t.mon

t.mon

Timon Láska

okres Brno

• 28.9.2015  10:56

Slabší. A to výrazně. Alan Taylor po vzoru svých aktů v Římě a Game of Thrones přínáší temnější, důkladnější příběh než Branagh v jedničce. Jinak mě moc nenapadá, co zde psát, snad jen kritiku na Chrise Hemswortha, který se herecky narozdíl například od Avengers nijak nepředvedl či naopak pochválit humor vtěsnaný pomocí Lokiho (cameo Kapitána Ameriky je k nezaplacení). Taylor filmu spíše uškodil než přinesl inovace, proto bych příště uvítal jiného režiséra.

• 28.10.2011  09:05
    Tintin a případ Hluchavka (TV film) (1964)

Můj první viděný Tintin dopadl celkem dobře. I když tuším, že Chrám boha Slunce a Jezero žraloků je lepší. 80%.

• 21.7.2011  15:51

Já nevím, co na tom všichni mají. Tohle je skoro výborná parodie na 300, kterou natočili Jason Friedberg a Aaron Seltzer a proto to každej hodnotí tak špatně, protože natočili Děsnej doják a Velkej biják. Tohle je Sparta! si určitě z disku nevymažu. 80%.

• 8.2.2011  15:38
    Tom a Jerry (TV seriál) (1940)

Mám všechny série. Nezapomenutelný seriál z dětství, který dodnes vysílá kanál Boomerang, a já si ho kvůli tomu přesplatil, abych mohl všechny seriály od Hanny a Barbery shlédnout znova. Některé díly jako Kočka na kuželkách se opravdu nezapomenou.

• 4.7.2011  11:26

Já si prostě nemůžu pomoct. Zabiják a jeho zombie rodinka hustá, ucvaknuté prsty geniální, rozmajznutí hlavy kladivem geniální. Stacy Davidson je machr a už se těším na Domain of the Damned. PS: Ze začátku jsem chtěl dát jen dvě nebo tři*, po rozmajznutí hlavy čtyři, po závěrečném masakru 4+.

• 30.6.2011  20:48

Tak je to o chlup lepší než jednička a určitě díl s největší akcí. Ale je to přijatelné(určitě víc než jednička) a dojemné. Když Transformeři odlétali a sestřelili je, tak nechybělo málo a uronil bych slzu. Bohužel, každý stárne, a stárne i Shia LaBeouf, takže ze 14tiletého kluka je chlap, co nemůže sehnat práci. PS: Neviděl ve 3D, ale viděl ve 2D s titulkama, takže lepší!!!

• 10.1.2012  15:35
    Triangle (2009)

Úděl nám určuje Triangle, přátelé. Nejlepší horor roku 2009. 100%

• 1.6.2011  14:48

Spíš 1-5* hvězdičky. Blbost všeho druhu.

• 1.6.2011  14:45

O chlup lepší než New Moon, ale jak už říkal Galadriel, žádná sláva se nekoná.

• 22.9.2011  16:41

Je to špatné, ale takhle dobrý jsem to nečekal(navíc je to prequel, a ty se málokdy vyvedou). Velmi mě mrzel odchod Kate Beckinsale, protože ta tomu dodávala říz, a Rhona Mitra je oproti ní strašná. Takže nejsem ani nadšen, ani zklamán. Ale pkud hledáte filmy s vlkodlaky a upíry, pustte si 1čku.

• 20.2.2014  12:05

Další překrásný film od Pixaru.

• 10.8.2015  17:38
    Uvnitř (2007)

Brutální, nechutný, krvavý splatter, který se s ničím nesere a posadí všechny na prdel kvůli nečekané brutalitě - a díky důrazu na psychiku.

• 3.8.2017  00:47
    V domě (2016)

Hahah, klasický případ nedostatku zkušeností režiséra s tvorbou vážných hororů (Lesbian Vampire Killers nepovažuji za horor). Přitom v první půlce se atmosféra dala krájet a já byl navýsost spokojen, během druhé půlky ale začne předvídatelnost brát za své (spousta lidí tu odkazuje na The Boy a tento se nevyvíjí nikterak nepodobně), ale závěrečná honička je natočená dobře, dynamicky a s přehledem (připomnělo mi to polozapomenutý a poněkud průměrný Fertile Ground), na Erin Moriarty se hezky kouká a role uječené teenky se zhostila parádně. Konec neponechám bez zmínky, opět špatný, nedotažený, plně otevřený, což se například s endingem Flanaganova Hush nedá porovnat, SPOILER smrt Hannah byla asi tak stupidní řešení jako si při nedostatku sexu narvat do análu dřevěný kolík. NOT. Dojem zanechalo, doporučit můžu, ale z podobného šálku si určitě radši pusťe zmiňované The Boy a Hush.

• 3.1.2014  14:46

Absolutní spokojenost. Nejlepší horor roku 2013.

• 17.8.2011  18:43

Horší akční film nenajdete.

• 28.8.2011  09:04

Chtěl jsem dát 4*, ale za to, že jsem ještě hodinu po tom brečel, zvyšuji na 5*. Nádhera. 95%.

• 18.12.2011  12:44

Jaký vražední ptáci? Jaký vražední ptáci? Ano, jednoho člověka nejdřív oslepí a pak zavraždí, ale jinak vůbec nic, jinak klasická, nezajímavá, nudná blbá zombie vyvražďovačka, která nemá snad všechno, co film má mít: Nemá to příběh(i když možná...), nemá to atmosféru, nemá to nic. Jediné, za co dávám necelou hvězdičku, je hudba, která je fakt krásná a být to dobrý film, navodila by strašidelnou atmosféru, a krásní, exotičtí ptáci.

