miguel_111

okres Trebišov

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10
    • 10.6.2019  23:02
    Aladin (2019)

Pekná rozprávka s podareným vizuálom, vydarenou akciou. sympatickými hercami, štipkou humoru, Dostal som od filmu presne to čo som očakával a návštevu kina určite neľutujem. Herci boli vybraní dobre a Will Smith konečne po dlhšej dobe v dobre zvolenej role a celkom mu sadla táto rola, ale aj ostatný herci sú zvolený fajn. Akcia pekná a vizuál tiež. Občas mi trošku vadili tie hudobno tanečné vsuvky. ale časom som si na nich zvykol. Pre mňa 75%.

• 5.6.2019  22:14
    John Wick 3 (2019)

Najlepšia časť serie. Neskutočne našľapané ako po vizuálnej tak akčnej stránke. Niektoré postavy neskutočne potešili hlavne Halle Berry s jej pejskami, ktorý boli neskutočne nekompromisný. Potešila účasť Marka Dacascosa a akčnej stránke určite pridala smrnc a drajv účasť hercov s Indonesie, ich účasťou sa zvýšila kvalitu filmu hlavne po akčnej stránke aspoň o level. Režiser ma neskutočný cit na súboje, vizuál a samozrejme akciu, Našlo sa aj pár úsmevných momentov kde sa človek s chuti zasmial. Keanu Reeves je sympaták a teším sa určite na 4 diel. Pre mňa 85%.

• 29.4.2019  23:44

Ctihodné zavŕšenie jednej etapy a otvorenie dvierok ďalšej etape. Po toľkých filmoch zo sveta Marvel a dokázať si udržať úroveň tak to klobúk dole. Po vizuálnej a akčnej stránke nie je čo vytknúť a Epické finále potešilo. Má to humor, grády a celý čas to nenudí i pri takom kvante postáv aké sa vo filme premelú. Niektoré momenty boli fakt neskutočne vtipné. Návštevu kina určite neľutujem a som do budúcna zvedavý s čim príde Marvel. Pre mňa 75%.

• 9.4.2019  22:50

Ďalšia povedená Marvelovka. Film nenudí a stále sa v ňom niečo deje a má to riadne grády. Nájde sa aj pár fakt podarených humorných scén Brie Larson ako Captain Marvel určite nesklamala a do tejto role sa celkom hodí. Je to celkovo výborné sci-fi s vydareným vizuálom a hudobným doprovodom. Návštevu kina určite neľutujem a užil som si to. Pre mňa 80%.

• 8.4.2019  22:48
    Shazam! (2019)

V pohode jedno hubka, ktorá neurazí, ale ani nejako veľmi neoslní. Hlavným plusom sú trefné a humorné scény hlavne pri testovaní super schopností , ktoré držia film nad vodou. Herecky v pohode, ale Shazam v podaní Zachary Leviho vyzeral trošku divné v tom obtiahnutom kostýme. Záporák v pohode, ale nejak nevyčnieva taký priemer by som povedal. Akcia v pohode, ale sú aj podarenejšie akčne komiksové filmy. Pre mňa 70%.

• 24.3.2019  19:57

Pekné zakončenie trilógie. Po vizuálnej stránke nie je čo vytknúť ta je na veľmi vysokej úrovni. Hudba sa celkom hodila. Dej trošku pokulháva, ale ako celok dáva celkom zmysel a progres postáv tiež berie správnym smerom.. Záporák v pohode, ale nič extra. SK dabing bol v pohode a človek sa aj pár krát celkom zasmial. Návštevu kina určite neľutujem čiže pre mňa 80%.

• 14.1.2019  22:22
    Pašerák (2018)

Úsmevný to film. Eastwood hláškuje ako v jeho naj filmoch a vytasil mi na tvári neskutočné mnoho úsmevov. Výborná dráma. Eastwood síce už neskutočne zostarol, ale režisérsky je to fajn film. Taká kľudná a úsmevná rodinno krimi dráma s oblasti kartelov. Pre mńa 70 %.

• 12.1.2019  21:52

Celkom pozerateľný mix SAW a Kocka. Herci sympatický takže s nimi človek celkom sympatizuje. Vizuálne v pohode a je vidno rozpočet a celkovo pasce a miestnosti s pascami vynikajúce zvládnuté. Hudba dobrá a človeka vtiahne do deja. Stále sa niečo deje takže sa človek vôbec nenudí. Pointa v pohode. Návštevu kina určite neľutujem. Pre mňa 70%.

