URBAN

Česko

<< předchozí 1 2 3 4 11 21 31 41
    • 17.9.2017  22:45
    Baby Driver (2017)

Tento film se vám třeba nemusí líbit, ale co jistě musíte ocenit je práce s hudbou, která je zvládnuta jak v málokterém filmu a nejde tady o genialitu, i když to by se taky dalo říct jako spíše o práci hudby v každé scéně. Kromě toho má velký smysl pro humor a i když hlavní postava moc nenamluví její herecké výkony mluví samy za sebe. Jediné co mi tu trochu zavázelo v dějové lince je romantická zápletka, které v určitých místech byla na obtíž, ale byla zároveň i nutná. ( 17.9.17/MAC )

• 15.9.2017  23:02

Dopadlo to tak jsem jsem čekal, ale rozhodně to není žádný propadák. Pokud člověk si tento film pustí bez očekávání tak ho tento film neurazí, ale ani nenadchne. Jako akčnák pro děti dobrý, ale tak dlouhá předehra zde opravdu nemusela být. ( 15.9.17/MAC )

• 15.9.2017  13:05

Tento druhý díl je sice lépe technicky zpracován, jenomže jinak je to jen krmení prvního dílu. Jako rodinný film je fajn a jako komedie na večer taky, ale jinak nic co stojí za další pokoukání. ( 12.9.17/MAC )

• 15.9.2017  11:33

Dopadlo to přesně tak co jsem od Guye Ritchieho čekal. Jeho čistá režisérská práce. Jeho tvorbu má samozřejmě rád, jenomže nejsem si jistý jestli toto provedení se hodí implementovat do historického filmu. Mě to neselo, ale je to po režisérské stránce zpracováno dobře. Jen vám to musí k tomuto typu filmu sednout. Tenhle film by mohl mít klidně druhý název Sbal meč a vypadni. ( 15.9.17/MAC )

• 15.9.2017  11:31

Není to zrovna to nejlepší co tento žánr nabízí a nepřišel s ničím novým, ale pro lidi co mají tento žánr rádi si odškrtnou jen další čárku a neurazí je to, ale pro ostatní to není zrovna ono. Postavy jsou nevýrazné chování postav předvídatelné a jediné co to zachraňuje je stopáž, která je tak akorát aby jste to během sledování nestihli vypnout. ( 13.9.17/MAC )

• 12.9.2017  19:30
    To (2017)

Někteří diváci si stěžují že je tento horor málo děsivý. Já si naopak ne. Tento film je natočen pro široké publikum a myslím kdyby tento film přidal na této stránce, nejspíše by bylo mnoho z diváků možná i znechuceno. Má to všechno to co by měl horor mít. Dominuje naprosto na každé rovině, včetně dětských herců, kteří se jak vžili do své role tak dokázali film oživit film o komediální vložku bez jakéhokoli nátlaku. Rozhodně se nestane aby se během sledování divák nudil, jeho pozornost naprosto přebere. ( 11.7.17/Cinema City/ Sčítání lidu: 17 )

• 12.9.2017  12:07

Dvanáct do tuctu jsem měl už rád jako dítě a i teď je to skvělý rodinný film, který si rád pustím. Je to typická americká komedie, kterou někdo má rád a někdo zase ne, ale jako rodinná komedie je víc než skvělá. ( 8.9.17/MAC )

• 12.9.2017  12:06
    Wonder Woman (2017)

Popravdě jsem čekal zklamání a na toto filmové zpracování jsem se těšil asi jako na filmové zpracování Aquamana, ale mile překvapil. Wonder Woman je výrazná postava a uměla zaujmout. Akce byla v tomto filmu špičková a temná atmosféra v tomto filmu taky udělala své. ( 5.9.17/MAC )

• 12.9.2017  12:06

Čekal jsem nějaký propadák, kterým třeba zabiju večer, ale musím říct že mě to opravdu překvapilo. Zábavy a hlášek bylo opravdu dost a hlavně jsem se zasmál což je u tohoto filmu nejdůležitější. Humor je spíše založený na stupiditě postav, ale to je jistě jasné. ( 3.9.17/MAC )

• 12.9.2017  12:05

Nebudu tvrdit že to není originální nápad nebo snad špatné natočeno, ale když uvidíte spoustu takových filmů v řadě tak tento mezi ně mi úplně nevyčnívá, ale pokud jste fanouškem sci-fi žánru tak vás tento film jistě potěší. ( 3.9.17/MAC )

• 12.9.2017  12:05
    Death Note (2017)

Z pohledu člověka co viděl původní předlohu je to skoro až špatné, ale nelze tomu odepřít že je kvalitně natočen, ale ty díry v tom nelze přehlédnout a oproti původní předloze jsem se stihl i nudit a děj byl kapku odfláknutý. Mohl za to především scénář. ( 2.9.17/MAC )

• 12.9.2017  12:04

Nic jsem od toho nečekal a popravdě jsem čekal že to bude jen další film hrající na city a co si budeme říkat je, ale má přidanou příběhovou hodnotu, která byla přinejmenším originální, spolu s krásně propojenými typy pejskařů a zpracoval to nápaditým způsobem. ( 2.9.17/MAC )

Lovci hlav (2011)

Lovci hlav má příběh, postavy, skvělé akční scény a zcela ojedinělý námět V neamerickém stylu a rozhodně vyčnívá mezi ostatními. ( 1.9.17/MAC )

• 12.9.2017  12:04

Není to špatné, ale mezi ostatní akčnáky jen zapadne. Je to přehlídka průměrnosti a tuctovosti, ale fanoušky béčkových akčnáků to nejspíše potěší. ( 1.9.17/MAC )

