Dalessia

Dalessia

okres Považská Bystrica

<< předchozí 1 2
    • 2.4.2016  15:12
    Der Bastard (TV seriál) (1989)

Zaspomínala som si :). https://www.youtube.com/watch?v=MtI1Toq-N1A

• 10.8.2013  12:45

Privstala som si 5:30 cez víkend, aby som to konečne videla, ale nezachránil to ani Sebastian Koch :). Jednotke to nesiaha ani po päty :P

• 27.7.2013  16:31

OMG :D :D :D

• 11.5.2013  17:30

Wau, indický film odohrávajúci sa v Španielsku! Lepšia kombinácia pre mňa snáď ani nemohla byť. Človek zabudne na všetko a pri sledovaní takýchto filmov perfektne zrelaxuje. Takžeee, kto sa v lete ku mne pridá na výlet do Buňolu na paradajkovú vojnu? :D. Hudba vynikajúca. Svieže, letné, vtipné, perfecto ... 100% :)

• 1.5.2013  19:39
    Fanaa (2006)

???????? WTF? WTF? WTF? .... Ešte stále som v šoku z tohoto filmu a asi aj dlho budem, ako sa dá z presladeného romanťáku preskočiť na thriller s tragickým koncom...ja stále vravím, že Indovia majú nejaké tajné omamné zbožie, ktoré svet nepozná, lebo toto normálny človek nevymyslí :D...každopádne vysoko oceňujem :P...Aamir a Kajol perfektní !

• 21.4.2013  13:46

:D :D :D :D :D Prosím vás, vie tu niekto, čo za matroš bral Shahrukh Khan pred každým natáčaním? Nie je možné, aby bol niekto až také hovado :D. But simply, I love him :D. Jedno veľké prekvapenie pre mňa, nakoľko staré filmy ma nejako neberú (starý film je pre mna 1999 a menej-pozn. autora :D). Ten akčno-dramatický koniec mi nesadol, ale aj tak to bude za plný počet :)

• 19.4.2013  23:34

Mal ostať s bláznivkou Akirou a bola by som nanajvýš spoko...ale čert to zober, "máte to za pět" :)

• 17.4.2013  21:28
    Don (2006)

Tak taký koniec asi nikto nečakal alebo som jediná, ktorá mu to zožrala aj s navijákom? :D...každopádne, hviezdička naviac za Shahrukha a Arjuna ;-)...už si mydlím ruky na Don 2 :P

• 10.4.2013  23:16

Ani vo sne by ma nenapadlo, že ide o film, ktorý sa po prvej polke trafenej zábavnej časti, v druhej premení sa dojímak, ktorý spôsobil, že som zavlhčila celý balík kapesníkov. Neskutočne emotívna pesnicka "Kal ho na ho" sa zapísala do môjho srdca i mojej duše. Shahrukh opäť predviedol exceletný výkon trafeného blázna a obetavého romantika, ktorému som zožrala každú jeho slzu. This movie changed my life! Hudba takisto perfektnááá!

• 9.4.2013  00:30
    Kick-Ass (2010)

Sama nechápem, ako ma taká volovina mohla baviť :D

• 7.4.2013  22:12

Tohle bylo mé poprvé a asi taky i poslední :D - v živote som nekulala takmer 4 hodinový film a asi ani už nebudem. Kúsok mi chýbal k dokonalosti. 4+

• 24.3.2013  13:17
    3 idiyats (2009)

Hľadám vhodné slová, ako by som ohodnotila tento film...jednoducho, bavil ma od prvej až po poslednú minútu...možno tie tanečno-muzikálové scény mi tam úplne nesadli, ale pesničky boli rytmické, príjemno počúvateľné. Prekvapil ma skutočný vek herca Aamira Khana :O...mám chuť si ten film pozrieť zas :)...tí Indovia sú proste idioti :D...čím ďalej tým viac ma tie ich filmy bavia :)

• 10.2.2013  15:49

Veľmi príjemná podívaná a vyvolanie spomienok na úžasný Paríž :). 4+

• 7.2.2013  10:40

Bola som do toho blázon :)

• 18.1.2013  00:51

Asi najdivnejší film, aký som kedy videla.

• 12.1.2013  09:42

Ďalší do rady filmov, kedy mi chýbajú polhviezdičky v hodnotení. 4 na môj vkus veľa, 3 zas málo. Veľmi zaujímavá pointa, ale niečo mi tam proste chýbalo.

• 27.12.2012  23:30

Ja takéto volovinky môžem :D, Stiller na jedničku, miestami trošinku nuda, ale potom sa moja bránica zas rozochvela...a tie úvodné trailere - konečná :DD.

