t.mon

t.mon

Timon Láska

okres Brno


11 bodů

Moje oblíbené seriály

 • poster

  Hra o trůny (TV seriál) (2011)

  Spoustu lidí jsem (nejen) na tomhle webu viděl psát, ať už konečně přijde nějakej ten převratnej seriál, který od dob Přátel a seriálového Římu cšem chyběl. V roce 2011 byli diváci vyslyšeni. A samozřejmě kým jiným než famózní stanicí HBO, která se pustilo do produkce nového seriálu, aby zaplnila roční mezeru ve svém chabém vysílání. Do vydání první série českými čtenáři nedotčená Píseň ledu a ohně, nikdo nečekal vůbec nic. A proto jsem nejen já byl "trošičku" překvapen, když nám HBO přineslo jeden z NEJLEPŠÍCH SERIÁLŮ VŠECH DOB! Toto je naprostá bomba, přesně jak současný mainstream říká. Co k první sérii (odteď začínají spoilery): Rozjezd je pomalý, první 3 díly se musí pozorně sledovat, aby vám neunikl ani jediný moment, jinak si ji pořádně neužijete. Seznámení se Starkovou rodinou se odehrává v poklidném tempu, které první epizodou končí destrukcí Brana Starka. Od té chvíle se příběh nezastaví, bordel je zde zásadně jen v postavách, kterých je nepočítaně, nerozeznáte Sansu od Aryy Stark, Varyse od Malíčka či Roberta Baratheona od Neda Starka. Postavy Tyriona Lannistera a Cersei Lannister jsou zde dosti nevyužité a jejich příběhy začínají až od série druhé. Naopak linie kočičky Daenerys Targaryen bombarduje diváky celou sérii nejen svoji krásnou nahotou, ale postupným získáváním autority a respektem k Drogovi, jehož příběh však končí smutně. Stejně jako příběh Neda, jemuž prokletý Ilyn Payne setne hlavu vinou jak mojí, tak vaší nejnenáviděnější postavy celé GoT, Joffreyho Baratheona. Vyvrcholení série v podobě Jonova výjezdu a zrodu draků excelentní. Zrodila se GoT. První série - 85%

 • poster

  Griffinovi (TV seriál) (1999)

  "Tohle bylo horší, než když jsem dirigoval sbor písečných lidí".100% Nejoblíbenější série: 3. Nejoblíbenější 3 epizody: 1. I Take Thee Quagmire(S04E21) 2. Boys Do Cry(S05E15) 3. Ready, Willing, and Disabled(S03E15)

 • poster

  Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

  1.série: Si vysloužila fakt parádní rozjezd, díly jsou skvělé, padají jedny vtipné hlášky za druhými a všechny postavy až na Howarda se pilně snaží. 2. série: Je to ještě lepší než jednička, tady jsou díly narozdíl od jedničky skvělé všechny, opět se zde parodizují filmy hláškami, a postavy - o tom není řeč. 3. série: Si udržuje přiměřeně stejné tempo jako dvojka, nic se nezhoršilo ani nezlepšilo, jenom jsou zde vtipnější hlášky (když Raj zparodizoval Elastičku s kondomem, tak jsem se válel smíchy po zemi) a tentokrát se přestal snažit zase Raj. 4. série: Věda pokročila, s ní i hranice našeho nejlepšího seriálu, co kdy byl stvořen, tohle je totiž to nejlepší, co tento seriál mohlo potkat. Dvakrát tolik gagů, dvakrát více parodie, dvakrát více srandy než ve všech sériích. UPOZORNĚNÍ!!! ZDE ZAČÍNAJÍ MÍRNÉ SPOILERY! Do LA se přistěhovala Rajova sestra Priya. No a kdo by se s ní hned začal líbat? Odpověď se dozvíte. Amy Farrah Fowlerová Sheldona nutí do vztahu. Jak to nakonec dopadne? Raj touží po Howardově snoubence Bernadette. Co s tím Howard udělá, až to zjistí? KONEC SPOILERŮ! 5. série: Tak nějak nevím co napsat. Nezlepšilo se to ani nezhoršilo, ale něco možná k lepšímu. Kolotoč kolem svatby Howarda s Bernadette je fakt zamotaný, Amy je posedlá tím, že bude družička atd. a víc prozrazovat nebudu viz 4. série, kde jsem udělal chybu. Neberte tento komentář k páté sérii, který vypadá jako by se mi nelíbila, tímto způsobem, páta série je úžasná, věřte! 6. série: Pořád stejná pecka: Zvraty, málo napětí a obrovská nálož vtipů. Jen tak dál! Teorie strun se nám pomalu odhaluje a my, posedlí fanoušci, můžeme jen napjatě čekat na očekávanou sedmou řadu. Celkově je to jeden z nejlepších seriálů, co kdy byly vytvořeny.

 • poster

  Simpsonovi (TV seriál) (1989)

  "Mám tři děti a žádný peníze. Proč nemůžu mít žádný děti a tři peníze?"100% Nejoblíbenější postava: Bart Simpson. Nejoblíbenější série: 12. nejoblíbenější tři epizody: 1. New Kids on the Blecch(S12E14) 2. Eternal Moonshine of the Simpson Mind(S19E09) 3. Little Girl in the Big Ten(S13E20).

 • poster

  Jak jsem poznal vaši matku (TV seriál) (2005)

  Ted je vůl.

 • poster

  Temný případ (TV seriál) (2014)

 • poster

  Přátelé (TV seriál) (1994)

 • poster

  MINDHUNTER: Lovci myšlenek (TV seriál) (2017)

 • poster

  Stranger Things (TV seriál) (2016)

 • poster

  BoJack Horseman (TV seriál) (2014)