Badmarshall

Badmarshall

oldrich majer

okres Most

• 29.3.2018  00:24

Neskutečně krásnej dokument, kterým jsem si připomněl nostalgii, hrdost a plno krásných emocí. Díky moc a více takovýchto dokumentů. :- )))

• 31.12.2017  00:25
    Sněhulák (2017)

Ty to do--bali!!! Knihu jsem četl, vlastně všechny s Harry Holem a nemůžu říct, že by nějaká byla špatná. Nevím, proč začínali až od této, ale vůbec nevystihli atmosféru a bylo to hrozně rozkouskovane, že ten kdo to nezná musí být zmaten. A navíc tam zabili postavu, která je v dalších knihách. Prostě mě nas-ali. Ještě, že jsem nešel do kina. : - (((

• 2.3.2017  23:16

Konečně jsme dostali drsného Wolvíka!!!!! A kujva jo, těšil jsem se moc a rozhodně nebyl zklamán. Ne, že by bylo málo akce, ale je to spíše hutné drámo a tak je to dobře. Opravdu čestná rozlučka pánů Jackmana a Stewarta s jejich ikonickými rolemi. Proč jen se takovým to stylem netočilo dříve, ještě, že jim to někdo ukázal (slyším - Deadpool). Byla vidět krev a tak to má u těchto filmů být. Malá se s tím taky nemazlila a byla drsnější a vzteklejší než samotnej Logan. Jen jsem zvědav, jak budou v budoucnu pokračovat s filmy k tomuto tématu a kdo jiný bude Wolvíka hrát. Snad se bude pokračovat alespoň v tomto trendu.

• 25.3.2016  21:14

Tak tohle byla velká špatenka !!! Prostě to nemělo hloubku, emoce a další důležité ingredience, které jsou potřeba, aby člověk byl napjatý alespoň půl filmu. Tady se opravdu klouzalo po povrchu a bylo to plytké až hrůza. Opravdu jsem to až tak špatné nečekal, protože mě se na rozdíl od jiných líbil Man of steel. Zacka mám taky rád, už od Úsvitu mrtvých, 300 přes Sucker punch a Watchmen. Vždy tam byly scény, které mě dostaly a vizuál jedna báseň, ale zde jedno velké nic. I můj malý syn se hrozně nudil a to ještě nemá tak kritický pohled a alespoň konečná rubačka ho trochu uspokojila. Mě ani ona a jak říkám, Muž z oceli se mi líbil kompleto, tak jsem věřil, že DCčko nebude prohrávat o tolik na body s Marvelem. Jestli to půjde tímto směrem tak to bude K.O. po 3. kole. Už se nemohu dočkat C.A. - Civil war, doufám, že si spravím apetit. Díky tomu konci se to vytáhlo s odřenýma ušima na 50%.

• 29.10.2015  19:06

Super drsný a syrový film s pečlivě budovanou atmosférou, perfektní režií, kamerou, spíš zajímavé ruchy než hudba a přesnými herci. Blunt se mi začíná líbit víc a víc a to nemyslím krásou, ale zajímavým a pečlivým výběrem rolí. Beník Del Toro opět zahrál rozporuplnou roli, které mu jdou náramě a Brolin se sem taky hodil, až jsem se bavil stejně jako on při drsných výsleších. Film neměl zběsilé tempo, ale nebyl ani nějak pomalý a stále se něco zajímavého dělo a když už došlo na akci byla přesně dávkovaná. Po skvělém Zmizení od Villeneuva, je to jeho další pecka a budu ho muset dál sledovat a těšit se, jakou další bombu vytáhne. Už teď se nemůžu dočkat !!!

• 28.2.2015  16:45

Konečně zase jednou dobrej českej film. Když se ohlídnu zpátky, co se točí v naší republice, tak je to čí dál víc na pikaču a i lidé přestávají chodit do kina, i když film natočí nějaké známé jméno nebo v něm hrají známé tváře. Proto je radost, když přijde něco takového, na co se dá dívat a ještě se u toho pobavit. Prušinovský se začíná stávat zárukou kvality, tak doufám, že to nezařeknu a už se těším s čím přijde příště. O obou Hádkách se ani nemá cenu bavit, protože hrají oba skvěle a snad na ně zbude i nějaká ta nominace na Českýho lva. Je vidět, že konečně i dialogy a slova vyřčená herci odpovídají skutečnému životu, jak se normálně a běžně mluví a není to přibarveno a zjednodušeno jako v jiných filmech. Bravo a tleskám - jen víc takových českých filmů.

