t.mon

t.mon

Timon Láska

okres Brno

• 14.9.2011  19:13

Takže... King of the Lost World je narozdíl od jiných Asylumovek, Syfy apod. dobrý film. Ano, je levný, ano, je amatérský, ano, je to špatné, ale teď tohle všechno hoďte za hlavu a soustřeďte se jenom na zábavu. U mě to funguje(Fungovalo to i u 100 milllion BC), a u vás? A teď já: Já mám studio TAHE rád a nikdo to nezmění(lepší dílka Mega Shark vs. Giant Octopus, 100 Million BC). A na KotLW jsem se těšil opravdu hodně, a už už jsem k tomu chtěl začít dělat titulky, ale pak jsem na zadní stránce DVD od ŘV MS vs. Crocosaurus uviděl, že za měsíc to vyjde, a tak nelituju, že jsem to kilo vyhodil. KotLW je Asylum, a nic se na tom nezmění. Byla škoda toho, že opice se zde objevila jen na minutu, ale jinak štíři, pavouci, masožravý rostliny i domorodci atd. ušli. Hlavně domorodci byly svině(ten rituál jsem si málem spletl se znásilněním(asi proto je to NC-17(u nás))). Ale kreatury byly jinak vynikající a já se dobře bavil. Jen mě trošku mrzí, že Kong nebyl líp udělanej. Ale co se dá od Asylumu čekat, no. 85%.

• 13.9.2011  15:47
    Pterodaktyl (2005)

První půlka ještě ušla, (uvažoval jsem dokonce o slabých 4*!!!), ale pak už se to zvrtlo. Je to kreténovina, ale co se dá čekat od AWP. 35%.

• 11.9.2011  08:46
    REC (2007)

FIRST!!!!! FIRST REALLY VERY SCARY ZOMBIE MOVIE!!! Tohle je masakr v zombie žánru(ani Snyderův Úsvit mrtvých, který je velmi děsivý, není děsivější)! Ano, Špaňelé umí(The Orphanage), ale tohle vážně přehání.Nemohl jsem 3 hodiny usnout, tak jsem se bál(nechci lichotit, ale scéna na půdě, kdy SPOILER! kameraman zachytí zombíka, mě dostala). Dokonce ani originální Ju-On(u kterého jsem se málem pochcal) není děsivější. 100%.

• 9.9.2011  12:32

Nezvratný osud je dobrá série(sám asi lepší neznám), jenže po 3tím trapasu jsem od tohohle moc nečekal. A opět jsem se mýlil. Nezvratný osud ani tentokrát nezklamal, co se vražd týče, postavy sice nic moc nedělaj(až na Bobbyho Campoa, kterej mě překvapil). Do automyčky už nevlezu a na bazén si dám pozor. původně jsem chtěl dát 3*, ale i když mě jako pprofesionálního fandu této série, který to čekal, zaskočil konec, takže jsem o jednu zvýšil. Pořadí Nezvratných osudů podle mé oblíbenosti: FD1(5* a můj 1 nejoblíbenější film), FD2(4*), FD4(4*), FD3(2 a půl*).

• 4.9.2011  09:09

Kéž by to byl celovečerák.

• 2.9.2011  19:16
    Šmoulové (2011)

Popravdě, jako ostatní jsem od tohoto filmu nečekal absolutně nic, ale narozdíl od ostatních mám opačný názor. Dámy a pánové, po filmu Rango je tohle animovaná bomba roku! 3D jsem si užil pěkně, příběh smyšlen fantasticky, takže dál není asi co filmu vytknout. Hlavní úlohu zde má Nešika(???), což mě překvapilo, New Yorkská atmosféra ušla. Vtipné scény jsou opravdu, ale opravdu vtipné(scéna s Azraelem v obchoďáku). Pro mě 95%. PS: Jestli na tento film někdy narazí uživatel Viktooorka, bude se ti to moc líbit!

