ProjectAlice

ProjectAlice

fanúšik filmovej série Resident Evil. Ďakujem všetkým, ktorí si ma pridali do topky.

<< předchozí 1 2 3 4 5 6
    • 13.9.2012  00:05

Začnem chybičkou. Príbeh. Ten akoby vôbec nenapredoval. Mne osobne sa nepáčilo, koľko času sme strávili vo vymyslenom svete hologramov. Chválim však, že sme sa na pár minút dostali späť na začiatok Afterlifu. Takže príbehu síce menej ale zato viac akcie. Skvelý masaker zombíkov v podaní Alice. A tiež všetky boje. Soundtrack na výbornú. Soundtrackom sme si tiež pripomenuli hudbu z predchádzajúceho dielu. Škoda absencie Chrisa a Claire ale ja verím že sa objavia v ďalšom dieli. Konce sa mi v tejto sérií páčili vždy a tentokrát tomu nebolo inak. Ba čo viac, tento sa mi páčil najviac. Myslím že ďalší diel by sa pokojne mohol volať Apocalypse 2. Fakt skvelý nadbeh na ďalší diel. Mrzí ma, že pár postáv už neuvidíme. Tento film určite chyby má (ako každý film), nejdem sa hádať, ale ak tu niečo chýba, tak je tu zase plno iných vecí, ktoré toho majú 2x viac. Klady: Hudba, Akcia, Nové postavy, Staré postavy, Milla je krajšia každým dielom, Zombíci so zbraňami, Lickeri, 3D, Nadbeh na ďalší diel.. Mínusy: Príbeh, Veľa virtuálneho sveta, Krátky čas filmu, Absencia Chrisa a Claire. ...Som veľkým fanúšikom tejto série a čakal som ďalší diel a nie najlepší horor tohto storočia, takže proste nemôžem inak než - 100%

• 20.8.2012  00:37

Tak tempo bolo teda svižné. Človek si ledva stihol spraviť pukance a už bežali titulky. Ale vôbec nenarážam na čas. Akcia, akcia, akcia. Najviac moje oko potešil Norris. S tým jeho "one hand shooting" mi to pripomenulo jeho filmy, na ktorých som vyrastal. Tiež som rád, že sa k zbrani tentokrát dostal už aj Willis. No a samozrejme Arnie. Neviem, kde sa počas filmu stratil Li. Hemsworth kvalitami nesklamal, bolo fajn vidieť novú tvár, ale aj u neho som čakal, že si zahrá dlhšie. Niečo mi tam chýbalo z jednotky, bolo vidieť, že sa do toho pustil iný režisér a dokonca mi tam chýbal aj Rourke. Fakt to ubehlo a Van Damma som si tiež nejako neužil, ale samozrejme bol perfektný. Nesklamalo. 100%

• 15.4.2012  13:22
    Farma (TV pořad) (2011)

1. Séria: Odpad! 2. Séria: *****

• 9.4.2012  17:50
    Extrémne rodiny (TV pořad) (2012)

Iste že je hrozné robiť si srandu zo života druhých. Ale iba doslova idiot by sa do takejto relácie prihlásil. Nikto tých ľudí do toho nenútil, tak ich teraz ani nemusí nikto ľutovať. Smejem sa z ich debility, nie života.

• 3.4.2012  20:52

Skvele natočené, skvelí herci. Aj keď je film o veľkom hendikepe a trápení, je v ňom veľa komických situácií. Každí vie, ktoré scény mám na mysli. Film ukončí nádherná hudba, ktorá zaznela viackrát ale na konci naozaj vynikla.100%

• 20.3.2012  16:45
    Mercy (2009)

Vidieť spolu hrať Caanovcov je pre diváka rovnaký zážitok ako vidieť spolu Schwarzeneggera so Stallonem.