• 2.1.2019  20:21
    Bumblebee (2018)

Po vizuálnej stránke je film zvládnutý na výbornú, ale Bay je predsa len Bay. Herecký v pohode Hailee Steinfeld je sympatická a v pohode film tiahne. Bumblebee je môj obľúbenec takže nemám čo vytknúť. Humor tu celkom funguje a je celkom príjemným oživením série. Najväčším mínusom filmu je podľa mňa to, že film je mierený k mladšiemu publiku takže chlapské hlášky a drsnú akciu nečakajte, ale aj tak som sa v kine bavil a návštevu kina neľutujem. Pre mňa 70%.

• 19.12.2018  23:17
    Aquaman (2018)

Pekne a efektívne natočená popkornovka s pôsobivým podmorským vizuálom, ktorý je využitý na maximum. Je to vkusné, vtipné a po celý film sa stále niečo deje takže sa človek vôbec nenudí po celú stopáž. S Jasonom Manoom som nadmieru spokojný je to sympaťák a celkom dobre hláškuje,James Wan opäť ukazuje, že je neskutočný talent a to nie len na hororovom poli a ani v iných žánroch sa nestratí. Návštevu kina určite neľutujem, ale popravde mohlo to byť aj o čosi kratšie, ale ináč nadmieru spokojný. Pre mňa 80 %.

• 13.12.2018  23:16

Skvelá teamovka do ktorej všetko presne zapadá tak ako má. Hudba skvelá a chytľavá. Paralelne svety zvládnuté na jedničku. Humor na veľmi vysokej úrovní a postavy neskutočné zábavné. Duo Phil Lord a Chris Miller opäť dokazujú, že po animáku Lego príbeh servírujú ďalšiu nehoráznu pecku a človek odchádza s kina s nadmiernou spokojnosťou. Pre mňa 85 %.

• 8.12.2018  21:44

Film disponuje veľmi dobre zvládnutým vizuálom a počas celého filmu som sa vôbec nenudil. Dejovo je to poslabšie, ale ako hovorím vo filme sa stále niečo deje takže nuda podľa mňa vôbec nehrozí. Hudba fajn. Herci málo známy, ale to vôbec nevadí a záporák tiež ušiel. Celkovo sa na to veľmi dobre pozeralo, ale chýbal tomu nejaký BOOM!!! čo by človeka zdvihol zo sedadla v kine. Pre mňa 70 %.

• 3.12.2018  23:06
    Creed II (2018)

Podstatne lepšie než prvá časť. Motivácia, rodinné vzťahy a boxerská dráma v jednom. Dragov syn bol neskutočná korba a každá rana ktorú rozdal Adonisovi až mňa zabolela. Po hereckej stránke nemám čo vytknúť, ale Stallone a Lundgren nám, ale riadne zostarli. Hudba tiež v pohodke. Čiže zo vším všudy návštevu kina určite neľutujem. Pre mňa 75%.

• 27.11.2018  21:19

Audio-vizuálne na veľmi vysokej úrovni, ale oproti predchádzajúcej časti to stratilo akúsi šťavu, vtip a strašné kvantum postav, ktoré nedostavajú toľko priestoru ako by si zaslúžili tomu tiež nepridáva. Strašne prekombinovaný film v ktorom sa v podstate nič zásadné nedeje. Záporák ušiel, ale tiež ničím neohromil. Jednoducho tu chýba ta hravosť predchádzajúcej časti čo sa mi tak veľmi páčilo, Pre mňa 65 %.

• 17.11.2018  11:51

Neskutočný audio-vizuálny zážitok.Tak kvalitne technicky zvládnutý film odnímajúc vizuálne efekty som dlho v kine nevidel. Krásne zachytene obdobie tunajšej doby. Človek ani neverí akými úskaliami si museli prejsť či už osobnom živote alebo v pracovnom živote a koľko tragédie predchádzalo onomu malému kroku pre človeka, ale obrovskému skoku pre ľudstvo Ryan Gosliing bol dobrou voľbou pre stvárnenie Neila Armstronga ma neskutočný talent a zahral to famózne. Samozrejme ostatný herci boli tiež vynikajúci. Hudba podmanivá a veľmi zapasovala do filmu. Pre mňa určite kvalitný filmový zážitok takže návštevu kina určite neľutujem. Pre mňa 85 %.

