t.mon

t.mon

Timon Láska

okres Brno

• 11.8.2012  20:58

No nic moc, a to jsem se tak těšil.

• 11.8.2012  14:57
    Halloween (1978)

No comment!

• 22.7.2012  17:36

Tak tohle je opravdu jasná pětihvězda s hvězdičkou s hvězdičkou. Klepal jsem se od SPOILER! první minuty se zombíkem a hned jsem věděl, že tohle bude pecka. The Innkeepers opravdu nejsou pro každého, ale zde souhlasím s uživateli J*A*S*M, panjosef a JAn, protože tohleto je opravdu horor s velkým H. Sara Paxtonová od výplachové Shark Night přešla k větším rolím a Ti West z ní udělal opravdu hvězdu. Postava s astmatickým záchvatem, bez síly (odpadky) a odhodláním objevit Madeline O´Malley, si West opravdu líp vymyslet nemohl. A o Madeline řeč není, z tý se podělá skoro každej. Bulvy jedny zatracený. A 52%? Proč? Best Horror of the Year 2011

• 15.7.2012  21:30

Paráda, paráda a napotřetí to bohužel nejde. SDoZI je suprovej, Scooby a Shaggy bez diskuze nejlepší, děsivé prostředí močálů, fajn zombíci a Scoobyho keksy. Plusy. A teď mínusy. Debilita některých postav (obzvlášť Daphne, které je mimořádně blbá, trapná a ty její oči :D), ne moc dobrej scénář a blbej závěr (SPOILER! Sice to že to nebyli padouši ale skuteční zombíci a duchové a vlkodlaci je sice fajn, ale mě to nesedlo. Konec SPOILERU). Ale nějaká změna to je a přece jenom je SDoZI Scooby-Doo a Scooby-Doo je Scooby-Doo :D. Slabší 4.

• 7.7.2012  19:52
    Noci hrůzy (1981)

Když jsem v první pětiminutovce viděl ty zombíky, doufal jsem, že to bude aspoň zábava, ale ne. Takže dámy a pánové, TOHLE JE NEJHORŠÍ FILM, CO JSEM KDY VIDĚL!!! A to jsem se na ten film tak těšil. Prostředí - docela ještě dobré, ale to je jediný plus. Herci - příšerní, ta bloncka je ještě navíc tak uvřískaná, že bych ji odrovnal hned tou puškou, kamera - roztřepená, takže jsem z toho ani nic neměl,. Ovšem ze všeho nejhorší jsou masky, ty jsou tak hrozný, že lepší dělaj aji v Asylumu. A pan Bianchi to asi nemá v hlavě v pořádku, protože za tohle by se styděl nejen Edward D. Wood Jr., ale i já. Tohle DVD jsem i s obalem hodil rovnou do koše. 0% a o tomhle paskvilu už nechci nikdy slyšet!

• 5.7.2012  21:18

Podle zdejších komentářů After Dark Horrorfesty nejsou zrovna dvakrát dobré, ale i pžřes špatné hodnocení zde na ČSFD a špatné ohlasy jsem si to stáhl. A špatné ohlasy byly tentokrát pravdivé. U hororu se mám klepat aspoň dvě třetiny, a ne půlku jedné třetiny. Ani ti herci už za nic nestojí, hlavní hrdinka je pěkně škaredá (až na tu pěknou bloncku, která tam je na 5 minut). Ale když už něco, tak se to většinou povedlo. A za to ty dvě hvězdičky, protože například závěr či hrob a scény s Mary Weawerovou mají něco do sebe. Tak můj první film od ADF se moc nepodařil. 40%. Edit po dvou letech: Nepamatuju si ani scénku:D

• 5.4.2012  12:08

Sakra, jak moc jsem se na to těšil, tak velké zklamání. 3D je zbytečné,ale 2D by bylo také k ničemu, protože na plátnu nebylo vidět nic (Minotaurus, Chiméry). Vidět byli obři (ale nebyli nic moc), ale nejlepší byl, i když nic nepředvedl, Kronos, s ním si Liebesman poradil vskutku dobře.

• 25.3.2012  20:02
    Drakoleb (TV film) (2011)

Hrůza. Kdybych si to koupil na DVD, asi bych se zabil.

• 20.3.2012  17:59

Slabší rozjezd, ale jinak dost dobrá anime řežba (ano, jak si každý všiml, mám na mysli Dialgu, Palkii a Darkraie)- Těším se, až se podívám na Giratina a strážce nebe. Jo a fandil jsem Palkii.

• 12.3.2012  09:06

Dobrý. Určitě lepší než jednička. 3D je zde využitý. Navíc Vanessa Hudgens je kočka.

• 5.3.2012  15:56

Tak bohužel, jeto horší než jednička, sice ne o dost, ale je. Ale o zábavu nouze samozřejmě není (kostlivci). Gosnell to má u mě zatím dobrý (se Šmoulama a prvním Scoobym).

• 26.2.2012  18:39

Dobrý, jenom mi vadil strašně předvídatelnej konec (SPOILER! Myslím, když si je ten chlap ze sociálky k sobě vezme a jsou to jeho děti).

• 26.2.2012  17:48

Ale jo, docela zajímavý. Přidáno k DVD Hotel pro psy jako bonus.

• 8.2.2012  13:44

Kéž bych mohl, kéž bych mohl, ale já nemůžu. Kéž bych mohl o tomhle skvostném filmu říct, že je to nejlepší film roku 2010, ale nemůžu, protože je spoustu filmů stejně dobrých jako tenhle, např. Black Swan, Yogi Bear (opravdu), Clash of the Titans, The Legend of the Guardians: Owls of Ga´Hoole, How to Train your Dragon, Harry Potter and the Deathly Hallows - Part I a mohl bych pokračovat dál. Tohle je skvělé psychologické, depresivní atmosferistické dílo od vynikajícího nejmenovaného režiséra, které vás donutí na pohovce sedět a pevně se držet za její okraje, dokud to neskončí, protože se budete klepat jako šílení a nebudete chtít ani na záchod. A závěr je úplně nečekaný a senzační a ani za měsíc na to nezapomenete. Opravdu jeden z nejlepších filmů roku 2010 a Leonard by si toho zlatého naháče opravdu zasloužil.

• 5.2.2012  15:39

Škoda, nepovedlo se. Je prostě jasně vidět, že ten žralok je gumovej. SPOILER! Je to vidět třeba v tý scéně po masakru s windsurfingem, kdy ten žralok sežere toho chlapa s megafonem. KONEC SPOILERU! Viděl jsem sice málo žraločích hororů, ale tohle je určitě jeden z nejhorších. Útes smrti (o Čelistech samozřejmě nemluvím) je stokrát lepší než tahle kokotina.

• 5.2.2012  11:25

Wow, tak tohle je masakr. Vůbec první film, co jsem nedokoukal. Příšerní herci, příšerná režie, příšerné masky, příšerný scénář, všechno tu jde vy víte kam. Jediné, co je tu trochu hezké, je krásná krajina, jenže v té debilní kameře to není znát. Prý: "Skvělá kamera". Distributoři od DVD edice to asi neviděli. A za tohle jsem v Levných DVD utratil 49 Kč. Jeden z nejhorších filmů, co jsem kdy viděl. Marku Atkinsi, jestli od tebe neuvidím lepší film, vyhlásím ti válku. Asylume, nikdy víc od tebe žádnou fantasy! NIKDY VÍC!!!

• 27.1.2012  18:06

Výborné. Já, podobně jako Viktooorka, říkám, že Pokémoni jsou moje srdcová 1 a snad nikdy je nepřestanu mít rád (připadá mi dobré dokonce i Diamant a Perla). Takže jejich "První film" si místo prvního filmu vybojoval velmi dobře. MewTwo i Mew jsou dost drsní (hlavně MewTwo), na výbornou si to zde samozřejmě vybojovali i ostatní Pokémoni (Gyarados se předvedl). Ale hlavně zde musím vychválit Ashe a jeho Pikachu, kteří zde podle mě (až na MewTwoa) vytvářejí nejlepší akci za celý film. SPOILER! PS: Když Ash zkameněl a Pikachu a ostatní pro něj plakali, tak málem bych to pustil taky. 85%.

