MeanWhile

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 4.4.2019  22:06
    Hnüs (2019)

Bohemian Rhapsody ať se jde zahrabat. Ačkoli Queen miluju už odmala a naopak od Motley znám tak tři písničky, The Dirt je prostě víc cool. Kde Bohemian Rhapsody vás nutila sednout si k filmu s rodinou a na konci filmu uronit slzičku, The Dirt doufá že na film budete čumět s kámošema, strašně se vožerete a pak si půjdete do bordelu zapíchat :)

• 7.3.2019  16:16
    Fallet (TV seriál) (2017)

Fallet mi sednul jak sako na míru. Mix švédštiny s angličitnou jsem hltal jak bábovku od babičky. Je to asi jeden z nejvtipnějších krimi seriálů vůbec a nebýt hlavní protagonista takovej moula, zasloužilo by si to snad i plnej počet. Jen je škoda, že je seriál jen na Netflixu, a tak se nedostane hlouběji do podvědomí čechů/slováků.

• 7.3.2019  16:09

Útok na věžák na druhou. Ovšem se zbytečně dlouhou stopáží, pomalým rozjezdem a nedostatečnou dávkou vtipů. Kdo viděl Slaughterhou Rulez i Attack the Block, určitě neodolá srovnání. Attack má super cool monstra, akci hned od první minuty a dokonalou délku pod hodinu a půl. Slaughterhouse se vleče a ti zabijácký červíci vypadají směšně. Moje hodnocení drží nad vodou hlavně dvojce Pegg & Frost, bez nich by to bylo minimálně o hvězdu dolů...Škodovka potěšila.

• 5.3.2019  16:46
    Grenseland (TV seriál) (2017)

Grenseland je jedním z těch seriálů, které by měly zůstat ve věčném zapomnění. Celý příběh se strašně vleče, většina zvratů nefunguje a to, že seriál s největší pravděpodobností nedostane druhou sérii je jen vrchol ledovce. Stačilo seriál smrsknout do čtyří dílů místo osmi a měli bychom tu svižnou norskou krimi sérii. Ale takhle? Takhle vše zachraňují jen záběry na přírodu, sem tam herci a severské jazyky, kterým prostě nemůžu odolat!

• 22.12.2018  00:38

Je škoda, že z více než dvouhodinové show vznikl jen hodinu a půl dlouhý záznam. Díky tomu vypadly z repertoáru pecky jako Murder, Not a Bad Thing, TKO a to trochu kazí celkový dojem snímku. Nicméně, jsem osobně rád že jsem chytil Justina v jeho top formě a v roce 2014 jsem byl na jeho koncertu v Praze. A zopakovat si tenhle zážitek po čtyřech letech znovu, paráda. Kdyby se udělal záznam z Prahy, myslim si že by film byl jeste o něco lepší. Lidi ve Vegas mi přišly hodně při zemi, asi už jsou zvyklí že jim v MGM vystupujou největší hvězdy den co den. O aréně plnou mobilů ani nemluvě, ale to už je globální problém koncertů. Lidi radši koukají na svět přes digitální zařízení než svýma očima. Hodnocení pražského koncertu - 20/20 (Experience).

• 10.9.2018  22:02
    Sestra (2018)

Současné horory jsou něco jako česká fotbalová reprezentace, čím dál tím horší a horší. Tohle mělo vystrašit koho, předškoláky? Lidi mající fobii z náboženství? Atmosféra řídká jako instantní kuřecí polévka, lekačky jsou cítit na míle daleko a sestra připomínající Grua z Já, padouch je plesnivou třešničkou na tomto hnoji. Inu, co se dá dělat, snad říjnový Halloween nezklame, alespoň ne tolik.

