t.mon

t.mon

Timon Láska

okres Brno

• 27.1.2012  18:06

Výborné. Já, podobně jako Viktooorka, říkám, že Pokémoni jsou moje srdcová 1 a snad nikdy je nepřestanu mít rád (připadá mi dobré dokonce i Diamant a Perla). Takže jejich "První film" si místo prvního filmu vybojoval velmi dobře. MewTwo i Mew jsou dost drsní (hlavně MewTwo), na výbornou si to zde samozřejmě vybojovali i ostatní Pokémoni (Gyarados se předvedl). Ale hlavně zde musím vychválit Ashe a jeho Pikachu, kteří zde podle mě (až na MewTwoa) vytvářejí nejlepší akci za celý film. SPOILER! PS: Když Ash zkameněl a Pikachu a ostatní pro něj plakali, tak málem bych to pustil taky. 85%.

• 15.7.2012  21:30

Paráda, paráda a napotřetí to bohužel nejde. SDoZI je suprovej, Scooby a Shaggy bez diskuze nejlepší, děsivé prostředí močálů, fajn zombíci a Scoobyho keksy. Plusy. A teď mínusy. Debilita některých postav (obzvlášť Daphne, které je mimořádně blbá, trapná a ty její oči :D), ne moc dobrej scénář a blbej závěr (SPOILER! Sice to že to nebyli padouši ale skuteční zombíci a duchové a vlkodlaci je sice fajn, ale mě to nesedlo. Konec SPOILERU). Ale nějaká změna to je a přece jenom je SDoZI Scooby-Doo a Scooby-Doo je Scooby-Doo :D. Slabší 4.

• 13.8.2011  20:37
    Con Air (1997)

Já...nevím, co říct. Lepší film s Nicolasem Cagem nedostanete ani v Hollywoodu! 100%.

• 24.12.2011  09:13
    Vřískot (1996)

Ááá, Cravene, tys to zase dokázal. Tohle je jeden z nejlepších hororů, co jsem kdy viděl. Lepší "cool" vrah než Ghostface se dnes nenajde. Přidávám za Neve Campbell, je úžasná. Nejlepší film roku 1996 aneb děti se na horory moc dívat nemají.

• 12.2.2011  13:57

Jednička se mi líbí o chlup víc.

• 6.11.2015  19:09
    Why, Charlie Brown, Why? (TV film) (1990)

Možno shlédnout na youtube - angličtina lehká, postavy mluví srozumitelně. Celkem pěkný americký "večerníček" s mým oblíbencem, komiksovým Snoopym, který bohužel dostává pramálo prostoru, a zbytek jsou možná trošku dojemné, ale jinak nudné řeči o tom, jak Linusova přítelkyně dostane leukémii, proto se většina filmu odehrává v nemocnici. Pro děti určitě skvělé.

• 13.8.2011  17:54

Uživatel J*A*S*M to za mě podrobně vypsal, ale já ještě něco připíšu. Pet Sematary je výborný atmosferistický béčkový horor s vynikající knižní předlohou. Jen tak dál, tvůrci Kingových filmových předělávek. 100%.

• 21.8.2011  19:59
    Simpsonovi (TV seriál) (1989)

"Mám tři děti a žádný peníze. Proč nemůžu mít žádný děti a tři peníze?"100% Nejoblíbenější postava: Bart Simpson. Nejoblíbenější série: 12. nejoblíbenější tři epizody: 1. New Kids on the Blecch(S12E14) 2. Eternal Moonshine of the Simpson Mind(S19E09) 3. Little Girl in the Big Ten(S13E20).

• 21.9.2012  12:48

BOMBA! Pekelná jízda jak má být. O chlup lepší než první díl, Pinhead má zde konečně prostor ďáblovat, Kirsty ztratila ze své uvřískanosti a malá Tiffany je skvělá. Finální cenobit je super.

• 17.12.2011  15:59

Dávám 4*, i když nevím, za co je vlastně dávám. Paranormal Activity+Poltergeist+Insidious = Witchcraft: Vražedná magie. Dva lidi přijedou na ostrov(bez povolení, a to je špatně jelikož se to nesmí), další asi pětice lidí jsem přijede, a zjistí se, že tu dříve žily a byly upalovány čarodějnice. No a zjistí se, že jedna čarodka ještě žije. Divnější film jsem asi ještě nikdy neviděl. kamera+prostředí docela dobrý, atmosféra: Na Amíky a na to, že je to béčko, slušný.

• 27.9.2015  00:17

Nejde to jinak. Cajdák všech cajdáků, ale tak neskutečně krásný.

• 24.12.2011  09:03

Fuj fuj fuj fuj, to mimino na závěr bylo hnusý. Jinak strašná kravina, ale aspoň Linnea Quiqley ukázala kozy.

• 26.1.2011  14:19
    Predátor (1987)

Nejlepší horor s Arnoldem Schwarzeneggrem. Stoprocentně.

• 18.12.2011  12:44

Jaký vražední ptáci? Jaký vražední ptáci? Ano, jednoho člověka nejdřív oslepí a pak zavraždí, ale jinak vůbec nic, jinak klasická, nezajímavá, nudná blbá zombie vyvražďovačka, která nemá snad všechno, co film má mít: Nemá to příběh(i když možná...), nemá to atmosféru, nemá to nic. Jediné, za co dávám necelou hvězdičku, je hudba, která je fakt krásná a být to dobrý film, navodila by strašidelnou atmosféru, a krásní, exotičtí ptáci.

• 5.9.2012  18:40

Alejo, ono to docela šlo, ale zub času se na tom podepsal. Ale ten borec co hrál Malachaie, tak byl hnusnej.

• 15.1.2012  12:59

Tak tu máme zase jeho jméno-našeho krále-Wese Cravena. Už nám stvořil The Last House on the Left a The Hills Have Eyes a ještě nán stvoří Scream, toto je ovšem společně se Scream tvoří Cravenovo numero uno, BEST FOREVER a nejlepší osmdesátka. Freddy mě děsí dokonce i dnes, Robert Englund se svými břitvami ruluje a tvoří jednoho z mých nejoblíbenějších filmových zabijáků. Plus (ne)krásná Heather Langenkamp to zahrála skvěle (ta scéna ve vaně mě opravdu dostala).

• 25.11.2011  19:55
    Poltergeist (1982)

Díky seriálu Family Guy a jeho parodii na tento snímek, mě už nemohlo nic překvapit. A docela se to nepovedlo. Je to strašidelné, atmosferické, bohužel ne krvavé(i když v tomto případě to asi je jen dobře), ale i tak je to jeden z nejlepších hororů 80. let. Dávám 4, nevím jestli silnější nebo slabší. Procenta-80-85%.

• 10.11.2011  18:37
    Věc (1982)

Výborný film s vynikajícíma hercema(Kurt jak jinak), atmosférou(poslední scéna pod sněhem) a jinak prostě suprovej film, nesmrtelný kult. 100%

• 7.7.2012  19:52
    Noci hrůzy (1981)

Když jsem v první pětiminutovce viděl ty zombíky, doufal jsem, že to bude aspoň zábava, ale ne. Takže dámy a pánové, TOHLE JE NEJHORŠÍ FILM, CO JSEM KDY VIDĚL!!! A to jsem se na ten film tak těšil. Prostředí - docela ještě dobré, ale to je jediný plus. Herci - příšerní, ta bloncka je ještě navíc tak uvřískaná, že bych ji odrovnal hned tou puškou, kamera - roztřepená, takže jsem z toho ani nic neměl,. Ovšem ze všeho nejhorší jsou masky, ty jsou tak hrozný, že lepší dělaj aji v Asylumu. A pan Bianchi to asi nemá v hlavě v pořádku, protože za tohle by se styděl nejen Edward D. Wood Jr., ale i já. Tohle DVD jsem i s obalem hodil rovnou do koše. 0% a o tomhle paskvilu už nechci nikdy slyšet!

• 5.2.2012  15:39

Škoda, nepovedlo se. Je prostě jasně vidět, že ten žralok je gumovej. SPOILER! Je to vidět třeba v tý scéně po masakru s windsurfingem, kdy ten žralok sežere toho chlapa s megafonem. KONEC SPOILERU! Viděl jsem sice málo žraločích hororů, ale tohle je určitě jeden z nejhorších. Útes smrti (o Čelistech samozřejmě nemluvím) je stokrát lepší než tahle kokotina.

• 29.11.2011  16:27
    Princové jsou na draka (TV film) (1980)

Nejkultovější kult všech kultů, který nikdo nikdy nemůže zapomenout.

• 26.8.2013  12:40

Ani nevím proč, ale od tohoto základního šutru slasheru jsem čekal daleko víc. Místo toho jsem dostal úplně průměrnou vyvražďovačku, která má atmosféru jen v posledních 15 minutách a celkem slušné vraždy.. Chtěl jsem dát jen 3 hvězdičky, ale za tu poslení čtvrthodinku zvyšuju. Čistá čtyřka to ale není. Víckrát vidět nemusím.

• 11.8.2012  14:57
    Halloween (1978)

No comment!

• 1.1.2012  15:32

Podle mě takovej prequel ke Šmoulům. Mohlo se z toho vytěžit víc si myslím. Nejvíce zde zabodoval asi Koumák s Pewittem. Jen mě vadilo, že se šmoulové objevili až po 30 minutě.

• 19.5.2011  16:29

Snoopy, jsi dobrej.

• 29.8.2013  12:18

Drsné, klasické, divné a... ZATRACENĚ ÚŽASNEJ NÁŘEZ! Máme zde sice slabší a celkem dlouho trvající rozjezd (Stopaře nepočítaje), ale dál se nám odpoutává hodina úzkosti se zvuky šílence a motorové pily. Wow! Brutalita není vidět. Super! Rozhodně jeden z nejkultovnějších a nejlepších starých hororů. P.S: komentář uživatelky kleopatra geniální!

• 17.8.2011  18:43

Horší akční film nenajdete.

• 8.12.2011  16:04

Tak, asi si dovolím říct, že je to jeden z nejlepších hororů 60. let a jeden z nejlepších černobílých hororů. Dávám 4, ale vlastně nevím, proč nedávám pět, je to fakt nářez, tohle se nepotkává každý den. Ty zombie mě fakt dostaly a vyděsily, byly fakt chytrý(to už dneska nikoho nenapadne, aby zombie rozbila okno kamenem). Ty 4 si to fakt zaslouží. Jenom škoda, že Barbara nepřežila, přál bych jí to. 85%.

• 28.8.2011  09:04

Chtěl jsem dát 4*, ale za to, že jsem ještě hodinu po tom brečel, zvyšuji na 5*. Nádhera. 95%.

• 28.8.2011  12:31
    Smolař (1965)

Jeden z nejhorších filmů s Funesem.