t.mon

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 21.12.2012  20:55

Moc pěkná animace.

• 12.2.2011  13:57

Jednička se mi líbí o chlup víc.

• 2.1.2012  18:07

Pardon, opravdu pardon, vím, že mě za to budete lynčovat, ale já se skvěle bavil! Vysokým hláskem parodizující největší moderní hity(mě se nejvíc líbil BadRomance) Chipmunkové a Chipettky tentokrát rozjely naplno a padá nám tu jeden hit za druhým. Řadím si to do své TOP 5 animáků roku (pořadí: 1 - Rango, 2 - The Adventures of Tintin: Secret of the Unicorn, 3 - The Smurfs, 4 - Alvin and the Chipmunks: Chip-Wrecked, 5 - Rio).

• 1.9.2013  14:18

Tak jo, původně hvězdy 4, ale snižuju, protože víc jak polovina snímku byla špatná a v mojí hlavě už dávno není. Byla to kravina všech kravin, ale fandy rozhodně potěší. 55%.

• 17.1.2012  17:18
    Amulety života a smrti (TV film) (2008)

Ale jo, nebylo to tak hrozné, i když asi víc jak půltucet scén by se dal vylepšit. A navíc Lexa Doig a Stefanie von Pftetten jsou dost sexy kočky. Průměr, takže 40-60%.

• 1.6.2011  14:35

Zlé, hodně zlé. Příběh dobrý, konec velmi špatný. Doufám, že Artur a Souboj dvou světů nebude takový, ale jestli jo, tak...

• 12.11.2011  09:20
    Azyl (2008)

Tak tohle mi nesedlo. Ellis je můj oblíbený režisér, zatím mě ničím nezklamal(opravu ničím), jenom tímhle. První půlhodinu se neděje nic(až na náramek Sarah, to bylo dobrý), poté konečně první vražda, aspoň že ne mimo záběr, a pak další vražda, ale všechno stojí za prd. Přikláním se k uživateli Campbell, ten doktor se snad vážně snažil napodobit Kruegera, a souhlasím s uživatelem Hakha, potěší zde jen nahá Sarah, jinak nic.

• 12.8.2012  19:46

Předtím viděn John Carter, což mi náladu nezlepšilo, ale tohle mi ji zkazilo totálně. Necelých 75 minut trapnosti, dlouhý, pomalu se rozvíjející začátek, 5 trapných příběhů, šestý (v pořadí třetí) ušel, za to jedna hvězdička, jinak nedoporučuji snad nikomu, kromě těch největších fandů Temného rytíře (a vlastně ani těm ne, budou znechuceni).

• 16.9.2012  09:38

4 hvězdička z milosti.

• 1.12.2011  17:44
    BloodRayne (2005)

Ale jo, nebylo to vůbec hrozné. PS: Můj stý komentář, asi jsem si na něj měl vybrat jinej film.

• 12.3.2012  09:06

Dobrý. Určitě lepší než jednička. 3D je zde využitý. Navíc Vanessa Hudgens je kočka.

• 4.7.2011  11:59
    Chata smrti (2007)

Veliká Nuuuda. Ta jedna* za uříznuté ucho, jinak odpad.

• 7.12.2013  21:09

Rozporuplné. Video film s mým nejoblíbenějším záporákem ušel, ale nic převratného. Kamera (až na otřesné záběry z deště) dobrá, příběh ujde, Chuckyho hlášky zcela geniální, ale jaksi tu něco chybělo. Ta atmosféra útisku, atmosféra starého, zaprášeného domu, ve kterém vraždí dřevěná panenka. Dále bych připomněl jeden zvrat uprostřed filmu, který s dějem nijak nesouvisel a byl zbytečnej, jen trochu pomohl Chuckymu. Obecně ke zvratům: Efektivní a dechberoucí jsou zde asi dva, zbytek jo jasně, bez nich by film nebyl film, ale ty dva jsou super, víc prozrazovat nebudu. Zkrátka šestý návrat Chuckyho se povedl, ale čekal jsem trošku víc. 75%. P.S: Uber-Power mega efektní a suprová potitulková scéna. Počkejte si těch 6 minut. Stojí to za to.

