URBAN

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 10 20 29 38
    • 19.5.2017  15:22
    25. hodina (2002)

Tento film byl pro mě bohůžel zklamáním a hlavně zklamáním Edwarda Nortona, kvůli kterému jsem tento film shlédl. Nemá takřka žádný drive a jediné co bych mohl pochválit je práce s kamerou. ( 17.5.17/MAC )

• 15.5.2017  13:50
    Dům snů (2011)

Tento film si ukousl trochu větší sousto než měl. Do nějaké doby byl zahalen tajemstvím a jak se odhalilo tak mi tento film už nebyl nějak zvlášť dobrý a neporadím si s tím. (14.5.17/MAC)

• 15.5.2017  13:48
    Kruhy (2017)

Dokoukal jsem toto pokračování do konce tak už to můžeme považovat za úspěch. U kruhu 2 jsem to nezvládl. A toto pokračování není vůbec špatně, ale nemá to už takovou atmosféru jako první film ubírá se spíše do žánru thriller/detektivka a při tomhle mužů tento film považovat za dobrý a to jsem velký fanoušek Kruhu a toto nepovažuju za znásilnění tohoto filmu. (13.5.17/MAC)

• 15.5.2017  13:45
    Švec (2014)

Švec má vcelku dobré téma jenomže ho neuměl nějak zvlášť uchopit a na tomto tento film stojí a padá. Mimo to Sandler není moc vtipný možná to zapříčinil dabing. Spíše ne, ale rád bych tomu věřil jelikož Sandler je můj oblíbenec. (12.5.17/MAC)

• 15.5.2017  13:41
    Uteč (2017)

Od tohoto filmu jsem dostal úplně něco jiného než jsem čekal a díky tomu se tento film pro mě táhl. Ale jako psychologicky horor si vede moc dobře jen se to celé pro mě táhlo a to nejzajímavější se odehrávalo během pár posledních minut. (11.5.17/MAC)

• 15.5.2017  13:38

Boyka není žádný výjimečný akční film ale srší z něho skvělá atmosféra a akce. Je to zkrátka popkornová večerní zábava a to jsem měl z tohoto pokračování obavy. ( 4.5.17/.MAC)

• 5.5.2017  16:26

Tento film je dobře zpracován, ale kolik filmů na toto téma je a bohůžel se mezi němi ztrácí. První polovina mě vcelku zaujala, ale ta druhá mi neměla moc co říct. Udržovala se v jedné lajně a nikam se už nesměřoval. (1.5.17/MAC)

• 5.5.2017  16:21

Na tento díl Star Wars jsem neměl chut a ani jsem při dívaní chut nenašel. Ovšem je nabity efekty a atmosférou, jenomže to není vše. ( 19.4.17/MAC )

• 5.5.2017  16:16

Tento film ukazuje zmar dnešní doby. Je to poutavě znázorněno s prvky humoru i dramatu a hlavně to má svou myšlenku. ( 18.4.17/MAC )

• 5.5.2017  10:47

Rychle a Zběsile je čistě akční oddychovka se spousty efektů a nulovou logikou. Kdo se s tímto nesmířilil, může se tomuto rovnou vyhnout. Příběh jde trochu stranou a jedná se o čistou popcornovou zábavu říznutou superhrdinskou týmovkou. ( 17.4.17/Cinema City/Sčítání lidu:26)

• 16.4.2017  19:52

Nebudu popírat že to není blbost, jenomže od tohoto dostanete co čekáte. Prostě film čistě na odreágování a pokud ho tak budete vnímat tak si ho můžete užít pokud máte i trochu duši dítěte. ( 16.4.17/MAC )

• 13.4.2017  00:20

Elitní jednotka patří mezi jedny z nejlepších filmů zasazených do policejního prostřední co jsem viděl. Také tomu přidává vizuální zpracování a práce s kamerou. Policejní jednotka BOPE a její členové jsou velice poutavé postavy u kterých je zajímavé sledovat jejich vývoj a jejich životní příběhy.( 3.4.17/MAC )

• 13.4.2017  00:16
    Zlato (2016)

Nejsem cílovou skupinou tohoto žánru, ale musím pochválit provední tohoto příběhu. Byl poutavě podán, ale je to pro mě málo svižné a prostředí bylo poutavé. Matthew McConaughey opět ve své roli exceluje a zcela se jí oddává. ( 2.4.17/PC )

• 31.3.2017  12:07

Na tento animák jsem se moc těšil, ale úplně nesplnil má očekávání, ale nelze mu odepřít nádherné animace. Jenže co se týče příběhu není to nic co by sršelo originalitou nebo vtipem. ( 31.3.17/MAC )

• 31.3.2017  12:06

Já si nemyslím že by tento film byl opravdu tak špatný. Má zajímavý namět a příběh, jenomže je tu zádrhel v tom že tento film je zpracování herní série, která má opravdu velký ohlas a toto zpracování opravdu není dostatečně, ale jako nezaujatý divák musím říct že to opravdu není špatné. Celé to srší akci a opravdu jsem se nenudil. ( 30.3.17/MAC )

• 31.3.2017  12:05
    Já, kocour (2016)