• 9.1.2012  16:37
    Čtyřicítka na krku (TV film) (2008)

Človek sa do tohto filmu veľmi vcíti ak mu je príbeh veľmi blízky. Je to pekný príbeh, ktorý sa stal už nejednej osobe. Filmov s podobným dejom je naozaj veľa, ale len pri tomto filme som bol spokojný s jeho koncom. Heather Locklear nepatrí medzi moje obľúbené herečky, ale postavu v tomto filme zahrala naozaj veľmi dobre. Jeden z najobľúbenejších romantických filmov. 100%

• 6.1.2012  18:08

Film plný skvelých scén. Predovšetkým barová scéna je nezabudnuteľná. Tú si môžem púšťať znovu a znovu. Herecké výkony Pitta, Schweigera, Kruger a Waltza sú bezchybné, dokonalé. 100%

• 1.1.2012  12:57
    Shrek 2 (2004)

Najobľúbenejší animovaný film a podľa môjho názoru aj najlepší. Čo sa týka animácie aj humornej stránky. Donkey sa u mňa dostal na prvú pozíciu najvtipnejších animovaných postáv. Mal dokonca lepšie hlášky než v prvom dieli a celkovo sa mi páči tento diel viacej ako jeho predchodca. Pochváliť musím nové postavy, predovšetkým nádhernú Lillian, ktorá vyzerá skôr ako Fionina sestra než mama. Časom sa z nej stala moja najobľúbenejšia postava. Shrek 2 sa mi páči aj po hudobnej stránke. Naozaj skvelý výber piesní ako napríklad "I need a hero". Na to sa len tak nezabúda. Film má plno skvelých a vtipných nápadov. Na Donkeyho po elixíri krásy sa tiež nedá ľahko zabudnúť a taktiež na Sušienku - Golema. "Be good!". Skvelý animáč, ktorý si môžem pozrieť každý deň a neomrzí. 100%

• 12.12.2011  18:33
    Mami, ožeň mě (TV pořad) (2011)

"Mama, vyhoň mi!" alebo alternatívy názov, ktorý neprešiel u vedenia. Odpad!

• 12.12.2011  18:29
    Absolvent (1967)

Pri tomto filme som sa nasial ako u máloktorej komédií. Výborný soundtrack. Ako inak predovšetkým song Mrs. Robinson. Hoffman hral skvele. Kvalitný príbeh. 95%

• 12.12.2011  18:24
    Zloděj (1981)

Výborný príbeh a ako inak aj herecký výkon Jamesa Caana. Výborná gangsterka. Koniec je úplne vymakaný, proste staré filmy s Jamesom Caanom sú super. 95%

• 11.12.2011  18:36
    Pobřežní hlídka (TV seriál) (1989)

Nádherná Yasmen Bleeth, Nicole Eggert či Carmen Electra.... Na tomto seriáli som v 90.rokoch vyrastal. Alebo skôr dospieval. Taktiež musím pochváliť intro seriálu. Skvelá a nezabudnuteľná hudba. Podľa Guneissovej knihy rekordov sa stala Pobrežná hliadka najsledovanejším seriálom na svete. Čo dodať? 100%

• 10.12.2011  23:09
    Warrior (2011)

Aj keď je pravda, že zo začiatku sa to pekne naťahovalo, tak ku koncu si fanúšikovia boxu prišli naozaj na svoje. Asi len málo ľudí bude so mnou súhlasiť, ale pre mňa je to najlepší film o boxe. (Ano, videl som Rockyho). Joel Edgerton je úplne skvelý herec, tento rok to potvrdil aj vo filme Vec. Naozaj výborný herecký výkon. Príbeh toho vyrozprával naozaj veľa, niekedy som ani nevedel, o čom je hlavný príbeh. Respektíve o kom. Koniec je super emotívny vďaka výbornej hudbe, i keď mi dosť veľmi chýbalo to komentátorské prekvapenie z toho, kto to nakoniec celé vyhral. 100%