• 12.9.2017  12:03

Pokud bych to měl brát jako komedii tak to moc neobstálo, ale jako akčnák s komediálními prvky to naopak válí. Jackson se ukázal ve skvělé hlavní roli a Reynolds ho spíše doplňuje. A příběh je taky pro tento typ filmu super. ( 30.8.17/MAC )

• 12.9.2017  12:03
    Silent Hill (2006)

Propracovaný horor, který na mě nezapůsobil tak chtěl. Vzal si příliš velké sousto, které nedokázal skousnout, ale když toto příjmu, tak je to film, který je po mnoha stránkách originální. Má svůj svět, který zaujme, ale přijde mi že ukazuje méně než by měl. ( 28.8.17/MAC )

• 12.9.2017  11:47

No úplně mě to nesedlo. Vtip už několikrát ohraný spolu s příběhem, ale o to by ani neslo, ale prostě to na mě nefunguje. ( 26.8.17/MAC )

• 12.9.2017  11:47

Čekal jsem podprůměrnou komedii s pokusem o další American Pie, ale nakonec to bylo milé překvapení a příjemné ztrávení večera. A kromě toho že tento film táhl Jason Biggs tak i holky překvapily a tahaly jej spolu s ním. Asi si při tomto filmu neprotrhnete bránici, ale bavit se budete. ( 24.8.17/MAC )

• 12.9.2017  11:46

Popravdě tyhle filmové příběhy které hranou na city nemam úplně v oblibě, ale když to někdo umí tak mě to tak nebije do očí. Má to vtip, propracovaný příběh s nečekaným koncem. a skvělé herce ( 24.8.17/MAC )

• 12.9.2017  11:46

Nakonec jsem se pobavil. Bez očekávání si tento film divák může užít. Vtip byl možná trochu pubertální, ale ti co ho mají rádi si příjdou na své a nápad byl opravdu originální a tím vyčnívá nad ostatníma sprostýma animákama. ( 22.8.17/MAC )

• 12.9.2017  11:46

Opravdu Milá komedie. Herce si při sledování tohoto filmu zamilujete. Příběh je nápaditý a nemá takřka žádnou chybu, stejně specifický humor pro tento film. ( 20.8.17/MAC )

• 12.9.2017  11:45

Klasická černošská komedie, ale měla co nabídnout, alespoň pro mě. Je pravdou že mohla nabídnout více akce, ale hlášky a vtipné scény to dokázaly nahradit. ( 20.8.17/MAC )

• 12.9.2017  11:45
    Puppy (2017)

Hezky zpracovaný předfilm. Smutné je že byl lepší jak samotný hlavní program. ( 19.8.17/Cinema City 4Dx )

• 12.9.2017  11:44

Popravdě velké překvapení, ikdyž po prvním snímku Sandberga se to dalo čekat a pokračování tohoto filmu se ujal jak nejlépe mohl. Zatím co první díl byl jen přehlídka průměrnosti a průhlednosti toto pokračování bylo po všech stránkách kvalitní a z technické stránky je to jeden z nejlépe zpracovaných hororů za poslední dobu. ( 19.8.17/Cinema City Nový Smíchov/4Dx )

• 22.8.2017  09:47

Upřímně je to blbost, ale s tímto jsem na to šel a začátek tohoto filmu byl trochu horší než jsem čekal, ale potom se to nakonec trochu obrátilo a nebylo to tak špatné. Pro dospělé publikum to není, ale na jedno shlédnutí to neuškodí. Aneb jak říkal hlídač v kině: Ano, budu tu bohužel celý film. Jednou to stačí. A 4Dx efekty nebyly pro tento film úplně vhodné, ale lepší než bez nich, ale na animák nejspíše už v tomto provedení nepůjdu. ( 19.8.17/Cinema City Nový Smíchov 4Dx )

• 20.8.2017  13:26

Přinejmenším divný film, který se snažil o propracovaný příběh a nějak to nevyšlo. V jiných rukách to asi mohl být zajímavý počin, ale toto ne. ( 18.8.17/MAC )

• 20.8.2017  13:25

Pobřežní hlídka je komedie, která ve mě po dlouhé dlouhé době probudila radost a vyvolala letní náladu. Film si dělá srandu sám ze sebe. Má správný humor, který se mi líbí. Herci si ze sebe umí udělat srandu a v celku to tvoří vynikající letní komedii. ( 17.8.17/MAC )

• 20.8.2017  13:24

Není to tak úplně důstojné pokračování jak jsem čekal, ale rozhodně tomu nelze upřít humor a především vizuální stránka která je opravdu úžasná a opět se podařil soundtrack, jenomže první díl mě oslnil více. ( 16.8.17/MAC )

• 16.8.2017  15:45

Kdo by to byl řekl že Adam Sandler zazáří v dramatu o psychickém zhroucení. Do této role se obul jak nejlépe mohl spolu s Don Cheadlem tvořili skvělou kamarádskou dvojku a z tohoto filmu šlo slyšet to volání o pomoc. Každý by měl v životě mít takového přítele po svém boku. ( 14.7.17/MAC )

• 16.8.2017  15:45

Neurazí to, jenomže nedostanete od toho zrovna prvotřídní zábavu. S Jonah Hillem je sranda, ale tu je takový zbabělý a nedal ze sebe to co mohl. Zábavu z toho dostanete, ale spíše průměrnou. ( 12.8.17/MAC )

<< předchozí 1 2 3 4 11 21 31 41