MeanWhile

MeanWhile

Petr Uvízl

okres Praha

52 bodů

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Klub rváčů (1999)

  Skvělý film, film, kterému dávám 5 hvězdiček, a to nejen za jeho suprový scénář, který možná dá někomu zabrat, ale hlavně i za obsazení dvou hlavních rolí, myslím si, že Brad Pitt s Edwardem Nortonem si skvěle rozuměli a ještě když se režie chopí dobrý režisér, v tomto případě David Fincher, tak si myslím že o kvalitě filmu nejsou vůbec pochyby.

 • poster

  V Bruggách (2008)

  Ve výpisu žánrů vůbec nevidím komedii (už opraveno), a to se divim, protože já jsem se nasmál až moc (už byla přidána). Film má hrozně dobrej scénář, kterej se mi tak strašně zamlouvá, že si možná i strčim tenhle film do TOPky. Colin Farrell odvedl na můj vkus suprovou práci a Brendan Gleeson samozřejmě také (ten Farrell tou angličtinou ale mrskal že?). Nevím prostě jestli jsem tu noc, co jsem se na Bruggy koukal byl buď v moc hezký náladě a nebo ten film je prostě tak originální. Prostě velká paráda a velká dávka skvělého humoru na jednom místě, co více bych si měl přát.

 • poster

  Sedm (1995)

  Film Se7en, film, u kterého se budete bát, ale i kochat krásou celého filmu. Režisér David Fincher určitě věděl jak co chce natočit, a ví to vždy, a i v tomto případě se mu to velice povedlo. Brad Pitt a Morgan Freeman, skvělá dvojka v tomto filmu. Výborné vžití obou dvou hlavních aktérů filmu do svých rolí, což mělo poté na výsledku svělý obrat. Celkový názor na film je velice skvělý, pro mě se jedná asi o druhej nejlepší film, ale určitě nejlepěí ve svém oboru, tedy krimi-thrilleru.

 • poster

  Vlk z Wall Street (2013)

 • poster

  Mizerové II (2003)

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace