Líbánky s matinkou (2006)

DVD mě hned na začátku trochu naštvalo tím, že mi nešly pustit titulky a musel jsem volit mezi původním zněním bez titulků a dabingem, a v průběhu sledování filmu jsem několikrát zauvažoval nad tím, že to vypnu a ohodnotím jako odpad. Nakonec jsem se ale dodíval a dávám jednu hvězdičku, přinejmenším proto, že jsem v poslední době určitě viděl i o hodně horší filmy. Lze doporučit možná tak v případě, že potřebujete trochu romantiky a nezáleží vám na úrovni zpracování.

Burani v Hollywoodu (2008) odpad!

Když jsem si v trafice kupoval balíček 5 DVD za 50 korun, tak jsem pochopitelně nečekal žádné zázraky, ale toto je odpad všech odpadů. Něco tak špatného se opravdu hned tak nevidí a mohu jen doporučit, aby se na to nikdo nikdy a za žádných okolností nedíval.

Love Is the Drug (2006)

Tento film je takový průměrný – scénář není nijak originální, ale ani vyloženě nezajímavý, herecké výkony jsou občas dobré, občas trochu přehnané (a někteří herci vypadají na maturanty trochu staře) a podobně by se dalo pokračovat dalšími aspekty. Váhal jsem mezi dvěma a třemi hvězdičkami, nakonec dávám dvě, ale kdybych byl teenager nebo otec teenagera či teenagerky, tak bych asi přidal i tu třetí.

Roman (2006)

Film Roman jsem si stáhnul víceméně jen proto, že se jmenuje stejně jako já, a nic moc jsem od něj nečekal, ale nakonec to vůbec nebylo špatné. Potěší zejména slušné herecké výkony a velmi dobrá hudba. Asi nejvíc se mi líbily scény s Romanovými sny a dost mě pobavila líbací scéna s lahváči v rukou. Váhal jsem mezi třemi a čtyřmi hvězdičkami, ale nakonec se vzhledem k tomu názvu přikláním ke čtyřem.

Kobra 11 (1996) (seriál)

První díly byly většinou docela dobré, postupem času šla kvalita stále níž a níž a dobré díly už se vyskytovaly spíše náhodou...

Síť (1998) (seriál)

Původní film se Sandrou Bullock se mi docela líbil, ale následný seriál byl už jen slabý odvar. Už ve své době vyzníval spíše směšně a s odstupem více než deseti let by to jistě bylo ještě horší...

Plán 9 (1959)

Díval jsem se na to v telce a některé pasáže mi utekly, ale přesto si dovolím stručně poznamenat: Ono je to občas fakt tak špatné, až je to vlastně dobré :-)

Kisses and Caroms (2006)

Film má docela zajímavou výchozí situaci, ale ta by se podle mě dala využít i lépe. Hodně se tu mluví, a i když je film označen jako komedie, tak moc často jsem se nesmál, spíš mi některé situace a dialogy přišly trochu absurdní. Podle mě to není úplně špatný film, ale žádný zázrak se taky nekoná.

Pán prstenů: Dvě věže (2002)

Když tu tak čtu tu skoro všeobecnou chválu, tak mi to nedá, abych nepřipojil svůj negativnější názor. Nejsem přitom rozhodně nějakým nepřítelem celé trilogie, jedničku považuju za mírně nadprůměrný film, u kterého mi ale dost vadily četné nelogičnosti (například když Saruman vezme Gandalfovi hůl a pak ji Gandalf najednou má zpět), a trojka je podle mě bezpochyby vynikající. Dvojka mě ale vůbec nechytla a přišla mi trochu nudná a patetická. No a závěrečná bitva je sice místy opravdu velkolepá, ale místy taky nechtěně směšná a hlavně zbytečně dlouhá. Je mi jasné, že druhý díl knihy je na zfilmování nejnáročnější, ale přesto musím říct, že toto se prostě až tak moc nepovedlo...

Město v plamenech (2009) (TV film) odpad!

Velmi hloupý scénář, katastrofické herecké výkony a dialogy, kamera horší, než kdyby to točil nějaký japonský turista, a naprosto trapné speciální "efekty". U tohoto filmu je od prvních minut jasné, že to bude totální stupidita, ale vydržel jsem u toho statečně necelou hodku, abych se ujistil, že jiné hodnocení než "odpad" si rozhodně nezaslouží.