t.mon

t.mon

Timon Láska

okres Brno

• 4.7.2011  11:26

Já si prostě nemůžu pomoct. Zabiják a jeho zombie rodinka hustá, ucvaknuté prsty geniální, rozmajznutí hlavy kladivem geniální. Stacy Davidson je machr a už se těším na Domain of the Damned. PS: Ze začátku jsem chtěl dát jen dvě nebo tři*, po rozmajznutí hlavy čtyři, po závěrečném masakru 4+.

• 1.7.2011  15:10
    Speed Racer (2008)

čtyři* za film, jednu ubírám za velmi nudné scény.

• 30.6.2011  20:48

Tak je to o chlup lepší než jednička a určitě díl s největší akcí. Ale je to přijatelné(určitě víc než jednička) a dojemné. Když Transformeři odlétali a sestřelili je, tak nechybělo málo a uronil bych slzu. Bohužel, každý stárne, a stárne i Shia LaBeouf, takže ze 14tiletého kluka je chlap, co nemůže sehnat práci. PS: Neviděl ve 3D, ale viděl ve 2D s titulkama, takže lepší!!!

• 29.6.2011  17:01
    Kočičí banda (TV seriál) (1961)

Třetí nejoblíbenější seriál od Hanny-Barbery(první Tom a Jerry, druhý Scooby-Doo na stopě). Hlavní kočičák a Benny mě rozesmějou vždy.

• 27.6.2011  20:47

Ze začátku velice dobrý film(ucvaknutí Elishina prstíku je nezapomenutelné), ale od této scény už jenom nuda a nuda. Serra se sice snažil, ale nevyšlo mu to. Velké plus jsou masky, ty byly hodně slušné. Narozdíl od Serrova dalšího hororového snímka Orphan je tohle blbost. Vivat Orphan!

• 18.6.2011  13:26
    Pavučina hrůzy (TV film) (2007)

Jéžišmarjá, to jsem se zase jednou nechal napálit filmem v pozdní hodině na Prima COOL. Skupinka tupých turistů jde lesem a najednou jednu z nich kousne jakási černá vdova nebo co. Tak jdou pro pomoc a dorazí do vesnice plné ťamanů, s jedním vědcem(doktorem) a jeho zmutovaným bratrem. Pak jdou jedni pro pomoc, druzí zůstávají a jdou do nějaké rozvaliny či co, a tam samý pavouci. Pak ještě trhlej policajt. Nakonec se zjistí, že ten vědec prodával lidské orgány na černém trhu. Kdyby to mysleli jako komedii(odpusť J*A*S*Me, že kopíruju tvůj komentář z Bloodmonkey), dal bych 1* za větu: ''Uteč, Gino. Ale tam ne.". O chlup lepší než BloodMonkey, ale ani na 1* to není. Fuj.

• 12.6.2011  18:47

4 a půl hvězdičky. Ale je to asi o 10000000000000% lepší než první díl. Animáky mám hrozně rád a tenhle se zařazuje mezi ty lepší stejně jako Doba Ledová 2, Roboti, VALL-I a Ratatouille.

• 6.6.2011  13:49

Po prvním shlédnutí 5*. Jsem úplně nadšený. Po druhém shlédnutí doma snižuji na 4*. Ani nevím proč, asi je to tím dabingem, co je o dost horší než titulky. Jedna věc mě dost zaujala a to ta, že Jeff Bridges jako Clu vypadá jako v prvním filmu. Nakonec jsem na to přišel. Všechno dělá počítač.

• 1.6.2011  14:48

Spíš 1-5* hvězdičky. Blbost všeho druhu.

• 1.6.2011  14:45

O chlup lepší než New Moon, ale jak už říkal Galadriel, žádná sláva se nekoná.

• 1.6.2011  14:35

Zlé, hodně zlé. Příběh dobrý, konec velmi špatný. Doufám, že Artur a Souboj dvou světů nebude takový, ale jestli jo, tak...

• 19.5.2011  16:29

Snoopy, jsi dobrej.

• 19.3.2011  21:23

Ne ne ne. Já mám Aju strašně rád( dokonce ho mám v topce oblíbených režisérů), Ale tohle je jeho zaručeně nejhorší film. Psychopatický vrah se vloupá do domu, všechny povraždí, jednu holku unese, druhá se ji snaží zachránit.Vod tohohle okamžiku se to začíná velmi pomalu rozjíždět. Jenže pak je tu ten konec. Skoro vůbec jsem nechápal, o co tam běží . Teprve v titulkách jsem to pochopil. Jdu si pustit Hory mají oči, to mě uklidní.

• 18.3.2011  15:38
    Kruh 2 (2005)

Fíha, tak tohle bylo hustý. Mě osobně se Kruh 1 moc nelíbil, takže jsem se moc nětěšil. Ale už od scény, kdy se Rachel podívá na mrtvolu, jsem věděl, že jsem se bál zbytečně. Od tohohle filmu jsem velký fanda Naomi Watts.

