Den díkůvzdání (2023)

Tak je to klasická vyvražďovačka. Ale je to fajn. Člověk pořád dumá, kdo by to mohl bejt a to je to super. Já měl tucha asi v polovině, ale jistej jsem si nebyl. Dobře promyšlený. Mordy fajn, napětí ujde. Nic, co by trhalo rekordy v novinkách, ale ani nic, co by se mělo řadit mezi béčkový filmy nebo podprůměr. Krvák, ale fajn. Za mě 3* a DOPORUČUJU

Godzilla Minus One (2023)

Je to asi nejblíž původní myšlence, jen zahalený do parádních efektů, díky novým možnostem. Rozhodně si to člověk užije a ocení srdcovku z Japonska. Jsou tam věci, co by se mohly vynechat, ale jako celek je to hodně fajn. Za mě 4* a DOPORUČUJU

Démon ve mně (2023)

Tady to mělo toooooolik potenciálu, ale využilo ho to fakt lehce nad polovic. Bylo fajn, že zlo bylo většinu času neviditelný, tak to bylo dost na fantazii diváka. Je to správně temný, je super, že to má základ na novým směru a to je indická mythologie. Celej film se táhne tak nějak, jakoby utahaně a ikdyž má hodně fajn nadějný chvíle, tak se z tý mlhy nevyhrabe. A vrchol, co všechno shodí dolu, je to, když odhalí monstrum v celý kráse. Všechna fantazie je ta tam a už to nemá grády. Škoda konce. Jinak za mě slušně silný 3* a DOPORUČUJU

Napětí (2021)

Nebylo to marný. Jen je škoda, že je to tak zamotaný, až místama nepřehledný. Atmosféra je chvílema hodně fajn, ale pak to vymění zase úplnej opak. Kdyby se to víc sjednotilo, asi bych dal o * víc. Takhle je to takovej čistej průměr. Za mě 3* a DOPORUČUJU

Special Ops: Lioness (2023) (seriál)

První díl nalákal na to, že uvidíme seriál z akcí special ops. v obazení ženskýho pohlaví, což by byla bomba. ALE pak seriál sklouzne do normoš agenťárny a politiky, sem tam prolnutá rodinýma záležitostma. Asi 2 akčnější mise se jen tak mihnou a finále "Geronimo" to drobet pozvedne, ale neni to nic, co by nějak nadchlo. První díl pecka a pak to najednou usne a jen tak si to pobroukává v polospánku. Škoda toho. Bejt to celý mířený na akci, bylo by to lepší. Obsazení sedlo pěkně, jen je škoda, že mimo 2 hlavní hrdinky jsou ostatní v celku odsunutý bokem. Za mě bohužel jen 3* a DOPORUČUJU

Bledé modré oko (2022)

Pěkný atmosféricky, Christian je zvolenej dobře, ale celkově to neni nic průlomovýho, co by vás přikovalo k židli a nenechalo vás nesoustředit se na nic jinýho. Je to takovej normoš střed. Jak v žánru, tak ve zpracování. Za mě 3* a DOPORUČUJU

Stvořitel (2023)

Tak film každopádně zajímavej. Jen to neni nijak velkovýpravný a tak nějak si to na to ani nehraje. Neni to přeplácaný, ale ani nijak supr čupr. Takový drobet nadprůměrně fajn. Malá Madeleine je super a dost chvílema táhne, svým hereckým výkonem, film nahoru. Za mě hodně silný 3* a DOPORUČUJU

Hellraiser (2022)

Tady asi nejde porovnávat s originálem. Kdo nezná originál, asi se bude chvilku hledat v příběhu a smyslu příběhu. Pak, když se to už rozjede, dotáhne se to do kvalitou tak lehce k polovině a tam to zůstane celej film. Kostka je super promakaná a je to jedna z věcí, co drží film alespon na nějaký úrovni. Jinak je to bohužel nedotažený a tak nějak nuuuuuda. Za mě slabý 3* a DOPORUČUJU

Někdo klepe na dveře (2023)

Bylo to takový nemastný neslaný. Vždyck se to snaží našlápnout a rozjet, ale pak se to zasekne a nic. Celkově to bylo nudnější. Potenciál by byl, ale využití na 20%. Škoda. Za mě 2* a NEDOPORUČUJU

Zabiják (2023)

Mě se tohle hodně líbilo. Michaelovi ta role skvěle sedla. Je super, jak je to vyprávěný poklidně a přitom akčně. Je to jiný, než plno podobných filmů a to je to, co je na tom super. Rozhodně jsem si to užil. Ale je to asi o úhlu pohledu a ne každýho si tenhle film získá. Já posuzuju tak, jak to na mě působilo, bez porovnávání s jinýma filmama od Finchera. Za mě teda 4* a DOPORUČUJU