

Jednička byla opravdu kult a pořádný poctivý béčko. Tohle se ale opravdu moc nepovedlo - na vině jsou hlavně dost nepovedené akční scény. Některé scény navíc na sebe moc logicky nenavazovaly. Mel Gibson toho musel asi hodně vypít, když se upsal k takovéhlemu blábolu, ale jeho role je srandovní a aspon pobaví. Ostatní postavy - Lady Gaga či Antonio Banderas zbytečně vyplnují prostor na plátně.

• 7.12.2013  12:40

Šílená bláznivá jízda současné generace provoněná marihuanou a několika opravdu dobrými gagy. Celkově je ale většina scén až nechutně předvídatelná a občas i nelogická. Celkově považuji tento film za další americký produkt, který po shlédnutí vypustím za pár dní úplně z hlavy.

• 25.11.2013  15:45

Absolutně nezábavná smršt hloupých gagů. Tohle si celovečerní Tangled nezaslouží.

• 17.10.2013  08:43
    Don Jon (2013)

Jednoduché, zábavné!

• 3.9.2013  16:53
    Sinister (2012)

Už dlouho jsem neviděl tak neskutečně strašidelný temný depresivní horor. Ještě mi asi dlouho mrazit v zádech.

• 1.8.2013  10:46

I když to není špatná komedie, Al Pacino opět potvrzuje, že je výborný herec, Frankie mi byla tak strašně protivná, že se bohužel tomuhle hodnocení neubránim.

• 24.7.2013  11:17

Cesta za tzv. Americkým snem je v tomto filmu nádherně popsána.

• 18.7.2013  11:38
    Discopříběh (1987)

Totální kravina, kde na každé minutě je znát absolutní naivita charakteru člověka. Je to jenom film o dementním klukovi, který mluví jak buzerant a snaží se sbalit holku s lepší vrstvy a mezitím je film nechutně prokládán písničkami od Michala Davida. Nechápu, kam klesla úroven českého obecenstva, že mohl tento paskvil držet první příčky a vyprodávat biografy do poslední sedačky.

• 20.6.2013  09:40
    Muž z oceli (2013)

Zack Snyder dokázal absolutně špičkově oživit Supermana. Jeho návrat na filmové plátno zdobí nejenom prvotřídní herecké výkony ( hlavně Michaela Shannona jako Zoda či Kevina Costnera v roli otce), dobře propracovaný scénář, ale hlavně epický soundtrack. Zde je opravdu znát, že Hans Zimmer je jeden z nejlepších filmových hudebních skladatelů jakého nám mohla matička Země dát. Tento komentář by charakterizoval nového Supermana jako pětihvězdičkový film, když ale vemu v potaz, že kamera, která byla v tomto filmu použita opravdu některé akční pasáže vyloženě nezvládá a člověk pak nestíhá sledovat děj, musím dát 4 hvězdy, ale je to opravdu o pouze o psí chlup :D

• 6.5.2013  18:01

Třetí film v životě, který mě dotáhl k mírným slzám. Už dlouho jsem neviděl tak nádherný a dojemný příběh o přátelství mezi psem a jeho páníčkem navíc doplněn dokonalou uklidnující hudbou.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6