PavelZava

PavelZava

okres Praha-východ
Milovník filmů, squashe a piva

homepage
LinkedIn: PavelZava

• 15.9.2013  23:51

Herecké obsazení se mi líbilo ... Místama dost ujetý, ale ta plejáda herců !

• 15.8.2013  23:27
    Malá Dorritka (TV seriál) (2008)

Je tam všechno... . Nejvtipnější osobou je Flora Finching (Ruth Jones) se svým oslovením Arthure Doyci & Clenname. Amy (Claire Foy) mě dostala svýma modrýma očima :-)

• 30.7.2013  22:18
    Sanitka (TV seriál) (1984)

Zlata Eliška je prostě kočka a to furt. Jandera je takovej divnej klaďas a přijde mi, že je na Elišku zbytečně ošklivý. Na záchrance kromě uvědomělého Jandery pracují na tehdejší poměry dost zkrachovanci.

• 20.7.2013  21:41

Gene Wilder a Richard Pryor dobrý Myslím, že tento film byl jedním z prvních, který byl do 15 let nepřístupný a já ho s čerstvou občankou viděl v kině Sevastopol, nebo jsem jí ještě neměl ? Užíval jsem si ty tanečnice v baru. Je to dost blbost, ale odpočívat se při tom dá. Kromě hlavních postav je jistě zajímavá Meredith (JoBeth Williams) a určitě Grossberger

• 12.7.2013  22:43
    Nicolas Le Floch (TV seriál) (2008)

V obou dílech (zatím) Nicholase Le Flocha dost mlátěj po hlavě *** 1. díl Muž s olověným břichem - L'homme au ventre de plomb Malinko mě překvapilo, že jedna nosila modré tmavé brýle. Korupce i dávných dobách ... *** 2. díl Záhada ulice Žebravých mnichů - L'énigme des Blancs-Manteaux Ty krysy, jak si pochutnávají na mrtvolách, nic moc ... Pán s toaletou - zajímavé. *** 3. díl Fantom Královské ulice - Le fantôme de la Rue Royale Nějakou herku, to jsou mi výrazy. S Indiánem a ďáblem. *** 4. díl Případ Le Floch - L'Affaire Nicolas Le Floch Julie de Lastérieux, milenka cituji „bouřlivého mladého hřebečka“ Nicolase Le Flocha, je nalezena otrávena podezřelý, jak se z toho Nicolas je ne sais pas comment le dire vyhrabe … Hrbáč Le Floch. *** 5. díl Varšavská slza - La Larme de Varsovie Zde už to je moc, Monsieur de Sartine ( François Caron ) vypadá při audienci u krále jako Brouk Pytlík, oranžové pyžamo s bílým puntíky, kytkami. Prokletí bílé perly ... *** 6. díl Nejvyšší lovčí - Le Grand Veneur To jsou věci co se děje v zemi acquitanské, horrorovité (en Aquitaine) *** 7. díl Večeře darebáků - Le dîner de Gueux Lupič Pařát řádí v ložnicích i v Domě u korunovaného, anebo ještě ten Giaccomo Petracci *** 8. díl Případ z ulice Svobodných měšťanů - Le crime de la rue des Francs-Bourgeois Jedy, jedy, jedy. *** 9. díl Le crime de l'hôtel Saint-Florentin Kovová ruka. *** 9. díl Krvavá mouka - Le sang des farines Myslím, že mi slečinka seděla na klíně dříve než Vám. Mamba, hladová smlouva, nejakčnější díl ...

• 1.7.2013  00:19
    Scarlett (TV seriál) (1994)

Seriál je to celkem pěkný, jeho hlavní zrůdností ovšem je, že 4. díl neodpovídá předloze a přitom je originál romantičtější a hezčí, Love Hurts to nezachrání !! Proto jenom 4 hvězdy.

• 29.6.2013  20:23

Scarlett a Rhett byli stejní a jinak moc hezké, čas vrásky nepřidal a vítr neodvál ...

• 9.6.2013  22:47

Harmonie, Melodie … Chorál + Pazderková

• 1.6.2013  22:45

Jak je libo dámo. Počkat moment, kde je Louis ? Louis je v pohodě, přivázal jsem ho na střechu. Na střechu ? Tam se ušpiní ... Žádnej strach, hodíme ho do pračky a bude jako novej ... Příjemná romantika, jen zvažuju v kolika romantických filmech hrálo Irsko ? Ale neva ...

• 30.5.2013  17:40
    Rio Lobo (1970)

Umíte jezdit ? (na koni ) *** Ze které strany se nasedá ? *** Z levé… a jiné hlášky hodné dobrého westernu. Hlavní postavy podle toho co řekly nebo o nich řekli : Uklidňující (plukovník Cord McNally / John Wayne) Pořád mi řikáte Frankie, jsem napůl Mexičan ! (kapitán Pierre Cordona aka Frechy / Jorge Rivero) anebo A která půlka klečela a která líbala ruku ? Potápěč ( seržant Tuscarona Phillips / Christopher Mitchum) Asi jsem taky blázen (Phillips Puerco čili prase (Ketcham / Victor French) Zahřejete chlapa líp než horká cihla. Takový nohy a umí střílet. (Shasta Delaney / Jennifer O´Neill) a další Maria Carmen / Susana Dosamantes a Amelita / Sherry Lansing jsou obě kočky, na šerifa kašlu

• 29.5.2013  21:26

Meryl Streep krájí cibuli !

