t.mon

Timon Láska

okres Brno

• 24.7.2017  00:28
    Skryté zlo (2017)

Jedna hvězda za slušnou atmošku v první půlce, druhá za Trinity, jinak slabší průměr, netřeba více slov.

• 28.9.2015  12:09
    Gutterballs (2008)

Prej sportovní...

• 21.9.2015  16:38
    Poltergeist (2015)

"Dad, sorry for me being a stupid bitch." Naprosto nezajímavá duchařina, kterou si někdo dovolil šoupnout do kina, ničím nevyniká nad současnými skvosty (Insidious) či průměrovinami (Ouija), Saxon Sharbino je sice pěkná kost, ale v I Spit on your Grave dokázala, že má větší potenciál než na tohle, Rosemarie DeWitt zde nepřekvapivě podává nejlepší výkon a nudného Rockwella zastiňuje a film trochu pozvedává z úplného dna. Dvě povedené lekačky taky na dojmu přidají, ale protože byly evidentně nechtěné, necháme si to pro sebe. Za mě velké zklamání, trailer jednou zas ukázal až příliš mnoho :-(

• 10.8.2015  19:44
    Jessabelle (2014)

Strašná blbost, vkombinované voodoo filmu nijak nepřilepšuje, snad jen bodíky za působivou atmosféru v domě a skvělou scénu s vanou a vcelku zajímavé rozluštění, jinak prvních 60 minut příběhu je pořádná nuda. Jinak absolutně průměrný film, který nad ostatními nevyniká a v dnešním moři hororů se lehce ztratí. P.S: Co tohle dělá v kinech místo třeba takového The Pyramid fakt nevím :(

• 10.8.2015  17:47

Oproti jedničce, která pár dobrých částí přidala, je toto kupa nezajímavých sraček povětšinou spadajících do kategorie odpad, vyzdvihnout bych mohl asi jen J is for Jesus (dobré gore), S is for Split, U is for Utopia (vtipné), Z is for Zygote (vhodné pro těhoné ženy), pro erotomany zase V is for Vacation a jako vždy výborná Beatrice Dale v X is for Xylophone. Celkově blbost.

• 23.6.2014  13:06

Je bohužel pravda, že více jak polovina příběhů je špatných či průměrných. Ty nejhorší jsou: F is for Fart - trapná a úchylná zvrhlost; W is for WTF! - tahle hnusná změť střihů a blbosti, to snad nemohli myslet vážně. Potom ty průměrné: M Is for Miscarriage - minutová blbůstka bez příběhu, Ti West hodně sklamal; H Is for Hydro-Static - vtipné, ale špatně provedené, O Is for Orgasm, Q Is for Quack Adama Wingarda - vtipné, ale od Wingarda jsem čekal víc Výběr těch nejlepších: X Is for XXL Xaviera Gense - brutalitk, při které vás zamrazí; D is for Dogfight - zajímavý nápad, perfektně provedené, L Is for Libido - úchylnost, ale krvavá a zajímavá, oceňuju; Y is for Youngbuck - pedofilní podivnost, ale s perfektním závěrem. Nezapomeneme ani na T is for Toilet Leea Hardcastla a jiné animované srandičky. Celkově převládá průměrnost a špatnost a doufám, že druhý díl bude lepší.

• 22.2.2014  13:23

První doslova hodina filmu byly kecy, kecy, kecy. Lekačky - nic. Napětí - nic. Akorát dokumentární kecy. Od tohohle jsem si bůhvíproč něco myslel, ale dostal jsem prázdný, podprůměrný výplach, kde se sice nějaké ty vraždy objeví, ale mimo záběr. Napětí kdežtak maličké, ale taky za nic nestojí. Na druhou stranu, po found footage stránce celkem dobře odvedená práce (existují mnohem horší). A "Al" z Kroku za Krokem nepředvedla vůbec nic. 40%.