• 10.12.2011  22:55
    Kmotr III (1990)

Tento diel dosť zaostáva za predošlými dielmi, ale keď je niekto fanúšikom predošlých častí, musí sa mu páčiť aj toto záverečné rozuzlenie. Tak v prvom rade ma potešilo že obľúbeného Santina nahradil skvelý Andy Garcia, ktorý hral jeho rovnako prchkého syna. A že ho zahral skvele. Pri mojej najobľúbenejšej scéne, kedy sa stal Vincent Donom určite každého napadol skvelý koniec prvého dielu. To sa mi na príbehu páčilo najviac, že sa Donom rodiny Corleone stal nakoniec Santinov syn. Ďalej sa mi páčili spomienky na predošlé dieli ako napríklad Antoniova kresba, alebo spomienka na Michaelovu starú lásku. Úplný koniec taktiež niečo pripomínal. Skvelé ukončenie príbehu jednej silnej rodiny a vôbec by mi neprekážalo nejaké voľné pokračovanie s Andym Garciom napríklad z obdobia 90.rokov. 95%

• 18.11.2011  18:07
    Con Air (1997)

Výborný scenár a výber hercov. Cage, Buscemi, Cusack a Williamson sú perfektní. Vo filme je plno ironického a čierneho humoru. Zaznie dokonca môj obľúbený song - Sweet home Alabama. Koniec je úplne perfektný, dojímavý, smutný, doprevádzaný tou najkrajšou piesňou na svete, ktorá odznela aj na začiatku filmu. Vstávam a tlieskam. 100%

• 17.11.2011  09:49

Pochváliť musím predovšetkým soundtrack. Milujem hudbu 50tych rokov. Dokonca sa tam objavila aj moja najobľúbenejšia pesnička z tohto obdobia - The Coasters - Yakety Yak. Bolo naozaj vtipné vidieť, ako v 80tych rokoch vyzeral Jerry O'Connell. Bol to skvelý herec už v takto mladom veku. Ďalej musím samozrejme pochváliť obľúbeného Johna Cusacka. Prečo sa už nerobia takéto dobré a jednoduché filmy ako v 80.rokoch? 100%

• 17.11.2011  09:22

Veľmi som si obľúbil postavu Lucille, ktorú hrala Carla Gugino a taktiež postavu Kevina (Elijah Wood). Film zaujme už po vizuálnej stránke, ale silnou stránkou je príbeh. Tak prepletenými životmi a situáciami sa nemôže pochváliť veľa filmov. Navyše ma vždy poteší, keď vo filme hrajú samé hviezdy a dokonca aj keď sa nejedná o veľmi dôležitú postavu. Napríklad taký Josh Hartnett si veľmi nezahral, ale práve kvôli takým hereckým kvalitám, ako má on sa ani na tých pár minút proste nezabúda. Vybrať si najlepšiu postavu medzi postavami Willisa, Rourka a Owena sa ani nedá. Príbeh každého je niečím zaujímavý. Spomeniem ďalšiu hviezdu, ktorá však už nieje medzi nami - Brittany Murphy. Bola úplne skvelá, veľmi jej to svedčalo a hrala výborne. Mesto vyzeralo úžasne a hlavne všetky autové scény. Až na pár prehnaných sci-fi prvkov a nesympatickému žltému bastardovi sa mi na filme páčil každý detail. 100%

• 4.11.2011  14:42
    Apollo 18 (2011)

