Ace.A.T.L.

2 body

<< předchozí 1 2 3 4 6 12 17 22
    • 10.9.2019  12:09
    Annabelle 3 (2019)

Já jsem upřímně zklamanej. Začátek byl velice slibnej, ale jen do chvíle, kdy Ed a Lorraine odjedou a z filmu se stává bubákovský klišé, kde je snad všechno předvídatelný a není tu nic, co by nadchlo nebo nějakým způsobem překvapilo. Neni to úplná katastrofa, ale víc jak 2* dát nemůžu. Za mě teda 2* a NEDOPORUČUJU

• 10.9.2019  12:05
    Mindhunter (TV seriál) (2017)

Skvěle natočený, atmosféra by se dala krájet a skončilo to správně na vrcholu. Za mě zasloužených 5* a URČITĚ DOPORUČUJU

• 25.8.2019  22:32

Od roku 2004 jsem tímhle filmem ozačenej a bohužel až teď ho koentuju po nějakým 100. shlednutí :) Absolutně nic tady nechybí, úžasná atmosféra, nádherný podtextový myšlenky a celkově to je prostě pecka.Ani jsem neváhal a dal jsem pnou palbu. Za mě teda 5* a NEKOMPROMISNĚ DOPORUČUJU

• 10.8.2019  17:28
    Dumbo (2019)

Upoutávky slibovaly hodně, ale dostavila se tak polovina. Začalo to rásně Disneyovsky a sklouzlo to do průměrnýho filmu. Dumbo tady neni hlavním "hrdinou" a je spíš jako jeden z mnoha hlavních postav. Celkově příběh vizuálně určitě okouzlí, ale je otázka, jestli tahle klasika, měla vůbec kdy vzniknout v hraný a CGI podobě. Neříám, že jsem se nebavil, ale na druhou stranu jsem ani nebyl nijak ohromenej. Čistej průměr. Za mě průměrný 3* a s velkým váháním DOPORUČUJU

• 28.7.2019  22:31

Viděl jsem to s odstupem času a opět mě to neuvěřitelně chytlo. Člověk ta nějak dumá, co ho má víc zaujmout, jestli fantasy část příběhu nebo syrovost chvil mimo to. Je to podle mě skvěle udělanej film a má všechno, co mít má. Zamyslíte se nad životem, fandíte dobru a přitom je to celý jen o neutrálu. Konec Ofélie je něco, co jinde neukážou a ani nemaji koule to použít a to je jen a jen další plus. Finále je silný a naprosto dechberoucí. Za mě luxusních 5* a ROZHODNĚ DOPORUČUJU

• 28.7.2019  14:56

Tak tad u toho dílu, musím dát o drobet nižší hodnocení. Vizuálně porno, to bez debat, ale příběhově a smysluplně už je to zase jinde. Potěšila Millie, která nám roste do parádní herečky. Ale ani to nepomohlo. Děj je.....jak jen to popsat.....zrátka pitomej. Všichni klaďáci lítaj po celý zeměkouli sem tam, přežívaji díky naprosto předvídatelným situacím a je tu tak přemonstrováno, že jeden souboj a vyhladí to celý město. Ale i tak je to fajn. Člověk nemůže očekávat smysluplnost od bijáku, kde lidi "bojujou" s monstrem velkým jako hora a tak nějak se jim to "daří". Pokud dokážete v sobě potlačit tu pitomost příběhu, myslím, že si to užijete. Pokud znáte drobet origo japonskej příběh Godzilly, tak i lecos pochopíte. Jen díky tomu, že to tak bylo v původní japonský myšlence daný od začátku, se na tenhle film nemůžu až tak moc zlobit, idkyž je to zklamání, oproti očekávání. Za mě slabší 4* a DOPORUČUJU

• 27.7.2019  22:32

V duchu původního smyslu Disneyho příběhů, to je asi nejlepší zpracování Disney lidma hraný pohádky. Ano, z Mary Poppins to ztrácí hodně moc, ale můj úžas nad tím, jak dokázali zpracovat tu atmosféru, smysl a způsob pohádek, mi to všechno vynahradí. Balancování mezi 4 a 5* je pořád spíš směrem k 5* a to jen díky mýmu úžasu. Je možný že se mnou plno lidí nebude souhlasit a z pohledu příběh Mary Poppins by to asi dostalo 3-4*, ale je to prostě úžasný a j to DISNEY, jak vyšitej. Za mě 5* a ROZHODNĚ DOPORUČUJU

• 27.7.2019  11:08
    Tvář vody (2017)

Rozhodně to má něo do sebe a zaujalo mě to. Ale stejně rychle, jak mě to zaujalo na začátku, se to protáhlo do průměru, kterej se bohužel už nahru nedostal. Nebylo to úplně špatný, ale tím ustáleným průměrem, to nebylo ani nijak spešl. Nenudil jsem se, bylo to i koukatelný, ale na víc, než 3* to pro mě neni. Takže za mě 3* a DOPORUČUJU

• 5.7.2019  07:49
    Uteč (2017)

Já asi nejsem na tenhle typ hororů. Atmosféra je ponurá, ale nějak mě to neoslovilo. Myšlenka zajímavá, natočen to je taky pěkně, ale já se v tom nenašel. Ale i tak nemůžu stavět jen svůj pohled nad všechno. Za mě jsou to 3* a DOPORUČUJU

• 5.7.2019  06:44

Podle mě parádní pokračování Vlny. Hodně potěší i návaznost na minulej film, včetně stejný rodiny. Sice maji setsakra smolíka, že je něco takovýho zase potká, ale tak nějak už si člověk k nim vybudoval vztah a tak to je paráda. Neni to tak silný, jako Vlna, ale i tak to neztratilo ze svýho kouzla. Dávám 3,5* a DOPORUČUJU

• 5.7.2019  06:42
    Vlna (2015)

Jak vidno, i v Norsku umí točit katastrofický filmy. Líbí se mi, jak je to nenucený nepřehnaný, některý scény jsou tak silný, že bych tam rozhodně nechtěl bejt a herci maji můj obdiv, páč si toho většinu natočili sami. Je to takový jednorázový ohoržení, ale setsakra dobře zpracovaný. Za mě 4* a DOPORUČUJU

• 3.7.2019  07:19
    Zombieland (2009)

Už z obsazení jsem počítal s tím, že tady nepůjde o horor, ale o hororovou komedii. A přesně to jsem dostal. Od začátku se to táhne v takovým tom příjemným tempu a nádechu, že člověk dostává nálože vtipu pěkně popořádku a k tomu v tu správnou chvíli. Je to nenáročný, nepřehnaný snahou a celej film tak nějak funguje sám a to je hodně příjemný. Za mě 4* a URČITĚ DOPORUČUJU !!!SPOILER!!! Strhnul jsem jednu hvězdu, páč zabily Billa

• 3.7.2019  07:12
    Psí ostrov (2018)

Po dlouhý době, mě trailer zaujal na tolik, že jsem se opravdu těšil, co z toho bude. V době CGI byla loutková pohádka příjemná změna. A BÁC, nebyla to jen pohádka. Byl to plnohodnotnej film ve víc žánrech. Je to silnej film, v plno věcech to je dotažený tam, kam má a nesnaží se to táhnout jinam, než by mělo. Opravdu jsem se bavil. Za mě 4* a URČITĚ DOPORUČUJU

• 26.6.2019  09:29
    Overlord (2018)

Je to pro mě taková směska všeho, ale ani jedno neni dotažený do konce. Akce pěkný, myšlenka dobrá(ale nevyužitá), logika klasicky nelze očekávat a právě díky tomu, že to je od každýho něco z části, neni to nijak kompaktní. Hezky se na to kouká, bát se člověk nemá u čeho, ale tak nějak to neurazí. Nečekal jsem nic, nedostal jsem nic extra, takže viděl jsem, nebylo to marný, ale znova si nemám důvod to pusti. Za mě průměrný 3* a OPATRNĚ DOPORUČUJU

• 23.6.2019  09:52

Dost zklamání, oproti čekávání, ale úplnej propadák to nebyl. Plno věcí je nedotažených, plno věcí je nesmyslných klišé teče všude, jako slzy La Llorony. Člověkovi ani nedá tolik námahy, film sledovat jen jedním a půl okem, přičemž půl okem stíhá i něco bokem(mnou stvořená básnička byla neplánovaná). Očividnost, předvídatelnost, nedotaženost a nevyužití potenciálu mě víc jak na 3* nedostane. Je obrovská škoda, že se tvůrci čím dál víc nechaji dokopat k tomu, že zlo ukážou v celý svý kráse a tím totálně zničí to napětí a lidskou představivost, která působí ten mráz za krkem. To samý se stalo u Sestry. Mě by si někdo uvědomit, že tohle kazí celej film a finále pak neni nic než, pár minut čehosi, co už člověk sleduje jen jedním okem a strach 0. Takže za mě 3* a DOPORUČUJU