• 18.7.2013  16:08

Bez akce, bez vtipu. Ikdyž trailer ukazoval vcelku fajn podívanou, celkovej film je jen 90 minut utrpení a nudy. I sami herci vypadaj že je to nebaví, bohužel další nevyužitý potenciál vcelku zajímavého komiksu. Schwentke zazářil před třemi lety REDem, teď už se valí z kopce dolů. 20 %

• 17.7.2013  22:20

A máme tu komedii roku, a to doslova. Zábavou je film až přeplněnej, naopak akční scény jsou ještě směšnější, že i samotnej Barack až to uvidí bude klepat na čelo. Jediná výhra pro celej film je Jamie Foxx aka prezident of the US a jeho bílý Jordany. Emmerich to zase vychytal až je mi z toho smutno. 2* = 40 % PS: Kdybych porovnával s Olympus Has Fallen - ten má alespoň pořádnej rozjezd, tady aby si člověk přinos asi tak na prvních 45min něco na hraní..

• 14.7.2013  17:45

Konečně tu máme zase baseball. Slušnej debut režiséra Roberta Lorezne, kterej bohužel umírá na klasickém filmo-americkém konci. Takovejch konečných zvratů jsem viděl naposled v celým TDKR (né-doslova), a to že jich tam bylo sakra dost! Ať se Timberlake prosím pouští čím dál víc do dalších filmů, herectví mu sakra jde, ikdyž je zase zpátky u hudby (20/20-pecka!!!). Jsem zvědavej kolikrát ještě producenti přemluvěj Eastwooda, aby nakonec porušil svůj slib, že už nikdy hrát nebude, inu, snad ho poruší ještě X-krát !

• 14.7.2013  17:36

Ach né co to bylo. Zase se ukazuje, že se nemůžeme spolehnout na jednu spolupráci (Refn-Gosling=Drive), a nesmíme očekávat že když se udělá film č.2 bude to stejná pecka. Nevěděl jsem jestli mám z kina odejít, usnout v sále a nebo zavolat Changovy aby mi ukázal pár kousků s katanou. No, ikdyž mě to chvilku štvalo, teď jsem rád že si na pár měsíců (let) dává Ryan hereckou pauzičku, asi mu bodne po tomhle misch maschi.

• 14.7.2013  17:31

Kéž by ty příšery nevypadaly jako postavičky od Disneyho a ten soundtrack (hlavně při fight scénách) nezněl jako z Tarzana. Když už tam vecpali King Konga, tak proč se tam neobjevila rovnou real Godzilla, hnedka by to bylo víc cool. Bohužel ani ten malinkej hezoučkej úsměv tý japonky nezmění to, že je to další sci-fi komedie.

• 30.1.2013  21:50
    Lincoln (2012)

Protáhlá historická nuda, která snad nepotěší ani moji bejvalou učitelku dějáku ze základky.

• 29.7.2012  19:46

Snad při druhé projekci povstanu i já...

• 12.7.2012  18:29

Po absolutně Amazing traileru, kde mě nadchla asi tak půlminutovou scéna ze Spider-Manova pohledu jsem si řikal, že musim vidět 3D verzi, která musí být naprosto úžasná. Po shlédnutí klasické 2D verze musim říct Velké zklamání. Určitě je celý film lepší než Raimiho trilogie, která se plazí pouze mezi milostnými hrátkami mezi Peterem a Mary Jane. Co je pro mě taky velký plus u Amazinga, je výběr hlavního protagonisty (Tobey už byl trochu vohranej!) Garfielda + Emma Stone, která si po jeho boku vedla jakž takž. Největší pecka je ale kostým Spider-Mana, který oproti předešlé trilogii vypadá o mnohem drsněji a líp. To jsou ale všechny klady, které bych mohl říct. Bohužel se mi zdá, že všechny akční scény s Lizardem (i bez něj) nemají správné prvky aby dokázali diváka nějak ohromit nebo ho přišpendlit k sedadlu, je to furt to samé a někdy i nudné. Nejvíc mě ale zklamal fakt, že mě trailer tak moc nadchne kvůli scénám z první osoby, a pak ve filmu uvidim fakt jen kolem 30ti sekund, to moc Marc Webb nevychytal. Podle mě se mohlo pro "Spajďáka" udělat víc a je to tedy docela jasné zklamání. Užmatlané 3 hvězdy s menším minusem.

