t.mon

t.mon

Timon Láska

okres Brno

• 15.8.2012  20:21
    Jak jsem poznal vaši matku (TV seriál) (2005)

Ted je vůl.

• 10.8.2015  19:44
    Jessabelle (2014)

Strašná blbost, vkombinované voodoo filmu nijak nepřilepšuje, snad jen bodíky za působivou atmosféru v domě a skvělou scénu s vanou a vcelku zajímavé rozluštění, jinak prvních 60 minut příběhu je pořádná nuda. Jinak absolutně průměrný film, který nad ostatními nevyniká a v dnešním moři hororů se lehce ztratí. P.S: Co tohle dělá v kinech místo třeba takového The Pyramid fakt nevím :(

• 12.8.2012  19:42

Není divu, že po tomhle musel šéf Disney odstoupit. Film jsem viděl na dovolené a zkazil mi náladu (trapnost Batman: Gothamský rytíř, co jsem viděl hned potom, mi den zkazila totálně, ale to odbočuju). Chlap bloumá po Marsu, sem tam nějaký boj, snaha dostat se zpět na zem, smrt SPOILER! jeho ženy a dítěte na Zemi, SPOILER! nucená svatba jeho přítelkyně na Marsu atd. Ani souboj v aréně to nezachránil, jedině Marsský "pes" docela pobavil, jinak blbost, kterou nekupovat, protože se nevyplatí. Čtvrt miliardy v záchodě, která se měla narvat do něčeho pořádnýho, třeba The Cabin in the Woods.

• 19.5.2011  16:29

Snoopy, jsi dobrej.

• 13.8.2011  20:42

Klidně mě za to ustřělte hlavu, mě tohle bavilo. Podobně jako uživatel Campbell Asylumovky neházím automaticky do odpadu. Tohle je jedna z těch lepších kopií. Ty dinosauři jsou opravdu, ale opravdu zábavní(papírový Tyrannosaurus na vás zařve a deset až patnáct vteřin hubu nezavře). PS: Láká vás dinosaurus na plakátě? Žádnej takovej se tam ani na vteřinu neobjeví.

• 15.10.2011  17:38
    Já, padouch (2010)

Já nedokážu skoro žádnému animáku dát jinak, než 5*. 95%.

• 27.11.2011  11:48
    Kazatel (2011)

Scott Charles Stewart udělal nejhorší chybu v celém životě-spojil upířinu, horor a western v jedno. To se snad musí vymstít úplně všem. Naštěstí to Scott moc nepodělal a u mě si označil další úspěch. Legii to těsně šlape na paty, ale nemá to na ni. Aspoň to nemělo přehnanou stopáš(mít to stejně dlouhou stopáž jako Legion, tak bych asi hodnocení snížil). Scénář je zas úplně na pytel(i když tentokrát to SCS nepsal), což je u filmu asi jediný mínus, jinak zde skoro vše klape(kamera, upíři, akce). Jediné, co se dá ještě vytknout, že od Legie to totálně, ale totálně ztratilo atmosféru(ani jednou jsem neposkočil narozdíl od Legie). Dávám 79% a to jsem docela hodn, protože tohle procento už je u mě na 3*.

• 16.10.2015  23:02

Nádherný film o počátcích brutální nemoci AIDS, skvěle podaný na plátně + podle skutečných událostí. Výkony McConaugheyho a Leta jedním slovem - WOW. Škoda jen pomalé první poloviny.

• 9.12.2011  20:05

Jsem člověk, který si do kina zaskočí maximálně jednou za měsíc, takže tohle je můj první prosincový film(půjdu ještě na Mission: Impossible: Ghost Protocol a Alvin a Chipmunkové 3). Na to, že je to Dreamworks, je to od nich asi nejhorší film, co jsem kdy viděl. Byl jsem na 3D, vyhmátli to, 3D efekty jsou asi jediné, co mohu pochválit. Nic moc, no.

• 29.6.2011  17:01
    Kočičí banda (TV seriál) (1961)

Třetí nejoblíbenější seriál od Hanny-Barbery(první Tom a Jerry, druhý Scooby-Doo na stopě). Hlavní kočičák a Benny mě rozesmějou vždy.

• 18.3.2011  15:38
    Kruh 2 (2005)

Fíha, tak tohle bylo hustý. Mě osobně se Kruh 1 moc nelíbil, takže jsem se moc nětěšil. Ale už od scény, kdy se Rachel podívá na mrtvolu, jsem věděl, že jsem se bál zbytečně. Od tohohle filmu jsem velký fanda Naomi Watts.

• 30.8.2011  15:16

Špatně, Špatně, Špatně. Oproti prvnímu dílu jsou tyto špatné změny: 1. Málo zábavy. 2. úplně zmizela atmosféra. 3. Málo sprostoty. 4. Málo krve. Jinak je Krvavá hostina 2: Masakr velkej shit a jako horor se to brát nedá(nedá se to brát jako nic). Hovno s cibulí. 0%.

