t.mon

t.mon

Timon Láska

okres Brno

• 17.12.2011  15:59

Dávám 4*, i když nevím, za co je vlastně dávám. Paranormal Activity+Poltergeist+Insidious = Witchcraft: Vražedná magie. Dva lidi přijedou na ostrov(bez povolení, a to je špatně jelikož se to nesmí), další asi pětice lidí jsem přijede, a zjistí se, že tu dříve žily a byly upalovány čarodějnice. No a zjistí se, že jedna čarodka ještě žije. Divnější film jsem asi ještě nikdy neviděl. kamera+prostředí docela dobrý, atmosféra: Na Amíky a na to, že je to béčko, slušný.

• 9.12.2011  20:05

Jsem člověk, který si do kina zaskočí maximálně jednou za měsíc, takže tohle je můj první prosincový film(půjdu ještě na Mission: Impossible: Ghost Protocol a Alvin a Chipmunkové 3). Na to, že je to Dreamworks, je to od nich asi nejhorší film, co jsem kdy viděl. Byl jsem na 3D, vyhmátli to, 3D efekty jsou asi jediné, co mohu pochválit. Nic moc, no.

• 8.12.2011  16:04

Tak, asi si dovolím říct, že je to jeden z nejlepších hororů 60. let a jeden z nejlepších černobílých hororů. Dávám 4, ale vlastně nevím, proč nedávám pět, je to fakt nářez, tohle se nepotkává každý den. Ty zombie mě fakt dostaly a vyděsily, byly fakt chytrý(to už dneska nikoho nenapadne, aby zombie rozbila okno kamenem). Ty 4 si to fakt zaslouží. Jenom škoda, že Barbara nepřežila, přál bych jí to. 85%.

• 1.12.2011  17:44
    BloodRayne (2005)

Ale jo, nebylo to vůbec hrozné. PS: Můj stý komentář, asi jsem si na něj měl vybrat jinej film.

• 29.11.2011  16:27
    Princové jsou na draka (TV film) (1980)

Nejkultovější kult všech kultů, který nikdo nikdy nemůže zapomenout.

• 27.11.2011  15:02
    Pokémon: Diamant a perla (TV seriál) (2006)

O trochu horší než první pokémoni, prakticky stejné akorát SPOILER! Misty vystřídala Dawn, Ash nemá Pikachu, Pidgeotta, Squirtla, Bulbasaura, Butterfree, Charmandra atd. ale Pikachu, Aipoma(později ho má Dawn), Turtwiga a Starly.

• 27.11.2011  11:48
    Kazatel (2011)

Scott Charles Stewart udělal nejhorší chybu v celém životě-spojil upířinu, horor a western v jedno. To se snad musí vymstít úplně všem. Naštěstí to Scott moc nepodělal a u mě si označil další úspěch. Legii to těsně šlape na paty, ale nemá to na ni. Aspoň to nemělo přehnanou stopáš(mít to stejně dlouhou stopáž jako Legion, tak bych asi hodnocení snížil). Scénář je zas úplně na pytel(i když tentokrát to SCS nepsal), což je u filmu asi jediný mínus, jinak zde skoro vše klape(kamera, upíři, akce). Jediné, co se dá ještě vytknout, že od Legie to totálně, ale totálně ztratilo atmosféru(ani jednou jsem neposkočil narozdíl od Legie). Dávám 79% a to jsem docela hodn, protože tohle procento už je u mě na 3*.

• 26.11.2011  11:20
    Zombieland (2009)

PARÁDA! Mnohem lepší než Soumrak mrtvých. Postavy nejsou vůbec blbé, právě naopak, Nejvíc se mi líbil Tallahessee a Wichita(z hlavních rolí, z vedlejších samozřejmě Bill Murray). Co dodat? Nejlepší zombie komedie všech dob. Dvojky se nemůžu dočkat. 100%.

• 25.11.2011  19:55
    Poltergeist (1982)

Díky seriálu Family Guy a jeho parodii na tento snímek, mě už nemohlo nic překvapit. A docela se to nepovedlo. Je to strašidelné, atmosferické, bohužel ne krvavé(i když v tomto případě to asi je jen dobře), ale i tak je to jeden z nejlepších hororů 80. let. Dávám 4, nevím jestli silnější nebo slabší. Procenta-80-85%.

• 24.11.2011  17:43
    Legie (2010)

Slabší 4. Legion je docela dobrý horor, nicméně je scénář fakt na prd. Jak zde už říkal J*A*S*M, Scott Charles Stewart by scénáře psát neměl. Ale... natočené je to fakt dobře, prostředí nemá chybu, démoni také ne. Bodlo by zde víc krve, ale co nadělám. 80%.

• 17.11.2011  14:55

Nebijte mne, ale tomuhle opravdu dám za 5. Jako vždycky mě animák zaujal, je to super vtipné, krásná animace, a osobně vynikající film. 100%.

• 12.11.2011  09:20
    Azyl (2008)

Tak tohle mi nesedlo. Ellis je můj oblíbený režisér, zatím mě ničím nezklamal(opravu ničím), jenom tímhle. První půlhodinu se neděje nic(až na náramek Sarah, to bylo dobrý), poté konečně první vražda, aspoň že ne mimo záběr, a pak další vražda, ale všechno stojí za prd. Přikláním se k uživateli Campbell, ten doktor se snad vážně snažil napodobit Kruegera, a souhlasím s uživatelem Hakha, potěší zde jen nahá Sarah, jinak nic.

• 10.11.2011  18:37
    Věc (1982)

Výborný film s vynikajícíma hercema(Kurt jak jinak), atmosférou(poslední scéna pod sněhem) a jinak prostě suprovej film, nesmrtelný kult. 100%

• 5.11.2011  11:57

PHINEAS AND FERB 4EVER! 100%.

• 30.10.2011  14:26

Natočej to, musíme věřit!

• 30.10.2011  09:15

Základ Paranormálních jevů. Co dodat? Je to levné. A hooodně strašidelné.

• 29.10.2011  16:02

Já chci oba Méďi domů! 100%.

• 29.10.2011  12:47

Lepší než DM, horší než MtS a EM. 80%.

• 28.10.2011  09:05
    Tintin a případ Hluchavka (TV film) (1964)

Můj první viděný Tintin dopadl celkem dobře. I když tuším, že Chrám boha Slunce a Jezero žraloků je lepší. 80%.

• 27.10.2011  09:38

I když jsem asi jediný, co si to tady myslí, řeknu to na rovinu: Nádhera! 100%.

• 22.10.2011  13:59

Asi jeden z těch horších dílů, ale přece jenom je to Scooby.

• 22.10.2011  09:33

Zack Snyder se zbláznil. Totálně! LotG je temná, animovaná fantasy, která podle mě rozhodně není určená pro děti. Snyder si SPOILER! vzal příklad z 300(helma). Dejte na mě, chcete něco lehce temného na večer? Pusťte si to, neváhejte. 95%.

• 15.10.2011  17:38
    Já, padouch (2010)

Já nedokážu skoro žádnému animáku dát jinak, než 5*. 95%.

• 13.10.2011  18:14
    Megapiraňa (TV film) (2010)

Soráč, Asylume, ale tohle se ti fakt nepovedlo. Forsbergovi a Atkinsovi se omlouvám, ale pro mě je v Asylumu snad jen jeden dobrej režisér, a to Leigh Scott (Griff Furst je ale taky dobrej, 100 Million BC je dost dobrý). Dlouho jsem se rozhodoval, jestli dám odpad, 1* nebo 2*. Nebyl jsem ani štědrý ani hrubý, ano, dal jsem 1*. Proč jsem nedal 2* jako u ostatních Asylumovek? Protože ostatní Asylumovky dávají smysl, tohle ne. A můžu jmenovat ještě hodinu. Ale pořád lepší než Atkinsův Merlin. 20%.

