rekurseman

student

2 body

<< předchozí 1 2 3 4
    • 20.2.2017  22:10

Čekal jsem nudné drama o drogách a nakonec z toho byl fajn akční večer. Drogy jsou hnus, ale film byl výborný. 5/5

• 20.2.2017  22:09

Nebyl zlý, ale paradoxně na své volné pokračování nemá...Možná je to tím, že jsem nejdříve viděl dvojku a pak jedničku......3/5

• 20.2.2017  22:08

V neskutečném tempu se line příběh Batmana a jeho kamarádů a nepřátel. Ani na chvíli jsem nemohl odpočinout, protože pořád, ale pořád byl film plný akčních scén a odpočinku se určitě zde nedočkáte. Mega hlášky, mega hudba a mega střih...Celý film mi připadal jako jeden dlouhý a dobrý trailer. Palec nahoru

• 20.2.2017  22:06
    Svět pod hlavou (TV seriál) (2017)

Zatraceně dobrá detektivka, výborní herci, skvělé kulisy, normálně věřím, že jsme zpátky v roce 82`. Záporáci, které chce tentokráte pekelně potrestat. Za mě plný počet a škoda, že seriál není nekonečný :(.

• 23.10.2016  21:37

Not bad, not good. Akční, někdy přetažené za vlasy a hlavně, nechce se mi věřit, že to bylo podle skutečné události. Jinak kdo má rád tenhleten typ Hollywoodských "komedií", tak si to určo užije. Ti týpci byli fakt blázni

• 23.10.2016  21:22

Skvělý film. To, že to komentují čecháčci, kteří o Ostravě slyšeli leda tak v novinách se nepočítá. Film má jednoduchý lineární příběh, který nemá žádné vykolejení. Vše je jasné od začátku až do konce. Což u odpočinkového filmu není nic špatného. Co se týče hlášek a mluvy. Na ostravsku se mluví o hodně ostřeji a používají se peprnější výrazy. Ve filmu se hodně se slovy šetřilo a bylo to uděláno tak, aby i Praha rozuměla a nebyla zmatená jako vždy. Za nás Ostravaky fajn film. Btw. celé kino se smálo jak ději, tak vtipům na toho zmrda Bakalu. Prostě super film. Lepší než cypoviny od Trošky. PS: pražáci a rádoby intelektuálové by na to neměli chodit. Zbytek diváků si to užije a uvidí jak se tady paří a píchačky chtějí píchat. Btw. komentáře typu: "celý film se jen pije"....olala...to, že si někdo dá ráno slivovici je zcela běžné. Když neřídí, tak je to okej na prokrvení. A pivo na žízeň? Co je na tom sakra divného. Někteří by si měli honit ocasy nad jinými filmy a třeba honit ocasy s Troškou, k němu taky patříte.

• 23.10.2016  21:16

Dobrý film, nic složitého, jednoduchý příběh, někdy vtipné, někdy smutné. Nečekal jsem od toho moc a film mě nepřekvapil negativně. V některých rolích člověk může vidět lidi, které zná z okolí. Kohákova nejlepší role zatím.

• 22.8.2016  22:37
    Strašidla (2016)

Klasika, zase se nesmělo kouřit na place a když už, tak jen Trošku. Trošku jsem byl z toho scénáře smutný, byl prostě Troškovský. Všude z rohů na mě civěl Troškův humor, trošku jsem se i někdy styděl. Kdyby režii a scénář nedělal Troška ale třeba takový Strach, neměl bych strach a trošku bych i přidal na hvězdičkách. Děj ala Kameňák jen natočené formou pohádky. Jediné co to zachránilo byla Sara Sandeva <3.

