URBAN

• 12.10.2018  16:46
    Avatar (2009)

(12.10.18/TV)

• 23.8.2018  16:19

U komedií se stává že když nám připraví pokračování dopadne špatně. No to toto je právě ten případ. Vtipu tu bylo poskromnu. Pokud počítáme ty vtipy, které jsou opravdu vtipné a ne ty trapně vtipné. Když se u komedie nesmějete je něco špatně. tento film nemusel nikdy vzniknou a stéjně jako kdyby tomu tak bylo, protože po shlédnutí se vám zcela jistě vypaří z hlavy. ( 14.8.18/TV:HBO GO )

• 23.8.2018  16:14
    Deadpool 2 (2018)

Trochu jsem se u tohoto filmu obával změny režiséra a taky možného udávání hlavní postavy jiným směrem, ale ono se to nestalo a změna režiséra možná i prospěla. Nedá se s jistotou říct že je to lepší než jednička, ale co se říct dá je že si to zachovalo tutéž úroveň kvality jako první díl. Pokud budeme mluvit o akci tak nám jí trochu přibylo, jelikož s hrdinou jsme již obeznámení a více místa si mohla ukousnout právě akce než dostávání se do nitra hlavního hrdiny a o to hlavně v Deadpoolovi jde. Takže myslím že s tímto pokračováním můžeme být spokojeni. ( 13.8.18/TV ) (26.9.18/TV)

• 13.8.2018  14:04
    Kazišuci (2018)

No, así jsem už vyrostl, protože ještě před pár lety by jsem se tomu smál. Pár dobrých vtipů se sice našlo, ale tolikrát se tu přehánělo až to celému filmu udělalo hodně vad na kráse. Takže cílovou skupinu to nejspíše zaujme a není to vyloženě špatné, ale nic u čeho by se člověk smíchy popadal. ( 12.8.18/TV )

• 4.4.2018  23:39

• 4.4.2018  23:22
    Hellboy (2004)

( 12.3.18/TV )

• 19.2.2018  13:46

Je to čistě jen můj emocionální prožitek , ale toto se mi nelíbilo a superhrdina mi nesedl. Nehledě na to že film jako celek ze světa marvelu nepřihází takřka s ničím jiným a i přes krásnou atmosféru a jedinečně vykonstruovaný svět nedokázal mě jako fanouška marvelu oslnit, ale myslím si že pro svátečního návštěvníka kin to jistě zaujme a nemyslím si že toto je film ve kterém se budete nějak zvlášť ztrácel pokud jste ostatní filmy neviděli. Pokud by jsem měl něco opravdu pochválit kromě audiovizuálního zážitku, který je tu už nějakým standardem, jsou to záporáci u kterých mě mrzí že se jim nevěnovalo trochu více času, jelikož scény s nimi byly to nejlepší co film nabízel. ( 18.2.18/Cinestar:Dolby Atmos sál )

• 19.2.2018  13:44

Hráči se smrtí mě dá se říct do nějaké míry zklamali, ale když jsem si zvykl na formát filmu ve kterém se začal ubírat jsem si na něj tak nějak zvykl a není to nic tak špatného, ale nicméně to v sobě skýtá skrytý potenciál. Ale kdybych měl říct co mě opravdu štvalo tak to byly lokace. Byly opravdu nezajímavé a snižovaly atmosféru na které by měl film tohoto typu fungovat. ( 28.1.18/MAC )

• 31.12.2017  22:55

Pokud bych měl vypíchnout nějaký opravdu dětský film tak to bude tento. Na každém dětském filmu si něco najdu, ale na tomto zhola nic. Kdyby nebyly Vánoce tak se na toto určitě nedokoukám. Co jsem měl taky čekat od filmu kde jsou hlavní postavy psi. Už to dost vypovídá. ( 24.12.17/HBO GO )

• 31.12.2017  22:54

Nevím, ale mi se Polární expres líbí i po několikátém shlédnutí. Má hezký příběh i své poselství hlavně pro děti, ale i dospělí si z toho vezmou své a rád si ho pustím znovu. ( 24.12.17/MAC )

• 31.12.2017  22:54

První polovina byla svižná skvěle uvedla do děje a představila postavy. Komedie celkově funguje a všechno odsýpá, jenomže chvílemi kvalita kolísá, ale nakonec to zpraví závěrem. Nejsem zklamaný, ale od tvůrce Dannyho parťáků by přece jen divák čekal více. Znovu se na to, ale asi nepodívám. ( 13.12.17/MAC )

• 31.12.2017  22:53
    Zhubni! (1996)

V rámci televizního filmu je to kvalitní materiál pokud bych se na to díval jinak asi by to taková sláva nebyla, ale film dokáže obrátit svým nápadem. Je to slušné, ale je to spíše taková dietní verze hororu. ( 15.11.17/MAC )

• 31.12.2017  22:52

( 14.11.17/Cinema city/ Sčítání lidu:24 ) ( 10.3.18/TV ) ( 31.3.18/TV ) ( 10.4.18/TV ) ( 2xTV ) ( 22.9.18/TV )

