rekurseman

student

2 body

<< předchozí 1 2 3 4
    • 22.2.2016  10:02

Fajn úsměvná komedie, člověk se může hodinu a půl bavit a nemusí nad ničím moc přemýšlet. Za mě palec nahoru

• 7.7.2013  15:37

Skvělý film, Sean Connery v jeho ranné tvorbě je naprosto úžasný. Jeho velké ego sálá filmem jako magický oheň. V ději každou sekundu fandíte lupičům, aby se jejich lup podařil a oni vyvázli bez ztráty života. U tohoto filmu se nedokážu moc rozepsat, protože děj byl neskutečný, až jsem z toho byl zaražen jak skvělé filmy Hollywood tvořil v 60/70 letech:).

• 22.2.2016  10:01

Uvolněná komedie, sranda, člověk se pobaví, žádné stresy, nádherná paní učitelka...Skvělý film jako všechny filmy z tohoto období. Za mě palec nahoru

• 27.5.2014  19:21
    Bony a klid 2 (2014)

Otřesný film...a já se tak na něho těšil....kvalitní film se bohužel neurčuje od sexy kundiček a drahých, rychlých aut. Děj byl vykraden z původního filmu. 1/8 filmu jsou ve skutečnosti jen flashbacky do roku 88. Příběh je slabý, žádná zápletka, žádná akce, jen kecy, kecy, kecy. Tak opravdu dnešní mafiáni nevypadají a netočí prachy tak mizerně jako oni. Vlastně..nedá se o o tom ani nic psát. hnus...Olmer měl jít do důchodu před Nahotou na prodej...

• 6.1.2014  15:50

Skákání na létající balón, neskutečně artistické výkony hned od první sekundy. Čím jsem starší, tím mě tento film více bere. Když jsem byl mladší, tak jsem spíše preferoval Božskou relikvii II, avšak teď....vidím v jedničce krásu, vtip, adrenalin...Řekneš si, "jo, je to komedie, tam tě nemá co překvapit, Jackie zase vyhraje"...ale tady jde o to napětí, kdy mu fandíš, aby porazil protivníka a uloupil poklad a nebo aby porazil divoženky ve skalnaté skrýši. A hudba? Naprosto skvělá, Ať si říká kdo chce, co chce, nízkonákladové filmy, které tvořil Jackie jsou bezkonkurenční a že se usmívá? Proč by se neusmíval....Když to jeho fanoušci chtějí....

• 9.1.2016  17:47
    Creed (2015)

Shrnu to velmi rychle první část 1/5, druhá část 3/5 a třetí část 2/5. První část nesmírně nudná, Adonis se snaží najít sám sebe, nikdo mu nerozumí, proto jde za Rockym, kterého nikdy neviděl ať mu pomůže, Rocky jak to tak bývá, po hodinovém přemlouvání ustoupí a Adonis mu začne říkat strejdo. Jak už to tak bývá v Hollywoodu, Adonisova sousedka je černoška, která je opravdu kus a tak to začnou spolu péct (aby to nebylo monotónní, tak trpí vadou sluchu). Adonis "dře", vyzve ho na souboj nějaký nýmand z tělocvičiny, kde kdysi Rocky trénoval. Tento match ho proslaví, proflákne se, že je syn kurevníka Apolla Creeda a Adonis to nemůže vystát-žít z hvězdy svého otce. Do toho Rocky dostane rakovinu (sakra, sakra, sakra, nebylo už dost klasických amerických slaďáků-to, že mě to dojme, neznamená, že je to kvalitní-mě dojme skoro vše). Adonis bojuje se svou negramotností, Rocky s rakem. V poslední části odjede do Anglie, aby se porval s mega tlustým a rosolovitým anglánem, který box viděl tolikrát, asi jako ind hajzlpapír. Poslední část absolutně vybrakovaná z prvního a kvalitního Rockyho...bojuje se až do konce, není vítěze, po šílených directech se zvedají a jako by nic. Nikomu nic nevadí, ruce dole, hlava vystrčená dopředu-Rocky, myslel jsem, že za těch 40 let už jsi zjistil, jak se opravdu boxuje. Při posledním kole to vypadá, že Adonis toho Zulcbuřta porazil, ale ten po šíleném directu se zvedá, jako by nic a zápas končí. Tak jako v prvním díle, tak i v posledním není Rocky-pardon, Adonis vítězem, nýbrž vítězem se stává Zulc. Skoro neslyšící milenka Adonise příbíhá, líbačka s ní, líbačka s Rockym (asi 30 s z5 všichni byli od krve a kdo ví čeho)....na konci filmu kino nechalo schválně zltlumené světla-to asi kvůli toho, aby se lidé vzpamatovali z toho šoku.

