Nejsledovanější žánry / typy / původy

• Komedie
  • Krimi
  • Dobrodružný

The Gambler (2014)

Já gambler jsem. Je mi 45 a v roce 1990 jsem stál u první bedny u nás v Tachově. Každý gambler ví, že když bedna dlouho nedává, tak je zřejmě ve fázi kdy chce vyblejt vysokou kombinaci. Hraju až na krev a jsem schopen si napůjčovat a promrdat třeba miliardu se slibem, že to vrátím. Pak když to projebu a už nemůžu sehnat další škváru, tak procitnu. Někdy si ani nepamatuju jak jsem se dostal domů. Zdokonalil jsem se ve lhaní tak, že i já všemu věřím. Nespím a jen mi v hlavě lítaj částky komu co vrátit a kdy. Že to jednou špatně dopadne je matematická jistota. Naordinoval jsem si léčbu a za poslední rok jsem žádnou dardu nepromrdal, protože jsem si znemožnil přístup k bankovkám. Ovšem jakmile mi stará dá něco na nákup, tak je to v bedně do deseti minut od odchodu z bytu. Jednou mě poslala pro měkký tvaroh na buchty a protože ještě nevěděla, že jsem gambler, dala mi kartu. Buchty s tvarohem nás vyšly na 87 000. Nejdřív jsem do bedny narval celou kartu s 37 litrama a pak mi majitel herny ještě 50 000 půjčil. To vše bylo vyřízeno za třičtvrtě hodiny. Pak jsem doma kápnul božskou, protože si moje stará myslele, že mám někde nějakou jinou ženskou i s dětma a tam jim nosim prachy. Verbal je s taktikou hry úplně vedle. Kdyby se ve filmu mín žvatlalo a víc hrálo tak je to za pět hvězd.

Přerušený kruh (2012)

Začátek dost divnej. Pak jsem začal větřit, že ta pokerovaná trubka má v hlavě nablito. A pak přišel ten nářez, kdy naprosto pragmaticky a logicky uvažující chlap popisuje vznik hospodina a vyrovnává se se životem jako chlap co neztrácí rozum. V kontrastu s ním hloupá žena co čeká od života jen lásku a příjemné věci a plno tetování jako její životní postoj a tvrdě doplatí na svou slepičí hloupost, životní naivitu a neschopnost vyrovnat se s těžkou životní situací. Je mi líto každého chlapa, který je vtažen hloupou slepicí do pozice otce, aby byl zbytek jeho života utrpením. Vlastně jsem ji fandil, aby jí sebevražda vyšla.

Temné údolí (2014)

Perfektní atmosféra a kvalitně natočené. Skvělá výprava, kostýmy, krajina i dialogy. Dal bych pět hvězdiček, ale celé to kazí zase českej dabing. Nemyslím tím hlasy herců, ale režii dabingu. Otvírání dveří, šlapání ve sněhu a dýchání lidí je slyšet nadmíru zřetelně a naproti tomu střelba z brokovnic a kulovnic vůbec slyšet není. Na realismu filmu se podílí i málo prezentovaný aspekt, kdy hrdina není silák a rváč, kdy ve rvačce dostane de facto naloženo a divákům je líto, že bandu zlejch nezbije jak psi. V životě je to tak, že mistr světa v těžké váze může být jen jeden. Film přesně ukazuje na to, že čestný člověk se nepodřizuje nespravedlnosti i kdyby by ho k tomu měl silnější jedinec násilím donutit. Teprve střelná zbraň vyrovnává soupeře na spravedlivou úroveň.

plakát

Herkules: Zrození legendy (2014) odpad!

Zase jsem na sebe pyšný,že jsem to stáhl z netu a nedal za ten urážející paskvil nikomu ani korunu!!!!!

Křídla Vánoc (2013)

No to je kravina nerealistická. Herecké výkony nulové. Kerekešová má zuby žlutý jak nutrie. Její deviza je jen postava. Takže když mám výstavní prdel,tak proji mám celej film v gatatech a ty gatata v kabátě??? Scénáristka a režizerka je budto fetačka,nebo stím přestala,ale film točila během abstáku. Odnáším si dva pocity,špatný,že jsem vydržel čumět půl hodiny, a dobrý,že jsem to urval z netu a neplatil v kině.

Colette (2013)

Bohužel se nepodařilo navést atmosféru hrůzy a strachu kterou každý lágr bujel. Hudba,dabing,výprava to vše se vůbec nepovedlo!!

Gravitace (2013) odpad!

No tak to je teda síla že tento štěk má červená čísla. Popírání snad všech fyzikálních zákonů a též zákonů a pravidel pro přijetí astronauta na misi. Ta blbá kráva bulocková by s takovým chováním,uvažováním,inteligencí a neschopnostmi cokoli vyřešit neměla šanci se do raketplánu dostat ani přes postel. Výsměch každému divákovi,který něco o fyzice a vesmíru ví. Tento film musí urážet inteligenci i průměrně vzdělanému divákovi

plakát

Hobit: Neočekávaná cesta (2012)

Nejslabší z celé serie. Trapné až nemožné hlášky dělají z filmu film pro děti. Dospělému to nedá nic. Dialogy naprosto hloupé a přemrštěné počítačové triky celý film taktéž degradují. Předchozí díly disponovaly jistou dávkou dobrodružství a napětí díky čemuž to bylo koukatelné i pro starší generace.

Drive (2011)

Mno, tak nevím asi jsem náročnější. Ale toho adrenalinu tam zas tolik nebylo. Asi stejné množství bylo v serialu " Zena za pultem". Ale 3 dám.

Mechanik zabiják (2011)

Ti dva by sami vyhráli 2.světovou válku. S realitou to nemá společného skoro nic.

Ovládací panel

Fanklub