Toto je zkrátka rodinný film a pokud ho tak budete brát užijete si ho. Je pravda že Kevin Spacey není člověk, který by se do tohoto filmu opravdu patřil, ale to mi přišlo spíše nepřirozené než špatné, jelikož se tento herec vyskytuje v jiných typech filmů. Ale to není nic co bych u tohoto filmu něják vadilo. Příběh sice zaujme podle mého názoru spíše děti, ale i tak tento film si může užít i rodina. ( 20.3.17/PC )

• 31.3.2017  12:04

Není to Pařba ve Vegas, ale člověk se u tohoto zasměje. Ze začátku to má spíše slabší rozjezd a v některých místech ztrácí drive, ale na to si člověk zvykne. Jennifer Aniston do tohoto filmu přináší konzervativnost, která se tu opravdu nehodí a právě v mnoha částech díky ní ztrácí film drive, ale tato postava se nakonec dokázala taky trochu odvázat. ( 19.3.17/PC )

• 31.3.2017  12:03

Opět další film zahalený tajemstvím a temnem. Příběh je plný nepředvídatelných událostí a zvratů. To vše zaštitovalo skvělé výkony herců. ( 17.3.17/PC )

• 31.3.2017  11:44
    Kokuhaku (2010)

Naprosto dokonalé znázornění pomsty. Jak po stránce scénáristické tak vizuální. Je to zkrátka skvěle zapadající příběhová skládanka. Ze které srší úzkost a deprese. ( 16.3.17/MAC )

• 30.3.2017  20:39
    Macabre (2009)

Tyto Gore filmy mám rád, ale tento mi dvakrát nesedl. Chování hlavních protadonistů bylo stupidní a ikdyž se mi na tomto filmu prvky gore líbily tak jsem to díky tomuto nemohl ocenit. ( 15.3.17/PC )

• 30.3.2017  20:38
    Kirazu (2014)

Opět další skvělý japonský snímek, který srší násilím, ale toto násilí bylo znovu jedinečně zpracováno a není jen další litrem krve. ( 13.3.17/PC )

• 16.3.2017  16:33
    Zásah (2016)

Už je tomu dlouho co by mějáky film zaujal jako tento. Znázornění násilí má tu své opodstatnění a ve spojení s bojovým uměním je to pastva pro oči a i herci dokázali překvapit, kromě toho jsem se dočkal příběhu, který byl mírné klišé, ale do tohoto prostředí se náramně hodil. (11.3.17/PC)

• 16.3.2017  16:27
    Odpojit (2012)

Film na toto téma mě opravdu překvapil. Pojal toto téma moderní doby zajímavým a nenaučným stylem. Spousty lidí by si z tohoto filmu mělo vzít příklad nebo se alespon nad tím pozastavit. (11.3.17/PC)

• 14.3.2017  20:49
    Spojenci (2016)

Toto není film, který není cílen na mě, ale pro lidi co mají rádi válečné filmy to nemusí urazit, ale pro mě je spojení válečného filmu spolu s romantickým nic moc, ale po technické stránce je tento film v pořádku. Mě tento film utáhl na herecké obsazení, ale ani to mě na celý film neutáhlo. (10.3.17/PC)

• 14.3.2017  20:42

Nevím jestli toto byl Lego film pro děti, protože mnoho vtipů bylo mířeno na ostatní dc comics filmy a nevím jestli toto publikum tyto filmy sleduje. Když se plné kino smálo jen stupidním vtipům. Ale k filmu... Animace byla příjemná. Vtipy se často recyklovaly, ale pořád mají své kouzlo. Film především táhl konec který byl opravdu překvapením. (9.3.17/Kino Luna)

• 14.3.2017  00:31

Z technické stránky je Lék na život naprosto skvělý snímek, jenomže to je jako kdyby někdo chtěl natočit druhý kruh a přitom točí jiný film a nepochybuju že tento režisér neměl tuto možnost. Je tam tento podpis opravdu znát. Bohůžel je toto pro mě takové velké letošní zklamání. Ano tento horor umí navodit pocity strachu každým záběrem, ale ono to tam tak něják úplně není. U mě také nastala chyba v rozuzlení příběhu. (7.3.17/Kino Luna)

• 9.3.2017  15:23
    John Wick 2 (2017)

Po prvním dílu jsem si říkal že druhý díl už nebude fungovat, ale právě to čím vynikal první díl dokázal i ten druhý. Je to zpracováno tak že se soustředíte na akční scény a příběh je spíše jen takový doplněk. ( 6.3.17/Cinema City/Sčítání lidu:24 )

• 9.3.2017  15:20

Horor, který má něco do sebe. Je zvláští plný momentů překvapení, ale asi ne rozhdoně ne pro každého. ( 27.2.17/MAC )

• 9.3.2017  15:16

Tento film není zrovna dokonalý, ale ve své rovině ve které chce zaujmout to plní velice dobře. Ústřední dvojka srší vtipem, je tu hezká Kaley Cuoco a dokonce to má i příběh, který se ke komedii hodí. ( 19.2.17/PC )

• 9.3.2017  15:16

Od tohoto filmu jsem čekal hodně, ale bohůžel moje očekávání nebylo naplněno. Po technické nebo vizuální stráncetento film působí velice dobře, jenomže je to film, který mi nic neříká. ( 18.2.17/PC )

<< předchozí 1 2 3 4 10 20 29 38