zeromen

zeromen

1 bod

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 28 37
    • 11.1.2017  18:29
    Autíčko s červeným srdcem (TV seriál) (1987)

Klasika, na kterou se dá dívat i po letech. Jeden z těch lepších večerníčků, na takových jsem vyrůstala. Poctivá, klasická československá animace. Samozřejmě jsou lepší ale i horší. //viděno na DVD: 60%

• 7.1.2017  21:38
    Krtkova dobrodružství (TV seriál) (1963)

Poctivý Československý animák.// viděno na TV/DVD: 100%

• 5.1.2017  10:07
    Život podle Václava Havla (TV film) (2014)

ZMRD OŽRALÝ!!!!!

• 4.1.2017  13:34

Mám horory na toto téma ráda ale tohle byli jen vyhozené peníze. Jako natočený horor mě to absolutně nepřipadalo, spíš domácky natočené video o procházce lesem. A navíc hrozné obsazení, hlavně mě štvala ta ženská, v dabingu nehorázně prochlastaným hlasem. Na víc než dvě hvězdy to určitě nemá a nechápu tady to vysoké hodnocení. Určitě bude tento film v mé top desítce, nejhorších natočených "filmů".//viděno na DVD: 21%

• 29.12.2016  16:30

Povedené, skvělé, nemá chybu.//viděno na DVD: 96%

• 28.12.2016  22:48
    Poltergeist (2015)

Slušně natočená předělávka, dokonce si troufám říct že je lepší než originál!!! Co se týče obsazení, slušné.// viděno na DVD: 75%

• 28.12.2016  21:50

Nádherně dojemný příběh, klidně by to mohlo být natočeno podle skutečnosti. Výtečné obsazení.//viděno DVD: 80%

• 28.12.2016  21:41
    Sinister 2 (2015)

Co to mělo být??? Fajn beru to jako pokus o natočení studentského filmu. Ale to asi nebude....už první byl slabý ale tohle, všechno špatně( scénář, efekty, režisér a ti herci) škoda vyhozených peněz.//viděno na DVD: 21%

• 28.12.2016  21:29
    Nemilosrdní (2015)

Reno, Reno, Reno.....Klasický a poctivý francouzský akčňák s výtečným francouzským hercem.....Ale má to své mouchy.//viděno na DVD: 75%

• 28.12.2016  21:11

Docela slušně natočené, čekala jsem nějakou kravinu podle ukázek ale byla jsem mile překvapena. Ano mohlo to být lepší (žádný šťastný konec, víc indiciích, více tajemna) no ale co už, možná příště. Co fakt jsem nepřekousla, byl český dabing a hlavně dabovaná hlavní představitelka Margot, tak prochlastaný hlas jsem hodně dlouho neslyšela. Vůbec se to tam nehodilo, to radši neměli vůbec dabovat.//viděno na DVD: 69%

• 28.12.2016  15:33
    Sousedi 2 (2016)

Ujeté slušně natočené pokračování, s nechutnýma puberťačkami alias "vypatlané kozy". Jinak jsem se slušně bavila a po scénce s airbagem, jsem si musela jít vyměnit kalhotky:-)) . Ale rozhodně bych takový život nebrala a nechápu jak někoho taky může bavit, myslím ty pařby a různé sekty ujeté.//viděno na DVD: 74%

• 28.12.2016  14:42
    Číšníci (1995)

Blbost, kravina, komedie o ničem. Asi nejhorší film Paola Villaggia. Toto doopravdy není komedie, možná jsem se dvakrát max třikrát něčemu málo za hihňala, to bylo asi vše. Jedna hvězda za Paola.//viděno na DVD: 8%

• 28.12.2016  14:15

Totálně ulítlá prasečina :-) //viděno na DVD: 79%

• 23.12.2016  19:58
    Šakal (1997)

Špičkově natočený film. Jeden z nejlepších filmů Bruce Willise. Až na ten blbý šťastný konec, škoda jak to skončilo. // viděno na DVD: 95%

• 20.12.2016  09:53

Na takových klenotech jsem vyrůstala, opravdu špica film. A ke všemu s výtečným obsazením a navíc dokonalým původním dabingem. Prostě luxusní filmařina.// viděno na DVD: 100%

• 18.12.2016  18:50
    Cena moci (2015)

