t.mon

Timon Láska

okres Brno

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8
    • 11.3.2017  01:14

Peyton List! Zřejmě nejkrásnější současná herečka.

• 24.12.2016  16:54

Za epizodu plný počet, parádní zvraty a nezapomenutelný JDM. Za celou sérii průbežné asi 3* - necítím žádný progres.

• 26.7.2016  10:50

Heroes od Bowieho, naprosto fantastická Winona Ryder a skvělé vygradování mě konečně kompletně vtáhly do děje - tohle má šanci přebít House of Cards jako nic.

• 22.7.2016  21:12

Dokonalé (5. hvězdu přidávám za plakát a titulky na rok 1942).

• 23.5.2016  22:27

Tak zatím rozhodně nejlepší díl série - takové mrazení v zádech při závěru epizody sem už hodně dlouho neměl.

• 10.1.2016  00:29
    Divočina (2014)

A protože jsem se minimálně čtyřikrát přistihl, jak na film užasle zírám s otevřenou pusou, tak i tu pátou hvězdičku přidávám tomuto úžasnému filmu s ještě úžasnější hlavní herečkou. Za mě jeden velkej kandidát do Top 10 2015.

• 19.12.2015  12:43

Cože? Speciálka má ještě 35 minut k dobru? Si děláte prdel ne?:D

• 18.12.2015  21:24
    Láva (2015)

Nejdojemnější písnička za posledních x let...hejtujte si mě jak chcete, já u toho uronil nejednu slzu.

• 27.11.2015  23:40

A já se vás všech ptám: Kurva co na tom kritizujete????? Ano, je to popkornovka, ano, příběh se nerovná žádnému Hobitovi, ale kurva je to Terminátor, tohle se přece musí prožívat, a ne kritizovat! Jo a Emilii Clarke přesouvám do TOp 10ky, nejen za její krásné rysy, ale i za její skvělý "khaleesi" herecký um.

• 16.11.2015  23:26
    Pod zemí (2014)

Tak tohle mi neskutečně sedlo. Mnou dlouho opomíjený a bůhvíproč i předsudkářsky podceňovaný skvost, zde opět patřící do kategorie nesmyslně podhodnocených filmů (už vážně uvažuju nad tím založit na profilu seznam nejpodceňovanějších filmů/hororů na naší databázi:D). Kurva co je na nějakých chybkách v příběhu, jak už říkal Mr.Ricci, když vám zde v hororovém měřítku funguje vše jak má, atmosféra nejlepší v hororu od Insidious 2, lekačky funkční (žádný "hele, tamhle je roh, tamhle na mě bafne Lucifer" - tady fakt netušíte, kdy si na vás Dowdle něco připravil), herecký výkony na FF až nadočekávané (když porovnám například s letošním Area 51), do toho dost hezká Perdita Weeks = luxus. Za mě nejlepší horor roku 2014, zbytečně podhodnocen. Za atrmosféru klidně Oskar, uvidíme, jestli ho překoná 16kový The Forest či Conjuring 2.

• 10.10.2015  20:58

A za co že si tenhle filmový výsměch těch 5 hvězd zaslouží? Nevíte? Tak Tutti kurva frutti!! 95%

• 4.10.2015  22:17
    Marťan (2015)

Ridley i Damon toho Oscara chtějí, o tom žádná. A musím říct, že tímhletím by ho u mě měli zajištěnýho na 100 procent. Vtipný a okouzlující Damon si svoji skoro one man show vypracovává opravdu dokonale, sotva mu letos ještě někdo bude konkurovat. Fórky ho skvěle doplňují, posádka Hermese taktéž. Do toho krásně vytvořené prostředí nehostinného Marsu podryté skvělou kamerou. Nelituju toho, že sem za film ty peníze vyplázl, pro mě je to zážitek roku. 100%

• 27.9.2015  00:17

Nejde to jinak. Cajdák všech cajdáků, ale tak neskutečně krásný.