• 17.1.2012  17:18
    Amulety života a smrti (TV film) (2008)

Ale jo, nebylo to tak hrozné, i když asi víc jak půltucet scén by se dal vylepšit. A navíc Lexa Doig a Stefanie von Pftetten jsou dost sexy kočky. Průměr, takže 40-60%.

• 15.1.2012  17:26

Super komedie, ale U pokladny stál... je jednoznačně lepší.

• 15.1.2012  12:59

Tak tu máme zase jeho jméno-našeho krále-Wese Cravena. Už nám stvořil The Last House on the Left a The Hills Have Eyes a ještě nán stvoří Scream, toto je ovšem společně se Scream tvoří Cravenovo numero uno, BEST FOREVER a nejlepší osmdesátka. Freddy mě děsí dokonce i dnes, Robert Englund se svými břitvami ruluje a tvoří jednoho z mých nejoblíbenějších filmových zabijáků. Plus (ne)krásná Heather Langenkamp to zahrála skvěle (ta scéna ve vaně mě opravdu dostala).

• 10.1.2012  15:35
    Triangle (2009)

Úděl nám určuje Triangle, přátelé. Nejlepší horor roku 2009. 100%

• 7.1.2012  09:36

Výborný film, kterým jsem byl zcela pohlcen. Konec je opravdu nepředvídatelný.

• 2.1.2012  18:07

Pardon, opravdu pardon, vím, že mě za to budete lynčovat, ale já se skvěle bavil! Vysokým hláskem parodizující největší moderní hity(mě se nejvíc líbil BadRomance) Chipmunkové a Chipettky tentokrát rozjely naplno a padá nám tu jeden hit za druhým. Řadím si to do své TOP 5 animáků roku (pořadí: 1 - Rango, 2 - The Adventures of Tintin: Secret of the Unicorn, 3 - The Smurfs, 4 - Alvin and the Chipmunks: Chip-Wrecked, 5 - Rio).

• 1.1.2012  15:32

Podle mě takovej prequel ke Šmoulům. Mohlo se z toho vytěžit víc si myslím. Nejvíce zde zabodoval asi Koumák s Pewittem. Jen mě vadilo, že se šmoulové objevili až po 30 minutě.

• 29.12.2011  09:33
    Scooby-Doo: Začátek (TV film) (2009)

Ten, kdo to udělal, to opravdu nebylo předvídatelné. Jenom škoda, že měli tak divný vzhledy.

• 25.12.2011  19:49

Tak pro mě asi nejlepší MI.

• 24.12.2011  09:13
    Vřískot (1996)

Ááá, Cravene, tys to zase dokázal. Tohle je jeden z nejlepších hororů, co jsem kdy viděl. Lepší "cool" vrah než Ghostface se dnes nenajde. Přidávám za Neve Campbell, je úžasná. Nejlepší film roku 1996 aneb děti se na horory moc dívat nemají.

• 24.12.2011  09:03

Fuj fuj fuj fuj, to mimino na závěr bylo hnusý. Jinak strašná kravina, ale aspoň Linnea Quiqley ukázala kozy.

• 18.12.2011  12:44

Jaký vražední ptáci? Jaký vražední ptáci? Ano, jednoho člověka nejdřív oslepí a pak zavraždí, ale jinak vůbec nic, jinak klasická, nezajímavá, nudná blbá zombie vyvražďovačka, která nemá snad všechno, co film má mít: Nemá to příběh(i když možná...), nemá to atmosféru, nemá to nic. Jediné, za co dávám necelou hvězdičku, je hudba, která je fakt krásná a být to dobrý film, navodila by strašidelnou atmosféru, a krásní, exotičtí ptáci.

• 17.12.2011  15:59

Dávám 4*, i když nevím, za co je vlastně dávám. Paranormal Activity+Poltergeist+Insidious = Witchcraft: Vražedná magie. Dva lidi přijedou na ostrov(bez povolení, a to je špatně jelikož se to nesmí), další asi pětice lidí jsem přijede, a zjistí se, že tu dříve žily a byly upalovány čarodějnice. No a zjistí se, že jedna čarodka ještě žije. Divnější film jsem asi ještě nikdy neviděl. kamera+prostředí docela dobrý, atmosféra: Na Amíky a na to, že je to béčko, slušný.