• 1.10.2013  20:18

Tento díl jsem si nechával na konec s tím, že nejhorší věc v podobě čtyřky nemohla být. Chyba. Tady jsem hoooodně na vážkách mezi druhou a třetí hvězdicí. Film je hodně roztahaný a z polovičky se v něm nestane absolutně nic. postavy mezi sebou tlachají a nic se neděje. Od půlky se začne něco dít, ale je to hodně na pytel, protože pan Williams udělal chybu v tom, že před každým strašením udělal (prdící) zvuky, takže nic nepřekvapí. Co je dobré, je kvalita herců, to se polepšili, a ta jedna jediná opravdová lekačka skoro ani nestála za to. Katiina předchozí role byla výborná, zde byla hodně zazděná a "hororově" se teda neukázala ani jednou. Dávám 2, protože jak ten koment píšu, negativů je opravdu víc než pozitiv. Promrhané peníze. 45%. P.S: Neudělejte tu chybu jako já a před tímhle si rohodně nepouštějte díl čtvrtý, na začátku obrovskej spoiler v podobě konce dvojky. Nejlepší pořadí je rozhodně tohle: Buď chronologicky, nebo: PA, PA3, PA2, PA4.

• 23.9.2012  19:55
    Sněžní pavouci (TV film) (2007)

Snowboardisti neměli šanci.

• 20.9.2012  13:17
    Superžralok (2011)

Já sice miluju takovýhle kraviny typu Mega Shark vs. Giant Octopus, ale tohle bylo trochu moc přes čáru. Ropné vrty narazí na skálu a díky tomu probudí pravěkého žraloka. Raye moc nemusím, ale tohle trochu přehnal, to už i ten 2hlavý žralok snad musí být lepší, ne? 2 hvězdičky za to, že se při tom nad tou trapností občas zasmějete. Jinak ztráta času.

• 4.9.2012  19:50

Katastrofa!

• 12.8.2012  19:42

Není divu, že po tomhle musel šéf Disney odstoupit. Film jsem viděl na dovolené a zkazil mi náladu (trapnost Batman: Gothamský rytíř, co jsem viděl hned potom, mi den zkazila totálně, ale to odbočuju). Chlap bloumá po Marsu, sem tam nějaký boj, snaha dostat se zpět na zem, smrt SPOILER! jeho ženy a dítěte na Zemi, SPOILER! nucená svatba jeho přítelkyně na Marsu atd. Ani souboj v aréně to nezachránil, jedině Marsský "pes" docela pobavil, jinak blbost, kterou nekupovat, protože se nevyplatí. Čtvrt miliardy v záchodě, která se měla narvat do něčeho pořádnýho, třeba The Cabin in the Woods.

• 5.7.2012  21:18

Podle zdejších komentářů After Dark Horrorfesty nejsou zrovna dvakrát dobré, ale i pžřes špatné hodnocení zde na ČSFD a špatné ohlasy jsem si to stáhl. A špatné ohlasy byly tentokrát pravdivé. U hororu se mám klepat aspoň dvě třetiny, a ne půlku jedné třetiny. Ani ti herci už za nic nestojí, hlavní hrdinka je pěkně škaredá (až na tu pěknou bloncku, která tam je na 5 minut). Ale když už něco, tak se to většinou povedlo. A za to ty dvě hvězdičky, protože například závěr či hrob a scény s Mary Weawerovou mají něco do sebe. Tak můj první film od ADF se moc nepodařil. 40%. Edit po dvou letech: Nepamatuju si ani scénku:D

• 25.3.2012  20:02
    Drakoleb (TV film) (2011)

Hrůza. Kdybych si to koupil na DVD, asi bych se zabil.

• 24.12.2011  09:03

Fuj fuj fuj fuj, to mimino na závěr bylo hnusý. Jinak strašná kravina, ale aspoň Linnea Quiqley ukázala kozy.

• 12.11.2011  09:20
    Azyl (2008)

Tak tohle mi nesedlo. Ellis je můj oblíbený režisér, zatím mě ničím nezklamal(opravu ničím), jenom tímhle. První půlhodinu se neděje nic(až na náramek Sarah, to bylo dobrý), poté konečně první vražda, aspoň že ne mimo záběr, a pak další vražda, ale všechno stojí za prd. Přikláním se k uživateli Campbell, ten doktor se snad vážně snažil napodobit Kruegera, a souhlasím s uživatelem Hakha, potěší zde jen nahá Sarah, jinak nic.

• 13.9.2011  15:47
    Pterodaktyl (2005)

První půlka ještě ušla, (uvažoval jsem dokonce o slabých 4*!!!), ale pak už se to zvrtlo. Je to kreténovina, ale co se dá čekat od AWP. 35%.