• 31.12.2017  22:50

Všechno nejhorší možná spojuje všechny hororové kliše, ale na druhou stranu to v tomto případě hraje v jej prospěch a příběh. A ubírá se stylem že to člověku ani nevadí a vše je podávanou zábavnou na horor možná nezvyklou formou. Nudit se rozhodně nebudete ( 1.11.17/MAC )

• 30.11.2017  15:15
    Temná věž (2017)

Na tento film jsem se těšil a bohůžel mě zklamal. Nedalo by se to nazvat špatným zpracováním, ale trochu jiným zpracováním než by člověk od Kingových adaptací čekal. Příběh je podáván trochu stroze a srozumitelný spíše pro dětské publikum a ikdyž jsem to před tím než jsem film viděl věděl tak jsem to i přes to nejspíše nemohl překousnout. ( 28.10.17/MAC )

• 30.11.2017  15:14
    1922 (2017)

Tato povídka měla zůstat na papíře. Ve filmovém kabátku jí to moc nesluší. Začlenění mysteriozna byla v tomto filmu až žalostné a přišlo mi jak by to tam aby nepatřilo. Prvních pár minut vypadalo možná slibně, ale není to nic co by potřebovalo více jak krátkometrážní film. ( 27.10.17/Netflix )

• 30.11.2017  15:14
    Jigsaw (2017)

Není to špatné a zase ne zase ani tak dobré abych tomu dával více jak tři hvězdičky. Očekával jsem rutinní záležitost a taky jsem jí dostal a nejsem z toho niják zklamaný. Chtěl jsem vidět Sawa na velkém plátně a taky jsem ho viděl, ale po všech těch dílech mě to už možná i trochu "unavuje". Nezainteresovaného diváka zaujme, ale myslím že spíše doma u televize než na velkém plátně. ( 27.10.17/Kino  )

• 30.11.2017  15:13

No tohle stálo opravdu za nic. Dlouho jsem neviděl tak špatný animák. Jak po technické stránce tak po všech ostatních a záchodový humor na, kterém to stojí to není taky žádná výhra. ( 23.10.17/PC )

• 30.11.2017  15:13

Čekal jsem blbost a taky jsem ji dostal, ale ne až takovou. Animace nebyly zrovna propracované, ale některé z postav dokázaly chytnout za srdce, ale je to spíše film pro děti, ale rodiče to určitě přežijou. ( 22.10.17/PC )

• 30.11.2017  15:12
    Auta 3 (2017)

Toto pokračování podle mě nebylo třeba a myslel jsem si že to této sérii jen uškodí, ale nakonec toto pokračování mile překvapilo. Mělo dobrý a poučný příběh jak pro malé i velké a na animace je radost pohledět. Ale doufám že se dalšího dílu nedočkáme. ( 21.10.17/PC )

• 30.11.2017  15:12

Skvělá komedie s až překvapivě dobrým scénářem. Postavy se během celého filmu vyvíjely a i dětští herci mě oslovili je to milé překvapení. ( 21.10.17/MAC )

• 30.11.2017  15:11
    Wheelman (2017)

Nedá se říct že mě to zklamalo, ale zase mě to úplně neohromilo. Dokázalo to člověka udržet v napětí "jen" při scénách v autě a hlavní postava se do své role skvěle vžila. Rozhodně je to skvělý akční film, jenomže příjde mi to chvílemi takové tuctové a že jsem to už někde viděl. ( 20.10.17/Netflix )

• 30.11.2017  15:10

No to bylo hodně špatné. Prvních pár minut vypadala slibně, ale pak se to táhlo v neúpornou nudu se semtam prohozenýcm slovem a krátkých a takřka neříkajícím scénářem. Je to škoda. Nápad není špatný a mohlo něco z toho vzejít, ale bohužel nic, ale nic co by mě naštvalo. ( 18.10.17/Netflix )

• 30.11.2017  15:10

Líbil se mi koncept tohoto filmu, ale jinak nic navíc. Vtipy nic moc a je to celkově takové tuctové, ale na druhou stranu zase funguje tu akce a příběh taky, ale jako celek to nefunguje. Je to nejspíše Kevinem Jamesem, který tak úplně nedokáže utáhnout celý film. ( 16.10.17/Netflix )

• 30.11.2017  15:09

Na tento film asi dlouho nezapomenu. Není to zrovna něco vytáhnutého z nejhubšího dna, ale v tom smyslu že u tohoto filmu jsem nečekal takovou slátaninu. Otravné postavy, nesmyslný příběh a až stupidní dialogy. Nenašla se tu ani jedna scéna co by film trochu osvěžila nebo zaujala moji pozornost. Po technické stránce je to natočeno dobře, ale zabalené nic ve zlatém obalu je pořád nic. ( 14.10.17/MAC )

• 30.11.2017  15:08

Takto si přestavuji odpočinkovou komedii v roce 2017. Na nic si nehraje, je plná vtipů, zajímavých postav a dostanete přesně to co jste čekali. Stopáž byla pro tento typ filmu ideální a nenašlo se moc hluchých míst. A bylo to trochu jako Sám doma, který zabloudil do černé komedie. ( 13.10.17/Netflix )

<< předchozí 1 2 3 4 12 22 33 43