• 19.5.2016  23:13

Něco úžasného. Skvělá myšlenka vtáhnout díváky do pohledu třetí osoby. Zprvu mi tento pohled dělal docela problém a točila se mi hlava. Pak si ale mozek zvykl a byla to jízda. Střelba ze sajtkáry, návštěva bordelu v Moskvě. Krásné ruské kočičiky. Boj na blízku. Myslím si, že tento film zbortil předsudky a vytvořil nový rozměr kinematografie, kde způsob natáčení tohoto filmu byl předtím využíván pouze u filmů s označením xxx. Na to, že s větší části na spolupráci se podíleli rusi, je film velmi dobrý, žádná politika, akční jako z 90 let z Hollywoodu. Prostě pecka!

• 19.5.2016  23:10
    Sousedi 2 (2016)

V každé hollywoodském bijáku musí být začleněna nějaká menšina, černoch, žid, lesba, gay, maminy (ono v normálním jazyce jsem nikdy nepoužil takové slušné výrazy, ale věřím, že i na čsfd je parta buzíků, kteří kontrolují, je li vše politicky korektní). Nápad slabý, hlavní protagonista se stane převlékačem kabátů, bez vtipu. Co je vtipného na tom, dívat se na 19 leté feministky, které si myslí, že spasí svět a že jim robertek nahradí chlapa. Nebo na hloupé amíky, kteří neví co podepisují a jejich dcera si hraje s robertkem, jelikož tlusťochovi stál naposledy za císaře pána....Prostě slabota-ne nejsem zasedlý na americké komedie, jen si myslím, že humor filmů za velkou louží jde dolů.

• 19.5.2016  23:03

Skvělé, úžasé, fantastické. Všechny čtyři díly stály za to. Doufám, že se dočkáme navazujícího dílu, Návštěvníci a náckové. Herecké výkony výborné a velkou radost mi udělali čeští herci, kteří se zhostili rolí znamenitě. Hollywood by si měl vzít příklad z toho, jak se dělá dobrá komedie.

• 5.4.2016  20:18

Nevím proč, ale film mi něčím připomínal Spalovače mrtvol. Stejně temný příběh a hlavní protagonista. Když nebudu mluvit o Olze, jelikož ta byla nejspíše šílená, nemocná a bošelvik ji nedokázal pomoci. Tak nechci říct, že film byl nudný, ale nudný bohužel byl. Psychologické drama podle skutečné události, kdy mladá dívka má pocit, že celý svět stojí proti ní a chce se pomstít. Herecké ztvárnění supr, některé scény se mi opravdu líbily, hlavně ty, ve kterých se herečky ukazovaly v plné kráse. Některé scény mě naprosto nudily, matka lékařka, dcera řidička náklaďáku, která neví co se svým životem, takové klišé. Stálo to za jedno shlédnutí, vícekrát však toto dílo viděti nechci.

• 31.3.2016  20:42
    Polednice (2016)

Tleskám, totiž zprvu mě příběh přišel velmi slabý, takový nevýrazný, bez barvy, bez všeho, člověk div málem neusne a ejhle, najednou začne skvělá hudba, střih a najednou se klepe strachem. Žádné děsivé záběry, žádné "neživé" bytosti...pouze střih, zvuk a dobrá maskérna....Ke konci jsem se už díval na hodinky, kdy už že to skončí, tak jsem se bál. Sice to byl úplně jiný horror než jsme zvyklí z USA, ale tento mi seděl o dost více..o mnoho více...

• 31.3.2016  20:34

Kontroverzní dílo, smíšené pocity, promlouvání sama sebe do svého nitra. Začnu Tarantinovsky...na konci filmu Adolf řekl:"V každém z Vás je kousek mě" a ano, měl pravdu, i když vím, že to co ve filmu říkal, je špatné, hrozné a do dnešní společnosti nepatří, v koutku mé duše jsem s ním souhlasil a po filmu měl hořkou chuť na rtu. Nicméně obávám se, že to tak měli všichni diváci co tento film viděli. Film je natočen jako dokument/hraný film. Zprvu je Áda úsměvný, považují ho za komika, říká líbivé věci, lidé ho moc neposlouchají, nicméně asi v polovině film začne nabírat na obrátkách...Jde vidět, jak jsou lidé fanatizováni tím, co říká...tak jako je to dnes ve společnosti. Film jako by byl natočen v nejvhodnější dobu jakou kdy mohli vybrat...Ukazuje na lidi, že se vůbec nezměnili za těch 70 let...Stále stejné povahy, jen datum se mění. Myslím, že stojí za to...i když troufám si říct, že po zkouknutí budete cítit hořkou pachuť na rtu...