• 7.11.2018  22:36

Neskutočne peckový film, bombastický audio-vizuálny zážitok a na konci som skoro ani nedýchal, škoda takého umelca akým bol a mnoho veci o ňom som ani nevedel. Rami Malek podal neskutočný herecký výkon ako by Mercurymu z oka vypadol. Bolo to vtipné, svižné a ani sekundu som sa nenudil a návštevu kina určite neľutujem. Pre mňa 80 % .

• 6.11.2018  21:35
    Venom (2018)

Celkom sranda film to bol. Po akčnej stránke nemám žiadnu výhradu, humor v pohode dosť som sa nasmial. Tom Hardy je sympaťák len zamrzí troška toho ako bol Venom vykreslený v tomto filme. Inač nemám žiaden problém a pripadne ďalšie pokračovanie si určite pozriem a návštevu kina určite neľutujem, Pre mňa 75 %.

• 22.9.2018  21:07

Celkom príjemná oddychovka. Akcie je tu neúrekom a je celkom rozmanitá. Postavy fajn a humorom sa tiež nešetrilo, už som sa dlhšie v kine tak nenasmial. Dejovo to občas haprovalo a bolo občas aj zopár nelogickych konaní postáv, ale ako celok film poteší a určite návštevu kina neľutujem. Pre mňa 70%.

• 26.8.2018  20:26

Klobúk dole pred Tomom Cruiseom lebo to čo predvádza bez pomoci kaskadéra nepredvádza v dnešnej dobe asi žiaden herec a preto fakt ma môj obdiv, či už ide o adrenalínovú akčnú sekvenciu na motorkách v Paríži, zoskok s lietadla, neskutočnú bitku na záchodoch alebo krv tuhnúcu a žalúdok zvierajúcu finálnu akčnú sekvenciu na vrtuľníkoch. Humoru je tu pomenej a to ma celkom mrzí, ale keď príde na vec fakt sa človek zasmeje. Hudba tu bola bombastická ako od Zimmera až do konca filmu som si myslel, že hudbu skladal on, ale mýlil som sa. Herec obsadenie potešilo a dokonca aj Henry Cavill bol celkom fajn.Fakt výborný filmový zážitok a návštevu kina určite neľutujem. Pre mňa 85 %.

• 12.8.2018  09:22

Jason Statham v roli záchranára celkom uveriteľní a jeho charizma utiahne celý film s času na čas sú scény trošku pritiahnuté za vlasy a postavy sa chovajú nelogicky, ale to už ako je zvykom k takému druhu filmu určite patrí. Určite sa jedná o letnú oddychovku a návštevu kina určite neľutujem. MEG má určite dosť dobrých momentov a pár krát som sa aj zľakol len je škoda, že nebola viac využitá plážová pasáž a určite záporom filmu je aj to že sa nejedna o R-ko, ale to mi až tak nevadilo. Postavy celkom sympatické a určite bolo aj pár humorných scén na ktorých som sa zasmial. Celkový pocit s filmu je prevažne kladný takže pre mňa 70%.

• 2.5.2018  08:03

Vynikajúce vyvrcholenie 10 ročnéj cesty Marvel-u a jeden z najlepších Marvel filmov co som videl. Non-stop akcia na všetkých možných frontoch s neskutočným množstvom postav zo sveta Marvelu. Akcia je rôznorodá, humor veľmi prijemne dávkovaný po velkých kúskoch fakt som sa v kine už dlho tak nenasmial. Hlavný hrdinovia stále sympatický a stále majú čo ponuknut. Hlavný zápor vynikajúci a asi jeden z najlepších záporakov z Marvels sveta, ktorý nám bol doposial ponúknutý. Tvorcovia určite nesklamali lebo po vizuálnej, akčnej či dejovej stránke je to Topka len ma trošku zamrzel koniec, ale takýto koniec sa dal čakať. Pre mna 85 % ale uvidíme po dalšej projekcii ešte určite prehodnotim svoje hodnotenie.

