Spící agent (2015)

Výtečný nápad ale film je jak neobroušený diamant. Mohlo to být super ale postrádá to, víc vtipu a víc ujetých akčních scén. Obsazení docela slušné. Film celkově natočen horkou jehlou ale pro mě i tak slušný biják :-)) //viděno na DVD: 79%

Příběhy obyčejného šílenství (2005)

Po nějaké dlouuuhé době docela ucházející český film, s výtečným Ivanem Trojanem. Jen kvůli výtečnému obsazení se dá na film dokoukat do konce. //viděno na DVD: 45%

Viktor Frankenstein (2015)

Solidní béčko s výborným obsazením ale film měl na víc. První část suprová, druhá mírně mizerná. Možná další pokusy o oživení monstra budou lepší. Ani Harry Potter to mu moc nepomohl, možná kdy by měl Hermionu možná by to bylo lepší :-)) //viděno na DVD: 57%

Méďa 2 (2015)

Dokonalé a suprové pokračování. Stejně kvalitní jak první díl. Tak jsem se už dlouho nebavila, musela jsem si i vyměnit kalhotky při určitých scénkách ten smích nešel zastavit a nejen on... :-)) Jedna z nezapomenutelných scének (Liam Neeson a křupky) Jinak lidi jsou svině. Doufám že bude pokračování.// viděno na DVD: 95%

Boj o Hedvábnou stezku (2015)

Velice slušně natočený béčkový historický film, s velmi slušným obsazením. Římani byli geniální, škoda že to tak dopadlo, v každé době se najde debil. Na Čínu super produkce, bála jsem se že to bude kravinka ale byla jsem mile překvapena. Ale úplně košer to není. // viděno na DVD: 80%

Semestr (2016) (seriál) odpad!

TOTÁLNÍ MEGA KRAVINA STOLETÍ. KDE NA TOKOVÉ HOVADINY, HOVADA BEROU PENÍZE.!!!!!

Princ a pruďas (2011)

Klasický a nechutný James Franco :-)) Portmanová je fakt kus v těch bikinách, dala bych si říct :-)) Jinak film dost slabé, možná další budou lepší. // viděno na DVD: 44%

Kniha džunglí (2016)

Stará klasika se vrátila ve skvělé formě. Velice slušně natočené a ty efekty, jedna báseň. //viděno na DVD: 80%

Řachanda (2016)

Trol, Triády, .... hmmm. Fakt klasická česká pohádka??? Spíš klasická česká kravina, češi fakt točit neumí. Kde ty časy jsou, kdy jsme točily jeden trhák za druhým :-( //viděno na DVD: 21%

Purpurový vrch (2015)

Opravdu nechutně natočený gotický horor od mistra žánru del Tora. Obsazení skvělé, Loki opět nezklamal jako hajzlík. Ale menší výtka by se našla, MOHLO TO BÝT LEPŠÍ!!!! //viděno na DVD: 75%