• 27.9.2015  00:10
    Wanted (2008)

Mnou dlouho zbytečně opomíjená, neskutečně nabušená jízda, která se po celou stopáž nezastaví, donutí vás sedět na prdeli i přes posraný televizní reklamy (ano Primo, taky tě miluju :*), může za to hlavně precizní výkon ústřední trojice McAvoy, Jolie a Freeman, ale taky bravurně zvládnutá Bekmambetovova režisérská práce a speciální efekty. Do toho jako třešnička na dortu ještě špetka černého humoru - no nemilujte tenhle film. Bekmambetov je jeden z nejtalentovanějších režisérů současnosti a do budoucnosti mu přeji mnoho úspěchů a více povedených filmů jako ja právě tento skvost Wanted.

• 5.9.2015  18:32
    Hra o trůny (TV seriál) (2011)

Spoustu lidí jsem (nejen) na tomhle webu viděl psát, ať už konečně přijde nějakej ten převratnej seriál, který od dob Přátel a seriálového Římu cšem chyběl. V roce 2011 byli diváci vyslyšeni. A samozřejmě kým jiným než famózní stanicí HBO, která se pustilo do produkce nového seriálu, aby zaplnila roční mezeru ve svém chabém vysílání. Do vydání první série českými čtenáři nedotčená Píseň ledu a ohně, nikdo nečekal vůbec nic. A proto jsem nejen já byl "trošičku" překvapen, když nám HBO přineslo jeden z NEJLEPŠÍCH SERIÁLŮ VŠECH DOB! Toto je naprostá bomba, přesně jak současný mainstream říká. Co k první sérii (odteď začínají spoilery): Rozjezd je pomalý, první 3 díly se musí pozorně sledovat, aby vám neunikl ani jediný moment, jinak si ji pořádně neužijete. Seznámení se Starkovou rodinou se odehrává v poklidném tempu, které první epizodou končí destrukcí Brana Starka. Od té chvíle se příběh nezastaví, bordel je zde zásadně jen v postavách, kterých je nepočítaně, nerozeznáte Sansu od Aryy Stark, Varyse od Malíčka či Roberta Baratheona od Neda Starka. Postavy Tyriona Lannistera a Cersei Lannister jsou zde dosti nevyužité a jejich příběhy začínají až od série druhé. Naopak linie kočičky Daenerys Targaryen bombarduje diváky celou sérii nejen svoji krásnou nahotou, ale postupným získáváním autority a respektem k Drogovi, jehož příběh však končí smutně. Stejně jako příběh Neda, jemuž prokletý Ilyn Payne setne hlavu vinou jak mojí, tak vaší nejnenáviděnější postavy celé GoT, Joffreyho Baratheona. Vyvrcholení série v podobě Jonova výjezdu a zrodu draků excelentní. Zrodila se GoT. První série - 85%

• 26.8.2015  00:14
    Zombies (2006)

Toto je naprosto NEJVÍC NEDOCENĚNEJ horor zde na databázi! Takhle skvělý horor jsem už dlouho neviděl. Ovdovělá Karen a její teenka a malá dcerka se nastěhují do zděděného domu v horách v Pennsylvánii, který má krutou historii, jenž, jak se zdá, ještě neukončila svoji finální etapu. Název Zombies je asi nejnepřesnější český překlad, co může být - úplně si ho odmyslete a film berte jako Wicked Little Things, jelikož tohle není žádný ZOMBIE film, ale regulerní GHOST HORROR, což se na filmu také projevilo. Atmosféra hned po intru by se dala jen krájet, starý dům a les se s atmosférou klidně můžou přirovnat k hausu v The Conjuring, Lori Heurino, Chloe Grace Moretz, když ještě nenakopávala zadky a v neposlední řadě i moje oblíbenkyně z Halloweenu Scout-Taylor Compton podtrhují svými výkony už i tak skvěle podaný atmosferický příběh, který sice místy společně s několika klišé momenty (ano, smáčení ve stodole) trochu pokulhává tam, kde třeba takový REC exceloval, ale to jsou už jen drobnosti, které je třeba přehlédnout, a užít si skvělý atmosferický horor.