• 5.5.2012  14:05
    Avengers (2012)

Poprvé v životě jsem zažil potlesk v českém kině a ano, bylo to zasloužené. Avengers se tak dokonale připravili nám dát tu největší porci akce, napětí a hlavně zábavy, že se jim to s jistotou povedlo a diváci určitě nebudou litovat svých utracených pěnez. Klasický povrchní Downey je ve filmu největší hvězdou, a po jeho boku nezaostávají samozřejmě ani ostatní hrdinové. Co je ale snad konečně realitou je to, že se povedlo najít toho pravého "zeleného" muže Marka Ruffala na další role Hulka, protože dřívější Norton s Banou nepředvedli zrovna úctyhodné výkony a z filmů se vytvořily béčka jaké mají být, no studia určitě neby hrdá. Není divu že celá sranda stála 220 mil dolarů a jde vidět, že se využil každý cent z této vesmírné částky. Od Avengers se čekalo hodně a všichni doufali, že se nic nepodělá. Všichni můžeme souhlasit, že Joss Whedon byl správnou volbou a odvedl svou práci na jedničku. Kéž by se takto povedli i minulí nějací jednotlivý hrdinové že? To už se ale nezmění, my teď můžeme maximálně čekat na další jednotlivé díly Thora, Iron Mana, Nicka Furyho, Captaina Americy a snad i Hulka. Poté se nejspíše tedy začne už dělat i na Avengers 2, no uvidíme co z toho všeho nakonec vznikne, ovšem tito Avengers budou ještě hodně dlouho na vrchu návštěvnosti.

• 5.5.2012  13:49

No slátanina všech nesmyslů, které asi Cohena napadli když zrovna měl hodinovku na záchodě. Podle doporučení jsem se těšil na spousta zábavy a kdoví čeho všeho, no ale mě připadaly vtipný tak tři scény, zatímco zbytek (i když nejsem žádný suchar) mi ani trochu nezvedly ústní koutky. Aliho jsem viděl až po Boratovi a Brunovi a můžu naprosto z jistotou říct, že tohle se nepovedlo. Samozřejmě je tady jeden fakt, a že toto je celkově natáčený s herci, zatímco Borat a Bruno jsou jak skryté kamery tak normální nic netušící smrtelníci - to právě dodává podobným filmům správnou dávku komedie. Tady tomu tak není, jednoduše už to nechci nikdy vidět, hodina je v čudu, a já z toho nemám nic.

• 5.5.2012  13:43

Nápad se povedl, je to něco co tu ještě nebylo se spousta originálních nápadů i uvnitř filmu, jako například sexuálně prožitých 10 minut za hodinu nebo super renovované auta. Justin zase jak je u něj v posledních letech předvádí svou hereckou kvalitu a Amanda je mu těsně v patách (no, mě se moc nelíbí). Ale co, není to nic velkého, ale kdyby se scénáristé více zamysleli, mohli by příběh alespoň trochu vyšperkovat a už by se po shlédnutí na celý film vzpomínalo mnohem lépe. Takhle, takhle to je jenom příběh s nedokončeným koncem. Takovýto konec mají tisíce béčkových a céčkových filmů, toto je klasika kterou vidíme na každém rohu, zde to chtělo něco víc a to se nepodařilo. Nebýt Cilliana, moje hodnocení jde ještě o něco dolů, naopak být lepšího konce, hodnocení by šlo nahoru. Takhle ušmudlaný tři.

• 5.5.2012  13:07
    Lovci hlav (2011)

Jsem velký fanoušek severských filmů a i když jsem zatím nečetl ani jednu knížku od Nesba nebo jiných severských autorů, tak mě vždy lákalo se alespoň na zfilmované knihy podívat. Jak už to bylo u trilogie Milénium, která určitě neurazila, tady si filmaři připravili naprostou lahůdku. Akční scény doplněné někdy psychickou vyčerpaností dodávají filmu ten správný spád, který jede od začátku až do konce. Jde vidět že severské filmy vážně mají něco do sebe a do dalších let budeme očekávat spousta nových přírůstku do rodiny zvané kinematografie.