• 16.3.2016  21:20
    Grimsby (2016)

ROFL,ROFL,ROFL. Ano, tato komedie byla šílená, od začátku sranda, někdy až nechutná sranda, ani sekundu nebyla nuda, jak už to tak bývá, Cohen do toho dal svůj styl a humor, takže můžete čekat hodně spermatu, koulí, obecně genitálií. Oddechový film, nečekáte nic a z kina odcházíte a bránice vám vibruje až do večera, jste překvapeni. Tak to má u těchto filmů býti..Za mě vysoká spokojenost.

• 16.3.2016  21:17

Sice bych uvítal tento film jako televizní mini seriál, protože dle příběhu, střihů, kamery, nepodobal se klasickému celovečerňáku. K filmu, film je akční, rychlý, člověk musí dávat pozor, aby se neztratil, moc jmen, špatně pamatovatelných, cítíte strach, ve vzduchu je cítit napětí v celém kině, přejete hlavní postavě zvítezit nad těmi sviněmi a přesto víte, že se mu to asi nepodaří, duch devadesátých let na vás dýchá odevšaď, Bratislava, jak si ji jen málokdo pamatuje. Jediné co bych vytkl byl nejspíše dabing...pokud ten film je původně ve slovenštině..měli to v ní nechat a ne znova překládat...pokud to je originál, tak pak byl nejspíše vadný zvuk. Nicméně co se týče díla, tak musím dát 5/5..spokojenost nade vše.

• 2.3.2016  20:27

Zamiloval jsem se! Ano, už při prvních 15 minutách tohoto filmu jsem cítil jisté pnutí u srdce a musel jsem se stále dívat na Penelope Cruz, na konci filmu, byla má závist vůči Derecku Zoolanderovi nekonečná. Film je skvělý, hodně povedený remake, hned od první chvíle se člověk směje, hvězdné obsazení, zastřelení Biebera (bomba :D), vtipné hlášky, vtipné pohyby, dělání si srandy z dnešní generace hipsterů....prostě MEGA. Někteří tvůrci komediálních filmů by se měli povinně dívat a učit se, jak se dělá komedie, a ani TROŠKU jsem se nenudil. 5/5

• 22.2.2016  10:02

Fajn úsměvná komedie, člověk se může hodinu a půl bavit a nemusí nad ničím moc přemýšlet. Za mě palec nahoru

• 22.2.2016  10:01

Uvolněná komedie, sranda, člověk se pobaví, žádné stresy, nádherná paní učitelka...Skvělý film jako všechny filmy z tohoto období. Za mě palec nahoru

• 3.2.2016  08:17

Kdo neumí perfektně anglicky, ten bude jen sedět s otevřenou pusou a říkat si, proč chodí na černošské filmy, kterým snad my ani nemůžeme rozumět. Neustálé narážky na pop kulturu v USA, vulgární gagy, které opravdu, ale opravdu nebyly vtipné. Hlavní protagonistka je opravdu nádherná, kvůli ní jsem se snažil neusnout, i když jsem měl většinu filmu velké problémy..... Nejvíce mě fascinuje, že v takových filmech se objeví pár bílých a hned černí říkají, jací to nejsou rasisti a kdo ví co....a naopak, o tom nikde nepadne ani slovo. Nejen u nás v české domovině, jsou některé etnika zakomplexované a své hloupé názory šíří i pomocí filmů....Ti, kteří dali více jak dvě hvězdičky, ti musí být extrémně otrlí, asi špetka kokainu, pár vodek a šup do kina....

• 3.2.2016  08:12

Kde začít? Myšlenka asi dobrá, zpracování grafiky a efektů famózní, hudba skvělá, malé role zvládnuté dokonale. Nicméně, kritizovat Kříže za roli Hitlera by byla hloupost, protože těch jeho pár štěků, co řekl by nezkazil ani Troška nebo Pomeje. Spíše bych se soustředil na Goebbelse, který nebyl důvěryhodný, jeho manželka nosila kalhoty, vážně? Od poloviny filmu děj nějak pokulhává a chtějí stihnout 10 let za 10 minut....což se projevuje na kvalitě filmu, vše ulítané, přeskočené pasáže, kousek erotiky na vlakáči, komouši a jejich lidové soudy, Baarová, která touží stále po druhém největším zmrdovi Třetí říše.... Renči, tady netočíš pro Miloše pijatiku na Žižkově, tady jsi měl točit zcela jiné dílo....

• 20.1.2016  15:04

Od první chvíle hudba, která vás pohltí, bílo, které vás chytne a zamrazí. Film od začátku akční, žádné pomalé/uměle vložené části. Nechybí Tarantinovská smyčka (v polovině, na konci filmu se vrátit zpět na začátek). Film mi přišel o mnoho více krvavější a ostřejší než Kill Bill..Při některých scénách jsem byl jako malý kluk, který se poprvé dívá na horror. Pokud se zaposloucháte do původního znění, uslyšíte skvělé hlášky, který bohužel do titulků nebyly přeloženy. Nelitoval jsem minuty prosezené v kině.

• 12.1.2016  21:52
    Padesátka (2015)

První polovina supr, v druhé polovině KoKotkovi došly nápady a tak to zalepil nekvalitní lihovinou, která se na konci ukázala ve špatném světle a vrhla svůj obsah ven. Ale nebudu zlý, po filmech, které publikuje Troška a Pomeje, je Padesátka mana nebeská. PS: co se týče retro záběrů, úsměvné, nicméně ženské opravdu k nakousnutí.

• 9.1.2016  17:47
    Creed (2015)

Shrnu to velmi rychle první část 1/5, druhá část 3/5 a třetí část 2/5. První část nesmírně nudná, Adonis se snaží najít sám sebe, nikdo mu nerozumí, proto jde za Rockym, kterého nikdy neviděl ať mu pomůže, Rocky jak to tak bývá, po hodinovém přemlouvání ustoupí a Adonis mu začne říkat strejdo. Jak už to tak bývá v Hollywoodu, Adonisova sousedka je černoška, která je opravdu kus a tak to začnou spolu péct (aby to nebylo monotónní, tak trpí vadou sluchu). Adonis "dře", vyzve ho na souboj nějaký nýmand z tělocvičiny, kde kdysi Rocky trénoval. Tento match ho proslaví, proflákne se, že je syn kurevníka Apolla Creeda a Adonis to nemůže vystát-žít z hvězdy svého otce. Do toho Rocky dostane rakovinu (sakra, sakra, sakra, nebylo už dost klasických amerických slaďáků-to, že mě to dojme, neznamená, že je to kvalitní-mě dojme skoro vše). Adonis bojuje se svou negramotností, Rocky s rakem. V poslední části odjede do Anglie, aby se porval s mega tlustým a rosolovitým anglánem, který box viděl tolikrát, asi jako ind hajzlpapír. Poslední část absolutně vybrakovaná z prvního a kvalitního Rockyho...bojuje se až do konce, není vítěze, po šílených directech se zvedají a jako by nic. Nikomu nic nevadí, ruce dole, hlava vystrčená dopředu-Rocky, myslel jsem, že za těch 40 let už jsi zjistil, jak se opravdu boxuje. Při posledním kole to vypadá, že Adonis toho Zulcbuřta porazil, ale ten po šíleném directu se zvedá, jako by nic a zápas končí. Tak jako v prvním díle, tak i v posledním není Rocky-pardon, Adonis vítězem, nýbrž vítězem se stává Zulc. Skoro neslyšící milenka Adonise příbíhá, líbačka s ní, líbačka s Rockym (asi 30 s z5 všichni byli od krve a kdo ví čeho)....na konci filmu kino nechalo schválně zltlumené světla-to asi kvůli toho, aby se lidé vzpamatovali z toho šoku.

• 7.10.2015  10:00

Když jsem se prvních 10 minut díval, řekl jsem si, sakra! To je remake? To jsem tu snad ani neměl chodit..pěkná blbost..ale pak se to rozjelo, vtipné, Arnold se nebere moc vážně jako Terminátor, hodně akce, málo kecání, prostě tak, jak to má vypadat. Po dvojce je to můj nejoblíbenější díl T. :)

• 7.10.2015  09:50
    Labyrint (TV seriál) (2015)

Pan Strach jako vždy fenomenální. Hltám příběh od začátku do konce, jsem rozzlobený, pokud se něco zásadního stane na konci a já musím čekat týden, než uvidím pokračování. Tak by to mělo vypadat. Skvělý námět, tajuplno, skvělí herci, pokud sledujete jednotlivé díly v noci a při vypnutém světle, mráz vám běhá po zádech. Česká telelevize v kooperaci s panem Strachem dokáže divy. Díky za to!

• 16.6.2015  08:25
    Dovolená v Protektorátu (TV pořad) (2015)

Nevím, proč jsou lidi tady tak kritičtí. Skvělá myšlenka, skvělé zpracování, odpočinkový děj. To všichni prahnou po reality show ala Vyvolení nebo Velký bratr? Vždyť toto je zcela jiný druh reality show, u které se člověk dokonce i něco doví, může vnímat to, jaká byla doba, a uvědomovat si minulost. Ale abych to shrnul jako filmové dílo a ne abych kritizoval některé bohužel-uživatele čsfd, tak seriál dobře zpracovaný, někdy nudnější, ale co bychom také čekali od protektorátu. V některých chvílích jsem fandil české rodině a říkal si, ať učitele nebo starostu už zastřelí. Myslím si, že po psychické stránce to muselo být velmi těžké pro rodinu. Na konci mi už přišlo, že se do té role vžili a brali to prostě tak, jak to je. Doufám, že ČT si udrží úroveň a vytvoří nějakou další reality show :).

• 26.5.2015  21:56
    Život je život (2015)

Po dlouhé době, kdy jsem u českého filmu usínal, nudil se a těšil se, až bude konec. Absolutně zcestný děj ala Kameňák z Babovřesek, něco jako kdyby měl Troška a Pomeje dítě, a to dítě by fetovalo . Asi první dvě minuty si říkáte...."ty woe, vypadá to jako dobrá komedie", ale pak celých 93 minut čekáte, až se vytratíte a budete to moct spláchnout nejlépe nějakým tvrdým alkoholem, možná nejlepší by byl absinth. Mrzí mě, že film byl obsazen skvělými herci, těmi nejlepšími, kteří patří k nové generaci. Bohužel pan režisér a pan scénárista si nechali radit od pana Trošky, trošku mi to přišlo jako od prasete pomeje. Pokud si chcete zajistit neklidné spaní, utíkejte do kina. ps: jediné co tam stojí za to, jsou od Vetchého dcery.

• 2.1.2015  22:45
    Svatý rok (1976)

Od začátku do konce jsem se smál, skvělý Jean Gabin, napálil všechny drbány a nakonec lup vzal sám. Nicméně mi bylo líto, že svůj lup, který ukryl v Itálii už nikdy nespatřil.

• 2.1.2015  22:40
    Paša (1968)

Klasická francouzská detektivka, která obsahuje jak skvělý děj, tak krásné ženy. Dle mého není moc co vytýkat, prostě stojí za zhlédnutí.

<< předchozí 1 2 3 4