• 9.3.2011  17:11
    Džuon (2000)

Co to zase ti japonci vymisleli? V první scéně na půdě jsem se málem pochcal strachy, ve scéně ve škole též atd. V žebříčku strašidelných hororů to předčí snad jen Gothika(2003) a Paranormal activity(2007).

• 28.2.2011  14:55

Určitě se jedná o nejslabší díl z celé série. Po výborné Apokalypse jsem do toho vkládal strašně moc nadějí. Po Zániku už jsem tomu věřil míň. Jelikož je tenhle díl znovu od Andersona, tak jsem se moc netěšil. A je dobře, že jsem do toho dával tak málo nadějí, protože tenhle film už je hodně blízko k odpadu. Ale tak zlé to zase není. Ten mutant s tou sekerou byl vynikající. A některé části taky nejsou úplně k zahození. Zkrátka tohle je nejslabší díl série a do příštího filmu dávám ještě míň nadějí.

• 27.2.2011  12:59
    Cleveland show (TV seriál) (2009)

Na Family Guy to má opravdu hodně daleko.

• 27.2.2011  12:55

Tolik jsem nečekal. Tenhle film má jen jednu chybu: Strašně se opičí po Toy Story: Příběh hraček.

• 21.2.2011  15:22

Na tenhleten film jsen se těšil dost dlouho, i když jsem si myslel, že to dopadne nějak takhle. Narozdíl od knížek je to debilovina. Víte jak to měli natočit. Měli to natočit tak, jako je to v těch závěrečných titulcích. Kdyby to tak bylo, byl bych nadšený.

• 17.2.2011  18:10

No tak to je nářez. Po docela nudné jedničce přichází dvojka opět s Millou Jovovich v hlavní roli (kdyby v prvním díle nebyla ona a smrt 4 nebo 5 lidí laserem, tak bych tomu asi dal jenom 2 hvězdičky). Nemesis i zombíci jsou parádně udělaní,Milla svou roli hraje báječně. Nevím, proč to není v červeném. Taková krása. Kdo tomu dává míň než 4 hvězdičky,asi to neviděl. Ti kdo dáváte odpad, se podívejte znovu. Tomuhle filmu dát odpad? Pche! Pro mě nejlepší díl z celé série.

• 16.2.2011  20:04

Legenda mezi Harry Potterami. Je to určitě nejlepší zfilmovaný díl. Zatímco v prvním díle sledujeme teprve rozjezd, zde už to běží na plné pecky. Aragog i Bazilišek výtečně udělaní, scéna s autem a vrbou Mlátičkou úžasná, Radcliffe i Grint hrají role výborně. Když tady někdo dává odpad, můžu to pochopit. Některé scény nejsou zrovna ideální. Ale já tomu nikdy odpad NEDÁM!

• 13.2.2011  14:46

Jsem zklamaný. Na první díl to má opravdu hodně daleko. Oproti jedničce to je docela blbost. Ale nějaká ta zábava a trocha té akce se tam taky najde.

• 12.2.2011  13:57

Jednička se mi líbí o chlup víc.

• 12.2.2011  10:05

Sice ne tak dobré jako knihy s Mikulášem, ale bavil jsem se stejně dobře jako když čtu jakoukoliv z knížek.

• 8.2.2011  15:38
    Tom a Jerry (TV seriál) (1940)

Mám všechny série. Nezapomenutelný seriál z dětství, který dodnes vysílá kanál Boomerang, a já si ho kvůli tomu přesplatil, abych mohl všechny seriály od Hanny a Barbery shlédnout znova. Některé díly jako Kočka na kuželkách se opravdu nezapomenou.

• 8.2.2011  15:36
    Comeback (TV seriál) (2008)

Parádní sitcom. Určitě nejlepší sitcom z České republiky. Už se nemůžu dočkat nových dílů.

• 8.2.2011  15:31
    Griffinovi (TV seriál) (1999)

"Tohle bylo horší, než když jsem dirigoval sbor písečných lidí".100% Nejoblíbenější série: 3. Nejoblíbenější 3 epizody: 1. I Take Thee Quagmire(S04E21) 2. Boys Do Cry(S05E15) 3. Ready, Willing, and Disabled(S03E15)

• 8.2.2011  14:58

Docela nuda. Ale nějaký dobrý scény se taky najdou.

• 4.2.2011  15:47
    Futurama: Benderovo parádní terno (video kompilace) (2007)

Docela slabé. Očekával jsem víc.

• 30.1.2011  17:46
    Phineas & Ferb (TV seriál) (2007)

Sleduju to každý ráno na Disney Chanell. Chci, aby točili další díly.