• 30.8.2011  15:16

Špatně, Špatně, Špatně. Oproti prvnímu dílu jsou tyto špatné změny: 1. Málo zábavy. 2. úplně zmizela atmosféra. 3. Málo sprostoty. 4. Málo krve. Jinak je Krvavá hostina 2: Masakr velkej shit a jako horor se to brát nedá(nedá se to brát jako nic). Hovno s cibulí. 0%.

• 29.8.2011  08:08

Má velmi oblíbená Ali Larter spolu s Reese jsou skvělá dvojka. Mě to bavilo. 85%.

• 28.8.2011  12:31
    Smolař (1965)

Jeden z nejhorších filmů s Funesem.

• 28.8.2011  09:04

Chtěl jsem dát 4*, ale za to, že jsem ještě hodinu po tom brečel, zvyšuji na 5*. Nádhera. 95%.

• 22.8.2011  16:39
    Hop nebo trop (TV seriál) (2004)

Na lyžích-neviděl jsem, Na vodě-5*, Na koních-3*, Memoriál-4*, Pelech-neviděl jsem, Ženy do větru-neviděl jsem, Tři vdovy-4*

• 21.8.2011  19:59
    Simpsonovi (TV seriál) (1989)

"Mám tři děti a žádný peníze. Proč nemůžu mít žádný děti a tři peníze?"100% Nejoblíbenější postava: Bart Simpson. Nejoblíbenější série: 12. nejoblíbenější tři epizody: 1. New Kids on the Blecch(S12E14) 2. Eternal Moonshine of the Simpson Mind(S19E09) 3. Little Girl in the Big Ten(S13E20).

• 21.8.2011  10:12
    Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

1.série: Si vysloužila fakt parádní rozjezd, díly jsou skvělé, padají jedny vtipné hlášky za druhými a všechny postavy až na Howarda se pilně snaží. 2. série: Je to ještě lepší než jednička, tady jsou díly narozdíl od jedničky skvělé všechny, opět se zde parodizují filmy hláškami, a postavy - o tom není řeč. 3. série: Si udržuje přiměřeně stejné tempo jako dvojka, nic se nezhoršilo ani nezlepšilo, jenom jsou zde vtipnější hlášky (když Raj zparodizoval Elastičku s kondomem, tak jsem se válel smíchy po zemi) a tentokrát se přestal snažit zase Raj. 4. série: Věda pokročila, s ní i hranice našeho nejlepšího seriálu, co kdy byl stvořen, tohle je totiž to nejlepší, co tento seriál mohlo potkat. Dvakrát tolik gagů, dvakrát více parodie, dvakrát více srandy než ve všech sériích. UPOZORNĚNÍ!!! ZDE ZAČÍNAJÍ MÍRNÉ SPOILERY! Do LA se přistěhovala Rajova sestra Priya. No a kdo by se s ní hned začal líbat? Odpověď se dozvíte. Amy Farrah Fowlerová Sheldona nutí do vztahu. Jak to nakonec dopadne? Raj touží po Howardově snoubence Bernadette. Co s tím Howard udělá, až to zjistí? KONEC SPOILERŮ! 5. série: Tak nějak nevím co napsat. Nezlepšilo se to ani nezhoršilo, ale něco možná k lepšímu. Kolotoč kolem svatby Howarda s Bernadette je fakt zamotaný, Amy je posedlá tím, že bude družička atd. a víc prozrazovat nebudu viz 4. série, kde jsem udělal chybu. Neberte tento komentář k páté sérii, který vypadá jako by se mi nelíbila, tímto způsobem, páta série je úžasná, věřte! 6. série: Pořád stejná pecka: Zvraty, málo napětí a obrovská nálož vtipů. Jen tak dál! Teorie strun se nám pomalu odhaluje a my, posedlí fanoušci, můžeme jen napjatě čekat na očekávanou sedmou řadu. Celkově je to jeden z nejlepších seriálů, co kdy byly vytvořeny.

• 19.8.2011  12:50
    Zaražený vítr (amatérský film) (2008)

O milimetr lepší než B*A*T*M*A*N, ale stejně hrozné a trapné.

• 19.8.2011  09:47
    The Scooby-Doo Project (TV film) (1999)

Docela dobrý. PS: Až uvidím Záhada Blair Witch, asi to přehodnotím.