• 28.6.2015  22:48

Tak nakonec za 3, když Paťa zde prostě ty režisérský schopnosti neměl a chtěl si na relativně jednoduchým slasheru užít první tvorbu s málo peňezma se prostě cení. Řemeslně a graficky film ujde, gore skvělé. Zato příběh jde od začátku do kytek a sice zde je jeden pořádnej zvrat, jinak ovšem můžete sami se sebou hrát "Kdo dřív umře" :) Paťa zjevně zkoušel udělat otevřenej konec, což se ale nepovedlo a film to ještě víc pohřbilo...Škoda, mohl to bejt začátek další osmdesátkový série ala Pátky, bohužel bez výsledku...třeba někdy příště Paťo.

• 14.9.2011  19:13

Takže... King of the Lost World je narozdíl od jiných Asylumovek, Syfy apod. dobrý film. Ano, je levný, ano, je amatérský, ano, je to špatné, ale teď tohle všechno hoďte za hlavu a soustřeďte se jenom na zábavu. U mě to funguje(Fungovalo to i u 100 milllion BC), a u vás? A teď já: Já mám studio TAHE rád a nikdo to nezmění(lepší dílka Mega Shark vs. Giant Octopus, 100 Million BC). A na KotLW jsem se těšil opravdu hodně, a už už jsem k tomu chtěl začít dělat titulky, ale pak jsem na zadní stránce DVD od ŘV MS vs. Crocosaurus uviděl, že za měsíc to vyjde, a tak nelituju, že jsem to kilo vyhodil. KotLW je Asylum, a nic se na tom nezmění. Byla škoda toho, že opice se zde objevila jen na minutu, ale jinak štíři, pavouci, masožravý rostliny i domorodci atd. ušli. Hlavně domorodci byly svině(ten rituál jsem si málem spletl se znásilněním(asi proto je to NC-17(u nás))). Ale kreatury byly jinak vynikající a já se dobře bavil. Jen mě trošku mrzí, že Kong nebyl líp udělanej. Ale co se dá od Asylumu čekat, no. 85%.

• 5.9.2012  18:40

Alejo, ono to docela šlo, ale zub času se na tom podepsal. Ale ten borec co hrál Malachaie, tak byl hnusnej.

• 12.6.2011  18:47

4 a půl hvězdičky. Ale je to asi o 10000000000000% lepší než první díl. Animáky mám hrozně rád a tenhle se zařazuje mezi ty lepší stejně jako Doba Ledová 2, Roboti, VALL-I a Ratatouille.

• 22.10.2011  09:33

Zack Snyder se zbláznil. Totálně! LotG je temná, animovaná fantasy, která podle mě rozhodně není určená pro děti. Snyder si SPOILER! vzal příklad z 300(helma). Dejte na mě, chcete něco lehce temného na večer? Pusťte si to, neváhejte. 95%.

• 24.11.2011  17:43
    Legie (2010)

Slabší 4. Legion je docela dobrý horor, nicméně je scénář fakt na prd. Jak zde už říkal J*A*S*M, Scott Charles Stewart by scénáře psát neměl. Ale... natočené je to fakt dobře, prostředí nemá chybu, démoni také ne. Bodlo by zde víc krve, ale co nadělám. 80%.

• 15.1.2012  17:26

Super komedie, ale U pokladny stál... je jednoznačně lepší.

• 12.10.2013  18:46
    Lesní duch (2013)

Upřímně řečeno, na tenhle film jsem se "bál" podívat, ale ne ve smyslu špatném. Naopak. V tom smyslu, že další hodinu strávím na záchodě. Ale bylo jasný, že s tím dlouho nevydržím. A tohle je výsledek: NAPROSTÝ VRCHOL KRVAVÉHO SUBŽÁNRU HORORU! Toto byl jen úvod, takže dál: SPOILER NA ENTOU: Kdo neviděl, opravdu nečtěte, ty spoilery budou opravdu obrovský! Hned v úvodu tu máme pěknou scénu v lese a následné velmi efektní upálení. Toto mě opravdu přibilo do sedačky a donutilo kousat si nehty. Dále se seznamujeme s postavami: Blonďatým chytrolínem, hezkou blondýnou, dále ženskou "Moniččinýho (snad chápete)" typu, no a nakonec s pěknou feťačkou Miou a jejím sympatickým bráchou Davidem. Film se pomalu, ale jistě začíná rozjíždět. Mia má absťák, zdrhne jedním autem, sjede do řeky a přichází nejefektivnější část celého filmu, "halucinace" a samozřejmě "stromeček". Poté začíná krvavý, špinavý a brutální masakr, kde nejsou žádné (!) vnitřnosti, ale tisíce galonů krve, končící krvavým deštíkem (ne z postav, ale "normálním"). Kdybych měl shrnout nějaké negativy, byl by to příběh, který se točí okolo jednoho bodu, a to uklidnit jednoho, zabít druhého. Dále možná smrt pejska, která byla úplně zbytečná, měl být radši naživu. Ale naopak pozitiva: Jednoznačně atmosféra. Krvavá, depresivní atmosféra, naprosto bez humoru a jakýhokoliv oddechu. Jinka mě nic nenapadá, co by stálo za nějakej zvláštní popis, všechno je super. Kdybych to měl shrnout, v traileru jsem sice čekal daleko větší hrůzu, ale nevadí mi, že tam nebyla. Společně s Mamou a, doufám, i The Conjuringem a Insidious 2 nejlepší hororový zážitek roku. Jo a větička na závěr: jestli od tohoto čekáte lekačky a atmosféru Insidious a podobných, tak spokojeni opravdu nebudete. Jo a P.S: První horor, u kterýho mě bylo na konci blivno. 95%.

• 5.9.2015  23:28

Je mi jasné, že hodnocení už víc nevyleze a film za chvíli upadne do zapomnění, ale já se bavil. A byl to dobrý film. Začátek dost nudí, ale hned po nalezení "the house" se to rozjede. Hrdinové správně jako pocta 80kovým slasherům sou hloupí, myslí jen na hulení a šukačky, kterých se ani nedočkáme, ale začnou padat jako mouchy sice dost neoriginálním, ale mnohdy i zajímavým způsobem (vidle skrz auto, oko na střep okna). Posledních 15 minut je pak výborná naháněčka, která se nemůže Pátku ani Halloweenu, ale i třeba novodobému Orphanu ani podívat do očí, ale pokud s minimálně jednou postavou aspoň trochu soucítíte, budete se bavit. Za mě doporučení. 70% P.S: Za novou slasher sérii, kterou mohlo být toto dílo, bych vraždil:D

• 17.11.2011  14:55

Nebijte mne, ale tomuhle opravdu dám za 5. Jako vždycky mě animák zaujal, je to super vtipné, krásná animace, a osobně vynikající film. 100%.

• 18.12.2015  21:24
    Láva (2015)

Nejdojemnější písnička za posledních x let...hejtujte si mě jak chcete, já u toho uronil nejednu slzu.

• 21.9.2012  11:41
    MTV Meets Lady Gaga (TV pořad) (2011)

Samozřejmě z úcty k Lady GaGa, ale také za poměrně zajímavý rozhovor.

• 1.9.2013  14:14
    Mama (2013)

Své hodnocení budu asi měnit, protože Mama je rozhodně jeden z nejlepších hororů roku se závěrem, kterej film z jedné strany totálně přibil k zemi a zkazil. Ćtyřka ale za atmosféru a jumpscare scény rozhodně zasloužená, o té páte budu dlouho uvažovat. Snad budou dva letošní Wanovy snímky lepší.

• 28.7.2011  20:03
    Mamut (TV film) (2006)

Shit, který je svou blbostí výborný a důvod, že nedávám 3*, jsou efekty, které jsou vyrobeny za 5 dolarů a nestojí za nic.

• 4.10.2015  22:17
    Marťan (2015)

Ridley i Damon toho Oscara chtějí, o tom žádná. A musím říct, že tímhletím by ho u mě měli zajištěnýho na 100 procent. Vtipný a okouzlující Damon si svoji skoro one man show vypracovává opravdu dokonale, sotva mu letos ještě někdo bude konkurovat. Fórky ho skvěle doplňují, posádka Hermese taktéž. Do toho krásně vytvořené prostředí nehostinného Marsu podryté skvělou kamerou. Nelituju toho, že sem za film ty peníze vyplázl, pro mě je to zážitek roku. 100%

• 30.6.2015  23:29

Za krásně napínavý konec si to ještě jednu hvězdičku zaslouží :-) Jinak film naprosto do klidu, nenáročný a s několika čekatelnými, ale dobrými lekačkami. P.S: Do jedné hvězdičky by se vešla i scéna když Donna nechtě vrazí do lampy:DD

• 13.10.2011  18:14
    Megapiraňa (TV film) (2010)

Soráč, Asylume, ale tohle se ti fakt nepovedlo. Forsbergovi a Atkinsovi se omlouvám, ale pro mě je v Asylumu snad jen jeden dobrej režisér, a to Leigh Scott (Griff Furst je ale taky dobrej, 100 Million BC je dost dobrý). Dlouho jsem se rozhodoval, jestli dám odpad, 1* nebo 2*. Nebyl jsem ani štědrý ani hrubý, ano, dal jsem 1*. Proč jsem nedal 2* jako u ostatních Asylumovek? Protože ostatní Asylumovky dávají smysl, tohle ne. A můžu jmenovat ještě hodinu. Ale pořád lepší než Atkinsův Merlin. 20%.

• 5.2.2012  11:25

Wow, tak tohle je masakr. Vůbec první film, co jsem nedokoukal. Příšerní herci, příšerná režie, příšerné masky, příšerný scénář, všechno tu jde vy víte kam. Jediné, co je tu trochu hezké, je krásná krajina, jenže v té debilní kameře to není znát. Prý: "Skvělá kamera". Distributoři od DVD edice to asi neviděli. A za tohle jsem v Levných DVD utratil 49 Kč. Jeden z nejhorších filmů, co jsem kdy viděl. Marku Atkinsi, jestli od tebe neuvidím lepší film, vyhlásím ti válku. Asylume, nikdy víc od tebe žádnou fantasy! NIKDY VÍC!!!