Dogfish

Martin Řezanina

okres Ostrava

<< předchozí 1 2 3 4 5
    • 9.7.2020  13:49

Překrásná příroda, úžasná hudba a 3 hodiny morálního hrdinství. Fuj Hitler.

• 8.7.2020  16:12

Je to skvělý film. Chris je skvělý zabiják a při likvidaci šmejdů mě připomínal Johna Wicka. Dal bych 5 *, ale ten Bollywood z toho filmu byl až moc cítit...

• 8.7.2020  16:03
    Staříci (2019)

Jeden chromý, druhý hluchý. Mrkev je starší o 10 let, ale ještě se drží dobře. Celý film jsem myslel, že to malý Sovák neudělá a on toho sympatického staříka asi nakonec střelil přímo do ksichtu ...

• 23.6.2020  09:00
    Becky (2020)

Tak to byla bída. Kevin už nám odrostl, tak musela zaskočit Becky. 1 * za Roberta Mailleta, takový konec si snad ani nezasloužil...

• 18.6.2020  10:10

Recyklovat moč a stolici, dělat z ní výborný likér a chutné klobásy, postavit horu odpadků, která má v průměru 10 a na výšku snad 30 metrů umějí jen ve španělských filmech.

• 18.6.2020  09:41
    Bídníci (2019)

No, co k tomuto filmu napsat. Paříž dnešních dní už není co bývala.. V tomto příběhu těžko určit to dobré a zlé. Je to smutný příběh a bohužel, asi dost pravdivý.

• 26.5.2020  11:29

Poláci prostě tyhle filmy umí. Vrhli se obdobu Sedm a povedlo se. Velice šikovně propracované typy umírání, za které by se nemuseli stydět ani sympaťáci z Pachu krve 5. Hlavně ten sud s těmi hroty se moc povedl. Samozřejmě, jen tam pár nesrovnalostí, kterým film "padá" jen na 4 *, ale zase je tam ta krásná jadrná spisovná polština.

• 17.5.2020  07:33
    The Room (2019)

Kdo by nechtěl mít takový pokoj doma. To chce ale s rozmyslem si ty věci přát. A užívat si je...

• 12.5.2020  12:58
    Ozark - Série 2 (série) (2018)

Řekl bych, že když zabřednou do jedné sračky, vylžou se a ještě více zapadnou do další sračky. A tak to jde díl od dílu. Ale baví mě to čím dál víc.

• 7.5.2020  08:48
    Chata (2019)

Taťkovi se zastřelila žena, tak vymyslí ideální seznámení s novou přítelkyní a svýma dětma. Vezme je na chatu v zimě do míst, kde lišky večer škrábou na okna a nechá je tam pár dní samotné, aby se spolu skámošili. Vůbec nevadí, že přítelkyně je členkou bývalé sekty, která se povraždila. A aby tomu dal korunu, vnutí ji do ruky revolver. Že ti malí satani taky něco hrají bylo jasné od doby, kdy se začali u večeře modlit... No a pak to vzalo konec, který se dal očekávat. Vlastně si za to ti haranti mohli sami... Jinak ale dost slabota.

• 25.4.2020  17:34

Velice dobře si vzpomínám na 90ky, kdy v Detritu hrálo 5 rusákú a válcovali celou NHL. Hlavně Fetisova jsem nesnášel, ještě když hrál za sbornou v 80kách a hráli jak bozi. Bože, jak já je nesnášel. Po shlédnutí tohoto dokumentu člověk ale zjistí, že ani v hokeji není všechno černobílé a že ti rusáci byli taky normální lidé. Skvěle udělaná animace a závěr s Konstantinovem, dost doják.

• 23.4.2020  18:18

Skvělý film v režii pana Svobody. To se povedlo a film nema slabá místa. Výborný magor Dolanský a hlavní hrdina Dlouhý. Vše dokresluje hudba a zpěv Lucky.

• 21.4.2020  20:43
    Crown Vic (2019)

Nováček polda, kterého zaučuje můj oblíbenec mazák Jane. Dějově průměrné, vyčnívají skvělé názory starého kusa, typu - všechno stojí za hovno a manželka se dřív nebo později spustí... Očekávané finále s loupežníkama. Dobrý film.

• 21.4.2020  20:35

No, musím uznat, že dějově to byla katastrofa, ale ... Je to spíš postavené na hláškách a těm jsem se někdy s chutí zasmál. Takže pro mě slušný průměr.

