ztracenyDen

okres Plzeň

1 bod

<< předchozí 1 2
    • 7.5.2019  21:43
    Černobyl - 1:23:45 (E01) (epizoda) (2019)

Kvalitně zpracované.

• 1.4.2019  22:51
    Já, Simon (2018)

Asi tak o 90 minut delší než by to mělo být. Konec byl neskutečně debilní. Bude to asi tím, že nejsem teenager a neumím se vžít do amerických gayů. Ok, coming out je těžký i v prostředí, které se ke gayům staví vstřícně... lepší by byl film z prostředí, kde je více nenávisti. Straight romantické komedie přeci taky stojí za hovno, když jde vše hladce.

• 6.3.2019  15:53

Nuda.

• 4.3.2019  23:11
    Borg/McEnroe (2017)

Zdlouhavé, ale dobře natočené.

• 17.2.2019  23:57

Není to můj šálek čaje, mám asi radši příběhy jednotlivců než celých avengers. Ale aspoň to docela uteklo.

• 17.2.2019  23:55
    Útěk z vězení v Dannemoře (TV seriál) (2018)

Až na utahaný díl s jejich minulostí docela pěkný seriál na motivy skutečného útěku.

• 31.1.2019  23:12
    Čas čarodějnic (TV seriál) (2018)

Každým dílem horší a horší. Je to především romantika, ale je to hloupé, nebo spíš podceňující inteligenci diváka. Vizuální efekty jak z před dveceti let.

• 4.6.2018  22:08
    Westworld - Les Écorchés (S02E07) (epizoda) (2018)

Naprostý nesmysl se z toho stal.

• 12.12.2017  23:13

Příjemný rodinný film. Natočený z vizuální stránky s nápadem, děj byl ke konci už příliš kýčovitý. Závěrečná scéna prozření u grandhoteliéra byla zcela stupidní. Některé dětské herecké výkony pokulhávaly, ale u dětí se to dá přežít.

• 12.12.2017  23:00

Zdá se, že žiju v jiné bublině než ostatní hodnotící. Z dokumentu nevyplynulo nic nového. Často použité slovo je tu „investigativní“ což tedy vůbec nechápu. Téma není důkladně zkoumáno, je jen povrchně prezentováno s důrazem na „osobní oběť“ paní publicistky. Ale zjevně si to své diváky najde. Patrně ty odtržené od reality, kteří až nyní prozřou, jaký je kapitalismus doopravdy zač a jak bylo dřív líp, když se na směny nevstávalo v pět... vlastně počkat...

• 8.12.2017  21:30
    Ghost in the Shell (2017)

na to kolik to stálo peněz je to teda hrůza

• 11.10.2017  11:33
    Policie v akci (TV pořad) (2017)

To je tak špatně zahrané, až je mi z toho blivno.

• 8.8.2017  23:15

Nejasná pravidla tamního světa, zbytečně (hloupě) prodlužované scény. Nic moc animace CGI postav.

• 25.7.2017  23:24
    Dunkerk (2017)

Válka je peklo a ani nemusí ve filmu stříkat krev, aby to bylo poznat. Ale že by mě to zase tak sebralo, abych to označil za nejlepší válečný film nebo nejlepší Nolanův film, to tedy ne. Film je to samozřejmě dobrý, ale kvůli všem těm superlativům, které o něm kdejaký kritik napsal, jsem měl asi až příliš velká očekávání.

• 14.7.2017  23:28

Podle komentářů jsem čekal více srandy v první polovině, ale pro mě byla vtipnější a zajímavější druhá polovina. To, že je to zčásti autobiografie Kumaila je na tom taky docela fascinující.

• 6.5.2017  23:55
    Pasažéři (2016)

Nějaké ty dramatické akční scény si to mohlo odpustit. Umím si to představit víc jako sci-fi thriller, ale romantika k tomu taky docela šla. Konec by mohl být zajímavější, ale aspoň nebyl úplně nesmyslný.

• 30.4.2017  22:18
    Uteč (2017)

Bylo to trochu utahané, ale nápad to mělo zajímavý.

• 26.3.2017  15:51
    Příchozí (2016)

Pomalé, nudné, nelogické. Hvězdička za to, jak to hezky vypadalo, jinak je to ztráta času.

• 21.2.2017  22:53

Rozvleklé, bez překvapení, bez zvratů, beze smyslu. Dobré možná pro milovníky stromů.

• 27.11.2016  21:53

Příjemné. O hvězdičku méně kvůli obočí.

• 14.9.2016  21:39

Něco málo napínavého tam bylo, ale jinak nuda. Osudy postav mi byly více či měné ukradané a mnohé situace předvídatelné.

• 6.9.2016  22:44

Super film, hezká animace. Cílené možná více na dospělé než na děti. Rasismus, předsudky a tak.

• 6.9.2016  22:39

Hezké na tom bylo především to, jak využili vlastnosti jednotlivých druhů ptáků z hry i ve filmu. Jinak to nenadchne, ani příliš neurazí.

• 31.8.2016  15:59

Až na pár chvil stále velmi akční, originální. Ty dvě hodiny poměrně rychle uběhnou. Jednu hvězdu dolu za to, že poslední půlhodinu už mně ty akční scény přišly jedna jako druhá.

• 23.8.2016  16:47
    Equalizer (2014)

Nebylo by to špatné, kdyby ty akční scény udělali aspoň trochu uvěřitelné. Ale to jaké hloupé věci se v nich odehrávaly mi film úplně zkazilo.

• 20.8.2016  22:21

Pohled z první osoby je skvělý nápad. Film je krvavý i vtipný. A vtip je to jediné, co brání znudění během akčních scén opakujících se stále v podobném stylu, kde se liší právě jen humorné maličkosti.

• 9.8.2016  23:29

Pěkný nápad se stylem kamery. Příběh relativně tuctový a finále bylo trochu odfláknuté, takový rychlý dojič emocí. Ale víc koukatelný než kdeco zahraničního.

• 9.8.2016  23:25
    Učitelka (2016)

Já už vyrůstal v době, kdy bratia slováci byli už cizinci, takže nějaká slova mi unikla. Trochu se to vleklo, ale jinak to byl fajn příběh, dobře zahraný i dětskými herci.

• 1.7.2016  21:39
    Věčně mladá (2015)

Pseudovědecké kydy vypravěče, hlavní postava chovající se jako kráva a do toho neustálé flashbacky. A sešlý Ford. Těžko najít něco pozitivního.

• 12.6.2016  11:57

Příběh a jednotlivé scénky úžasně uhozené, jen konec byl až zbytečně debilní.

<< předchozí 1 2