Sekel

Sekel

2 body

• 30.3.2006  18:10

Temer bezchybny film a pro milovniky WaG naprosta povinost.

• 30.3.2006  18:09
    Podfu(c)k (2000)

Nejlepsi film Guye Ritchieho, herecky ansambl nema chybu, nejvtipnejsi jsou dvojice Dennis Farina a Vinnie Jones, Stephen Graham a Jason Statham a Brad Pitt se svymi souperi v ringu. Nejlepsi sceny jsou: cesta NY-Londyn za dve vteriny, prvni a posledni z Mickeyho zapasu, Las Vegasske vize Frankyho Ctyrprstaka a autonehoda ze trech pohledu.

• 30.3.2006  18:02
    Ben Hur (1959)

Zajimavy, ale rychle starnouci film, podruhe jsem to uz nedokoukal. Takova krestanska agitka.

• 30.3.2006  18:00

Vyborny vyvazeny herecky film. Kazda postava ma svoji psychologii a hlavni dvojice tolik charizmatu, ze to boura zdi. Tom Sizemore a Val Kilmer zdatne sekunduji a Mann s prehledem zvlada profesi. Nejlepsi sceny jsou prvni rozhovor Pacina a DeNira a cela prestrelka v centru LA. Klenot.

• 30.3.2006  17:57

Ne kazdy stary film je klasika a nemuzu se nejak zapojit do trapne snahy americanu udelat mermomoci, ze vsech ostatnich narodu pitomce a ze zajateckeho lagru povedenou taskarici a proboha, kde vzniknul ten mustr na nemecke oficiry? Ty dve hvezdy jsou za Steva McQueena.

• 30.3.2006  17:51

Pekne solo Colina Farrella, vynikajici herecky hlasovy projev Kiefera Sutherlanda a vyborny ucivilneny policista Foresta Whitakera.

• 30.3.2006  17:47

Cerna velmi vtipna kniha a podobne humorny film. Norton v zivotni roli a Pitt ve vrcholne forme. Dve nejlepsi sceny jsou Tyler potkava Loua a Jack jde na pohovor za svym sefem. Chapu ze lidi (co jim jeste nedoslo, ze na dosti dlouhe casove primce se procento prezivsich rovna nule) to zneklidnilo. Jsem Jackova potrhana branice.

• 30.3.2006  17:42

Chytre napsany, sikovne zrezirovany film o chytrych lidech. Matt Damon v zivotni roli a Robin Williams ve skvele forme. Nejlepsi cast je Willuv pracovni pohovor.

• 30.3.2006  17:39
    My Fair Lady (1964)

Slecna Hepburnova je zase neodolatelna a profesor Higgins se muze stavet na hlavu jak chce.

• 30.3.2006  17:37

Ustredni pisnicka je hezka, nic mene si vzdycky vzpomenu na Leona a hlavne na Mechanicky pomeranc.

• 30.3.2006  17:35
    Mrtvý muž (1995)

Vynikajici Johnny Depp, jeste lepsi Gary Farmer a nekolik skvelych cameo roli. Krasne realne prestrelky a kupa kultovnich hlasek. "Zabils' muze, co te zabil?"

• 30.3.2006  17:31

Krasne zpracovane tema. Cage jako profesional, co si vezme oblek i do dzungle i na poust, Jared Leto jako jeho bratr("v oruzii"), ktery vysnupe i Ukrajinu a Ethan Hawke, agent ktery se muze tak maximalne divat. Nejlepsi cast filmu je ovsem konec.

• 30.3.2006  17:26

Nehororovy thriller, nedramaticke sci-fi, nenapinavy horor. Par povedenych scen, ale trailer je lepsi, nez samotny film.

• 30.3.2006  17:23

Spolu s Imperium vraci uder nejlepsi dva dily SW. Christensenuv prerod ve Vadera je uzasny. Nejsilnejsi scena je ovsem povrazdeni Jediu,kdy clovek doslova citi jak se borti Republika. Vyborne pane Lucasi mate kompletni sagu.

• 30.3.2006  17:15

Ja sel na komedii a na konci sem skoro brecel, tenhle film neni moc k smichu, ale je krasne dojemnej.

• 30.3.2006  17:14

Snad jedinej film s DeNirem, kde nekdo hraje lepe nez on. Christopher Walken je neprekonatelny.

• 30.3.2006  17:12

Jeden z povinnych historickych filmu. Gibson tu hraje i reziruje sveho hrdinu temer jako z rise fantasy. Nejlepsi postava je ale stejne Campbell Jamese Cosma a jeho stary pohansky valecnik.

• 30.3.2006  17:07

Ocenuji ten hrabalovskej konec.

• 30.3.2006  17:06
    Motýlek (1973)

Krasna kniha a krasny film. Steve McQueen v ni shodnotil vsechny svoje nemluvne, tvrde a houzevnate hrdiny.

• 30.3.2006  17:03
    Pouta války (2004)

Americane maji Ryana. Rusove Devatou rotu. Korejci tohle. Starsi z bratru byl pravy hrdina.

• 30.3.2006  17:00
    Světáci (1969)

Takovehle krasne vyvazene a slova milujici komedie se u nas uz nejakou dobu netoci. Je to skoda, ale na druhou stranu kdo by v nich dnes hral.

• 30.3.2006  16:58

Nadherny film. Kladeni otazek o vernosti prisaze a o cene viry. Odpoved na oboji je mec Kacerova Armina.

• 30.3.2006  16:55

Vzdycky, kdyz sem ten film videl, bylo mi z toho velmi smutno. Zvlaste z postavy Jana Stöckla a Frantiska Sveta. Kdyz jsem to ale videl naposledy, musel jsem se uz jenom smat.

• 30.3.2006  16:50

Je to sice Benigniho nejlepsi film, ale to nic neznamena, ze. Cele me to prislo jeste vypocitanejsi na efekt nez Kolja. Z toho filmu doslova caka krecovita snaha divaka dojmout a vytlacit z nej slzu.

• 30.3.2006  16:46
    Hlídač (1970)

Genialni studie lidke slabosti a z ni pramenici hanby. Jiri Hrzan predvadi krute pravdivou promenu outsidera v bestii. Z toho filmu beha mraz po zadech. Mel by byt povinny pro vsechny bachare.

• 30.3.2006  16:42

Krasnej ceskej film v nemz zari Jiri Hrzan a kterej ma tak smutnej konec, ze me vzdycky dostane.

• 30.3.2006  16:41

Absolutni klasika a opet genialni hlaskovsky scenar Shanea Blacka. Nejlepsi sceny jsou "zachranovani" sebevraha a Gibsonuv Riggs pokousejici se zastrelit. Krasnej milej film.

• 30.3.2006  16:37
    Memento (2000)

Christopher Nolan vi jak na to a Guy Pearce do toho dava vsechno. Jeden z nejcynictejsich a nejvynalezavejsich koncu vubec.

• 30.3.2006  16:35
    Postřižiny (1980)

Film sam o sobe krasnej, plne vystihujici ducha Hrabalovske predlohy s genialni tresnickou v podobe dua Hanzlik kontra Hrusinsky mladsi.

• 30.3.2006  16:33
    Billy Elliot (2000)

Nikdy bych nepredpokladal, ze se mi bude takhle libit film, v nemz da hlavni hrdina prednost baletu pred boxem. V originalnim zneni o padesat procent lepsi.