• 13.8.2011  20:36

Není to nejhorší. Některé Asylumovky jsou o dost horší(H.G.Wells War of the Worlds).35%

• 28.7.2011  20:03
    Mamut (TV film) (2006)

Shit, který je svou blbostí výborný a důvod, že nedávám 3*, jsou efekty, které jsou vyrobeny za 5 dolarů a nestojí za nic.

• 27.6.2011  20:47

Ze začátku velice dobrý film(ucvaknutí Elishina prstíku je nezapomenutelné), ale od této scény už jenom nuda a nuda. Serra se sice snažil, ale nevyšlo mu to. Velké plus jsou masky, ty byly hodně slušné. Narozdíl od Serrova dalšího hororového snímka Orphan je tohle blbost. Vivat Orphan!

• 1.6.2011  14:48

Spíš 1-5* hvězdičky. Blbost všeho druhu.

• 1.6.2011  14:45

O chlup lepší než New Moon, ale jak už říkal Galadriel, žádná sláva se nekoná.

• 1.6.2011  14:35

Zlé, hodně zlé. Příběh dobrý, konec velmi špatný. Doufám, že Artur a Souboj dvou světů nebude takový, ale jestli jo, tak...

• 19.3.2011  21:23

Ne ne ne. Já mám Aju strašně rád( dokonce ho mám v topce oblíbených režisérů), Ale tohle je jeho zaručeně nejhorší film. Psychopatický vrah se vloupá do domu, všechny povraždí, jednu holku unese, druhá se ji snaží zachránit.Vod tohohle okamžiku se to začíná velmi pomalu rozjíždět. Jenže pak je tu ten konec. Skoro vůbec jsem nechápal, o co tam běží . Teprve v titulkách jsem to pochopil. Jdu si pustit Hory mají oči, to mě uklidní.

• 21.2.2011  15:22

Na tenhleten film jsen se těšil dost dlouho, i když jsem si myslel, že to dopadne nějak takhle. Narozdíl od knížek je to debilovina. Víte jak to měli natočit. Měli to natočit tak, jako je to v těch závěrečných titulcích. Kdyby to tak bylo, byl bych nadšený.

• 8.2.2011  14:58

Docela nuda. Ale nějaký dobrý scény se taky najdou.

• 12.8.2012  19:46

Předtím viděn John Carter, což mi náladu nezlepšilo, ale tohle mi ji zkazilo totálně. Necelých 75 minut trapnosti, dlouhý, pomalu se rozvíjející začátek, 5 trapných příběhů, šestý (v pořadí třetí) ušel, za to jedna hvězdička, jinak nedoporučuji snad nikomu, kromě těch největších fandů Temného rytíře (a vlastně ani těm ne, budou znechuceni).

• 18.12.2011  12:44

Jaký vražední ptáci? Jaký vražední ptáci? Ano, jednoho člověka nejdřív oslepí a pak zavraždí, ale jinak vůbec nic, jinak klasická, nezajímavá, nudná blbá zombie vyvražďovačka, která nemá snad všechno, co film má mít: Nemá to příběh(i když možná...), nemá to atmosféru, nemá to nic. Jediné, za co dávám necelou hvězdičku, je hudba, která je fakt krásná a být to dobrý film, navodila by strašidelnou atmosféru, a krásní, exotičtí ptáci.

• 13.10.2011  18:14
    Megapiraňa (TV film) (2010)

Soráč, Asylume, ale tohle se ti fakt nepovedlo. Forsbergovi a Atkinsovi se omlouvám, ale pro mě je v Asylumu snad jen jeden dobrej režisér, a to Leigh Scott (Griff Furst je ale taky dobrej, 100 Million BC je dost dobrý). Dlouho jsem se rozhodoval, jestli dám odpad, 1* nebo 2*. Nebyl jsem ani štědrý ani hrubý, ano, dal jsem 1*. Proč jsem nedal 2* jako u ostatních Asylumovek? Protože ostatní Asylumovky dávají smysl, tohle ne. A můžu jmenovat ještě hodinu. Ale pořád lepší než Atkinsův Merlin. 20%.

• 17.8.2011  18:43

Horší akční film nenajdete.