Pre mňa dokonca v mnohých veciach film prekonal aj Apollo 13. Síce prevážilo Sci-fi nad hororom, ale od Apolla 18 som ani veľkú hororovú akciu nečakal. Film ma popravde prekvapil ešte viac, než zaujímavý trailer. Po 15 minútach filmu by sa nudili len veľmi nároční fanúšikovia sci-fi filmov. Film má bohužiaľ len niečo cez 75 minút, ale to je zreme ten dôvod, prečo ma film nenudil. Nieje tam totiž čas pre zbytočne nudné scény. Filmy s takzvanými živými kamerami naozaj môžem, o to viac horory. S hercami som veľmi spokojný. Samozrejme že to nieje najlepší film aký som videl, ale musel by som dlho rozmýšľať, čo mi vo filme chýbalo. Príbeh veľmi kvalitný, mimozemská forma života taktiež zaujímavá, koniec vysvetlený a vyrozprávaný až do bodky. 100%

• 24.10.2011  21:21
    The Pacific (TV seriál) (2010)

Milión krát lepšie než Band of Brothers. Príbehy sú veľmi kvalitné u všetkých troch hlavných postáv. Predovšetkým príbeh Eugena Sledgeho bol výborný. Veľmi emotívny. Skvelý výber hercov a perfektné výkony podali hlavne Joseph Mazzello, James Badge Dale, Rami Malek a Jon Bernthal. V seriáli sa vystriedali snáď všetky druhy počasia a prostredia. Naozaj si každý fanúšik vojnových filmov prišiel na svoje. Prepracované boje, špičkové efekty a silné príbehy - to je hlavným lákadlom tohto skvelého seriálu. Škoda že len 10 dielneho. Niektoré postavy mi naozaj prirástli k srdcu. Najobľúbenejšie postavy: PFC Eugene Sledge & Sgt. Manuel Rodriguez. 100%

• 19.10.2011  18:07

Tak prekvapenie sa nekonalo. Tým myslím, že najväčšie hviezdy zatienili hlavné postavy. Milla Jovovich a Orlando Bloom sa ako neobvykle záporné postavy svojím hereckým talentom pre mňa zapísali do pamäte hrubším písmom než mušketieri. A to aj cez ten fakt, že všetci štyria predstavitelia mušketierov sa mi pozdávali a pôsobili dôveryhodne. Navyše sa Milla a Orlando ako dvojica k sebe veľmi hodili. K Christophovi Waltzovi netreba komentár. Svoje kvality dokázal už v "Bastardoch". Takže obsadeniu a výkonom tlieskam. Ďalej sa mi páčili skvelé spomalovacie efekty pri súbojoch. Prekvapenie z perfektných bojov na "vzducholodiach" som si pokazil už pri traileri, ale aj tak to stálo za to. Anderson otočil film o známych mušketieroch úplne iným smerom. Ale vôbec nie zlým. Spravil z mušketierov poriadnych akčných hrdinov, pričom každí vynikal inými vlastnosťami. 3D tomu dodalo zážitok, aký pri filmoch o troch mušketieroch ešte nikto nezažil. 100%

• 8.10.2011  18:31
    Partička (TV pořad) (2009)

Takéto programy len dokazujú, akých trápnych hercov máme. Jakab, Miezga, Kemka či Latinák sa už dávno nemali pohybovať na TV obrazovke. Nehovoriac o Polnišovej. Táto "mladá" generácia "hercov" nestojí za nič. A to nespomínam Dangla, ktorý sa smeje ako kôň každých 20 sekúnd. Asi to má napísané v scenári. Odpad!

• 7.10.2011  23:16

Táto epizóda určite zaujme viacej ľudí, ktorí videli túto sériu v poradí 4, 5, 6, 1, 2, 3. Dovolím si tvrdiť, že divák príde o zážitok, ak si sériu Star Wars pozrie podľa dejovej postupnosti. Naozaj skvelé spojenie takzvaných dvoch trilógií. Popravde ma však viacej zaujali za srdce chytajúce scény zrady Sithov než Anakinov príbeh. Neviem čo by som tomuto filmu vytkol, nemám nato ani žiaden dôvod. 100%

• 18.9.2011  13:51
    Vřískot 4 (2011)

Myslím si, že 11 ročná prestávka tejto sérií prospela. Film sa mi páčil možno viac než jednotka. Páčili sa mi humorné situácie napríklad na úplnom začiatku alebo hlášky typu: ,,Ja som gay. Ak to nejako pomôže". Z toho som naozaj skoro odpadol. Chcel som pochváliť pár hereckých výkonov, ale to by som asi mohol vymenovať všetkých hercov, tak spomeniem hlavne mená Rory Culkin, Erik Knudsen a Emma Roberts. Scenár je napísaný veľmi dobre, pretože počas filmu môžete podozrievať úplne každú postavu. Finále a teda vyvrcholenie pre mňa úžasné. Počas filmu bolo pár mŕtvych bodov (nudných častí), takže finálne skóre - 98%

• 2.9.2011  20:00
    Kriminálka New York (TV seriál) (2004)

Moje najobľúbenejšie CSI, predovšetkým vďaka skvelému Garymu Siniseovi a taktiež Meline Kanakaredes. Prípady sú zaujímavé, páči sa mi New Yorské prostredie, miesta činu, vzťahy medzi vyšetrovateľmi a taktiež hudobná stránka seriálu. 1.séria: 90% 2.séria: 100% 3.séria: 100% 4.séria: 95% 5.séria: 90% 6.séria: 85% 7.séria: 80% 8.séria: 95% Najobľúbenejšie postavy: Lindsay Monroe

• 1.9.2011  14:24

Konečne, konečne, konečne !!! Konečne po prvých dvoch dieloch super časť. Scéna na moste bola výborne premyslená, úmrtia už ani nemohli byť morbídnejšie. Skvelý koniec v lietadle, ktorý som nečakal. 95%

• 27.8.2011  21:36

V mojom prípade určite najlepší diel X-Menov. Znovu k tomu prispelo zrejme skvelé obsadenie a následné herecké výkony. Spomeniem predovšetkým Kevina Bacona, Micheala Fassbendera a Jamesa McAvoya. Príbeh skvelý, scenár od prvej minúty až po tú poslednú rovnako perfektný. Akcie viac než dosť. 100%

• 27.8.2011  21:27

Hviezdami nabitý film nieje tým hlavným lákadlom. Takto má vyzerať dráma, mrzí ma však, že je film natočený podľa skutočnej udalosti. V tom zmysle, že je to naozaj smutný a emotívny film. Snímok má pre mňa zaujímavý dej a získal si ma predovšetkým nečakaným koncom. Obľúbil som si každú postavu, čo sa nestáva často. Hlavné postavy sú tak odlišné, že si snáď každý nájde svojho obľúbenca. U mňa to bol predovšetkým David ´Sully´ Sullivan, ktorého perfektne zahral William Fichtner. 100%

• 24.8.2011  18:27
    Havaj 5-0 (TV seriál) (2010)

Novodobá kriminálka ponúka nezvyklé vyšetrovacie metódy, kvalitné herecké obsadenie, svižné tempo, kvalitnú hudbu a predovšetkým nádherné prostredie. Najradšej mám sarkastický humor v podaní Scotta Caana. Kriminálky naozaj môžem a tento seriál je jeden z tých lepších krimi seriálov. Asi od polovice prvej série to začne byť naozaj dobré. 1.séria: 95% Najobľúbenejšie postavy: Danny Williams

• 23.8.2011  18:13
    Všemocný (2011)

Akciou nabitý film s perfektným nápadom dotiahnutý doslova k dokonalosti. Bradley Cooper sa vypracováva každým novým filmom vyššie a vyššie medzi špičkových hercov. Chválim hudbu, ktorá úplne zapadla do môjho štýlu. Nestáva sa často, že si hudbu vychutnávam pri sledovaní záverečných titulkov. Film má len 2 chyby a to že som čakal viac priestoru pre Johnnyho Whitwortha a Gennadyho mohol hrať Jason Statham. 95%

<< předchozí 1 2 3 4 5 6