• 27.2.2011  12:59
    Cleveland show (TV seriál) (2009)

Na Family Guy to má opravdu hodně daleko.

• 8.2.2011  15:36
    Comeback (TV seriál) (2008)

Parádní sitcom. Určitě nejlepší sitcom z České republiky. Už se nemůžu dočkat nových dílů.

• 13.8.2011  20:37
    Con Air (1997)

Já...nevím, co říct. Lepší film s Nicolasem Cagem nedostanete ani v Hollywoodu! 100%.

• 11.3.2017  01:14

Peyton List! Zřejmě nejkrásnější současná herečka.

• 21.2.2011  15:22

Na tenhleten film jsen se těšil dost dlouho, i když jsem si myslel, že to dopadne nějak takhle. Narozdíl od knížek je to debilovina. Víte jak to měli natočit. Měli to natočit tak, jako je to v těch závěrečných titulcích. Kdyby to tak bylo, byl bych nadšený.

• 22.7.2016  21:12

Dokonalé (5. hvězdu přidávám za plakát a titulky na rok 1942).

• 13.8.2011  20:30

Jsem asi jediný, kdo si to myslí, ale Disaster Movie mě příšlo stejně jako ostatní parodie Friedberga a Seltzera naprosto fantastické. Scéna s Chipmunky je boží. Hodnocení Friedbergových a Seltzerových parodií: Date Movie-4*, Epic Movie-5* Meet the Spartans-4-5*, Disaster Movie-4*, Vampires Suck- 5*,

• 10.1.2016  00:29
    Divočina (2014)

A protože jsem se minimálně čtyřikrát přistihl, jak na film užasle zírám s otevřenou pusou, tak i tu pátou hvězdičku přidávám tomuto úžasnému filmu s ještě úžasnější hlavní herečkou. Za mě jeden velkej kandidát do Top 10 2015.

• 29.1.2011  16:48

Rozhodně lepší než jednička. Proč to není v červeným?

• 25.3.2012  20:02
    Drakoleb (TV film) (2011)

Hrůza. Kdybych si to koupil na DVD, asi bych se zabil.

• 29.10.2011  12:47

Lepší než DM, horší než MtS a EM. 80%.

• 27.6.2011  20:47

Ze začátku velice dobrý film(ucvaknutí Elishina prstíku je nezapomenutelné), ale od této scény už jenom nuda a nuda. Serra se sice snažil, ale nevyšlo mu to. Velké plus jsou masky, ty byly hodně slušné. Narozdíl od Serrova dalšího hororového snímka Orphan je tohle blbost. Vivat Orphan!

• 9.3.2011  17:11
    Džuon (2000)

Co to zase ti japonci vymisleli? V první scéně na půdě jsem se málem pochcal strachy, ve scéně ve škole též atd. V žebříčku strašidelných hororů to předčí snad jen Gothika(2003) a Paranormal activity(2007).

• 26.1.2011  18:26
    Eragon (2006)

Očekával jsem víc. Jinak ale docela dobrej film.

• 7.9.2012  18:21

I já zde hodnotím z úcty k Futuramě, ale ze začátku to sranda je.

• 13.2.2011  14:46

Jsem zklamaný. Na první díl to má opravdu hodně daleko. Oproti jedničce to je docela blbost. Ale nějaká ta zábava a trocha té akce se tam taky najde.

• 5.7.2012  21:18

Podle zdejších komentářů After Dark Horrorfesty nejsou zrovna dvakrát dobré, ale i pžřes špatné hodnocení zde na ČSFD a špatné ohlasy jsem si to stáhl. A špatné ohlasy byly tentokrát pravdivé. U hororu se mám klepat aspoň dvě třetiny, a ne půlku jedné třetiny. Ani ti herci už za nic nestojí, hlavní hrdinka je pěkně škaredá (až na tu pěknou bloncku, která tam je na 5 minut). Ale když už něco, tak se to většinou povedlo. A za to ty dvě hvězdičky, protože například závěr či hrob a scény s Mary Weawerovou mají něco do sebe. Tak můj první film od ADF se moc nepodařil. 40%. Edit po dvou letech: Nepamatuju si ani scénku:D

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8