• 17.8.2011  18:43

Horší akční film nenajdete.

• 17.8.2011  09:15

Geniální zombie horor s perfektní atmosférou. Pochybuji, že ho někdy nějakej překoná. Zack Snyder is a god. 100%.

• 13.8.2011  20:42

Klidně mě za to ustřělte hlavu, mě tohle bavilo. Podobně jako uživatel Campbell Asylumovky neházím automaticky do odpadu. Tohle je jedna z těch lepších kopií. Ty dinosauři jsou opravdu, ale opravdu zábavní(papírový Tyrannosaurus na vás zařve a deset až patnáct vteřin hubu nezavře). PS: Láká vás dinosaurus na plakátě? Žádnej takovej se tam ani na vteřinu neobjeví.

• 13.8.2011  20:37
    Con Air (1997)

Já...nevím, co říct. Lepší film s Nicolasem Cagem nedostanete ani v Hollywoodu! 100%.

• 13.8.2011  20:36

Není to nejhorší. Některé Asylumovky jsou o dost horší(H.G.Wells War of the Worlds).35%

• 13.8.2011  20:34
    Fontána (2006)

Darrene, válíš! 95%.

• 13.8.2011  20:30

Jsem asi jediný, kdo si to myslí, ale Disaster Movie mě příšlo stejně jako ostatní parodie Friedberga a Seltzera naprosto fantastické. Scéna s Chipmunky je boží. Hodnocení Friedbergových a Seltzerových parodií: Date Movie-4*, Epic Movie-5* Meet the Spartans-4-5*, Disaster Movie-4*, Vampires Suck- 5*,

• 13.8.2011  17:54

Uživatel J*A*S*M to za mě podrobně vypsal, ale já ještě něco připíšu. Pet Sematary je výborný atmosferistický béčkový horor s vynikající knižní předlohou. Jen tak dál, tvůrci Kingových filmových předělávek. 100%.

• 28.7.2011  20:03
    Mamut (TV film) (2006)

Shit, který je svou blbostí výborný a důvod, že nedávám 3*, jsou efekty, které jsou vyrobeny za 5 dolarů a nestojí za nic.

• 21.7.2011  15:51

Já nevím, co na tom všichni mají. Tohle je skoro výborná parodie na 300, kterou natočili Jason Friedberg a Aaron Seltzer a proto to každej hodnotí tak špatně, protože natočili Děsnej doják a Velkej biják. Tohle je Sparta! si určitě z disku nevymažu. 80%.

• 21.7.2011  11:27

Já jsem se na to moc netěšil, protože Alfonso Cuarón natočil mého nejneoblíbenějšího Harryho Pottera. Výsledek-naprostý opak mých předchozích slov. Children of Men je strhující film, který člověka dokáže vtáhnout do děje a sledovat. Skoro v žádné scéně jsem se nenudil a výkon Clive Owena je neskutečný. Odteď si vás vážím, pane Cuaróne. 95%.

• 20.7.2011  08:44

I já jsem se velmi těšil na epické finále a mé představy to splnilo. V první části mi vadilo, že se tam málo kouzlilo, tohle je toho pravý opak. Při závěrečné bitvě s Voldemortem jsem byl zaražen do kinového křesla a ani nedýchal(i když mám všechny knížky asi 5krát přečtené) A když byl sequel "O 19 let později", najednou mi došlo, že Harry už nikdy dál nebude(bohužel kapesník jsem neměl). Celkové pořadí Harry Potterů HP2, HP4, HP1, HP7-2, HP7-1, HP6, HP3, HP5

• 15.7.2011  09:49
    Garfieldova show (TV seriál) (2008)

Můj milovaný kocour Garfield konečně v dobrém 3D (špatný příklad Garfield´s Pet Force) a vyplatilo se to(některé díly jsou sice slabší, ale co z toho). 95%.

• 12.7.2011  19:10

Masakr. Co jiného dodat?

• 4.7.2011  11:59
    Chata smrti (2007)

Veliká Nuuuda. Ta jedna* za uříznuté ucho, jinak odpad.