• 3.10.2012  10:13
    Divoši (2012)

Ani nevím odkud začít....Dva nejspíše teplí bratři se mají tak rádi, že dokonce souloží s jednou přítelkyní...Ve většině erotických scén jsou pouze vyzobrazeni nahatí chlapi (což je docela dost divné), film má dle mého názoru velmi slabou zápletku, což potvrdilo to, že na premiéře jsme byli asi čtyři lidi...Klasický (bohužel v tomto případě slabý) děj, chlápci co prodávají drogy (v tomto případě trávu) se chytnou do křížku s mexickým kartelem, který jim unese jejich kamarádku (ve filmu jejich rohožku), ti se snaží ji zachránit za každou cenu...Palec dolů.

• 16.6.2015  08:25
    Dovolená v Protektorátu (TV pořad) (2015)

Nevím, proč jsou lidi tady tak kritičtí. Skvělá myšlenka, skvělé zpracování, odpočinkový děj. To všichni prahnou po reality show ala Vyvolení nebo Velký bratr? Vždyť toto je zcela jiný druh reality show, u které se člověk dokonce i něco doví, může vnímat to, jaká byla doba, a uvědomovat si minulost. Ale abych to shrnul jako filmové dílo a ne abych kritizoval některé bohužel-uživatele čsfd, tak seriál dobře zpracovaný, někdy nudnější, ale co bychom také čekali od protektorátu. V některých chvílích jsem fandil české rodině a říkal si, ať učitele nebo starostu už zastřelí. Myslím si, že po psychické stránce to muselo být velmi těžké pro rodinu. Na konci mi už přišlo, že se do té role vžili a brali to prostě tak, jak to je. Doufám, že ČT si udrží úroveň a vytvoří nějakou další reality show :).

• 11.2.2014  19:48

Oddychový film, nečekejte nic závratného. Nazval bych to až rodinným filmem. Bohuš zestárl, změnil své priority, avšak v hloubi duše zůstal stejným vesnickým balíkem jako před 20 lety. Peripetie staro-nových známých, kde je navíc od pana Polívky dcera. Musím pochválit paní Havlovou, protože na to, že ji je skoro 60 let, vypadala opravdu pohledně. Kamera fajn, pan Krejčí mě velmi překvapil, po tom, co natáčel více méně dramata, dokázal natočit takovou úsměvnou komedii, která bojuje na předních příčkách s Babovřesky, ač tento český paradox nechápu, respektive nechci pochopit. Pokud se chcete zasmát, pobavit se, politovat Bohuše, a odejít s čistou hlavou ven z kina, doporučuji tento film viděti.

• 17.10.2012  14:07
    Fantomas (1964)

Výborný film, Funes je vynikající herec, dokáže člověka bavit celé ty dvě hodiny, jeho obličeje, prostě pecka! Jean Marais je playboy tehdejších žen (kdo ví jak to nesly, když zjistily, že je na kluky), bojovník, má šarm a šmrnc. A v neposlední řadě Mylene patří mezi ty nejkrásnější ženy 20 let, dodává filmu onu něhu a zalepuje scény, které by bez ní byly prázdné. Palec nahoru

• 13.4.2013  17:48

Prostě bomba, filmy z období první republiky jsou super, plus když přidáte skvělé herce a výborné hlášky je z toho bombastický film:). Skvělé prvorepublikové popěvky, čím jsem starší, tím jim více přicházím na chuť..Žargón z pražské galérky, lehké dámy, šmukaři, drbani, prostě pecka.