• 22.6.2019  18:18
    My (2019)

Tak po hodně dlouhý době hodnotím a komentuju už v průběhu filmu. WTF? Nápad skvělej, ale asolutně vůbec nevyužitej a nezrealizovanej. Divný cosi, co se tváří jako něco a přitom to neni vůbec nic.... Za mě 1* za nápad,ale jinak nic a ROZHODNĚ NEDOPORUČUJU

• 22.6.2019  16:28
    Soumrak templářů (TV seriál) (2017)

Seriál průměrnej. První řada horší, druhá to vynahradila, ale i tak to prostě nebylo ono a bylo to, jakoby nedotažený do konce. Štěstí hrdinů je očas až neuvěřitelný a to dost podkopává celkovej dojem. Česká Republika úžasná a lokace prostě pohladí po dušičce. Ale jao celek, to je taovej průměr. Takže za mě 3* a DOPORUČUJU

• 31.5.2019  18:24

Hodně zajímavý pojetí a hodně zajímavej start. Doufám, že se to dál nebude horšit a naopak to bude gradovat. Pokud se to nepokazí, mohlo by to bejt, jako Smrtící epidemie, ale s lepšíma možnostma na natočení a to by byla bomba. Držím pěsti a za první díl 4* a DOPORUČUJU

• 12.5.2019  14:08

Tak je to pohádka zasazená do dnešní doby. Nemůžete očekávat nic přelomovýho nebo úžasnýho. A ono si to ani na nic z toho nehaje. Jede si to svým tempem a vypráví to svůj příběh, bez snahy něco napodobit. Překvapivě dobře vypadající efekty, na takhle malej film. Já jsem se nenudil. Nic jsem nečekal a něco málo jsem přece jenom dostal. Za mě 3* a DOPORUČUJU

• 12.5.2019  11:42
    Mercy Black (2019)

Potenciál to má velkej. Mohla bejt nová temná postava, ale nevyužili to ani náhodou. Začalo to slibně a pak se to celý svezlo k zemi a u země se to táhlo celej film a zakončilo se to naprosto předvídatelně. Chvílema to bylo až zbytečný a spíš směšný, než strašidelný. Jako celek to na víc, jak na 2* nemá ani náhodou. Takže za mě 2* a NEDOPORUČUJU

• 11.5.2019  18:52

Já nevím, už mě ty filmy, kde se Liam mění z obyčejnýho člověka, ve vražednej stroj, se super schopnostma nájemnýho vraha, začínaji nudit. Tohle nemělo vůec čím překvapit a upřímně, dost mě to zklamalo. Pár momentů bylo fajn, ale jako celek to je takový fádní, předvídatelný a nic moc číkající. Na druhou stranu, když neni nic jinýho a ještě jste to neviděli, tak to úplně neurazí. Ale i tak.... Za mě 2* a jako náhradní řešení OPATRNĚ DOPORUČUJU

• 11.5.2019  18:33
    Kursk (2018)

Bejt to jen film o ponorce, tak jsou to 3* jak vyšitý, ale je to o KURSKU. To je taky zlomová událost moderních dějin. A když člověk zjišťuje, kolik se toho stalo a mohlo stát jinak, tak je to o to silnější film. Samozřejmě události zevnitř ponorky, před definitivní zkázou, jsou diskutabilní, ale líbilo se mi, že tam neni nikdo, takovej ten mega hrdina, co všechny zachrání a všechno vyřeší. Jen těžko se člověk smiřoval s tím, že to dopadne, tak jak to dopadlo, když to věděl předem, tak pořád tak nějak fandil tomu, že alespoň někdo přežije. Zpracování super, zahraný taky, atmosféra jak měla bejt. Za mě slušný 4* a URČITĚ DOPORUČUJU

• 11.5.2019  14:34
    Free Solo (2018)

Tak tohle byl mazec. Já, co nemám rád vejšky, jsem se chvílema až ošíval, jak mi lezl mráz po zádech. Ale dokument parádní. Ukázal úspěchy i neúspěchy, klady i zápory a víc pohledů na život lezců free solo. Obdivuju štáb, že maji nervy na to, znát někoho takovou dobu a riskovat, že ho uvidí zemřít, takže tohle je pocta nejen Alexovi, ale i jim. Paráda. Za mě silný 4* a ROZHODNĚ DOPORUČUJU

• 11.5.2019  10:55
    Černobyl - 1:23:45 (E01) (epizoda) (2019)