• 8.10.2011  14:33
    Silent Hill (2006)

Se Silent Hillem je jedna potíž - půlku stopáže nevíte, co se to kolem vás vlastně kurva děje, a když už to trochu začnete chápat, vrazí do vás Gans perdu závěrečnou scénou v kostele a v domově. Tento horor je vlastně takovou symbolickou uzavírkou éry, kdy byly duchařiny na velkém vzestupu a krásně postupně se budovala atmosféra (The Others, Ring, Descent). A navíc sladká tečka. Tři mí oblíbenci v jednom filmu (tzn. Sean "Ned" Bean, Radha a Laurie "Andrea" Holden) a navíc v tak úžasným atmosferickým nářezu s naprosto nejlepšíma nezáporákama (Alessa, Red Pyramid), jen opravdu škoda toho konce, který je možná až moc nevysvětlený (jak to, že zůstaly v temnotě? Umřeli nebo ne?), a škoda zbytečného přehrávání Beana, jinak není filmu co vytknout a dle zážitku se film zřejmě přesune do topky. 100%

• 28.9.2011  18:30
    Futurama (TV seriál) (1999)

Nejoblíbenější postava: Bender. Nejlepší série: 2. Nejlepší 3. epizody: 1. Hell Is Other Robots(S01E09), 2. Xmas Story(S02E08), 3. A Clone of My Own(S02E15)

• 25.9.2011  08:57
    Scooby-Doo (2002)

Paráda! Nejlepší hraný psí film, co jsem kdy viděl! Neuvěřitelně mladá Sarah Michelle Gellar, Freddie Prinze Jr., Matthew Lillard, dokonalý. Originální nápady(příšery v budově), atmosféra(strašidelný hrad), Super protivník Scrappy-Doo, super. A v neposlední řadě Scooby(to není co řešit), se Shaggym vtipnej(scéna s brkáním a prděním). Bravo! 100%.

• 24.9.2011  09:13
    Motel smrti (2007)

Bravissimo! Už dlouho jsem se u béčka takhle nebál. ZDE ZAČÍNAJÍ SPOILERY! Rozhádaný pár směřující na rozvod sjede z dálnice a dále jede po vedlejší silnici, kde omylem porazí mývala(žena si pořád myslí, že to byla veverka), a díky tomu se jim porouchá auto a jsou donuceni přespat v motelu. Tam jim někdo pořád tluče na dveře a víc prozrazovat nebudu KONEC SPOILERŮ!. Antal se vytáhl, opět krásná Kate, mráz po zádech nahánějící hudba, prostě všechno, co má dobrý horor mít. 95%.

• 22.9.2011  16:41

Je to špatné, ale takhle dobrý jsem to nečekal(navíc je to prequel, a ty se málokdy vyvedou). Velmi mě mrzel odchod Kate Beckinsale, protože ta tomu dodávala říz, a Rhona Mitra je oproti ní strašná. Takže nejsem ani nadšen, ani zklamán. Ale pkud hledáte filmy s vlkodlaky a upíry, pustte si 1čku.

• 18.9.2011  09:21
    Piraňa 3D (2010)

Nádhera. ALEXANDRE AJA=GENIALLY HORROR DIRECTOR! Sobota, klidný večer, v televizi Piraňa 3D, já překvapen.Geniální horor s krásnými scénkami(SPOILER! plavání pod vodou, prsa ve vzduchu, Miss mokrý tričko, Ving Rhames s motorem od člunu kosí piraně KONEC SPOILERŮ!) s využitou atmosférou(potápění, penis, konečná scéna). J*A*S*M to vypsal dobře (Piraňa, kozy kozy atd.). Doufám, že se mnou souhlasíte, že starý Piraňi se tohle nevyrovná. Mé pořadí Ajových filmů: HHE, P 3D, M, HT.