• 5.5.2012  12:14
    J. Edgar (2011)

Velké očekávání, malá odezva. Clint bohužel zklamal a s ním i Leonardo. Jednotlivé přepínání filmu ze dřívějška do "dneška" se mi do filmu nehodilo a starej Leo mi připadal spíš jak J. Voight ještě za pár let. K tomu připočtu ty gay scény, kvůli kterým se mi film jevil ještě hůř. No zatím pro mě nejhorší film s DiCapriem a asi i od Clinta. Tohle se zkrátka nepovedlo.

• 4.5.2012  23:31

Atmosféra prostředí "bažinaté" Velké Británie je naprosto úžasná, dodává filmu správné grády, které správný a trochu serióznější horor potřebuje. Strach provází během zjevů Ženy v černém kdekoho, bohužel se ale nekoná nějaký super světový scénář. Mě je osobně líto že si Radcliffa spoustu lidí pamatuje jenom jako Pottera (samozřejmě to chápu), ale je škoda nevědět že má i nějaké jiné role (nebo filmy), jako je například tento. Film je na stupni strachu a hororu docela na výši a celkově se na čtyři hvězdy určitě hodí. --- Knihu jsem četl až po shlédnutí filmu. Jednoduché shrnutí, knižní a filmový scénář jsou v některých pasážích hodně odlišné děje, doporučuji jak film shlédnout, tak knihu přečíst.

• 6.4.2012  00:00
    Srbský film (2010)

Hurá, konečně jsem se dostal k tomuto filmu a hurá že ho mám za sebou. Podle všech řečí o tom, že je to nejodpornější film všech dob, že je to hnus kterej nikdo nikdy neviděl a že se na to ani koukat nedá, sem se na to musel podívat a musím říct že některé scény byly akorát tak k smíchu. Celej film je jedno velký nic o kterém je úplně zbytečný mluvit. Amatérská nuda, která má přivodit co nejvíce diváků, kteří se z toho mají pozvracet. Já si teď akorát dojdu ještě na záchod, najíst se a pak pudu spát a budu snívat o medvídkovy Pú, protože tenhle film mi neukázal nic jinýho, než kraviny kraviny kraviny, ze kterých se bude bát nebo bude znechucen jen opravdový NERD.

• 16.2.2012  23:08

Toto je první Woody Allen kterého jsem měl možnost vidět. Ihned na začátek musím říct, že film pro mě začat pořádně nabírat na obrátkách když se zrovna objevily závěrečné titulky, ale pozitiv mám také hodně. Nádherná hudba francouzských ulic doprovází celým filmem, nádherně se to poslouchá a ještě když si člověk představí, že by mohl být v té Paříži on sám, je to nádherný pocit. Nemůžu vůbec srovnávat s dřívějším Allenem, protože s ním nemám vůbec žádné zkušenosti, ale jako můj první film který jsem viděl, to jsou slušné čtyři hvězdy.

• 10.2.2012  18:50
    Noc hrůzy (2011)

Nebýt ve filmu Farrella, tak moje hodnocení jde o hodně dolů, mě samotnýmu se ani nelíbí že jsem dal 5*, ale změnit to nemůžu a nechci, to bych Colinovi neudělal. Film beru spíše z komediální stránky, protože jako horor to bude fungovat jen na malé pětileté děti nebo přiblblé třináctileté holky. Největší Fright Night (tu nepravou!) ve filmu ale předved David Tennant, kterej to rozjel ve velkym stylu a doufám že si co nejdřív seženu Midori já sám.

• 10.2.2012  18:39
    50/50 (2011)

Před filmem si nikdy nečtu recenze a ani obsahy a jsem za to rád, kort u tohodle filmu, kde si pod název 50/50 dokážete představit naprosto cokoliv. Čekal jsem, až mi to prozradí sám film, což bylo vcelku brzo. Volba dramatu smíchanou s pořádnou dávkou komediálních prvků (hlavně ze strany Rogena) vytvořila asi podle mě nejlepší komedii roku 2011. Seth Rogen je nezapomenutelnej ať už svýma hláškama, nebo svým chraplavým přízvukem.

