URBAN

URBAN

John Constantine

Česko

25 bodů

Moje oblíbené seriály

 • poster

  Teorie velkého třesku (TV seriál) (2007)

 • poster

  Mr. Robot (TV seriál) (2015)

 • poster

  Dexter (TV seriál) (2006)

  Jednoznačně jeden z nejlepších seriálů součastnosti a hlavně nejogirinálnějších . Vytvořit z sériověho vraha hrdinu no to je síla a rozhodně to není koncept který se vidí na každém rohu . A aby to nebylo málo celý tento netradiční koncept srší snad všemi žánry které existují od komedie až po takový řekněme “ horor “ . Soundtrack je naprosto špičkový a to ikdyž se opakuje pořád dokola a pořád a pořád zapadá . Postavy jsem si hned zamiloval samozřejmně Dextra našeho hrdinu nehrdinu který je skvěle propracovaný prostě tohoto zabíjáka nemůže nikdo než milovat a Debra ta držka hubatá ikdyž se tam holčina moc nehodí , doplnuje tam něco co by serálu chybělo kdyby jí neměl a to samé Masuka toho perverzáka žeru . V tomto seriálu zkrátka nenajdete skoro žádnou chybičku pokud nepočítáme otevřené konce které by jednoho nasraly , ale to je to co dělá Dextra Dextrem toto je zkrátka napjatý seriál jak má být jenže po mém druhém shlédnutí si už tak něják vybavuji scénář tohoto seriálu a trochu to v mých očích ubývá na kráse . Budu muset jednoduše při sledování tohoto seriálu zastavit moji mysl a jen se dívat … 1DÍL ( 23.12.13/MAC ) 2DÍL ( 25.12.13/MAC ) 3DÍL ( 26.12.13/MAC )

 • poster

  Dva a půl chlapa (TV seriál) (2003)

 • poster

  Misfits: Zmetci (TV seriál) (2009)

  Jak by řekl Nathan : Je to boží , je to boží prostě to cítím v koulích xDD Britové zase jako obvykle jedou bomby možná se o nich říká že jsou stydliví , ale když dojde na seriály tak ti neberou žádné servítky a nejen to tenhle seriál je prostě dokonalý pokud tedy nejste intelektuál s IQ kdo ví na jaké výši tak si tenhle seriál užijete a nebudete se ani chtít odtrhnout od sedačky protože tihle týpci vytvořili neohrané postavy s vlastními charaktery a fakt zvláštními schopnostmi které by i Superman záviděl. ( 1série/***** 2série/***** 3série/ )

 • poster

  Jak jsem poznal vaši matku (TV seriál) (2005)

 • poster

  Fargo (TV seriál) (2014)

  Fargo je jednoduše geniální a je tak propracovaný a někdy ukazuje lidskou blbost až bych věřil hlášce podle skutečné události. Postavy jsou obyčejní lidé do kterých se člověk snadno vcítí a jejich příběh hltá každým dílem.

 • poster

  13 Reasons Why (TV seriál) (2017)

 • poster

  Městečko South Park (TV seriál) (1997)

  Za mých školních let jsem se na to díval pouze za jedním učelem a to pochytat všechny sprostá slova , ale ted to vnímám uplně jinak ne jen že South Park dokaže svoji sprostotu skvěle prodat vstahuje se k aktuálním tématům které naprosto vystihuje a ještě k tomu si z nich umí udělat srandu a navíc češi stvořili naprosto senzační dabing ( 26.5.13/MAC/15.série )

 • poster

  Simpsonovi (TV seriál) (1989)

  Jediný seriál který dokážu nenávidět i milovat . Posledních pár let jsem ho nesledoval protože mi pěkně lezl na nervy , ale ted jsem mu zase přišel na chut a mohl bych ho sledovat i " donekonečna " : ) ( 23- ***** , 22-****** , 20-***** , 21-***** , 19 - ***** , 18-***** )

Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace