Reklama

Reklama

Nejsledovanější žánry / typy / původy

  • Drama
  • Akční
  • Komedie
  • Animovaný
  • Sci-Fi

Recenze (573)

plakát

Černobyl (2019) (TV seriál) 

Geniální a trochu znepokojivé, byť s přihlédnutím, že to je trochu přifilmované.

plakát

Liga spravedlnosti Zacka Snydera (2021) 

Bylo to dobré. Bylo to více než dobré. Šílená stopáž uběhla jako voda a i vyprávění příběhu, mě přišlo příjemnější, než u frenetických akcí marvelu..

plakát

Lupin (2021) (TV seriál) 

Příjemná oddechovka z Francie. Pravděpodobná jednohubka, u které nebude moc důvod, koukat na seriál znovu, ale i tak je to fajn. Trochu mě iritovalo scéna s dronem v pokoji. A tradičně mi přijde, že Francouzi mají potřebu vykreslovat policii jako šašky. Tady to opět není jinak. :)

plakát

Bridgertonovi (2020) (TV seriál) 

Zaráží mě, jak je každý pohoršen tím, že si někdo dovolil natočit historický seriál plný černochů. A co? Tohle není dokument. Tohle nejsou reálie a nikdo netvrdí že ano. Nikdo nic nepokřivuje. Je to seriál, fikce, zábava,kterou někdo vymyslel, napsal a bravůrně natočil. Ale tady je tooolik světových kritiků, kteří jsou taaaaaaaak důležití!! :)

plakát

Zdraví (ne)prospěšné (2020) (TV seriál) 

Zdálo se mi, že byl celý koncept nakloněn spíše uživatelům jednotlivých procedůr. Vyváženost se tady nějak nepovedla. Celý díl spíše sleduje jednotlivé aktéry a jejich, mnohdy hloupé názory a odborný opačný pohled je jen okrajově zmíněn, v relativně velkém nepoměru. Je ale pěkné vidět, jak jednoduše se dají ovlivnit mnozí lidé. Doslova opít rohlíkem :)

plakát

Nightflyers (2018) (TV seriál) 

U sci-fi je krásný fakt, že se nemusí držet reality. Může popírat veškeré zákony logiky, nebo nám známých faktů. Nighflyers je tak trochu chaos v myšlence, ale dobře uchopený. Příběh je dobře plynoucí a nemůžu říct, že bych nebyl spokojený. Více či méně minelů se dá přejít, ono to tak je všude. Nejde o bůh ví jak přelomový kousek, a nečetl jsem Martinovu předlohu, ale i tak se jedná o zajímavý kousek. Na pokračování bych byl zvědavý.

plakát

Gotham (2014) (TV seriál) 

Začalo to zajímavě, ale nabralo to na absurdnosti, pro mě až moc. Postavy jsou občas tragicky stupidní a každou další řadou jsem nějak strácel chuť. Teť už jsem úplně bez chuti a tak se loučíme, že se možná někdy v budoucnu, stejně raději neuvidíme.

plakát

Riverdale (2017) (TV seriál) 

Riverdale se zdál, že byť jde o teen záležitost, tak to mělo své kouzlo. Resp. ono to nějak fungovalo. Dokonce mě to zaskočilo. Ale třetí řada už mě začínala nudit. Nějak už těch absurdit bylo čím dále více a prvotní můj zájem rychle upadal. Apokud už se musím nutit, nemá to cenu. Ale seznámení to nebylo špatné.

plakát

Penzion osamělých srdcí (2019) 

Občas ta trocha romantiky je třeba a ještě když se odehrává na Zélandu, tak jsem si dal porcičku. A bylo to opravdu nedotažené, přeslazené, ale tak hloupě. Scénář jednoduchý a i lokace ve finále nevytěžily potenciál. Takový ten snímek na dopolední televizní program.

Reklama

Reklama