• 10.2.2012  18:35

Příběh a celková pointa filmu mě minula jedním velkým obloukem a ani sladká příchuť rumu mi nenaznačila nic moc pozitivního. Z celýho nápadu by se dalo vytřískat o mnohem mnohem víc a bohužel všechny více vtipný momenty musel zachraňovat hláškami největší slizoun filmu Giovanni Ribisi. To byla menší záchrana hodnocení, další byla nádherná Amber Heard a když vezmu hlavní mužskou roli-"Deppe, čekal bych víc", Eckharta moc nemusim a Jenkins se doufám po filmu rychle osprchoval.

• 18.1.2012  23:41

Jednou jsem viděl díl South Parku kde na konci poslední prdele byl připevněnej iPad, a byl to lidský iPad, ale nikdy by mě nenapadlo že to natočí někdo ve skutečném neanimovaném filmu. Zde to mám na zlatém podtácku i se řvoucím japoncem vepředu. No, čekal jsem o mnohem větší hnus, tohle jsem přežil s naprostou pohodou a nemůžu říct že se mi to nelíbilo ani líbilo, je to zajímavej nápad, ale snad nějakej krátkometrážňák s jednim pedofilem přišitýmu k řidiči náklaďáku by snad stačil ne? I přes to vše dávám tu jednu hvězdu pouze za toho němčourskýho doktora, kterej vypadá jak zrovna zrozená zombie, která si udělala výlet do koncentráku a zpět.

• 16.1.2012  20:41

Knížku jsem nečetl, žánr sci-fi nepatří mezi mé nejoblíbenější, ale režie Kubricka mě táhla až moc. Bohužel od očekávání velkého napětí a úchvatnosti mě čekaly dvě hodiny nudného utrpení, které sem tam hodilo něco racionálního. Největší zážitek z filmu je začátek, opice byly vážně precizní, to musím uznat. Za ně a těch pár málo momentů dávam ty tři hvězdy, jinak vážně film, který mi absolutně nic nepřinesl.

• 16.1.2012  20:37
    Catch .44 (2011)

Jak může vůbec herec velkého kalibru jako je Willis vlézt do něčeho podobného ? Celkově v poslední době on nehrál v moc dobrých filmech, ale tohle je vážně vrchol (ikdyž ženský se kterýma si tam užívá jsou dost cool). Nic na tom nemění to, že film je naprosto zbytečný, naprosto nudný a celý je to hovadina. Ani barová přestřelka ani Whitaker alá policajt mi nedají tolik soucitu ani na symbolickou jednu hvězdu, vážně ne.

• 16.1.2012  20:32

Film explicitního násilí, vulgarity, zvrhlosti a pro nějaké obecenstvo i film zbytečný nebo i snad absolutně o ničem. Kubrick pro mě žádný velký režisér není (vždy se mi líbil od něj pouze Osvícení), ale zde mi přinesl i druhý jeho snímek, který mě vážně nadchl. Dávky násilí, rabování a sexuální harašení společně s písní "Singin In The Rain" nebo Ludwigem ve mě vytvořili krásný pocit (jsem úchyl?!) a plné hodnocení je jasnačka.

• 16.1.2012  19:35
    Přepadení (2010)

Tak starý abych tuto událost zažil nebo o ní alespoň nějak slyšel, to vážně nejsem. Před shlédnutím filmu jsem tedy vůbec nebyl obeznámen s tím, že je to točeno podle skutečné události. S francouzskými filmy nemám moc dobré zkušenosti a snad jich znám více těch, které se nepovedly. Přepadení je ale jiný kafe a chutná skvěle. Skvěle natočení (skutečný) příběh a ještě lepší sledování jednotlivých postav, to se mi moc líbí. Nejvíc mě ale překvapila "tmavá kamera" která mi ve filmu fakt sedla a je to velká paráda. Pokavaď se objevila nějaká nudnější část filmu v kanceláři, hnedka se pak vše zlepšilo tréninkem GIGN a nebo scénámi z letedla.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6