• 23.1.2015  14:34
    Whiplash (2014)

Ať to není můj šálek čaje, tak mě tento film dostal. Takový nářez jsem už dlouho neviděl. Musím složit poklonu J.K. Simmonsovi a doufám, že získá oscara za vedlejší roli, protože většího motherfuc...a, kreténa a hovado jsem loni neviděl. Klobouk dolů a paličky za uši, jak uměl vlézt pod kůži a pěkně se v tom vyžívat, asi bych to nevydržel tak dlouho jak hlavní hrdina a skočil mu po krku daleko dříve. I M. Teller se začíná profilovat, že by z něho v budoucnu mohlo něco být a ne jen v komediích kde by chlastal a dělal kraviny. Pro mě velké překvápko a jeden z nejlepších hudebních filmů.

• 3.1.2015  23:04

Velmi pohodový film, ve kterém byl samozřejmě přesně obsazený B. Murray a oproti zvyklostem i umírněná Mellissa McCarthy. Občas úsměvný a občas smutnější tón, ale vcelku film směřuje k happy endu, který je podaný nenásilně a pohodově. Takovéto filmy pohladí po duši a divák se rád ztotožní s hlavním hrdinou a dokonce by i chtěl něco podobného sám prožít. Prostě se nechat vést a být happy : -)

• 23.10.2014  03:33
    Šofér (2014)

Docela slušná ujeťárna, ale já se dost dobře bavil. Připomínalo to Carnahanovo Sejmi eso kde hrál taky Chris Pine a i tam hrál magora stejně jako zde. Plno známých herců, kteří se neberou moc vážně a umí si ze sebe udělat legraci. Určitě to není film pro všechny, ale kdo má rád trochu ulítlosti ten by se mohl slušně pobavit jako já.

• 11.7.2014  16:11

Super komedie, zatím letos asi number 1. O malinko lepší než první díl a doufám, že ještě jeden bude, aby se zakončila tato skvěle našláplá trilogie. Skoro tam nebylo hluché místo, spousta gagů a hlášek, které si už všechny ani nepamatuji, takže se těším na opakovačku. Jinak závěrečná titulková sekvence nemá chybu a tvůrci si s ní opravdu vyhráli, něco jako Pařba ve vegas. Jonah i Tatum mají hodně dobře našlápnuto, protože jejich poslední filmy jedou na výdělečné i kvalitativní vlně. Jen tak dál bando!!! Jinak klobouk dolů i před režiséry, kteří umí přecházet z animovaných do hraných filmů a obráceně a slavit úspěchy na obou stranách.

• 26.8.2013  11:47
    Machři 2 (2013)

Vím, že je to kritizované ze všech stran, ale já se bavil. Mám prostě rád i takovéto hrubozrné komedie, které mě nepohoršují jako některé tady. Je to spíše takový sled skečovitých scének, kdy se něco děje tady a poté zase jinde, ale hraje tam spousta herců, tak se to holt rozdrobí na několik kousků. Hrají tam snad všichni, kdo kdy hrál s A. Sandlerem a na filmu je to vidět. Prostě jeden velký KRKÝCHPRD!!!!!!!! A ještě něco S. Hayek je pořád zatraceně sexy !!!!!!!!!!