• 23.8.2015  11:33

Pro mě asi nejlepší díl MI, Cruise s Peggem stejně jako v Ghost Protocolu excelují, vtipná atmosféra přináší filmu krásně odlehčený spád (narozdíl například od jinak ne moc neppodobnému Skyfallu), s příběhem tentokrát není žádný problém, atmosféra na konci by se dala jen kráet. Za mě 5.

• 19.8.2015  19:45

Rozhodně jeden z nejvtipnějších filmů posledních let. Jennifer Aniston opět exceluje, skvěle sekunduje báječnému a v tomto případě i vtipnému Sudeikisovi, Emma Roberts stále krásná i jako feťačka a skvělý fóry to ještě podthujou - zkrátka skvělej film.

• 10.8.2015  17:38
    Uvnitř (2007)

Brutální, nechutný, krvavý splatter, který se s ničím nesere a posadí všechny na prdel kvůli nečekané brutalitě - a díky důrazu na psychiku.

• 30.11.2014  21:55
    Halloween (2007)

Geniální. Nikdy sem si ani na okamžik nepředstavoval, že remake Roba Zombieho kvalitou skoro překoná Carpenterův klenot. Nikdy bych netušil, že Michael Myers může být ještě větší a takovej hajzl. Nikdy bych netušil že Scout Taylor-Compton zahraje Laurie snad líp než Jamie Lee Curtis. Tenhle film šlape již od první minuty a nezastaví se do poslední vteřiny, obzvláště závěr je jeden z nejnapínavějších ze všech co sem kdy viděl snad jen po Texas Chainsaw Massacre a The Conjuring. Za mě ne míň než 100% a je velká nespravedlnost že se zde film tak odsuzuje jen proto že Zombáč má vlastní styl jenž ujíždí od původního námětu.

• 30.11.2014  21:47

Nejkrásnější a nejdojemnější film tohoto roku. Herecké výkony obou hlavních představitelů to ještě podtrhují. Skvělé

• 20.2.2014  12:05

Další překrásný film od Pixaru.

• 20.2.2014  11:46
    Orphan (2009)

Jedním slovem skvělé. Perfektní thriller/horor s roztomilou, chytrou a hodnou holčičkou Esther (vše do uvozovek), ze které se stane taková svině, že byste jí vypíchli oči hned. Serra si hodně průměrným House of Wax zkasil pověst, ale tímto si ji (minimálně u mě) napravil. Jeden z nejlepších filmů roku 2009.

• 3.1.2014  14:46

Absolutní spokojenost. Nejlepší horor roku 2013.

• 3.1.2014  14:40
    Insidious 2 (2013)

Tak bychom tu měli pokračování jednoho z nejlepších hororů světa...a dopadlo skvěle! Nemá sice tak hustou atmosféru a tak ostré lekačky jako předchozí díl, zato ale film přesně navazuje na jedničku, strašáci jsou noví a originální (no ano, myslím tu "paní" :D). Akorát je film trošku zmatený, častý přesun od jednoho člověka k druhému moc nesedí, ale zato tu máme krásné vybarvení Joshové minulosti (scény v nemocnici jsou atmosferické a geniální) a dokonce i dobře vsunutý humor (ano, dvojice "pozůstalých" po Elise). Zkrátka druhé Insidious splnilo má očekávání a řádí mezi nejlepší horory letošního roku. P.S: tak jak jsem psal u jedničky, že absolutně netuším, co bude ve dvojce, stejně tak netuším, co bude ve trojce. Jamesi, překvap nás!

• 17.11.2013  20:20

Tu jsem se takhle jednou opět rozhodl dát šanci žánru zombie. Zrak mi nepadl na nic jiného než na World War Z. Čekal jsem lehce nadprůměrný film, ne žádný převrat. A co dostanu? Převrat! WWZ je úžasný apokalyptický film, který si šarvátky nebere a akci nebrání. O atmosféře není řeč, SPOILER! při scéně v nemocnici jsem se klepal tak, že jsem tomu ani nemohl uvěřit KONEC SPOILERU. Pitt zde exceluje a já nemůžu dát jinak než plný počet.

