Ka!n

Roman Janda

okres Přerov
póvl

• 10.8.2014  08:11
    Domek z karet (TV seriál) (2013)

Ani druhá serie neztratila na dechu. Specificky,jak to všichni očekáváme od seriové elity. První díly ztrácí na intrikovanosti a agresivite. Pokud se obrníte a vydržíte prvních pár dílů, může očekávat velmi komplexní a hlavně nemilosrdne seriálové drama. Klobouk dolů za scénár, takovou pavučinu, jakoby nerozmotal ani spiderman, si Frank Underwood hravě poradí. Monologové intermezza jsou genialní a stále fungují, stejně tak dobře, jako přímočare orientován charater hlavní postavy. Na závěr bych jen tento seriál doporučil jako tréningové video pro milovníky šachové partie.

• 17.8.2013  22:19

Obsahově velmi prázdné s hloupými dialogy (samozřejmě všech, kromě těch od Rona Perlmana), slyšenými stokrat dokola, ale ta forma! Osobně nejpůsobivější audiovisualní zažítek tohoto léta. Pozor, tím rozhodně nechci podkopávat kvalitu snímu. Film vám totiž zaručí kvalitní, téměr 2 hodinový, odpočinek vašeho každodeně namáhaného nervového centra. 3D opět omezuje celkový pocit z filmu, snižující ostrost a soustředěnost diváka od vzuálních detailů.

• 14.3.2011  22:27
    Rango (2011)

Film 72%, ale taky je to film, pri kterem jsem se zamiloval, takze proto. Na rande vyborny, doporucuji vsem balicum:o). (Kdyby se ke konci nepreplacaly akcni sceny a stale se film venoval originalnimu humoru prvni poloviny, byla by to pecka:)

• 25.4.2010  23:42
    Zalknutí (2008)

Díky výborným "pikantním" dialogům se těším na další zhlédnutí.

• 13.3.2010  11:17

Pěkná pohádka. Malému bratrovi se to velmi líbilo a mě jen mrzí, že nejsem o 15 let mladší, jinak bych si to taky užíval.:)

• 1.3.2010  00:51
    Legie (2010)

Žádné překvapení se nekoná. Trailer doplněný o ukecané a nudné pasáže. Kdyby to snad byl pilot k postapo seriálu, tak výborný. Bohužel běžná rutina, kterých se dnes točí hafo.

• 18.2.2010  20:52
    Box (2009)

Veliké zklamaní, místo napínavého trileru, jenž byl prezentován v trailerech, jsme se dočkali nesmyslné patlanice:o) Palec dolů!!!

• 4.2.2010  16:35

Slušná dávka emocí, která úderně zapůsobí snad na každěho.

• 28.10.2009  22:43

Na tento film jsem se vyzbrojil (chápej obrnil) lahváčem, flaškou slivovice, cigraretou a jednim balenim gumových medvidků a stejně se mi to nelíbilo:/. Jednu hvezdu dám jen za Tetu (jj ta emobitch po Libušině boku).

• 21.10.2009  20:38
    Eso es (1982)

Film, u kterého se budete neustále uchechtávat.:)

• 5.9.2009  00:46

Tak tak ludo, Travolta opět zazářil!:D)

• 4.8.2009  02:02

Velmi všední zábava, pro velmi všední rodinu. ps:Dwayne všchni ví, že jsi nejlepší akční hvězda minimalně dalšího desetiletí a už je konečně na čase, aby jsi to dotkázal i těm, co ti nevěří!

• 29.1.2009  19:36

Je to film, style, způsob života, který zásadně ovlivnil moje studentské léta a nadlouho se mi zavrtal pod kůži..... tak proč ne? Dáme tanec?

• 28.4.2007  22:14
    Sunshine (2007)

50 mil.d? Vážne? Ani se tomu nechce věřit. Uchvatné ve všech ohledech. Danny Boyle to zvládl na jedničku s hvězdičkou.