• 26.5.2013  22:25
    Hrobník (TV film) (2009)

HRrůza příběh, ale detektivka/horror dobrý !

• 25.5.2013  23:58

Zapálený vědec Julien Chayssac (G.Depardieu) a archeologie nebo láska ?

• 22.5.2013  22:27

Herecké obsazení je skvostné J.Marvan, V.Burian a Č.Šlégl a jsou hlavní devízou filmu. Překvapuje mne, že klaďas Antonín Novotný je dosti záporným hrdinou. Marie Glázrová a J.Šejbalová taky dobré. celkově slabota. Ani Ducháčkův šéf L.Hemmer nepomohl ... jednou a jinak se vyhnou ...

• 15.5.2013  22:32
    Morganovi (2009)

Kvůli živýmu medvědovi ** jinak úplně blbý

• 13.5.2013  23:23

Zásadová babička do nejmenších podrobností je navštívena vnučkou Jiřinou, kterou přivezou 2 trempy Jednoduchý technický problém šejk Peterka (R.A. Strejka) a Karel. Zatímco si lítala po lese v těch teplicích nebo, jak se ty kalhoty proti mravencům jmenují … uvede babička větu o návštěvě tzv. přítele Jiřiny. Děti postupně všechny zvyky babičky změní a ona najde pochopení pro mladé Ahoj osado ! pozdraví babička v teplákách trempy u táboráku

• 28.4.2013  22:17

3 Mini Coopers dokonalé !!! a CHARLIZE THERON hmmm, zvýšil jsem na FIVE STARS

• 21.4.2013  23:42

Hustá Vilma 007, rotopéd a cigáro je opravdu dokonalá kombinace !

• 1.4.2013  20:34

Smutné :-( Nemám rád trpaslíky

• 11.3.2013  21:34

Před bohem jsou si všechny hrudníky rovni. S holkama jsme se nemohly vynadívat na tu jeho prdelku. ANEBO Jsem hezká ? Za celej svůj život jsem neviděl nic, co by se ti vyrovnalo. Fajn. No hezká romantika.

• 3.3.2013  21:54
    Nevinné lži (TV seriál) (2013)

1. *** 2. **** 3. **** 4. ** 5. ** 6. *** 7. *** 8. **** / Zrádce ****, Vedlejší příznaky ***, Na dně skleničky ***, Moje pravda ***, Hra *** :-(

• 24.2.2013  20:21

Ty a makléř ? Proč né astronaut.

• 3.2.2013  23:06
    Domina (TV film) (2010)

Celkem slušná detektivka s bratry Dlouhými a scénář JUDr. Michal Dlouhý. Vadila a zlobila mě ta okýnka, nebo je mám nazvat Windows *** Policie ví opravdu všechno. A k tomu ještě pomáhá a chrání.

• 26.1.2013  23:30
    Princ a já (2004)

Bylo to dostatečně romantické, ale přeci jenom nejlepší byl spolubydlící Scotty My máme na pokoji buchtu.

• 20.1.2013  21:46
    Případ pro rybáře (TV film) (2013)

Rybář kapitán Vašátko (to je náhoda Vašátko-Vacátko) je na dovolené a sedí u řeky s malířem Horácem. Idyla klidu dovolené je postupně rušena případem znásilnění a vraždy Mileny Stárkové, až je konstábl Vašátko i divák zatažen do detektivky, která má slušný spád a je dobře natočena. Jedná se o skvělý herecký koncert Viktora Preisse a Davida Matáska. Dobrý !

• 19.1.2013  23:56

Návrat do budoucnosti 05.11.1955 :-)

• 18.1.2013  22:07

Je ulítlý film jednou se to snad dá vydržet, ale nebrat, pár hlášek jsem však zaznamenal : Mám lepší nápad, půjdeme si zaš….. Tadle mě taky pobavila : Ahoj Martine ! Ahoj hajzle ! Taky tě rád vidím

• 12.1.2013  23:17

V tomto žánru bych přiřadil k lepším případů, hezky se po takové romantice usíná, ani jsem přitom neusnul, jak jindy jo

• 31.12.2012  21:37
    Pilíře Země (TV seriál) (2010)

Vím, že se jednalo o dobu drsnou, ale přišlo mi, že seriál obsahoval až moc krvavých scén, dám jen 4 hvězdi. Jinak hezké ...

• 30.12.2012  22:41
    O pokladech (TV film) (2012)

Asi se stalo tradicí nových pohádek, že nezachraňují a nevysvobozují princové-trubcové, ale princezny či vesnická děvčata. Zde je ta statečná Barborka (J. Pidrmanová), ale i špatně vidící Kačenka není špatná. Polášek, Budař a Liška jsou legrační strážci pokladů, a co teprve když jsou proměněný na ženský. Krausové jsou jako vejce vejci.