• 12.10.2013  18:46
    Lesní duch (2013)

Upřímně řečeno, na tenhle film jsem se "bál" podívat, ale ne ve smyslu špatném. Naopak. V tom smyslu, že další hodinu strávím na záchodě. Ale bylo jasný, že s tím dlouho nevydržím. A tohle je výsledek: NAPROSTÝ VRCHOL KRVAVÉHO SUBŽÁNRU HORORU! Toto byl jen úvod, takže dál: SPOILER NA ENTOU: Kdo neviděl, opravdu nečtěte, ty spoilery budou opravdu obrovský! Hned v úvodu tu máme pěknou scénu v lese a následné velmi efektní upálení. Toto mě opravdu přibilo do sedačky a donutilo kousat si nehty. Dále se seznamujeme s postavami: Blonďatým chytrolínem, hezkou blondýnou, dále ženskou "Moniččinýho (snad chápete)" typu, no a nakonec s pěknou feťačkou Miou a jejím sympatickým bráchou Davidem. Film se pomalu, ale jistě začíná rozjíždět. Mia má absťák, zdrhne jedním autem, sjede do řeky a přichází nejefektivnější část celého filmu, "halucinace" a samozřejmě "stromeček". Poté začíná krvavý, špinavý a brutální masakr, kde nejsou žádné (!) vnitřnosti, ale tisíce galonů krve, končící krvavým deštíkem (ne z postav, ale "normálním"). Kdybych měl shrnout nějaké negativy, byl by to příběh, který se točí okolo jednoho bodu, a to uklidnit jednoho, zabít druhého. Dále možná smrt pejska, která byla úplně zbytečná, měl být radši naživu. Ale naopak pozitiva: Jednoznačně atmosféra. Krvavá, depresivní atmosféra, naprosto bez humoru a jakýhokoliv oddechu. Jinka mě nic nenapadá, co by stálo za nějakej zvláštní popis, všechno je super. Kdybych to měl shrnout, v traileru jsem sice čekal daleko větší hrůzu, ale nevadí mi, že tam nebyla. Společně s Mamou a, doufám, i The Conjuringem a Insidious 2 nejlepší hororový zážitek roku. Jo a větička na závěr: jestli od tohoto čekáte lekačky a atmosféru Insidious a podobných, tak spokojeni opravdu nebudete. Jo a P.S: První horor, u kterýho mě bylo na konci blivno. 95%.

• 1.9.2013  14:14
    Mama (2013)

Své hodnocení budu asi měnit, protože Mama je rozhodně jeden z nejlepších hororů roku se závěrem, kterej film z jedné strany totálně přibil k zemi a zkazil. Ćtyřka ale za atmosféru a jumpscare scény rozhodně zasloužená, o té páte budu dlouho uvažovat. Snad budou dva letošní Wanovy snímky lepší.

• 1.9.2013  13:58
    Sinister (2012)

Byl jsem na rozpacích mezi čtyřmi a 5ti hvězdami, nakonec jsem se rozhodl pro pět, a to proto, že ještě tři dny potom (ne li víc) jsem měl hodně špatnej pocit z půdy a osobně celkově. Jinak k filmu: Velmi kvalitní horor s sice malou, ale místy hodně hutnou atmosférou a sice SPOILER! s klidným, ale otřesným a špatným koncem (jak už jsem říkal, dobrý pocit nedostaven), kterej mě donutil držet se gauče jako klíště. Dávám tedy 5, ale znovu to asi vidět nechci. P.S: Nevím sice, co chce Derrickson udělat ve dvojce, ale též nevím, jestli ji chci vidět. PPS: Sice to tak asi nezní, ale Insidious je třikrát lepší a dvakrát levnější horor než Sinister.

• 29.8.2013  12:18

Drsné, klasické, divné a... ZATRACENĚ ÚŽASNEJ NÁŘEZ! Máme zde sice slabší a celkem dlouho trvající rozjezd (Stopaře nepočítaje), ale dál se nám odpoutává hodina úzkosti se zvuky šílence a motorové pily. Wow! Brutalita není vidět. Super! Rozhodně jeden z nejkultovnějších a nejlepších starých hororů. P.S: komentář uživatelky kleopatra geniální!

<< předchozí 1 2 3 4 5 6 8