• 19.2.2018  09:22

Trošičku zmena oproti ostatným Marvel filmom po všetkých stránkach od hudby, prostredia, záporákov a samozrejme vynikajúcej akcie, ktorá bola občas trochu neprehľadná, ale v rámci Marvels Universa nijako nezaostávala. Hlavný záporáci od Michael B. Jordana až po Andyho Serkisa, ktorý bol fantastický len dostal veľmi málo času k využitý svojho potenciálu. Páčila sa aj netradičná hudba na Marvel pomeri a samozrejme hlavne prostredie africkej Wakandi veľmi potešilo a bola vítanou zmenou po všetkých ostatných Marvelovkách. Humorných scén nie je tak mnoho v porovnaní s posledným Hulkom, ale sú podarené a samotný Black Panther ušiel, ale nijako nevynikal. Pre mňa 75 %.

• 11.9.2017  08:37

Návrat ku koreňom očividný a určite potešujúci. Akcia, lokácie , humor a samozrejme Jack Sparrow potešili.. Zmena režiséra pomohla,a ani nove postavy a hlavný záporák až tak nevadili. Pre mňa tretí najlepší diel serie po prvých dvoch častiach Pre mňa 80%..

• 23.12.2016  22:29

Pekná vizualizácia, obsadenie a herecké výkony celkom v pohode, konečne objasnené fakty a veci ohľadom "Hviezdy smrti", vtipne momentov sa tiež celkom nájde a to tiež poteší. V celku príjemný, nenáročný a oddychový film s netypickými hrdinami a netypickým nie tak celkom "happy end-om". Pre mňa 75 %.

• 26.11.2016  17:12

Solídna vojnová dráma, ktorej nechýba dráma, humor a ani veľkolepa , špinavá a brutálna akcia na ktorú sme si už mohli zvyknúť u Mela Gibsona už vo filme Statečné srdce. Herecké obsadenie v pohode,Andrew Garfield v roli vojaka Dossa celkovo uveriteľný a strašne prekvapil Vince Vaughn na ktorého je človek zvyčajne zvyknutý v komedii a nie vo vojnovej dráme. Špinavá a živelná akcia tiež potešila a hoci človek na ňu čaká relatívne dlho fakt stala zato a Japonci boli fakt dosť brutálny. Pre mňa 80%.

• 16.6.2016  22:29

Celkom slušne fantasy, slušne vizuálne efekty hoci občas pôsobiace dosť lacno, veľké množstvo neznámych hercov relatívne prospelo filmu. Kedže celkovo Warcraft sériu nepoznám ani hry som nehral tak film celkom potešil a ničím neurazil, ale predsa viac než 75 % dať nemôžem.

• 19.5.2016  21:48

Asi najslabší mutant diel serie od First Class po Days of Future Past je to strašný úpadok kvality. Zaporák akýsi nemastný neslaný, humor akýsi nútený , akcie celkom málo až na final battle . Najlepší plus filmu je Evan Peters, ktorý priniesol do filmu trošku humoru a tak zlepšil o čosi celkový pôžitok s filmu. Pre mňa 65%.

• 9.5.2016  07:22

Svižná hoci občas nereálna akcia hoci u takého druhu filmu sa to dalo čakať, hlášky a vtipné momenty ako vždy v pohode len i bolo už o čosi menej, nové postavy zapadli celkom fajn a staré ako vždy OK. Hlavný koncept stretu medzi rozdelenými členmi tímu a konkrétne Buck + Steve Rogers(Captain America) vs. Tony Stark(Iron Man) opodstatnený a vôbec nie umelo vytvorený. Celkovo to bolo dobre vyvážene, ale už mi s času na čas pripadá, že tých Marveloviek je akosi strašne veľa, ale na druhej strane neľutujem návštevu kina. Pre mňa 80%.

• 26.2.2016  21:52
    Deadpool (2016)

Neskutočne klapacka a huba nevymachaná , skvele ujete hlášky, slušná akcia a konečne po dlhej dobe R-kova komiksovka a tych by trebalo mnoho mnoho viac. Pre mňa 90 %

• 24.12.2015  08:34

Výborne vyváženie vizuálnych efektov, nabúšenej a nepretržitej akcie a množstvo vtipných momentov s tohto filmu robia jeden s najlepších kino zážitkov za posledne dlhšie obdobie, len ten záporak mohol byt o čosi lepši. Pre mňa 85%

<< předchozí 1 2 3 4 6 8 10