Jak je snadné člověka změnit (peníze, moc, člověk) bez těchto věcí by byl svět mnohém lepší. Jinak film jako takový, docela nuda, film nemá téměř nic čeho by se divák chytil. Jediná kladná věc je docela slušné obsazení. Myslím tím Nicolase Cage. // viděno na DVD: 29%

• 17.12.2016  16:23
    Leon (1994)

Není co dodat! // viděno na DVD: 96%

• 16.12.2016  21:38
    Pixely (2015)

Správně natočená kravinka, co má šťávu:-)) Máto slušné obsazení, slušné efekty a i děj kupodivu to nějaký má. Udivujemě co všechno nenatočí. Rozhodně jsem se bavila. // viděno na DVD: 80%

• 14.12.2016  21:39
    Max Payne (2008)

Tak tohle se fakt nepovedlo, slušný pokus o s filmování kultovní hry, se drobátko nepovedlo. Sice slušné obsazení ale špatný scénář a režie. A hlavně zbytečně roztáhlé. Musím říct že jsem se dost nudila. // viděno na DVD: 41%

• 14.12.2016  12:27

Jeden z nejlepších filmařských klenotů světové kinematografie, výborný děj, obsazení, režie. Ale na pět * to bohužel není. Jinak lidi jsou pěkné svině, jako vždy. //viděno na DVD: 80%

• 13.12.2016  21:37

Výtečný nápad ale film je jak neobroušený diamant. Mohlo to být super ale postrádá to, víc vtipu a víc ujetých akčních scén. Obsazení docela slušné. Film celkově natočen horkou jehlou ale pro mě i tak slušný biják :-)) //viděno na DVD: 79%

• 12.12.2016  13:36

Po nějaké dlouuuhé době docela ucházející český film, s výtečným Ivanem Trojanem. Jen kvůli výtečnému obsazení se dá na film dokoukat do konce. //viděno na DVD: 45%

• 12.12.2016  10:22

Solidní béčko s výborným obsazením ale film měl na víc. První část suprová, druhá mírně mizerná. Možná další pokusy o oživení monstra budou lepší. Ani Harry Potter to mu moc nepomohl, možná kdy by měl Hermionu možná by to bylo lepší :-)) //viděno na DVD: 57%

• 11.12.2016  16:43
    Méďa 2 (2015)

Dokonalé a suprové pokračování. Stejně kvalitní jak první díl. Tak jsem se už dlouho nebavila, musela jsem si i vyměnit kalhotky při určitých scénkách ten smích nešel zastavit a nejen on... :-)) Jedna z nezapomenutelných scének (Liam Neeson a křupky) Jinak lidi jsou svině. Doufám že bude pokračování.// viděno na DVD: 95%

• 9.12.2016  12:05

Velice slušně natočený béčkový historický film, s velmi slušným obsazením. Římani byli geniální, škoda že to tak dopadlo, v každé době se najde debil. Na Čínu super produkce, bála jsem se že to bude kravinka ale byla jsem mile překvapena. Ale úplně košer to není. // viděno na DVD: 80%

• 8.12.2016  16:37
    Semestr (TV seriál) (2016)

TOTÁLNÍ MEGA KRAVINA STOLETÍ. KDE NA TOKOVÉ HOVADINY, HOVADA BEROU PENÍZE.!!!!!

• 8.12.2016  15:59

Klasický a nechutný James Franco :-)) Portmanová je fakt kus v těch bikinách, dala bych si říct :-)) Jinak film dost slabé, možná další budou lepší. // viděno na DVD: 44%

• 7.12.2016  15:52

Stará klasika se vrátila ve skvělé formě. Velice slušně natočené a ty efekty, jedna báseň. //viděno na DVD: 80%

• 6.12.2016  17:56
    Řachanda (2016)

Trol, Triády, .... hmmm. Fakt klasická česká pohádka??? Spíš klasická česká kravina, češi fakt točit neumí. Kde ty časy jsou, kdy jsme točily jeden trhák za druhým :-( //viděno na DVD: 21%

• 5.12.2016  16:49

Opravdu nechutně natočený gotický horor od mistra žánru del Tora. Obsazení skvělé, Loki opět nezklamal jako hajzlík. Ale menší výtka by se našla, MOHLO TO BÝT LEPŠÍ!!!! //viděno na DVD: 75%

<< předchozí 1 2 3 4 10 19 28 37