• 16.3.2016  21:20
    Grimsby (2016)

ROFL,ROFL,ROFL. Ano, tato komedie byla šílená, od začátku sranda, někdy až nechutná sranda, ani sekundu nebyla nuda, jak už to tak bývá, Cohen do toho dal svůj styl a humor, takže můžete čekat hodně spermatu, koulí, obecně genitálií. Oddechový film, nečekáte nic a z kina odcházíte a bránice vám vibruje až do večera, jste překvapeni. Tak to má u těchto filmů býti..Za mě vysoká spokojenost.

• 7.1.2014  20:02

Máte rádi absurdní příběhy? Tak to jste na správném místě. Tarantinův nejpotrhlejší film skrývá v sobě něco zajímavého, i když na první pohled se vám může jevit jako naprostá kravina. Tuny vulgárních slov, krásné holky, které mají rády rychlé auta, časté vyzvedávání Kowalskiho a Vanishing pointu ale taky brutální krvák a těla rozházené po silnici. To je vše co od toho filmu určitě můžete čekat. Určitě však v tom nehledejte nějaký hlubší význam, nějaký odkaz pro člověka. Toto je prostě tvrdý kousek, který nemusí sednout každému.

• 19.5.2016  23:13

Něco úžasného. Skvělá myšlenka vtáhnout díváky do pohledu třetí osoby. Zprvu mi tento pohled dělal docela problém a točila se mi hlava. Pak si ale mozek zvykl a byla to jízda. Střelba ze sajtkáry, návštěva bordelu v Moskvě. Krásné ruské kočičiky. Boj na blízku. Myslím si, že tento film zbortil předsudky a vytvořil nový rozměr kinematografie, kde způsob natáčení tohoto filmu byl předtím využíván pouze u filmů s označením xxx. Na to, že s větší části na spolupráci se podíleli rusi, je film velmi dobrý, žádná politika, akční jako z 90 let z Hollywoodu. Prostě pecka!

• 3.7.2013  11:36
    Hercule Poirot (TV seriál) (1989)

Co k tomu říct? Snad jeden z nejlepších seriálů, které jsem kdy viděl. Miluji detektivky Agathy Cristie, její úchylnou posedlost spáchání vražd pomocí různých jedů (přecejen je to kvůli toho, že Agatha byla vystudovaná lékarnice). Mám moc rád, když Herculeovi pomáhá Hastings, Japp a vždy krásná slečna Lemmonová. Kdybych si měl vybrat, který díl mě nejvíce zaujal, tak je to Němý svědek, opravdu skvostně zpracovaný díl. Škoda jen, že Agatha nenapsala více příběhů.

• 16.2.2014  11:05

Musím začít od konce příběhu, ale Hercule mě svým gestem na konci příběhu dojal a mladá slečna bude mít na co vzpomínat celý život. Co se týče příběhu, tak začíná návštěvou Hercula u jeho staré přítelkyně, která je ředitelkou na dívčí škole. Moc času neuplyne, a stane se první vražda, která se točí kolem revoluce v arabském světě a nevyjasněného ztraceného pokladu. Příběh je velmi napínavý, Hercule jako by mezi dívkami zjemnil, není až tak ostrý jako ve svých jiných příbězích. Do poslední chvíle je velmi těžké určit, kdo je vrah, i když na začátku máte jasnou nápovědu "hledej Anděla". Vřele doporučuji!

• 27.10.2013  07:56

Jeden z nejlepších případů, který Hercule vyšetřuje. Zprvu se zdá vše jasné a zřetelné, a jen málokdo pozná, že není všechno zlato co se třpytí. Příběh je brilantní, samotný jsem podezříval zprvu zahradního pomocníka (Franka Cartera), který byl ve fašistické brigádě a připisoval jsem vraždy politickému motivu. Navíc když Allister Blunt řekl, že je poslední ze staré gardy, který drží mír a prosperitu Anglie, a proto je plno lidí, kteří by ho chtěli zabít. Velké překvapení bylo pro mě to, když Hercule jako vždy v místnosti rozplétá před všemi zapeklitý případ a ukáže jak jsem se šeredně mýlil. Každou setinu sekundy jsem hltal tento napínavý příběh, zkoušel jsem namáhat šedé buňky mozkové, ale na tohoto brilantního skvělého detektiva z Belgie jsem nestačil. Díky za krásně strávené brzké ráno Lady Christie.

• 26.6.2014  21:51

Poirot a vrah? Sice to zní šíleně, ale je to tak. Vykonal vraždu pro dobro společnosti. Poslední díl plný mystiky a napětí. Poirot se tváří, že je opravdu na tom špatně, uvěří mu i jeho kolea Hastings, který dojede na panství s ním prožít poslední chvilky jeho života. Poirot však je stále schopen čistého rozumu, a i když má umělý knír a už se nepohybuje nejrychleji, rozehraje životní roli, ve které se ocitl prvně, prvně na druhé straně řeky. Kdo má rád Poirota, určitě musí zkouknout poslední díl, jistě mu vyhrkne slza....

• 10.10.2013  17:39

Asi jen ve zkratce, klasická detektivka, kdy slečna Agatha Christie použila ve svém románu pro příčinu vraždy různé důmyslné jedy, které aplikoval výborný anesteziolog (sama byla vystudovaná lékárnice). Děj je natočen výtečně, do poslední chvíle jako obvykle člověk podezřívá všechny, jen ne opravdové vrahy. Jediná věc, která mě překvapila byla ta, že v tomto díle byl Hercule velice pobožný a pár krát se i modlil. To mě docela zmátlo. Na závěr: Určitě lepší a povedenější než původní film z roku 1988.

• 19.6.2014  20:48

Všichni píšou, že byla zápletka odhadnutelná od začátku. Přiznám se, že já netušil. Netušil jsem do konce příběhu. Byl jsem napjatý a jen jsem tušil, ale nedokázal jsem to říct přesně, ano tohle to je vražedkyně. Výborný díl. Jen škoda, že to jsou poslední díly Hercula :(:(

• 23.2.2014  21:09

Hodně temný díl, děsivý příběh, ale film super...i když ne tak dobrý jako kniha:)

• 3.6.2013  14:26

Nejvíce vražd a nejpropletenější zločin co jsem kdy v Poirotovi viděl. Do konce jsem si nebyl jistý kdo vraždu spáchal, tipoval jsem úplně jiné lidi, připadal jsem si jako policejní komandant z města. Velmi dobře, natočené, děsivé scény, při některých záběrech mě až mrazilo pod kůží.

• 21.11.2013  16:01

Velmi zamotaný příběh, zažíval jsem takové dejavu, protože příběh je velmi podobný ještě jednomu dílu s Herculem. Do poslední chvíle člověk neví, kdo je vrahem, jen tuší a obává se, aby jeho hrdina, který mu přirostl k srdci nebyl tím vyvrhelem.

• 2.1.2015  22:36

Přísný Hercule, který řeší morální dilema ve své hlavě, zda li je správný čin, který byl spáchán či nikoliv. Bůh je soudce v tomto případě. Velmi dobrý remake, v některých scénách mě až mrazilo. Zajimavostí tohoto příběhu je i to, že Agata se nechala inspirovat pravdivým příběhem.

• 15.3.2014  10:19

Exklusivní!!! Díl, který vlastně začíná spletité cesty tří kondorů, kteří se sápou po pravdě přes jakékoliv překážky. Hastings, Poirot, Japp. Jejich společné první setkání u mordu. Co víc si člověk může přát. Píše se rok 1917, Hercule musel opustit svou krajinu kvůli války. Hastings se léčí po zranění nohy z fronty u svého známého na panství Styles. Sice se jedná o jednodušší příběh, kdy od začátku podezříváte vraha, což se v normálních dílech Poirota neděje, avšak má nádech doby a kouzlo toho setkání je opravdu veliké. Po 3/4 dílu je i největšímu zamrzlému mozku jasné, kdo vlastně spáchal vraždu a už se jen těší, jak s tímto naloží Hercule. Opravdu skvělý díl a je škoda, že jsem se s ním setkal až teď.

• 23.10.2016  21:16

Dobrý film, nic složitého, jednoduchý příběh, někdy vtipné, někdy smutné. Nečekal jsem od toho moc a film mě nepřekvapil negativně. V některých rolích člověk může vidět lidi, které zná z okolí. Kohákova nejlepší role zatím.

• 5.4.2016  20:18

Nevím proč, ale film mi něčím připomínal Spalovače mrtvol. Stejně temný příběh a hlavní protagonista. Když nebudu mluvit o Olze, jelikož ta byla nejspíše šílená, nemocná a bošelvik ji nedokázal pomoci. Tak nechci říct, že film byl nudný, ale nudný bohužel byl. Psychologické drama podle skutečné události, kdy mladá dívka má pocit, že celý svět stojí proti ní a chce se pomstít. Herecké ztvárnění supr, některé scény se mi opravdu líbily, hlavně ty, ve kterých se herečky ukazovaly v plné kráse. Některé scény mě naprosto nudily, matka lékařka, dcera řidička náklaďáku, která neví co se svým životem, takové klišé. Stálo to za jedno shlédnutí, vícekrát však toto dílo viděti nechci.

• 24.10.2012  22:41
    Krkonošské pohádky (TV seriál) (1974)

Jako pohádka bomba, ale když se na to podívám z hlubšího místa, vidím všudepřítomný komunismus, komunismus, komunismus! Sojka je stará bonzačka, která vše bonzuje Krakonošovi, který je určo v hiearchii UV KSČ nejvýše, Anče je líná, neustále si chodí stěžovat na svého zaměstnavatele, Kuba neustále by chtěl zvedat Anči sukni a Hajný pije každý díl myslivce. Trautenberk chce kupříkladu prodat své ryby, nemůže, Krakonoš mu to nedovolí!. Chce prodávat vodu, nemůže! Voda je prý všech..To jsou trošku manýry bývalého režimu. Trautenberk byl vlastně dobrý kapitalista, který chtěl vše zpeněžit a nepřítel komunismus (Krakonoš atd.) mu házeli klacky pod nohy a co si budem vyprávět..dařilo se jim to:).

• 23.2.2013  08:20

Ranná tvorba Jackiho, filmy se hodně podobají klasickým Asijským akčním filmům ze stejných let. Jen boj, boj, mniši a přemálo klasického asijského humoru. Není to špatné, zápletka sice slabší, ale Jackie to zachrání výborným kung fu a svým stylem "pět pěstí". Jde vidět, že film už má přes 30 let, některé střihy/efekty jsou opravdu k zasmání. Myslím si, že v pozdějších filmech je Jackie více akčnější a nejsou scény tak okatě nahrané....Ale jako milovníku asijských filmů mi tento film nemohl uniknout. Podívejte se!!

• 20.2.2017  22:08

V neskutečném tempu se line příběh Batmana a jeho kamarádů a nepřátel. Ani na chvíli jsem nemohl odpočinout, protože pořád, ale pořád byl film plný akčních scén a odpočinku se určitě zde nedočkáte. Mega hlášky, mega hudba a mega střih...Celý film mi připadal jako jeden dlouhý a dobrý trailer. Palec nahoru

<< předchozí 1 2 3 4