Blue Ruin (2013)

lidi vyserte se na to uz tu nic nekomentujte a nehodnote ste banda totalnich debilu co vic rict at vam prasknou hlavy srackama dekuju

Noc husí kůže (1986)

Thrill me :D jako na frigtnight to nema ale je to docela povedeny. Trosku vetsi spad a bylo by to super. Nejlepsi je ze film vi kde je jeho misto a tezi z absurdnich situaci viz rozchod s uz mrtvym blondackem, skoda ze to stejne vetsine lidi tady ani nedojde.

Vampire Academy (2014)

na drinking game idealni doporucuju krev i kdyz se o ni jen mluvi pak ty sileny vize a naka bitka taky neuskodi a jeste napisy na screenu :D

Podfukáři (2013)

it was all part of my plan az to boli kurva fakt nesnasim tyhle typy radoby chytrejch filmu co jen tahaj divaka za fusekli proc to nomoh bejt podelanej kriminalni pribeh o lupicich kouzelnicich co ce snazej vykrast banku a o poldovi co je pronasleduje ale tokovahle mrtka fakt paskvil a jeste nudne natoceny a spatny CGI gde to nebylo vubec zapotrebi tfuj tak 25%

Divoké ulice (1984) odpad!

Tak tohle mě teda kurva zklamalo, o to víc si cením Warriors.

Looper: Nájemný zabiják (2012)

Tak takhle teda ne, nejenom že mě celou dobu neskutečně sralo se koukat na Lewittuv make up, proč kurva nebyl nalíčenej Wlillis, jako vedlejší postava by to bylo jak logický tak i míň náročný a aspoň by ten jeho znuděnej ksicht třeba i jednou nějak vypadal. Ale halvně teda do cestování časem by se fakt neměli pouštět, když nemaj jasno v zakladních věcech a komentaře typu, že to u akčního filmu nevadí sou kurva zcestný sakra že to vadí a navíc, kde byla ta vaše úžasná akce, to fakt nevim. průměr nuda šeď. BLAH sci-fi's dead

Chata v horách (2012)

Pohádka o tom jak Owen Wilson ke zlomenému nosu přišel a zničil přitom svět :) opravdu další veselá kopa do koulí jasnejch 5

Jump street 21 (2012)

balíček nekorektního humoru odkazů na 80s seriály a fucking poctivá krev už jen ty závěrečný titulky sou na "oscara" a škoda že takhle dobře odvedenou práci ocení jen hrstka lidí pro ostatní tu je ďábel Poledňáková a jiný sračky