Doomer

Patrik Trkal

okres Praha

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10
    • 19.11.2014  17:40
    Banshee (TV seriál) (2013)

První díly byli super ale ke konci 1. série jsou ty bitky už strašně nudný, připomínající wrestling.

• 20.9.2014  10:11

taková lesní honička v krásné přírodě kterou pak kazí závěr městského prostředí.

• 20.9.2014  10:09
    Persepolis (2007)

Film by měl být poviný pro všechny multikulturalisty aby jim došlo že netolerantní ideologie jako islám (narozdíl třeba od Sikkhismu nebo Buddhismu) se nikdy nemůže stát částí multikulturní společnosti bez její rychlé destrukce.

• 29.8.2014  00:02
    Tapped Out (2014)

Ale jo tak má tam scénu v roli učitele Anderson Silva :-) a jinak poměrně blbárna, koukatelná ale blbárna :-) krom bojových scén které jsou hlavně u ground game technicky dobře zvládnuté

• 16.8.2014  04:16
    Zátah 2 (2014)

Poměrně solidní blbárna, kde zápornáci mají či nemají střelné zbraně aby se to hodilo hlavnímu hrdinovi který je poměrně nerozbitelnej (a to vč kladiva a bejsbolky)

• 16.8.2014  04:15

Specální oddíl se chová spíše jako speciální škola se týká taktiky a potom je to klasické kung fu kombinované ze střílečkou (kde všichni střílí dávkama ale kupodivu i občas někoho zasáhnou)

• 11.8.2014  18:52

Kupa černých snobáků celý film řeší jak je k nim svět nespravedlivý a jsou nepříjemný na bílého ošousta který si nechá všechno submisivně líbit (a má být asi jako ten dokonalý partner), jen teda nevím co je na filmu ta "komedie".

• 3.8.2014  08:59

No nějaké vtipné intriky už jsou strašně prokouknutelné tak se to snaží nahrazovat nadpřirozenem kterého je tam už snad více než v Harry Potterovi a samosebou se jako v každém díle objevuje nový pirát kterého se všichni bojí. Prostě docela blbárna ani nevím jestli si to tu hvězdu zaslouží.

• 1.8.2014  23:49
    Metro (2013)

Moc citů a mezilidských vztahů které kazí potencionálně pěkný katastrofický film

• 29.7.2014  01:46

Pomalý zombie jsou v roce 2014 už docela nudní a to i přestože se objevují naprosto nesmyslně za lidmi a evidentně koordinují své útoky :-)

• 27.7.2014  20:28

Po velmi slabé dvojce zase příjemná změna k lepšímu, ač teda rezervy jsou (horší 3*)

• 30.6.2014  20:33

Asi nejlepší Tarantinuv film (točí hrozné braky), sice na to potřeboval naprosto poplivat naši historii :-) ale co už je to Tarantino. Rozhovory mezi postavami připomínají jeho klasiku Pulb Fiction a je to asi první film od té doby na který se dá koukat a navíc je to dokonce povětšinou zábava.

• 19.6.2014  12:08

Taková odpočinková rubačka, pokud vypnete mozek a zapomenete i na základy historie co znáte ze školy a máte rádi takto vizualně zpracované bitky tak se to přežít dá.

• 19.6.2014  12:03

První polovina na 5* druhá se blíží odpadu, prostě ze zdařilé, sprosté, černé road komedie udělali ve finále takovou romantickou blbůstku kde se všichni chovají jako naprostí pitomci jen aby si dokázali jak moc se mají rádi, ačkoliv se vlastně vůbec neznají :-)

• 11.6.2014  21:42
    Červi (1975)

Škoda že ten parazit měl i pohyblivou formu, za 1. něco takového v půlce osmdesátých let je natočeno dost vtipně 2. parazitologicky to není moc pravděpodobné 3. slimák měl celkem nadpřirozenou sílu a uměl ohlodat ruku skoro až na kost - to taky působilo dost úsměvně..... jinak dobré Béčko :-)

• 9.5.2014  10:39

Vcelku slibný nápad dost kažen "romantikou" jinak by to byla fakt dobrá komedie které bych dal třeba i 4* (1*dolů za hrozné nelogičnosti u toho lhaní) ale hlavně druhá polovina filmu to strašně kazí.

• 4.5.2014  03:30
    Oldboy (2013)

Remake který se drží původního scénáře skoro uplně přesně, takže tak trochu zbytečný film - bitek je méně a jsou takové přehnanější, brutálnější.

• 26.4.2014  18:25
    Hawkingův paradox (TV film) (2005)

Hawkingovi výroky celkem mediálně zbulvarizované, v ne moc záživném dokumentu, který je tak laický že se člověk nedozví vlastně vůbec nic.

• 23.4.2014  04:51
    Gravitace (2013)

Jeden by nevěřil jak je beztížný stav v kombinaci s nekonečným prostorem kolem napínavý a děsivý, nicméně moc nechápu !spoiler! proč umřel ten Koblov, když mohl poměrně snadno vyšplhat, najednou ta gravitace byla tak silna že nšlo šplhat, fakt docela demence - a věcí podobného typu tam bylo několik ale toto mělo zásadní vliv na děj !spoiler!

• 23.4.2014  03:31
    Populace 436 (2006)

Nebýt konce mohl jsem hodnotit tak 3* nicméně celkem to zabili, jinak ani jako horor/thriller to zase nebylo tak extra, ani nic zase až tak orginálního.

• 23.4.2014  01:46
    Vzepřít se obrům (2006)

Bůh absolutního rachotu, JEŽÍÍÍŠ JEŽÍŠŠŠ TĚ MILUJE!!!, prostě o fotbalovém teamu co pořád prohrává, pak trenér přijme krista a začne o tom nonstop mluvit a samosebou pak všechno vyhrajou jak v am. fotbale tak v osobním životě.... takovou blbost teda nežeru. btw celkem by mě zajímalo proč si myslí že Ježíšek pomáhá fotbalovému teamu v americe když nepomáhá ani hladovějícím a nemocným lidem nikde na světě.

• 23.4.2014  00:29
    Černá smrt (2010)

Trochu krkolomné poukázání na to že náboženský fanatismus se nezastaví naprosto před ničím.

• 22.4.2014  00:41

Tak komedie to není vyloženě špatná a pár vtipných okamžiků se najde, nicméně těch trapných či ne příliš vtipných je tam daleko víc - navíc závěr a rozuzlení z nebe je pomalu na vypnutí.

• 14.4.2014  01:43

Málo Budhy a hodně pohledu do říše několika druhů hmyzu + akční záběry jejich soubojů - 5*

• 13.4.2014  21:53
    47 róninů (2013)

To byla zase blbost no :-D Hlavní hrdina celou dobu ovládá věci kterým by mohl odvrátit vše, nesmí je použít, na konci je použije a co udělá potom nad tím zůstává rozum stát (nebudu spoilerovat) :-) prostě celé je to takový pseudo hrdinský nesmysl a nic z toho co udělali vlastně nemá význam.

• 10.4.2014  03:45
    El Gringo (2012)

Klasický netrefitelný hrdina, já se jen divím proč se občas po tom co na něj půlhodiny střílí začne schovávat za roh, však může říct "stejně se nikdo netrefíte tak co bych se namáhal" a ono to teda tak po většinu času je :-) jinak je to taková nudná akce.

• 7.4.2014  03:56

To byla zase asijská produkce, nelogické rozhodování a naprostá šílenost, amputace a další koniny.

• 5.4.2014  18:55
    Resident Evil: Odveta (2012)

Slibný začátek kdy to vypadalo na první díl co není resident debil, pak se to dostalo do stejných kolejí - zápornáci klasicky neumí střílet a nevidí co se děje kolem nich několik metrů, krytí se za tělem do kterého z jednoho metru střílí automatická puška může být dobrý nápad taky jen v resident evilu popř Walking dead (kde jsou přestřelky skoro stejně pitomé). Souboje bezezbraní nejsou lepší, Matrix hadr (možná metrix řízlej mortal kombatem) a člověk se ptá jestli RE nemá být spíše takový survival horor než přehlídka létajících superhrdinů. Když jsme u toho moc nechápu proč Alici ten T-Virus nepřinesli už do podzemí - byla by o dost snadnější cesta ven. No a co je na tom pozitivního, jako milovník Z-filmů bych mohl říci zombíci ale vlastně ani to není pravda, pár jich tam sice je ale za 1. málo 2.nestíhají superschopnosti kladáků ani zápornáků takže jsou tam tak nějak jako kulista. 1* z milosti by bylo prostě moc a dát jí nemůžu.

• 2.4.2014  13:41

Celkem ucházející film ale zase typicky pitomé - např do hlavního hrdiny se nikdo ne a ne trefit :-) celkem očekávatelný příběh. 3* + 1za animovanou grafiku to dělá 4* ...... jinak ty animované série drtí hranou sérii (která je po všech směrech blbější) na plné čáře

• 6.3.2014  02:07

2* ale vlastně vůbec nevím za co, asi se mi film trefil nějak do momentální nálady něčeho odpočinkového kde se v podstatě skoro nic neděje, prostě češi na dovolené :-D

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10