• 30.10.2012  22:31
    Starý páky (2009)

Taká konina a ja som sa bavila ako besná :D, perfektná práca s mimikou ;D

• 24.10.2012  13:08

Wau, takmer všetci moji obľúbení akční hrdinovia pokope, čo viac si priať? ! A Liam pre pohladenie ženského oka :)...Chuck Norris zabitý!! :D...nielenže machersky drsní, ale aj vtipní sú tí "chlapci" stále. Čím ste starší, tým lepší :D

• 21.10.2012  23:46

Nielen filmový (a vôbec mi nevadil tak trochu rozprávkový príbeh), ale aj silný hudobný zážitok. Čo dodať, 100% :)

• 11.10.2012  16:01

Celý film ma nijak extra nechytil, ale LSD záver ma dorazil na totálku :D

• 7.10.2012  21:11
    Ostrov (2005)

Sci-Fi a celkovo filmy z ďalekej budúcnosti mi nikdy nijako nerezali, ale tento ma bavil od samého začiatku, až po koniec. Snáď to nebolo spôsobené mojou inklináciou k hercovi Ewanovi McGregorovi O:-). Scarlett ako herečku nemusím, ale tu sa mi fakt páčila. Trojku výborných hereckých výkonov u mňa uzatvára Sean Bean, napriek negatívnej roli :). Brilliant!

• 7.10.2012  20:59
    Hotel Rwanda (2004)

O masakri v Rwande som doteraz nemala ani potuchy, keby som pred pár dňami nepozerala jeden dokumentárny seriál z Afriky. Toto sa stalo naozaj v roku 1994? A "svet" sa len nečinne prizeral. Silný emotívny zážitok :(

• 7.10.2012  09:36
    Moulin Rouge (2001)

Jediné čo ľutujem je, že som na tento poklad natrafila až teraz. Najlepší muzikál, aký som kedy videla!

• 6.10.2012  21:12
    Dlouhá cesta na Jih (TV seriál) (2007)

Long Way Round som hodnotila na maximum, ale toto so zaslúži asi aj 10*. Nehorázne som si užívala každý diel, zasmiala sa. Oplatí sa určite pozrieť. A pre priaznivcov Ewana McGregora je to hotové siedme nebo :D O:-)

• 2.10.2012  23:08
    Dlouhá cesta (TV seriál) (2004)

Wau, wau, wau ! Ewan McGregor je môj TOP herec, ale vôbec som netušila, že sa pustil aj do niečoho takéhoto :D. Ewan mi potvrdil, že nie je len výborný herec, ale aj človek, charizmatický, vtipný. Všetky diely som zhltla počas jedného daždivého dňa. A s Charleym sú teda vydarená dvojka :D. Keďže aj vo mne drieme silný cestovateľský duch, prežívala som to dobrodružstvo s nimi. Naozaj to chcelo silnú dávku odvahy. Klobúk dolu :). Škoda, že na Slovensku sa nezdržali dlhšie :)

• 25.9.2012  09:49

Možno aj hluchý človek by bez tituliek porozumel deju, nakoľko sa vo filme naozaj veľa nerozprávalo a herci vedeli slová nahradiť svojimi skvelými výkonmi. Zbožňujem filmy založené, aj keď len sčasti, na skutočnej udalosti, resp. udalosti z histórie :). Colin Firth mi len potvrdil, že právom patrí medzi mojich TOP hercov.

• 25.9.2012  09:42
    Projekt X (2012)

Pri mojom prvom pokuse o pozretie filmu som ho po 15.minútach vypla, lebo ma nudil a zaspávala som, To som však netušila, na akú pařbu sa to rozbehne. Jednoducho som sa bavila s tými ľuďmi :D

• 25.9.2012  09:33

Okrem ruského filmu Kukuška a ruského seriálu Úbohá Nasťa som nič ruské nevidela. Priznám, aj keď prvotným lákadlom bol pre mňa herec Daniil Strachov, napodiv sa vo filme objavil aj ďalší fešák Danila Kozlovskiy. Deju kúsoček čosi chýbalo, ale aj tak to bolo naozaj obrovské prekvapenie, ktoré sa nedá inak hodnotiť - jenom za pět :P :). PS: Krásna záverečná pesnička od Eleny Terleevy - Ty i ya, mi zneje v ušiach stále. Už mám pripravené na zhliadnutie aj druhé pokračovanie :P

• 25.9.2012  09:27

Asi pouvažujem nad prečítaním si originál kníh, nakoľko tieto sfilmované verzie ma dosť bavia :)

<< předchozí 1 2