• 12.9.2012  20:39

Já osobně za sebe může říct, že to bylo Superrrrrrrrrr!!!!! Jeden z nejzábavnějších filmů roku. Nasmál jsem se bohově a je moc dobře že se chlapci neberou vážně a umí si ze sebe udělat legraci. Akční scény se také povedly a jsem rád že se nepotvrdilo to, jak to bude bez krve a málo brutální. Hlavy lítaly vzduchem a krev stříkala na všechny strany. Někdo může žehrat na slabý scénář a podobné věci, ale od tohoto druhu filmů opravdu nečekám nominaci na oskara. Prostě všichni řekli své: IM BACK

• 23.5.2012  23:31
    Diktátor (2012)

Neskutečná jízda nekorektních a sprostých slov, u které jsem se bavil celý film. Na konci jsem si připadal jak Joker - huba mě bolela ještě dlouho po filmu. Sacha znovu dokázal, že v urážení a plivání po všem co je jiným svaté je mistr. Bavil mě u Borata i Aliho, Bruno už byl spíš trapnej, ale zde to bylo snad nejlepší ze všech jeho postav. Jednoznačně plnej počet za to jak jsem se královsky bavil, ale vím, že to není pro každého kdo tento druh humoru nemusí a někteří budou i pobouřeni. Umí si udělat legraci úplně ze všeho a ze všech a to je super. Akorát mě štve, že těch vtipů a hlášek je tolik a člověk si je není schopen ani zapamatovat, tak už se těším na druhé kolo. Viva ALADDIN a WADIYA!!!!!

• 27.9.2011  04:29

Tak to mě dostalo, první film z trilogie o pomstě a já ho viděl, až naposledy. Musím říct, že se mi asi líbil nejvíc a při nějakých scénách mi moc dobře po těle nebylo. Asijská kinematografie má svá specifika a ne každému se to může zamlouvat, např. jiné tempo vyprávění, věci které nejsou dořečeny a ukázány se musí trochu domýšlet, ale tady to sedělo výborně. Mám rád Oldboye, ale tento film mi připadal, že se mi zažral ještě více pod kůži. Fandil jsem skoro každému kdo to stejně pak schytal. Každý byl tak trochu vinen - nevinen. Divím se, že pana režiséra ještě neuhnaly z hollywoodu, anebo neudělaly remaky, i když o Oldboyovi se o tom mluví. Drsné drama, kde policajti vypadají, že neumí do pěti počítat a obyčejní lidé vše řeší nekompromisně za ně. Ještě, že u nás se to takhle brutálně neřeší, to už by mě někdo za tento komentář vzal basebolkou po hlavě, nebo poslal na dialýzu. :- )

• 27.9.2011  04:04

Příjemné překvápko, tedy alespoň pro mě. Velice pohodová a úsměvná dramedie, při které jsem se celý film usmíval. Lehce natočeno - lehce zkouknuto. Příjemní herci a i Zach G. zde hrál trochu něco jiného než obvykle (bláznivý komediant), byl umírněnější a ukázal, že umí i jiné polohy velice dobře zahrát. Opravdu milý film.

• 6.6.2011  10:08

Tenhle film má koule. Velmi kvalitně natočeno. Scénář se povedl, režie Vaughna výborná a herecky také super. Myslím, že tento díl navázal kvalitou na první dva díly. Chvílemi mi běhal mráz po zádech. Obsazení herců bylo good, ale nejvděčnější roli měl asi Fassbender a dokázal toho využít. Překvapila mě hlavní záporná role, v níž jsem nečekal Bacona, protože nebyl nějak moc s tímto filmem spojován. Mělo to děj, akci i sem tam odlehčenou pasáž, ale nejvíce mě zaujalo cameo H. Jackmana, to mě dostalo nejvíc(vůbec jsem ho tam nečekal). Další letošní 90%.

• 4.6.2011  18:54

Letos jsem zatím moc českých filmů neviděl, ale tento mě nalákal trailerem a musím říct, že jsem se bavil. Jan Budař opravdu skvělý, jak herecky, tak hlasově, při jeho vyprávění. Opravdu je tam dost hlášek, kterým jsem se zasmál a je jich tolik, že si jich ani moc nepamatuju, tak to musím zhlédnout ještě jednou. Velmi rychlý střich, stále se něco děje, konečně někdo od nás točí jinak. Sice to bylo krátké, ale jestli tohle vše zažil jeden člověk, tak klobouk dolů. Asi se v životě nenudil. Četl jsem s ním rozhovor na netu a prý toho moc nezměnili a Budař se prý dokonale naučil jeho gesta a chování. JB se mi vždy jako herec líbil, ale vše byly většinou malé role a až teď to mohl pořádně rozbalit. Myslím, že se tam vybláznil dost a sedlo mu to. Někteří s tím asi budou mít problém, jak je film natočen, ale mě se to fakt líbilo. Jen více takových českých filmů.

• 24.5.2011  09:25

Co říct úvodem. Nebyl jsem zklamán ani potěšen. Chybělo mi tam více humoru a větší lehkost. Pár nápadů tam bylo (mořské panny nebo scéna s provazy), ale chyběl nějaký Big nápad, jako byl v předchozích dílech. Johnny byl opět skvělý a Penelope to opravdu slušelo a při jejich sexuálních narážkách jsem se bavil. Ostatní mě moc nezaujali, jinak výprava a lokace byly fajn. Když srovnám letošní pokračování mezi Rychle a Zběsile a Piráty, tak zatím jednoznačně vyhrálo na body R a Z, ale KO to naštěstí není.

• 9.5.2011  09:54

Je to jízda! Opravdu v tom nejlepším slova smyslu. Very bad mother f....r cool hlášky a akce nadupaná jak ten nejrychlejší sporťák. Povedlo se to. Trochu jsem se bál, že vše je už v traileru, ale naštěstí nebylo. Bavil jsem se parádně, ale ať na to nechodí někdo kdo chce realistické scény a nějaké psychologické drama. Co se týče obsazení jsou to takový Dieslovo parťáci, ale chemie mezi Vinem a Rockem funguje a jejich bitka je taky moc fajná, už aby si dali po tlamě i v nějakém jiném filmu. Jestli bude 6, tak doufám, že bude natočena v podobném duchu jako 5, tz. lehkou režisérskou rukou s prima akcí, hláškováním a pár hezkých holek a aut se tam snad taky vejde. Letos zatím number 1.

• 4.4.2011  13:25
    Všemocný (2011)

Solidní thriller, u kterého se zase až tolik nemusí přemýšlet. Scénář mohl být trochu nápaditější a rafinovanější, ale bavil jsem se a párkrát i zasmál. No a teď půjdu do lékárny a poptám se po té pilulce a možná vyřeším některé své problémy.

• 21.3.2011  20:57

Od Seny bych čekal trochu víc, protože 60 sekund, Swordfish i Bílá smrt se mi docela líbili, ale tohle mě totálně zklamalo. Triky se mi zdály hodně amatérské a ty bojové scény byly na jedno brdo. O příběhu ani nemluvě, prostě tvůrci to odflákli a moc pozitivních věcí tam nezbylo. Jedině Perlman a jeho pár hlášek, jinak velké zklamání.

• 12.3.2011  21:42
    Drive Angry (2011)

Tento film by se dal zkritizovat ze všech stran, ale já byl v celku spokojen. Cage s jeho klasik face, Fichtner docela cool a hlavně moc pěkná bitch Heard. Asi kdybych byl Cage a jel s ní sám v autě, tak bych se neudržel. 3D bylo ucházející a trochu dojem z filmu vylepšilo. Mohlo být více cool hlášek a lepší akční scény, protože trailer ukázal všechny, tak je člověk už znal. Tak a teď si jdu zastřílet a při tom si rovnou za..chám, když to dokázal i Cage.

• 12.3.2011  21:24

Tak nějak od tohoto druhu filmů čekám podobný průběh a vymýšlení různých způsobů vražd. Pár jich bylo docela fajn (posilovna a garáž), ale logika mi někam prchla, i když jí moc nečekám. Možná bych dal o hvězdu více, ale ten konec to totálně zazdil, nevím jestli se tvůrci nemohli rozhodnout jak to zakončit, ale byl to chaos.

• 23.2.2011  10:30

Příjemný a pohodový film, u kterého jsem měl stálý úsměv na rtech. Všichni herci sympatičtí a své role zahráli opravdu dobře. Pár vtipných a dramatických scén. Recenze v tomto ohledu nelhaly a pro mě osobně velice příjemné překvapení.