• 7.4.2020  08:17

No řekl bych, že tady ta Plzeň Místo zločinu Ostrava to nesahá ani po kotníky. Plytký děj, banda nesympatických vyšetřovatelů (až na Vaculíka), a dramatičnost rádoby vyšperkovaná "brutálníma vraždama". Hoooodně slabý.

• 7.4.2020  08:10
    Díra (2019)

Pro mě dost nechutný film a to už jsem pěkných pár hnusů zkouknul. Hlavně první půlhoďka je odporná. Samozřejmě, je to silný film. který má asi nějaké hlubší poslání, hlavně o solidaritě, ale pro mě to bylo spíš k posrání.

• 30.3.2020  14:14
    Servant - Reborn (S01E01) (epizoda) (2019)

Ty vole, jak jebl s tím miminem o tu postýlku, tak mě fest zatlo...

• 30.3.2020  14:08
    Neviditelný (2020)

Film má stále dobré tempo, slušné triky a celkem překvapivý závěr. Po čase zase slušný horůrek.

• 26.2.2020  11:55

Já jsem ani z Osvícení nebyl nijak na větvi. Tyhle filmy mě nějak nesedí. Velmi vlažný a zdlouhavý rozjezd, prostředek filmu nijak záživné a finále bez šťávy. Jinak skvělý Mcgregor.

• 23.2.2020  07:17

Slušná komedie. Celkem naivní děj, ale dobré hlášky, kterým se dá zasmát.

• 19.2.2020  11:28
    Průsmyk (TV seriál) (2019)

Pomalý rozjezd, který mě moc nezaujal, ale pak se to rozjelo. Dobré bylo, že uchyláka jsme znali od půlky seriálu, bylo zajímavé ho sledovat. Celkově lepší průměr.

• 13.2.2020  10:18
    21 Bridges (2019)

Zkorumpovaní poldové, kteří převážejí kokain ve svých autech a tím si finančně pomáhají ke svým malým platům - hodně přitažené za vlasy. Jinak slušný akční děj.

• 8.2.2020  19:12
    Drahokam (2019)

Viděl jsem 15 minut a dál jsem už nemohl. Titulky běží snad 10 minut, v nich dialogy jeden přes druhý. Do toho řve psychodelická hudba a pak začne děj. Opět diaolog jeden přes druhý, že není rozumět o co jde a do to skupina Afroameričanů.... No a dál jsem to prostě nedal.

• 2.2.2020  18:14

Že s tím starcem vydře bylo jasné asi po půl hoďce. Zápletka se znásilněnou německou holčičkou mě připadala trochu navíc. Úplně by stačilo příběh kdo koho převeze s fondem.

• 2.2.2020  15:53
    Stockholmský syndrom (TV film) (2020)

1. díl za 4*, 2. byl velmi slabý. Takže výsledek 3*

• 28.1.2020  10:37
    Přes prsty (2019)

Musím říct, že jsem se dobře bavil, chvílemi velice dobře. Žádná velká pointa, kombinování, ale děj, kdy hlavně v první půlce je vtip za vtipem. Skvělý Langoš, krerý s vizáží polského Rumcajze táhne film.

• 18.1.2020  20:47
    Peče celá země (TV pořad) (2020)

Myslím, že ČT nasrala zase pár (spíš hodně) koncesionářů. Kromě toho, že to není vůbec zábavné se to hlavně nehodí na sobotní večer.

• 11.1.2020  11:33
    Haunt (2019)

Takže klasika. 6 celkem nesympatický amerických teenagerů, kteří jen volají po tom - pojď mě zabít a co možná co nejbolestivěji. Po cestě z párty se rozhodnou navštívit dům hrůzy. Odevzdají mobily, napíší svoje adresy a souhlasí s pravidly hry. Do teď to vypadá takový podprůměr... Ale než dům hrůzy je to únikovka a s dost hnusným personálem. Možná to úplně není na 4 pecky, ale po čase slušný horor s velice solidním koncem.

• 3.1.2020  13:33

Ještě že to bylo tak krátké ...

• 3.1.2020  12:31
    Code 8 (2019)

Drony budou poldům v budoucnu určitě pomáhat, Robokopové tak brzo asi ne. Takový dovětek. Chápu, že jedna z hlavních hrdinek nemusí být kočka, ale proč angažovali Caster Semenyaovou mě fakt nebere...

<< předchozí 1 2 3 4 5