• Pohádka

Muž se zlatou zbraní (1974)

IX. J. W. Pepper: Já tě znám. Ty jseš ten anglickej tajnej agent z Anglie. James Bond navštíví vody Rrudé Číny …

Jeden den (2011)

Film se odehrává 15. července. Nechci tě vidět ve sprše nebo čůrat nebo čůrat ve sprše.

Snowboarďáci (2004)

Budeš dělat tlaky vole! Budu dělat tlaky vole! Pojď na férovku! Mazlíku !!! :-) Stříííkéééééééééj

On a jeho sestra (1931)

Spíše by to mělo být spíše Ona a její bratr, je to show Anny Ondrákové, film bych nazval poloněmý. ♪♪ Růžové psaníčko ...

Čertova nevěsta (2011)

Kombinace princezny Štěpánky první a Štěpána je dost, moc. Zajímavé bylo nejen obvyklé číslování králů, ale i královen a princezen. Nejlepší hláška byla ta od královny Alžběty třetí Já to prubnu, za to nic nedám. Král Bořivoj druhý taky nezůstal pozadu : S čerty nejsou žerty, Dorota Máchalová, jak dopadla. Princezna Štěpánka má čertovský kukadla. Troško dobrý

Vrásky z lásky (2012)

Kontrast volnomyšlenkové herečky a učitele se zajímavými dialogy. Škoda, že jim tu končí rajon. Odvezli by nás až do Prahy. v policejním voze ... :-) V životě člověk potřebuje nějaký řád. Copak jste tramvaj? :-) Mohlo to být ještě horší (prohlížejí pokoj, kde přespí). Teď bych chtěla vidět jako vy. :-) Zvláštní :-( 

Pod vlivem úplňku (1987) odpad!

Nerad dávám odpad!, ale film hodnocením naplnil mé kategorie. A pak je měď, stojí peníze, ale zase je ušetří.

Zvíře (1977)

Nejlepší je scéna z první fotky galérie :-)