• 10.10.2015  20:58

A za co že si tenhle filmový výsměch těch 5 hvězd zaslouží? Nevíte? Tak Tutti kurva frutti!! 95%

• 10.11.2011  18:37
    Věc (1982)

Výborný film s vynikajícíma hercema(Kurt jak jinak), atmosférou(poslední scéna pod sněhem) a jinak prostě suprovej film, nesmrtelný kult. 100%

• 24.12.2011  09:13
    Vřískot (1996)

Ááá, Cravene, tys to zase dokázal. Tohle je jeden z nejlepších hororů, co jsem kdy viděl. Lepší "cool" vrah než Ghostface se dnes nenajde. Přidávám za Neve Campbell, je úžasná. Nejlepší film roku 1996 aneb děti se na horory moc dívat nemají.

• 27.9.2015  00:10
    Wanted (2008)

Mnou dlouho zbytečně opomíjená, neskutečně nabušená jízda, která se po celou stopáž nezastaví, donutí vás sedět na prdeli i přes posraný televizní reklamy (ano Primo, taky tě miluju :*), může za to hlavně precizní výkon ústřední trojice McAvoy, Jolie a Freeman, ale taky bravurně zvládnutá Bekmambetovova režisérská práce a speciální efekty. Do toho jako třešnička na dortu ještě špetka černého humoru - no nemilujte tenhle film. Bekmambetov je jeden z nejtalentovanějších režisérů současnosti a do budoucnosti mu přeji mnoho úspěchů a více povedených filmů jako ja právě tento skvost Wanted.

• 6.11.2015  19:09
    Why, Charlie Brown, Why? (TV film) (1990)

Možno shlédnout na youtube - angličtina lehká, postavy mluví srozumitelně. Celkem pěkný americký "večerníček" s mým oblíbencem, komiksovým Snoopym, který bohužel dostává pramálo prostoru, a zbytek jsou možná trošku dojemné, ale jinak nudné řeči o tom, jak Linusova přítelkyně dostane leukémii, proto se většina filmu odehrává v nemocnici. Pro děti určitě skvělé.

• 17.12.2011  15:59

Dávám 4*, i když nevím, za co je vlastně dávám. Paranormal Activity+Poltergeist+Insidious = Witchcraft: Vražedná magie. Dva lidi přijedou na ostrov(bez povolení, a to je špatně jelikož se to nesmí), další asi pětice lidí jsem přijede, a zjistí se, že tu dříve žily a byly upalovány čarodějnice. No a zjistí se, že jedna čarodka ještě žije. Divnější film jsem asi ještě nikdy neviděl. kamera+prostředí docela dobrý, atmosféra: Na Amíky a na to, že je to béčko, slušný.

• 13.8.2011  20:36

Není to nejhorší. Některé Asylumovky jsou o dost horší(H.G.Wells War of the Worlds).35%

• 19.8.2011  12:50
    Zaražený vítr (amatérský film) (2008)

O milimetr lepší než B*A*T*M*A*N, ale stejně hrozné a trapné.

• 28.9.2014  09:33

Tak sem si prostě musel doplnit prakticky první Wanovu zkušenost s atmosferistickým hororem...bohužel žádná sláva se nekoná. Vyzdvihl bych zde kameru a naopak herci byli špatní. Ovšem Wan se zde teprve rozjíždí a už od půlky filmu naznačuje, že on lekačky opravdu umí, což vyvrcholí v naprosto dokonalém závěru, kterej mě posadil na prdel. Plusko si zaslouží také téma - duch, který zabíjí, když vykřikneš. Prostě toto není nejlepší horor, ale oceňuju Wanovu snahu a přípravu na nejděsivější horor, který přišel až o 3 roky později. 70%

• 26.11.2011  11:20
    Zombieland (2009)

PARÁDA! Mnohem lepší než Soumrak mrtvých. Postavy nejsou vůbec blbé, právě naopak, Nejvíc se mi líbil Tallahessee a Wichita(z hlavních rolí, z vedlejších samozřejmě Bill Murray). Co dodat? Nejlepší zombie komedie všech dob. Dvojky se nemůžu dočkat. 100%.

• 26.8.2015  00:14
    Zombies (2006)

Toto je naprosto NEJVÍC NEDOCENĚNEJ horor zde na databázi! Takhle skvělý horor jsem už dlouho neviděl. Ovdovělá Karen a její teenka a malá dcerka se nastěhují do zděděného domu v horách v Pennsylvánii, který má krutou historii, jenž, jak se zdá, ještě neukončila svoji finální etapu. Název Zombies je asi nejnepřesnější český překlad, co může být - úplně si ho odmyslete a film berte jako Wicked Little Things, jelikož tohle není žádný ZOMBIE film, ale regulerní GHOST HORROR, což se na filmu také projevilo. Atmosféra hned po intru by se dala jen krájet, starý dům a les se s atmosférou klidně můžou přirovnat k hausu v The Conjuring, Lori Heurino, Chloe Grace Moretz, když ještě nenakopávala zadky a v neposlední řadě i moje oblíbenkyně z Halloweenu Scout-Taylor Compton podtrhují svými výkony už i tak skvěle podaný atmosferický příběh, který sice místy společně s několika klišé momenty (ano, smáčení ve stodole) trochu pokulhává tam, kde třeba takový REC exceloval, ale to jsou už jen drobnosti, které je třeba přehlédnout, a užít si skvělý atmosferický horor.

• 26.1.2011  14:09
    Zrcadla (2008)

Opravdu hodně sem se bál. Super horor.

• 17.8.2011  09:15

Geniální zombie horor s perfektní atmosférou. Pochybuji, že ho někdy nějakej překoná. Zack Snyder is a god. 100%.