Já jako malej kluk zažil, co to bylo, když jsme měli zakázáno otevírat okna, kvůli Černobylu a nesměli jsme si chodit hrát ven. Tak moc jsem chtěl o týhle katastrofě vědět co nejvíc a tohle mě opravdu nadchlo. Ne to, co se tam stalo, ale ta syrovost a realičnost, jakou to je podaný a zpracovaný. Doufám, že další díly nepoklesnou a budeme se dozvídat jen víc a víc podrobností. Zatím klobouk dolu

• 11.5.2019  07:04
    Pet Graveyard (2019)

Sešlo se takhle jednou pár kamarádů a řeklo si, že natočí "horor" o komunkaci s podsvětím. ALE měli k tomu málo prostředků, málo možností a tak málo fantazie, že z toho vzniklo tohle... Za mě ODPOAD! a ROZHODNĚ NEDOPORUČUJU ztrácet čas

• 9.5.2019  22:29

Doufal jsem, že z toho neudělaji nějakej přemrštěnej akčňák. A naštěstí neudělali. Je to přesně takový, jaký to má bejt. K úplný spokojenosti, bych ukázal obě strany příběhu a i víc zločinů B a C. Ale i takhle je to fajn. Atmosféra super Kevin a Woody si notujou a sedí k sobě parádně, spád super a konec přesně, jakej měl bejt. Jak říkám, já si to moooc užil a k tu 1* dávm dolu za to, že se mohlo ukázat i víc z obou stran děje. Takže za mě 4* a ROZHODNĚ DOPORUČUJU

• 9.5.2019  19:26

Já se bavil. Bál jsem se toho, že budu moc odkázanej na titulky, páč čínsky fakt neumím ani FŇ a potvrdilo se. Holt jazyková bariéra ten zážitek dost strhává dolu. Ale co se týká efektůa akce, tak je to super. Sice je tam občas škoda toho, že pěkný efekty se jediným střihem změní na efekty, co vám dávaji pocit, že jste se přesunuli do počítačový hry a tím to celý BUM spadne o půlku níž, ale jinak myšlenka zajímavá, akce dost nabušená a věřím, že pokud to bude někdy s dabingem, tak si to užiju víc a možná i přidám. Nelze porovnávat s Americkýma výtvorama, kdy se už Amíci naučili vyvážit efekty, akci a dialogy(pokud se jim chce a neudělaji z toho slaďárnu a Hollywoodskej paskvil). Musím tu ovšem dát ALE, protože je vidět, že Čína se slušně startuje a rozhodně si myslím, že se máme na co v budoucnu těšit. Za mě silný 3* a DOPORUČUJU

• 7.5.2019  14:44
    Potomek (2019)

Já vám nevím. Mě to teda nezaujalo vůbec. Bylo to bez nápadu, bez originality, děsivej aspekt nikde, předvítelný a až na tu myšlenku reinkarnace ničím zajímavý. Samozřejmě 100 lidí, 100 názorů. Já jsem se teda nebavil skoro vůbec. I tak jsou ale horší počiny, tak jsem ty 2* dal. Ale tak nějak opatrně. Takže, za mě 2* a NEDOPORUČUJU

• 4.5.2019  19:35

Nebylo to úplně marný, ale ani nijak úchvatný. Nápady fajn, jen nic inovativního. Občas je to dost předvídatelný. I tak jsem se bavil a nenudil. Je to takovej průměr, co potěší a neurazí. Za mě 3* a DOPORUČUJU

• 3.5.2019  11:40

Film hodnotím až po druhým shlédnutí a s odstupem 2 dnů od sebe. Poprvý jsem tak nějak nechápal, co tím vším chtěl básník říci a jestli to je TO, na co jsme čekali tak nadšeně. Podruhý jsem tomu dal větší šanci a..... o moc se to nezměnilo. Je tam super promotaný to cestování časem i v návaznosti na původní filmy(to jsem se tetelil radostí), ale tak nějak toho bylo moc a až moc. Dokud se to drželo v cestování časem a shánění kamenů, bylo to celkem fajn. Ale jak došlo na bitvy armád, už to bylo nepřehledný, přeplácaný a chvílema protichůdný. Celkově to je úžasně vizuálně udělaný, nabušený akcí a chvílema i vtipem(ne vždycky to bylo správně vtipný) a užil jsem si to, ale na víc, jak na 3* to neni. Za mě teda SILNÝ 3* a DOPORUČUJU

<< předchozí 1 2 3 4 6 12 17 22