t.mon

t.mon

Timon Láska

okres Brno


11 bodů

Moje oblíbené filmy

 • poster

  Nezvratný osud (2000)

 • poster

  Insidious (2010)

  Je teplé letní odpoledne, já na dovolené, odpočívám po dobrém obědě s notebookem na břiše a Insidious v něm. Včera jsem viděl John Carter a Batman: Gothamský rytíř a chtěl jsem si spravit náladu. A co se mi dostane? Nevíte? Přeci nejlepší, nejděsivější a nejoriginálnější (pardon, ještě je tu Poltergeist) horor světa (spolu s Final Destination a Scream). Klepal jsem se od první minuty, Staré paní se svíčkou se budu bát zřejmě nadosmrti.Narozdíl od Innkeepers nic není předvídatelné, jak říká J*A*S*M, vyděsíte se nečekaně (v Innkeepers předvídatelné). Žádná krev (až na otisk), žádný sex, žádné klišé, hlavní děcko překvapivě není otravné (zato mimino dost). A teď k strachu: Ju-on, Final Destinstion, The Innkeepers, Scream, první Evil Dead a Dětská hra. Nic se tomu nevyrovná. Stará paní se svíčkou, dvě sestry, čert a já nevím co ještě. Toho všechno se bojím doteď a Wan je master master master. Vytknutelná jediné dvě malé věci. Zaprvé: střih, ten je šílenej a zběsilej jak prase a nehodí se sem vůbec (zlatej Scream, žejo?). Zadruhé: konec. Netřeba rozepisovat, přečtěte si komentář uživatele Slasher a jiných. SPOILER!!!!!!! Aspoň, že to nemělo happyend, za to Wanovi gratuluji. Ale to už moc kritiky a málo pozitiva, takže 5 hvězdiček všemi deseti a hned to šoupnu do topky. PS: jak udělají pokračování, s jakým tématem, nemám vůbec zdání.

 • poster

  Vřískot (1996)

  Ááá, Cravene, tys to zase dokázal. Tohle je jeden z nejlepších hororů, co jsem kdy viděl. Lepší "cool" vrah než Ghostface se dnes nenajde. Přidávám za Neve Campbell, je úžasná. Nejlepší film roku 1996 aneb děti se na horory moc dívat nemají.

 • poster

  Sexbomba od vedle (2004)

 • poster

  V zajetí démonů (2013)

  Absolutní spokojenost. Nejlepší horor roku 2013.

 • poster

  Resident Evil: Apokalypsa (2004)

  No tak to je nářez. Po docela nudné jedničce přichází dvojka opět s Millou Jovovich v hlavní roli (kdyby v prvním díle nebyla ona a smrt 4 nebo 5 lidí laserem, tak bych tomu asi dal jenom 2 hvězdičky). Nemesis i zombíci jsou parádně udělaní,Milla svou roli hraje báječně. Nevím, proč to není v červeném. Taková krása. Kdo tomu dává míň než 4 hvězdičky,asi to neviděl. Ti kdo dáváte odpad, se podívejte znovu. Tomuhle filmu dát odpad? Pche! Pro mě nejlepší díl z celé série.

 • poster

  Hory mají oči (2006)

  Začínám obdivovat Alexandra Aju. Už jsem měl tu čest vidět Zrcadla a bylo to super a tohle bylo taky super. Takže se pustím do jeho dalších filmů.

 • poster

  Underworld (2003)

 • poster

  Světová válka Z (2013)

  Tu jsem se takhle jednou opět rozhodl dát šanci žánru zombie. Zrak mi nepadl na nic jiného než na World War Z. Čekal jsem lehce nadprůměrný film, ne žádný převrat. A co dostanu? Převrat! WWZ je úžasný apokalyptický film, který si šarvátky nebere a akci nebrání. O atmosféře není řeč, SPOILER! při scéně v nemocnici jsem se klepal tak, že jsem tomu ani nemohl uvěřit KONEC SPOILERU. Pitt zde exceluje a já nemůžu dát jinak než plný počet.

 • poster

  Rango (2011)

 
Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace